• Średnie stęż. pyłu PM10= 16,2 Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
21:54
Kurs nr 0 do Kamienny Potok SKM
Brodwino06:53
Kolberga06:54
Junaków06:55
Łużycka [SOP]06:56
Kamienny Potok SKM06:57
Kurs nr 1 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM06:59
Junaków07:01
Małopolska07:02
Kolberga07:03
Brodwino07:04
Cmentarz - Brama II07:06
Cmentarz07:08
Malczewskiego07:11
Uniwersytet Gdański [SOP]07:13
Sikorskiego [SOP]07:14
Sopot PKP07:17
Sopot PKP - Marynarzy07:18
Władysława IV [SOP]07:20
Grunwaldzka [SOP]07:21
Chopina [SOP]07:22
Grand Hotel07:24
Korty Tenisowe07:25
Dolny Sopot - Haffnera07:27
Korty Tenisowe07:28
Grand Hotel07:29
Chopina [SOP]07:31
Sopot PKP07:32
Bohaterów Monte Cassino07:34
Goyki07:35
Malczewskiego07:37
Cmentarz07:38
Cmentarz - Brama II07:39
Brodwino07:41
Kolberga07:42
Junaków07:43
Łużycka [SOP]07:44
Kamienny Potok SKM07:45
Kurs nr 2 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM07:59
Junaków08:01
Małopolska08:02
Kolberga08:03
Brodwino08:04
Cmentarz - Brama II08:06
Cmentarz08:08
Malczewskiego08:10
Uniwersytet Gdański [SOP]08:12
Sikorskiego [SOP]08:13
Sopot PKP08:16
Sopot PKP - Marynarzy08:17
Władysława IV [SOP]08:19
Grunwaldzka [SOP]08:21
Chopina [SOP]08:22
Grand Hotel08:24
Korty Tenisowe08:25
Dolny Sopot - Haffnera08:27
Korty Tenisowe08:28
Grand Hotel08:29
Chopina [SOP]08:31
Sopot PKP08:32
Bohaterów Monte Cassino08:34
Goyki08:35
Malczewskiego08:37
Cmentarz08:38
Cmentarz - Brama II08:39
Brodwino08:41
Kolberga08:42
Junaków08:43
Łużycka [SOP]08:44
Kamienny Potok SKM08:45
Kurs nr 3 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM09:00
Junaków09:02
Małopolska09:03
Kolberga09:04
Brodwino09:05
Cmentarz - Brama II09:07
Cmentarz09:09
Malczewskiego09:11
Uniwersytet Gdański [SOP]09:13
Sikorskiego [SOP]09:14
Sopot PKP09:17
Sopot PKP - Marynarzy09:18
Władysława IV [SOP]09:20
Grunwaldzka [SOP]09:22
Chopina [SOP]09:23
Grand Hotel09:25
Korty Tenisowe09:26
Dolny Sopot - Haffnera09:28
Korty Tenisowe09:29
Grand Hotel09:30
Chopina [SOP]09:32
Sopot PKP09:33
Bohaterów Monte Cassino09:35
Goyki09:36
Malczewskiego09:38
Cmentarz09:39
Cmentarz - Brama II09:40
Brodwino09:42
Kolberga09:43
Junaków09:44
Łużycka [SOP]09:45
Kamienny Potok SKM09:46
Kurs nr 4 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM10:15
Junaków10:17
Małopolska10:18
Kolberga10:19
Brodwino10:20
Cmentarz - Brama II10:22
Cmentarz10:24
Malczewskiego10:26
Uniwersytet Gdański [SOP]10:28
Sikorskiego [SOP]10:29
Sopot PKP10:32
Sopot PKP - Marynarzy10:33
Władysława IV [SOP]10:35
Grunwaldzka [SOP]10:37
Chopina [SOP]10:38
Grand Hotel10:40
Korty Tenisowe10:41
Dolny Sopot - Haffnera10:43
Korty Tenisowe10:44
Grand Hotel10:45
Chopina [SOP]10:47
Sopot PKP10:49
Bohaterów Monte Cassino10:52
Goyki10:53
Malczewskiego10:55
Cmentarz10:56
Cmentarz - Brama II10:57
Brodwino10:59
Kolberga11:00
Junaków11:01
Łużycka [SOP]11:02
Kamienny Potok SKM11:03
Kurs nr 5 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM11:15
Junaków11:17
Małopolska11:18
Kolberga11:19
Brodwino11:20
Cmentarz - Brama II11:22
Cmentarz11:23
Malczewskiego11:25
Uniwersytet Gdański [SOP]11:27
Sikorskiego [SOP]11:28
Sopot PKP11:31
Sopot PKP - Marynarzy11:32
Władysława IV [SOP]11:34
Grunwaldzka [SOP]11:36
Chopina [SOP]11:37
Grand Hotel11:39
Korty Tenisowe11:40
Dolny Sopot - Haffnera11:42
Korty Tenisowe11:43
Grand Hotel11:44
Chopina [SOP]11:46
Sopot PKP11:48
Bohaterów Monte Cassino11:51
Goyki11:52
Malczewskiego11:54
Cmentarz11:55
