• Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
03:57
Kurs nr 0 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym05:19
Pogórze Górne05:22
Kurs nr 1 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne05:24
Steyera05:25
Sikorskiego [GDY]05:26
Staniewicza05:27
Maciejewicza05:29
Stare Obłuże05:30
Kwiatkowskiego05:31
Obłuże Centrum05:34
Energetyków05:36
Janka Wiśniewskiego05:38
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:42
Plac Kaszubski05:44
Kurs nr 2 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski05:53
Plac Kaszubski - Jana z Kolna05:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:56
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:59
Janka Wiśniewskiego06:00
Energetyków06:02
Obłuże Centrum06:05
Kwiatkowskiego06:07
Stare Obłuże06:09
Maciejewicza06:10
Galeria Szperk06:11
Staniewicza06:12
Sikorskiego [GDY]06:13
Steyera06:14
Pogórze Górne06:15
Kurs nr 3 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne06:26
Steyera06:27
Sikorskiego [GDY]06:28
Staniewicza06:29
Maciejewicza06:31
Stare Obłuże06:32
Kwiatkowskiego06:33
Obłuże Centrum06:36
Energetyków06:38
Janka Wiśniewskiego06:40
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:44
Plac Kaszubski06:46
Kurs nr 4 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski06:53
Plac Kaszubski - Jana z Kolna06:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:56
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:59
Janka Wiśniewskiego07:00
Energetyków07:02
Obłuże Centrum07:05
Kwiatkowskiego07:07
Stare Obłuże07:09
Maciejewicza07:10
Galeria Szperk07:11
Staniewicza07:12
Sikorskiego [GDY]07:13
Steyera07:14
Pogórze Górne07:15
Kurs nr 5 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne07:26
Steyera07:27
Sikorskiego [GDY]07:28
Staniewicza07:29
Maciejewicza07:31
Stare Obłuże07:32
Kwiatkowskiego07:34
Obłuże Centrum07:37
Energetyków07:40
Janka Wiśniewskiego07:42
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:48
Plac Kaszubski07:50
Kurs nr 6 do Pogórze - Pogórze Górne
Plac Kaszubski08:01
Plac Kaszubski - Jana z Kolna08:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:04
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:07
Janka Wiśniewskiego08:08
Energetyków08:10
Obłuże Centrum08:13
Kwiatkowskiego08:15
Stare Obłuże08:17
Maciejewicza08:18
Galeria Szperk08:19
Staniewicza08:20
Sikorskiego [GDY]08:21
Steyera08:22
Pogórze - Pogórze Górne08:23
Kurs nr 7 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne08:23
Baza na Pogórzu Dolnym08:26
Kurs nr 8 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym08:53
Pogórze Górne08:56
Kurs nr 9 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne08:58
Steyera08:59
Sikorskiego [GDY]09:00
Staniewicza09:01
Maciejewicza09:03
Stare Obłuże09:04
Kwiatkowskiego09:05
Obłuże Centrum09:08
Energetyków09:11
Janka Wiśniewskiego09:13
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:18
Plac Kaszubski09:20
Kurs nr 10 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski09:34
Plac Kaszubski - Jana z Kolna09:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:37
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:40
Janka Wiśniewskiego09:41
Energetyków09:43
Obłuże Centrum09:46
Kwiatkowskiego09:48
Stare Obłuże09:50
Maciejewicza09:51
Galeria Szperk09:52
Staniewicza09:53
Sikorskiego [GDY]09:54
Steyera09:55
Pogórze Górne09:56
Kurs nr 11 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne10:08
Steyera10:09
Sikorskiego [GDY]10:10
Staniewicza10:11
Maciejewicza10:13
