• Średnie stęż. pyłu PM10 = 4,9 ug. Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Usunięto awarię tram. przy przyst. Pohulanka, możliwe opóźnienia na liniach 2, 3, 4, 6, 7 i 11.
08:07
Kurs nr 0 do Gościnna
Baza Hallera03:57
Gościnna04:17
Kurs nr 1 do Jana z Kolna [GDA]
Gościnna04:17
Gościnna04:18
Rejtana04:19
Sandomierska04:21
Zremb04:22
Elmet04:23
Toruńska04:25
Brama Wyżynna04:27
Dworzec Główny04:29
Wały Piastowskie04:30
Jana z Kolna [GDA]04:32
Kurs nr 2 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]04:37
Wały Piastowskie04:38
Dworzec Główny04:40
Brama Wyżynna04:42
Toruńska04:44
Elmet04:45
Zremb04:46
Sandomierska04:47
Rejtana04:48
Gościnna04:50
Nowiny04:51
Ukośna04:52
Dom Pomocy Społecznej04:54
Maćkowy04:56
Kurs nr 3 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy04:59
Dom Pomocy Społecznej05:01
Ukośna05:03
Urząd Dozoru Technicznego05:04
Nowiny05:05
Gościnna05:06
Rejtana05:07
Sandomierska05:09
Zremb05:10
Elmet05:11
Toruńska05:13
Brama Wyżynna05:15
Dworzec Główny05:17
Wały Piastowskie05:18
Jana z Kolna [GDA]05:20
Kurs nr 4 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]05:26
Wały Piastowskie05:27
Dworzec Główny05:29
Brama Wyżynna05:31
Toruńska05:33
Elmet05:34
Zremb05:35
Sandomierska05:36
Rejtana05:37
Gościnna05:39
Nowiny05:40
Ukośna05:41
Dom Pomocy Społecznej05:43
Maćkowy05:45
Kurs nr 5 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy05:53
Dom Pomocy Społecznej05:55
Ukośna05:57
Urząd Dozoru Technicznego05:58
Nowiny05:59
Gościnna06:00
Rejtana06:01
Sandomierska06:03
Zremb06:04
Elmet06:05
Toruńska06:07
Brama Wyżynna06:09
Dworzec Główny06:11
Wały Piastowskie06:12
Jana z Kolna [GDA]06:14
Kurs nr 6 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]06:25
Wały Piastowskie06:26
Dworzec Główny06:29
Brama Wyżynna06:32
Toruńska06:34
Elmet06:36
Zremb06:37
Sandomierska06:38
Rejtana06:39
Gościnna06:41
Nowiny06:42
Ukośna06:43
Dom Pomocy Społecznej06:45
Maćkowy06:48
Kurs nr 7 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy06:52
Dom Pomocy Społecznej06:54
Ukośna06:57
Urząd Dozoru Technicznego06:58
Nowiny06:59
Gościnna07:00
Rejtana07:02
Sandomierska07:04
Zremb07:05
Elmet07:06
Toruńska07:09
Brama Wyżynna07:12
Dworzec Główny07:14
Wały Piastowskie07:15
Jana z Kolna [GDA]07:17
Kurs nr 8 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]07:25
Wały Piastowskie07:26
Dworzec Główny07:29
Brama Wyżynna07:32
Toruńska07:34
Elmet07:36
Zremb07:37
Sandomierska07:38
Rejtana07:39
Gościnna07:41
Nowiny07:42
Ukośna07:43
Dom Pomocy Społecznej07:45
Maćkowy07:48
Kurs nr 9 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy07:52
Dom Pomocy Społecznej07:54
Ukośna07:57
Urząd Dozoru Technicznego07:58
Nowiny07:59
Gościnna08:00
Rejtana08:02
Sandomierska08:04
Zremb08:05
Elmet08:06
Toruńska08:09
Brama Wyżynna08:12
Dworzec Główny08:14
