• Średnie stęż. pyłu PM10 = 4,9 ug. Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Usunięto awarię tram. przy przyst. Pohulanka, możliwe opóźnienia na liniach 2, 3, 4, 6, 7 i 11.
08:06
Kurs nr 0 do Maćkowy
Baza Hallera04:18
Maćkowy04:42
Kurs nr 1 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy04:44
Dom Pomocy Społecznej04:46
Ukośna04:48
Urząd Dozoru Technicznego04:49
Nowiny04:50
Gościnna04:51
Rejtana04:52
Sandomierska04:54
Zremb04:55
Elmet04:56
Toruńska04:58
Brama Wyżynna05:00
Dworzec Główny05:02
Wały Piastowskie05:03
Jana z Kolna [GDA]05:05
Kurs nr 2 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]05:11
Wały Piastowskie05:12
Dworzec Główny05:14
Brama Wyżynna05:16
Toruńska05:18
Elmet05:19
Zremb05:20
Sandomierska05:21
Rejtana05:22
Gościnna05:24
Nowiny05:25
Ukośna05:26
Dom Pomocy Społecznej05:28
Maćkowy05:30
Kurs nr 3 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy05:38
Dom Pomocy Społecznej05:40
Ukośna05:42
Urząd Dozoru Technicznego05:43
Nowiny05:44
Gościnna05:45
Rejtana05:46
Sandomierska05:48
Zremb05:49
Elmet05:50
Toruńska05:52
Brama Wyżynna05:54
Dworzec Główny05:56
Wały Piastowskie05:57
Jana z Kolna [GDA]05:59
Kurs nr 4 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]06:11
Wały Piastowskie06:12
Dworzec Główny06:14
Brama Wyżynna06:16
Toruńska06:18
Elmet06:20
Zremb06:21
Sandomierska06:22
Rejtana06:23
Gościnna06:25
Nowiny06:26
Ukośna06:27
Dom Pomocy Społecznej06:29
Maćkowy06:32
Kurs nr 5 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy06:37
Dom Pomocy Społecznej06:39
Ukośna06:42
Urząd Dozoru Technicznego06:43
Nowiny06:44
Gościnna06:45
Rejtana06:47
Sandomierska06:49
Zremb06:50
Elmet06:51
Toruńska06:54
Brama Wyżynna06:57
Dworzec Główny06:59
Wały Piastowskie07:00
Jana z Kolna [GDA]07:02
Kurs nr 6 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]07:10
Wały Piastowskie07:11
Dworzec Główny07:14
Brama Wyżynna07:17
Toruńska07:19
Elmet07:21
Zremb07:22
Sandomierska07:23
Rejtana07:24
Gościnna07:26
Nowiny07:27
Ukośna07:28
Dom Pomocy Społecznej07:30
Maćkowy07:33
Kurs nr 7 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy07:37
Dom Pomocy Społecznej07:39
Ukośna07:42
Urząd Dozoru Technicznego07:43
Nowiny07:44
Gościnna07:45
Rejtana07:47
Sandomierska07:49
Zremb07:50
Elmet07:51
Toruńska07:54
Brama Wyżynna07:57
Dworzec Główny07:59
Wały Piastowskie08:00
Jana z Kolna [GDA]08:02
Kurs nr 8 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]08:18
Wały Piastowskie08:19
Dworzec Główny08:22
Brama Wyżynna08:25
Toruńska08:27
Elmet08:28
Zremb08:29
Sandomierska08:30
Rejtana08:31
Gościnna08:33
Nowiny08:34
Ukośna08:35
Dom Pomocy Społecznej08:37
Maćkowy08:39
Kurs nr 9 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy08:42
Dom Pomocy Społecznej08:44
Ukośna08:46
Urząd Dozoru Technicznego08:47
Nowiny08:48
Gościnna08:49
Rejtana08:50
Sandomierska08:52
Zremb08:53
Elmet08:54
Toruńska08:56
Brama Wyżynna08:58
Dworzec Główny09:00
Wały Piastowskie09:01
Jana z Kolna [GDA]09:03
Kurs nr 10 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]09:18
Wały Piastowskie09:19
Dworzec Główny09:22
Brama Wyżynna09:25
Toruńska09:27
Elmet09:28
Zremb09:29
Sandomierska09:30
Rejtana09:31
Gościnna09:33
Nowiny09:34