Stare Obłuże10:14
Kwiatkowskiego10:15
Obłuże Centrum10:18
Energetyków10:21
Janka Wiśniewskiego10:23
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:28
Plac Kaszubski10:30
Kurs nr 12 do Suchy Dwór - Borchardta
Plac Kaszubski10:44
Plac Kaszubski - Jana z Kolna10:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:47
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:50
Janka Wiśniewskiego10:51
Energetyków10:53
Obłuże Centrum10:56
Kwiatkowskiego10:58
Stare Obłuże11:00
Maciejewicza11:01
Galeria Szperk11:02
Staniewicza11:03
Sikorskiego [GDY]11:04
Steyera11:05
Pogórze - Słowackiego11:06
Pogórze - Majakowskiego11:06
Pogórze - Szkolna11:07
Suchy Dwór - Szkolna11:08
Suchy Dwór - Reja11:09
Suchy Dwór - Kochanowskiego11:10
Suchy Dwór - Necla11:10
Suchy Dwór - Borchardta11:11
Kurs nr 13 do Plac Kaszubski
Suchy Dwór - Borchardta11:13
Suchy Dwór - Gombrowicza11:14
Suchy Dwór - Szkolna11:15
Pogórze - Szkolna11:16
Pogórze - Majakowskiego11:17
Pogórze Górne11:18
Steyera11:19
Sikorskiego [GDY]11:20
Staniewicza11:21
Maciejewicza11:23
Stare Obłuże11:24
Kwiatkowskiego11:25
Obłuże Centrum11:28
Energetyków11:31
Janka Wiśniewskiego11:33
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:37
Plac Kaszubski11:39
Kurs nr 14 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski11:54
Plac Kaszubski - Jana z Kolna11:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:57
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:00
Janka Wiśniewskiego12:01
Energetyków12:03
Obłuże Centrum12:06
Kwiatkowskiego12:08
Stare Obłuże12:10
Maciejewicza12:11
Galeria Szperk12:12
Staniewicza12:13
Sikorskiego [GDY]12:14
Steyera12:15
Pogórze Górne12:16
Kurs nr 15 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne12:28
Steyera12:29
Sikorskiego [GDY]12:30
Staniewicza12:31
Maciejewicza12:33
Stare Obłuże12:34
Kwiatkowskiego12:35
Obłuże Centrum12:38
Energetyków12:41
Janka Wiśniewskiego12:43
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:47
Plac Kaszubski12:49
Kurs nr 16 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski13:04
Plac Kaszubski - Jana z Kolna13:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:07
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:10
Janka Wiśniewskiego13:11
Energetyków13:13
Obłuże Centrum13:16
Kwiatkowskiego13:18
Stare Obłuże13:20
Maciejewicza13:21
Galeria Szperk13:22
Staniewicza13:23
Sikorskiego [GDY]13:24
Steyera13:25
Pogórze Górne13:26
Kurs nr 17 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne13:38
Steyera13:39
Sikorskiego [GDY]13:40
Staniewicza13:41
Maciejewicza13:43
Stare Obłuże13:44
Kwiatkowskiego13:45
Obłuże Centrum13:48
Energetyków13:51
Janka Wiśniewskiego13:53
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:58
Plac Kaszubski14:00
Kurs nr 18 do Suchy Dwór - Borchardta
Plac Kaszubski14:09
Plac Kaszubski - Jana z Kolna14:10
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:12
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:15
Janka Wiśniewskiego14:16
Energetyków14:18
Obłuże Centrum14:21
Kwiatkowskiego14:23
Stare Obłuże14:26
Maciejewicza14:27
Galeria Szperk14:28
Staniewicza14:29
Sikorskiego [GDY]14:30
Steyera14:31
Pogórze - Słowackiego14:32
Pogórze - Majakowskiego14:32
Pogórze - Szkolna14:33
Suchy Dwór - Szkolna14:34
Suchy Dwór - Reja14:35
Suchy Dwór - Kochanowskiego14:36
Suchy Dwór - Necla14:36
Suchy Dwór - Borchardta14:37
Kurs nr 19 do Plac Kaszubski
Suchy Dwór - Borchardta14:50
Suchy Dwór - Gombrowicza14:51
Suchy Dwór - Szkolna14:52
Pogórze - Szkolna14:53
Pogórze - Majakowskiego14:54