Wały Piastowskie08:15
Jana z Kolna [GDA]08:17
Kurs nr 10 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]08:38
Wały Piastowskie08:39
Dworzec Główny08:42
Brama Wyżynna08:45
Toruńska08:47
Elmet08:48
Zremb08:49
Sandomierska08:50
Rejtana08:51
Gościnna08:53
Nowiny08:54
Ukośna08:55
Dom Pomocy Społecznej08:57
Maćkowy08:59
Kurs nr 11 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy09:02
Dom Pomocy Społecznej09:04
Ukośna09:06
Urząd Dozoru Technicznego09:07
Nowiny09:08
Gościnna09:09
Rejtana09:10
Sandomierska09:12
Zremb09:13
Elmet09:14
Toruńska09:16
Brama Wyżynna09:18
Dworzec Główny09:20
Wały Piastowskie09:21
Jana z Kolna [GDA]09:23
Kurs nr 12 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]09:38
Wały Piastowskie09:39
Dworzec Główny09:42
Brama Wyżynna09:45
Toruńska09:47
Elmet09:48
Zremb09:49
Sandomierska09:50
Rejtana09:51
Gościnna09:53
Nowiny09:54
Ukośna09:55
Dom Pomocy Społecznej09:57
Maćkowy09:59
Kurs nr 13 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy10:02
Dom Pomocy Społecznej10:04
Ukośna10:06
Urząd Dozoru Technicznego10:07
Nowiny10:08
Gościnna10:09
Rejtana10:10
Sandomierska10:12
Zremb10:13
Elmet10:14
Toruńska10:16
Brama Wyżynna10:18
Dworzec Główny10:20
Wały Piastowskie10:21
Jana z Kolna [GDA]10:23
Kurs nr 14 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]10:38
Wały Piastowskie10:39
Dworzec Główny10:42
Brama Wyżynna10:45
Toruńska10:47
Elmet10:48
Zremb10:49
Sandomierska10:50
Rejtana10:51
Gościnna10:53
Nowiny10:54
Ukośna10:55
Dom Pomocy Społecznej10:57
Maćkowy10:59
Kurs nr 15 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy11:02
Dom Pomocy Społecznej11:04
Ukośna11:06
Urząd Dozoru Technicznego11:07
Nowiny11:08
Gościnna11:09
Rejtana11:10
Sandomierska11:12
Zremb11:13
Elmet11:14
Toruńska11:16
Brama Wyżynna11:18
Dworzec Główny11:20
Wały Piastowskie11:21
Jana z Kolna [GDA]11:23
Kurs nr 16 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]11:38
Wały Piastowskie11:39
Dworzec Główny11:42
Brama Wyżynna11:45
Toruńska11:47
Elmet11:48
Zremb11:49
Sandomierska11:50
Rejtana11:51
Gościnna11:53
Nowiny11:54
Ukośna11:55
Dom Pomocy Społecznej11:57
Maćkowy11:59
Kurs nr 17 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy12:02
Dom Pomocy Społecznej12:04
Ukośna12:06
Urząd Dozoru Technicznego12:07
Nowiny12:08
Gościnna12:09
Rejtana12:10
Sandomierska12:12
Zremb12:13
Elmet12:14
Toruńska12:16
Brama Wyżynna12:18
Dworzec Główny12:20
Wały Piastowskie12:21
Jana z Kolna [GDA]12:23
Kurs nr 18 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]12:38
Wały Piastowskie12:39
Dworzec Główny12:42
Brama Wyżynna12:45
Toruńska12:47
Elmet12:48
Zremb12:49
Sandomierska12:50
Rejtana12:51
Gościnna12:53
Nowiny12:54
Ukośna12:55
Dom Pomocy Społecznej12:57
Maćkowy12:59
Kurs nr 19 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy13:02
Dom Pomocy Społecznej13:04