Ukośna09:35
Dom Pomocy Społecznej09:37
Maćkowy09:39
Kurs nr 11 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy09:42
Dom Pomocy Społecznej09:44
Ukośna09:46
Urząd Dozoru Technicznego09:47
Nowiny09:48
Gościnna09:49
Rejtana09:50
Sandomierska09:52
Zremb09:53
Elmet09:54
Toruńska09:56
Brama Wyżynna09:58
Dworzec Główny10:00
Wały Piastowskie10:01
Jana z Kolna [GDA]10:03
Kurs nr 12 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]10:18
Wały Piastowskie10:19
Dworzec Główny10:22
Brama Wyżynna10:25
Toruńska10:27
Elmet10:28
Zremb10:29
Sandomierska10:30
Rejtana10:31
Gościnna10:33
Nowiny10:34
Ukośna10:35
Dom Pomocy Społecznej10:37
Maćkowy10:39
Kurs nr 13 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy10:42
Dom Pomocy Społecznej10:44
Ukośna10:46
Urząd Dozoru Technicznego10:47
Nowiny10:48
Gościnna10:49
Rejtana10:50
Sandomierska10:52
Zremb10:53
Elmet10:54
Toruńska10:56
Brama Wyżynna10:58
Dworzec Główny11:00
Wały Piastowskie11:01
Jana z Kolna [GDA]11:03
Kurs nr 14 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]11:18
Wały Piastowskie11:19
Dworzec Główny11:22
Brama Wyżynna11:25
Toruńska11:27
Elmet11:28
Zremb11:29
Sandomierska11:30
Rejtana11:31
Gościnna11:33
Nowiny11:34
Ukośna11:35
Dom Pomocy Społecznej11:37
Maćkowy11:39
Kurs nr 15 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy11:42
Dom Pomocy Społecznej11:44
Ukośna11:46
Urząd Dozoru Technicznego11:47
Nowiny11:48
Gościnna11:49
Rejtana11:50
Sandomierska11:52
Zremb11:53
Elmet11:54
Toruńska11:56
Brama Wyżynna11:58
Dworzec Główny12:00
Wały Piastowskie12:01
Jana z Kolna [GDA]12:03
Kurs nr 16 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]12:18
Wały Piastowskie12:19
Dworzec Główny12:22
Brama Wyżynna12:25
Toruńska12:27
Elmet12:28
Zremb12:29
Sandomierska12:30
Rejtana12:31
Gościnna12:33
Nowiny12:34
Ukośna12:35
Dom Pomocy Społecznej12:37
Maćkowy12:39
Kurs nr 17 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy12:42
Dom Pomocy Społecznej12:44
Ukośna12:46
Urząd Dozoru Technicznego12:47
Nowiny12:48
Gościnna12:49
Rejtana12:50
Sandomierska12:52
Zremb12:53
Elmet12:54
Toruńska12:56
Brama Wyżynna12:58
Dworzec Główny13:00
Wały Piastowskie13:01
Jana z Kolna [GDA]13:03
Kurs nr 18 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]13:18
Wały Piastowskie13:19
Dworzec Główny13:22
Brama Wyżynna13:25
Toruńska13:27
Elmet13:28
Zremb13:29
Sandomierska13:30
Rejtana13:31
Gościnna13:33
Nowiny13:34
Ukośna13:35
Dom Pomocy Społecznej13:37
Maćkowy13:39
Kurs nr 19 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy13:48
Dom Pomocy Społecznej13:50
Ukośna13:52
Urząd Dozoru Technicznego13:53
Nowiny13:54
Gościnna13:55
Rejtana13:56
Sandomierska13:58
Zremb13:59
Elmet14:00
Toruńska14:02
Brama Wyżynna14:04
Dworzec Główny14:06
Wały Piastowskie14:07
Jana z Kolna [GDA]14:09
Kurs nr 20 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]14:18
Wały Piastowskie14:19
Dworzec Główny14:23
Brama Wyżynna14:27
Toruńska14:29
Elmet14:31
Zremb14:32
Sandomierska14:33
Rejtana14:34
Gościnna14:36
Nowiny14:37
Ukośna14:39
Dom Pomocy Społecznej14:41
Maćkowy14:44
Kurs nr 21 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy14:50
Dom Pomocy Społecznej14:52
Ukośna14:55
Urząd Dozoru Technicznego14:56