Pogórze Górne14:55
Steyera14:56
Sikorskiego [GDY]14:57
Staniewicza14:58
Maciejewicza15:00
Stare Obłuże15:01
Kwiatkowskiego15:02
Obłuże Centrum15:05
Energetyków15:08
Janka Wiśniewskiego15:10
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:15
Plac Kaszubski15:17
Kurs nr 20 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski15:24
Plac Kaszubski - Jana z Kolna15:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:27
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:30
Janka Wiśniewskiego15:31
Energetyków15:34
Obłuże Centrum15:37
Kwiatkowskiego15:39
Stare Obłuże15:42
Maciejewicza15:43
Galeria Szperk15:44
Staniewicza15:45
Sikorskiego [GDY]15:46
Steyera15:47
Pogórze Górne15:48
Kurs nr 21 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne16:10
Steyera16:11
Sikorskiego [GDY]16:12
Staniewicza16:13
Maciejewicza16:15
Stare Obłuże16:16
Kwiatkowskiego16:17
Obłuże Centrum16:20
Energetyków16:23
Janka Wiśniewskiego16:25
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:30
Plac Kaszubski16:32
Kurs nr 22 do Pogórze - Pogórze Górne
Plac Kaszubski16:39
Plac Kaszubski - Jana z Kolna16:40
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:42
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:45
Janka Wiśniewskiego16:46
Energetyków16:48
Obłuże Centrum16:51
Kwiatkowskiego16:53
Stare Obłuże16:56
Maciejewicza16:57
Galeria Szperk16:58
Staniewicza16:59
Sikorskiego [GDY]17:00
Steyera17:01
Pogórze - Pogórze Górne17:02
Kurs nr 23 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne17:02
Baza na Pogórzu Dolnym17:05
Kurs nr 24 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym17:33
Pogórze Górne17:36
Kurs nr 25 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne17:38
Steyera17:39
Sikorskiego [GDY]17:40
Staniewicza17:41
Maciejewicza17:43
Stare Obłuże17:44
Kwiatkowskiego17:45
Obłuże Centrum17:48
Energetyków17:51
Janka Wiśniewskiego17:53
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:58
Plac Kaszubski18:00
Kurs nr 26 do Suchy Dwór - Borchardta
Plac Kaszubski18:14
Plac Kaszubski - Jana z Kolna18:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:20
Janka Wiśniewskiego18:21
Energetyków18:23
Obłuże Centrum18:26
Kwiatkowskiego18:28
Stare Obłuże18:31
Maciejewicza18:32
Galeria Szperk18:33
Staniewicza18:34
Sikorskiego [GDY]18:35
Steyera18:36
Pogórze - Słowackiego18:37
Pogórze - Majakowskiego18:37
Pogórze - Szkolna18:38
Suchy Dwór - Szkolna18:39
Suchy Dwór - Reja18:40
Suchy Dwór - Kochanowskiego18:41
Suchy Dwór - Necla18:41
Suchy Dwór - Borchardta18:42
Kurs nr 27 do Plac Kaszubski
Suchy Dwór - Borchardta18:47
Suchy Dwór - Gombrowicza18:48
Suchy Dwór - Szkolna18:49
Pogórze - Szkolna18:50
Pogórze - Majakowskiego18:51
Pogórze Górne18:52
Steyera18:53
Sikorskiego [GDY]18:54
Staniewicza18:55
Maciejewicza18:57
Stare Obłuże18:58
Kwiatkowskiego18:59
Obłuże Centrum19:02
Energetyków19:04
Janka Wiśniewskiego19:06
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:11
Plac Kaszubski19:13
Kurs nr 28 do Pogórze - Pogórze Górne
Plac Kaszubski19:23
Plac Kaszubski - Jana z Kolna19:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:26
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:29
Janka Wiśniewskiego19:30
Energetyków19:32
Obłuże Centrum19:35
Kwiatkowskiego19:37
Stare Obłuże19:39
Maciejewicza19:40
Galeria Szperk19:41
Staniewicza19:42
Sikorskiego [GDY]19:43
Steyera19:44
Pogórze - Pogórze Górne19:45
Kurs nr 29 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne19:45
Baza na Pogórzu Dolnym19:48