Cmentarz - Brama II11:56
Brodwino11:58
Kolberga11:59
Junaków12:00
Łużycka [SOP]12:01
Kamienny Potok SKM12:02
Kurs nr 6 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM12:15
Junaków12:17
Małopolska12:18
Kolberga12:19
Brodwino12:20
Cmentarz - Brama II12:22
Cmentarz12:23
Malczewskiego12:25
Uniwersytet Gdański [SOP]12:27
Sikorskiego [SOP]12:28
Sopot PKP12:31
Sopot PKP - Marynarzy12:32
Władysława IV [SOP]12:34
Grunwaldzka [SOP]12:36
Chopina [SOP]12:37
Grand Hotel12:39
Korty Tenisowe12:40
Dolny Sopot - Haffnera12:42
Korty Tenisowe12:43
Grand Hotel12:44
Chopina [SOP]12:46
Sopot PKP12:48
Bohaterów Monte Cassino12:51
Goyki12:52
Malczewskiego12:54
Cmentarz12:55
Cmentarz - Brama II12:56
Brodwino12:58
Kolberga12:59
Junaków13:00
Łużycka [SOP]13:01
Kamienny Potok SKM13:02
Kurs nr 7 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM13:15
Junaków13:17
Małopolska13:18
Kolberga13:19
Brodwino13:20
Cmentarz - Brama II13:22
Cmentarz13:23
Malczewskiego13:25
Uniwersytet Gdański [SOP]13:27
Sikorskiego [SOP]13:28
Sopot PKP13:31
Sopot PKP - Marynarzy13:32
Władysława IV [SOP]13:34
Grunwaldzka [SOP]13:36
Chopina [SOP]13:37
Grand Hotel13:39
Korty Tenisowe13:40
Dolny Sopot - Haffnera13:43
Korty Tenisowe13:44
Grand Hotel13:45
Chopina [SOP]13:47
Sopot PKP13:49
Bohaterów Monte Cassino13:52
Goyki13:53
Malczewskiego13:56
Cmentarz13:57
Cmentarz - Brama II13:58
Brodwino14:00
Kolberga14:01
Junaków14:02
Łużycka [SOP]14:03
Kamienny Potok SKM14:04
Kurs nr 8 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM14:15
Junaków14:17
Małopolska14:18
Kolberga14:19
Brodwino14:20
Cmentarz - Brama II14:22
Cmentarz14:23
Malczewskiego14:25
Uniwersytet Gdański [SOP]14:27
Sikorskiego [SOP]14:28
Sopot PKP14:31
Sopot PKP - Marynarzy14:32
Władysława IV [SOP]14:34
Grunwaldzka [SOP]14:36
Chopina [SOP]14:37
Grand Hotel14:39
Korty Tenisowe14:40
Dolny Sopot - Haffnera14:43
Korty Tenisowe14:44
Grand Hotel14:45
Chopina [SOP]14:47
Sopot PKP14:49
Bohaterów Monte Cassino14:52
Goyki14:53
Malczewskiego14:56
Cmentarz14:57
Cmentarz - Brama II14:58
Brodwino15:00
Kolberga15:01
Junaków15:02
Łużycka [SOP]15:03
Kamienny Potok SKM15:04
Kurs nr 9 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM15:14
Junaków15:16
Małopolska15:17
Kolberga15:18
Brodwino15:19
Cmentarz - Brama II15:21
Cmentarz15:22
Malczewskiego15:24
Uniwersytet Gdański [SOP]15:26
Sikorskiego [SOP]15:27
Sopot PKP15:30
Sopot PKP - Marynarzy15:31
Władysława IV [SOP]15:34
Grunwaldzka [SOP]15:36
Chopina [SOP]15:37
Grand Hotel15:39
Korty Tenisowe15:40
Dolny Sopot - Haffnera15:43
Korty Tenisowe15:44
Grand Hotel15:45
Chopina [SOP]15:47
Sopot PKP15:49
Bohaterów Monte Cassino15:52
Goyki15:53
Malczewskiego15:56
Cmentarz15:57
Cmentarz - Brama II15:58
Brodwino16:00
Kolberga16:01
Junaków16:02
Łużycka [SOP]16:03
Kamienny Potok SKM16:04
Kurs nr 10 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM16:14
Junaków16:16
Małopolska16:17
Kolberga16:18
Brodwino16:19
Cmentarz - Brama II16:21
Cmentarz16:22
Malczewskiego16:24
Uniwersytet Gdański [SOP]16:26
Sikorskiego [SOP]16:27
Sopot PKP16:30
Sopot PKP - Marynarzy16:31
Władysława IV [SOP]16:34
Grunwaldzka [SOP]16:36
Chopina [SOP]16:37
Grand Hotel16:39
Korty Tenisowe16:40
Dolny Sopot - Haffnera16:43
Korty Tenisowe16:44
Grand Hotel16:45
Chopina [SOP]16:47
Sopot PKP16:49
Bohaterów Monte Cassino16:52
Goyki16:53
Malczewskiego16:56
Cmentarz16:57
Cmentarz - Brama II16:58
Brodwino17:00
Kolberga17:01
Junaków17:02
Łużycka [SOP]17:03
Kamienny Potok SKM17:04