Nowiny14:57
Gościnna14:58
Rejtana15:00
Sandomierska15:02
Zremb15:03
Elmet15:04
Toruńska15:06
Brama Wyżynna15:08
Dworzec Główny15:10
Wały Piastowskie15:11
Jana z Kolna [GDA]15:13
Kurs nr 22 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]15:18
Wały Piastowskie15:19
Dworzec Główny15:23
Brama Wyżynna15:27
Toruńska15:29
Elmet15:31
Zremb15:32
Sandomierska15:33
Rejtana15:34
Gościnna15:36
Nowiny15:37
Ukośna15:39
Dom Pomocy Społecznej15:41
Maćkowy15:44
Kurs nr 23 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy15:50
Dom Pomocy Społecznej15:52
Ukośna15:55
Urząd Dozoru Technicznego15:56
Nowiny15:57
Gościnna15:58
Rejtana16:00
Sandomierska16:02
Zremb16:03
Elmet16:04
Toruńska16:06
Brama Wyżynna16:08
Dworzec Główny16:10
Wały Piastowskie16:11
Jana z Kolna [GDA]16:13
Kurs nr 24 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]16:18
Wały Piastowskie16:19
Dworzec Główny16:23
Brama Wyżynna16:27
Toruńska16:29
Elmet16:31
Zremb16:32
Sandomierska16:33
Rejtana16:34
Gościnna16:36
Nowiny16:37
Ukośna16:39
Dom Pomocy Społecznej16:41
Maćkowy16:44
Kurs nr 25 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy16:50
Dom Pomocy Społecznej16:52
Ukośna16:55
Urząd Dozoru Technicznego16:56
Nowiny16:57
Gościnna16:58
Rejtana17:00
Sandomierska17:02
Zremb17:03
Elmet17:04
Toruńska17:06
Brama Wyżynna17:08
Dworzec Główny17:10
Wały Piastowskie17:11
Jana z Kolna [GDA]17:13
Kurs nr 26 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]17:20
Wały Piastowskie17:21
Dworzec Główny17:24
Brama Wyżynna17:27
Toruńska17:29
Elmet17:31
Zremb17:32
Sandomierska17:33
Rejtana17:34
Gościnna17:36
Nowiny17:37
Ukośna17:38
Dom Pomocy Społecznej17:40
Maćkowy17:42
Kurs nr 27 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy17:52
Dom Pomocy Społecznej17:54
Ukośna17:57
Urząd Dozoru Technicznego17:58
Nowiny17:59
Gościnna18:00
Rejtana18:01
Sandomierska18:03
Zremb18:04
Elmet18:05
Toruńska18:07
Brama Wyżynna18:09
Dworzec Główny18:11
Wały Piastowskie18:12
Jana z Kolna [GDA]18:14
Kurs nr 28 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]18:40
Wały Piastowskie18:41
Dworzec Główny18:44
Brama Wyżynna18:47
Toruńska18:49
Elmet18:50
Zremb18:51
Sandomierska18:52
Rejtana18:53
Gościnna18:55
Nowiny18:56
Ukośna18:57
Dom Pomocy Społecznej18:59
Maćkowy19:01
Kurs nr 29 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy19:03
Dom Pomocy Społecznej19:05
Ukośna19:07
Urząd Dozoru Technicznego19:08
Nowiny19:09
Gościnna19:10
Rejtana19:11
Sandomierska19:13
Zremb19:14
Elmet19:15
Toruńska19:17
Brama Wyżynna19:19
Dworzec Główny19:21
Wały Piastowskie19:22
Jana z Kolna [GDA]19:24
Kurs nr 30 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]19:40
Wały Piastowskie19:41
Dworzec Główny19:44
Brama Wyżynna19:47
Toruńska19:49
Elmet19:50
Zremb19:51
Sandomierska19:52
Rejtana19:53
Gościnna19:55
Nowiny19:56
Ukośna19:57
Dom Pomocy Społecznej19:59
Maćkowy20:01
Kurs nr 31 do Dworzec Główny
Maćkowy20:03
Dom Pomocy Społecznej20:05
Ukośna20:07
Urząd Dozoru Technicznego20:08
Nowiny20:09
Gościnna20:10
Rejtana20:11
Sandomierska20:13
Zremb20:14
Elmet20:15
Toruńska20:17
Brama Wyżynna20:19
Dworzec Główny20:21
Kurs nr 32 do Baza Hallera
Dworzec Główny20:21
Baza Hallera20:31