Ukośna13:06
Urząd Dozoru Technicznego13:07
Nowiny13:08
Gościnna13:09
Rejtana13:10
Sandomierska13:12
Zremb13:13
Elmet13:14
Toruńska13:16
Brama Wyżynna13:18
Dworzec Główny13:20
Wały Piastowskie13:21
Jana z Kolna [GDA]13:23
Kurs nr 20 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]13:48
Wały Piastowskie13:49
Dworzec Główny13:52
Brama Wyżynna13:55
Toruńska13:57
Elmet13:58
Zremb13:59
Sandomierska14:00
Rejtana14:01
Gościnna14:03
Nowiny14:04
Ukośna14:06
Dom Pomocy Społecznej14:08
Maćkowy14:11
Kurs nr 21 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy14:20
Dom Pomocy Społecznej14:22
Ukośna14:25
Urząd Dozoru Technicznego14:26
Nowiny14:27
Gościnna14:28
Rejtana14:30
Sandomierska14:32
Zremb14:33
Elmet14:34
Toruńska14:36
Brama Wyżynna14:38
Dworzec Główny14:40
Wały Piastowskie14:41
Jana z Kolna [GDA]14:43
Kurs nr 22 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]14:48
Wały Piastowskie14:49
Dworzec Główny14:53
Brama Wyżynna14:57
Toruńska14:59
Elmet15:01
Zremb15:02
Sandomierska15:03
Rejtana15:04
Gościnna15:06
Nowiny15:07
Ukośna15:09
Dom Pomocy Społecznej15:11
Maćkowy15:14
Kurs nr 23 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy15:20
Dom Pomocy Społecznej15:22
Ukośna15:25
Urząd Dozoru Technicznego15:26
Nowiny15:27
Gościnna15:28
Rejtana15:30
Sandomierska15:32
Zremb15:33
Elmet15:34
Toruńska15:36
Brama Wyżynna15:38
Dworzec Główny15:40
Wały Piastowskie15:41
Jana z Kolna [GDA]15:43
Kurs nr 24 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]15:48
Wały Piastowskie15:49
Dworzec Główny15:53
Brama Wyżynna15:57
Toruńska15:59
Elmet16:01
Zremb16:02
Sandomierska16:03
Rejtana16:04
Gościnna16:06
Nowiny16:07
Ukośna16:09
Dom Pomocy Społecznej16:11
Maćkowy16:14
Kurs nr 25 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy16:20
Dom Pomocy Społecznej16:22
Ukośna16:25
Urząd Dozoru Technicznego16:26
Nowiny16:27
Gościnna16:28
Rejtana16:30
Sandomierska16:32
Zremb16:33
Elmet16:34
Toruńska16:36
Brama Wyżynna16:38
Dworzec Główny16:40
Wały Piastowskie16:41
Jana z Kolna [GDA]16:43
Kurs nr 26 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]16:48
Wały Piastowskie16:49
Dworzec Główny16:53
Brama Wyżynna16:57
Toruńska16:59
Elmet17:01
Zremb17:02
Sandomierska17:03
Rejtana17:04
Gościnna17:06
Nowiny17:07
Ukośna17:08
Dom Pomocy Społecznej17:10
Maćkowy17:12
Kurs nr 27 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy17:20
Dom Pomocy Społecznej17:22
Ukośna17:25
Urząd Dozoru Technicznego17:26
Nowiny17:27
Gościnna17:28
Rejtana17:29
Sandomierska17:31
Zremb17:32
Elmet17:33
Toruńska17:35
Brama Wyżynna17:37
Dworzec Główny17:39
Wały Piastowskie17:40
Jana z Kolna [GDA]17:42
Kurs nr 28 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]18:00
Wały Piastowskie18:01
Dworzec Główny18:04
Brama Wyżynna18:07
Toruńska18:09
Elmet18:10
Zremb18:11
Sandomierska18:12
