03:13
Kurs nr 0 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym07:39
Pogórze Górne07:42
Kurs nr 1 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne07:44
Steyera07:45
Sikorskiego [GDY]07:46
Staniewicza07:47
Maciejewicza07:49
Stare Obłuże07:50
Kwiatkowskiego07:51
Obłuże Centrum07:54
Energetyków07:56
Janka Wiśniewskiego07:58
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:02
Plac Kaszubski08:04
Kurs nr 2 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski08:13
Plac Kaszubski - Jana z Kolna08:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:16
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:18
Janka Wiśniewskiego08:19
Energetyków08:21
Obłuże Centrum08:24
Kwiatkowskiego08:26
Stare Obłuże08:28
Maciejewicza08:29
Galeria Szperk08:30
Staniewicza08:31
Sikorskiego [GDY]08:32
Steyera08:33
Pogórze Górne08:34
Kurs nr 3 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne08:56
Steyera08:57
Sikorskiego [GDY]08:58
Staniewicza08:59
Maciejewicza09:01
Stare Obłuże09:02
Kwiatkowskiego09:03
Obłuże Centrum09:06
Energetyków09:08
Janka Wiśniewskiego09:10
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:14
Plac Kaszubski09:16
Kurs nr 4 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski09:33
Plac Kaszubski - Jana z Kolna09:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:36
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:38
Janka Wiśniewskiego09:39
Energetyków09:41
Obłuże Centrum09:44
Kwiatkowskiego09:46
Stare Obłuże09:48
Maciejewicza09:49
Galeria Szperk09:50
Staniewicza09:51
Sikorskiego [GDY]09:52
Steyera09:53
Pogórze Górne09:54
Kurs nr 5 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne10:06
Steyera10:07
Sikorskiego [GDY]10:08
Staniewicza10:09
Maciejewicza10:11
Stare Obłuże10:12
Kwiatkowskiego10:13
Obłuże Centrum10:16
Energetyków10:18
Janka Wiśniewskiego10:20
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:24
Plac Kaszubski10:26
Kurs nr 6 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski10:43
Plac Kaszubski - Jana z Kolna10:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:46
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:49
Janka Wiśniewskiego10:50
Energetyków10:52
Obłuże Centrum10:55
Kwiatkowskiego10:57
Stare Obłuże10:59
Maciejewicza11:00
Galeria Szperk11:01
Staniewicza11:02
Sikorskiego [GDY]11:03
Steyera11:04
Pogórze Górne11:05
Kurs nr 7 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne11:16
Steyera11:17
Sikorskiego [GDY]11:18
Staniewicza11:19
Maciejewicza11:21
Stare Obłuże11:22
Kwiatkowskiego11:23
Obłuże Centrum11:26
Energetyków11:29
Janka Wiśniewskiego11:31
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:35
Plac Kaszubski11:37
Kurs nr 8 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski11:53
Plac Kaszubski - Jana z Kolna11:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:56
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:59
Janka Wiśniewskiego12:00
Energetyków12:02
Obłuże Centrum12:05
Kwiatkowskiego12:07
Stare Obłuże12:09
Maciejewicza12:10
Galeria Szperk12:11
Staniewicza12:12
Sikorskiego [GDY]12:13
Steyera12:14
Pogórze Górne12:15
Kurs nr 9 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne12:26
Steyera12:27
Sikorskiego [GDY]12:28
Staniewicza12:29
Maciejewicza12:31
Stare Obłuże12:32
Kwiatkowskiego12:33
Obłuże Centrum12:36
Energetyków12:39
Janka Wiśniewskiego12:41
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:45
Plac Kaszubski12:47
Kurs nr 10 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski13:03
Plac Kaszubski - Jana z Kolna13:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:06
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:09
Janka Wiśniewskiego13:10
Energetyków13:12
Obłuże Centrum13:15
Kwiatkowskiego13:17
Stare Obłuże13:19
Maciejewicza13:20
Galeria Szperk13:21
Staniewicza13:22
Sikorskiego [GDY]13:23
Steyera13:24
Pogórze Górne13:25
Kurs nr 11 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne13:36
Steyera13:37
Sikorskiego [GDY]13:38
Staniewicza13:39
Maciejewicza13:41
Stare Obłuże13:42
Kwiatkowskiego13:43
Obłuże Centrum13:46
Energetyków13:49
Janka Wiśniewskiego13:51
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:55
Plac Kaszubski13:57
Kurs nr 12 do Suchy Dwór - Borchardta
Plac Kaszubski14:13
Plac Kaszubski - Jana z Kolna14:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:16
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:19
Janka Wiśniewskiego14:20
Energetyków14:22
Obłuże Centrum14:25
Kwiatkowskiego14:27
Stare Obłuże14:29
Maciejewicza14:30
Galeria Szperk14:31
Staniewicza14:32
Sikorskiego [GDY]14:33
Steyera14:34
Pogórze - Słowackiego14:35
Pogórze - Majakowskiego14:35
Pogórze - Szkolna14:36
Suchy Dwór - Szkolna14:37
Suchy Dwór - Reja14:38
Suchy Dwór - Kochanowskiego14:39
Suchy Dwór - Necla14:39
Suchy Dwór - Borchardta14:40
Kurs nr 13 do Plac Kaszubski
Suchy Dwór - Borchardta14:41
Suchy Dwór - Gombrowicza14:42
Suchy Dwór - Szkolna14:43
Pogórze - Szkolna14:44
Pogórze - Majakowskiego14:45
Pogórze Górne14:46
Steyera14:47
Sikorskiego [GDY]14:48
Staniewicza14:49
Maciejewicza14:51
Stare Obłuże14:52
Kwiatkowskiego14:53
Obłuże Centrum14:56
Energetyków14:59
Janka Wiśniewskiego15:01
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:05
Plac Kaszubski15:07
Kurs nr 14 do Pogórze - Pogórze Górne
Plac Kaszubski15:23
Plac Kaszubski - Jana z Kolna15:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:26
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:29
Janka Wiśniewskiego15:30
Energetyków15:32
Obłuże Centrum15:35
Kwiatkowskiego15:37
Stare Obłuże15:39
Maciejewicza15:40
Galeria Szperk15:41
Staniewicza15:42
Sikorskiego [GDY]15:43
Steyera15:44
Pogórze - Pogórze Górne15:45
Kurs nr 15 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne15:45
Baza na Pogórzu Dolnym15:48