Rejtana18:13
Gościnna18:15
Nowiny18:16
Ukośna18:17
Dom Pomocy Społecznej18:19
Maćkowy18:21
Kurs nr 29 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy18:23
Dom Pomocy Społecznej18:25
Ukośna18:27
Urząd Dozoru Technicznego18:28
Nowiny18:29
Gościnna18:30
Rejtana18:31
Sandomierska18:33
Zremb18:34
Elmet18:35
Toruńska18:37
Brama Wyżynna18:39
Dworzec Główny18:41
Wały Piastowskie18:42
Jana z Kolna [GDA]18:44
Kurs nr 30 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]19:00
Wały Piastowskie19:01
Dworzec Główny19:04
Brama Wyżynna19:07
Toruńska19:09
Elmet19:10
Zremb19:11
Sandomierska19:12
Rejtana19:13
Gościnna19:15
Nowiny19:16
Ukośna19:17
Dom Pomocy Społecznej19:19
Maćkowy19:21
Kurs nr 31 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy19:23
Dom Pomocy Społecznej19:25
Ukośna19:27
Urząd Dozoru Technicznego19:28
Nowiny19:29
Gościnna19:30
Rejtana19:31
Sandomierska19:33
Zremb19:34
Elmet19:35
Toruńska19:37
Brama Wyżynna19:39
Dworzec Główny19:41
Wały Piastowskie19:42
Jana z Kolna [GDA]19:44
Kurs nr 32 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]20:00
Wały Piastowskie20:01
Dworzec Główny20:04
Brama Wyżynna20:07
Toruńska20:09
Elmet20:10
Zremb20:11
Sandomierska20:12
Rejtana20:13
Gościnna20:15
Nowiny20:16
Ukośna20:17
Dom Pomocy Społecznej20:19
Maćkowy20:21
Kurs nr 33 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy20:23
Dom Pomocy Społecznej20:25
Ukośna20:27
Urząd Dozoru Technicznego20:28
Nowiny20:29
Gościnna20:30
Rejtana20:31
Sandomierska20:32
Zremb20:33
Elmet20:34
Toruńska20:36
Brama Wyżynna20:37
Dworzec Główny20:39
Wały Piastowskie20:40
Jana z Kolna [GDA]20:42
Kurs nr 34 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]20:56
Wały Piastowskie20:57
Dworzec Główny20:59
Brama Wyżynna21:01
Toruńska21:03
Elmet21:04
Zremb21:05
Sandomierska21:06
Rejtana21:07
Gościnna21:09
Nowiny21:10
Ukośna21:11
Dom Pomocy Społecznej21:13
Maćkowy21:15
Kurs nr 35 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy21:20
Dom Pomocy Społecznej21:21
Ukośna21:23
Urząd Dozoru Technicznego21:24
Nowiny21:25
Gościnna21:26
Rejtana21:27
Sandomierska21:28
Zremb21:29
Elmet21:30
Toruńska21:32
Brama Wyżynna21:33
Dworzec Główny21:35
Wały Piastowskie21:36
Jana z Kolna [GDA]21:38
Kurs nr 36 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]21:56
Wały Piastowskie21:57
Dworzec Główny21:59
Brama Wyżynna22:01
Toruńska22:03
Elmet22:04
Zremb22:05
Sandomierska22:06
Rejtana22:07
Gościnna22:09
Nowiny22:10
Ukośna22:11
Dom Pomocy Społecznej22:13
Maćkowy22:15
Kurs nr 37 do Dworzec Główny
Maćkowy22:20
Dom Pomocy Społecznej22:21
Ukośna22:23
Urząd Dozoru Technicznego22:24
Nowiny22:25
Gościnna22:26
Rejtana22:27
Sandomierska22:28
Zremb22:29
Elmet22:30
Toruńska22:32
Brama Wyżynna22:33
Dworzec Główny22:35
Kurs nr 38 do Baza Hallera
Dworzec Główny22:35
Baza Hallera22:45