• IMGW inf. od godz 23:30 dnia17.09.19 do godz10:00 dnia 18.09.19 przewiduje się silny wiatr od 40 do 60km/h w porywach do100 km/h z północnego zachodu   • IMGW inf. od godz 23:20 dnia 17.06.19 do godz 06:00 dnia 18.06.19 przewiduje się wiatr połud-zach 7 do 8 w porywach 9 do 10 w skali B możliwe burze   • Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
02:40
Kurs nr 0 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym05:31
Pogórze Górne05:34
Kurs nr 1 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne05:36
Steyera05:37
Sikorskiego [GDY]05:38
Staniewicza05:39
Maciejewicza05:41
Stare Obłuże05:42
Kwiatkowskiego05:43
Obłuże Centrum05:46
Energetyków05:48
Janka Wiśniewskiego05:50
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:54
Plac Kaszubski05:56
Kurs nr 2 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski06:03
Plac Kaszubski - Jana z Kolna06:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:06
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:09
Janka Wiśniewskiego06:10
Energetyków06:12
Obłuże Centrum06:15
Kwiatkowskiego06:17
Stare Obłuże06:19
Maciejewicza06:20
Galeria Szperk06:21
Staniewicza06:22
Sikorskiego [GDY]06:23
Steyera06:24
Pogórze Górne06:25
Kurs nr 3 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne06:33
Steyera06:34
Sikorskiego [GDY]06:35
Staniewicza06:36
Maciejewicza06:38
Stare Obłuże06:39
Kwiatkowskiego06:40
Obłuże Centrum06:43
Energetyków06:45
Janka Wiśniewskiego06:47
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:51
Plac Kaszubski06:53
Kurs nr 4 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski07:03
Plac Kaszubski - Jana z Kolna07:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:06
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:09
Janka Wiśniewskiego07:10
Energetyków07:12
Obłuże Centrum07:15
Kwiatkowskiego07:17
Stare Obłuże07:19
Maciejewicza07:20
Galeria Szperk07:21
Staniewicza07:22
Sikorskiego [GDY]07:23
Steyera07:24
Pogórze Górne07:25
Kurs nr 5 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne07:33
Steyera07:34
Sikorskiego [GDY]07:35
Staniewicza07:36
Maciejewicza07:38
Stare Obłuże07:39
Kwiatkowskiego07:41
Obłuże Centrum07:44
Energetyków07:47
Janka Wiśniewskiego07:49
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:55
Plac Kaszubski07:57
Kurs nr 6 do Pogórze - Pogórze Górne
Plac Kaszubski08:08
Plac Kaszubski - Jana z Kolna08:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:11
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:14
Janka Wiśniewskiego08:15
Energetyków08:17
Obłuże Centrum08:20
Kwiatkowskiego08:22
Stare Obłuże08:24
Maciejewicza08:25
Galeria Szperk08:26
Staniewicza08:27
Sikorskiego [GDY]08:28
Steyera08:29
Pogórze - Pogórze Górne08:30
Kurs nr 7 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne08:30
Baza na Pogórzu Dolnym08:33
Kurs nr 8 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym09:03
Pogórze Górne09:06
Kurs nr 9 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne09:08
Steyera09:09
Sikorskiego [GDY]09:10
Staniewicza09:11
Maciejewicza09:13
Stare Obłuże09:14
Kwiatkowskiego09:15
Obłuże Centrum09:18
Energetyków09:21
Janka Wiśniewskiego09:23
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:28
Plac Kaszubski09:30
Kurs nr 10 do Suchy Dwór - Borchardta
Plac Kaszubski09:44
Plac Kaszubski - Jana z Kolna09:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:47
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:50
Janka Wiśniewskiego09:51
Energetyków09:53
Obłuże Centrum09:56
Kwiatkowskiego09:58
Stare Obłuże10:00
Maciejewicza10:01
Galeria Szperk10:02
Staniewicza10:03
Sikorskiego [GDY]10:04
Steyera10:05
Pogórze - Słowackiego10:06
Pogórze - Majakowskiego10:06
Pogórze - Szkolna10:07
Suchy Dwór - Szkolna10:08
Suchy Dwór - Reja10:09
Suchy Dwór - Kochanowskiego10:10
Suchy Dwór - Necla10:10
Suchy Dwór - Borchardta10:11
Kurs nr 11 do Plac Kaszubski
Suchy Dwór - Borchardta10:13
Suchy Dwór - Gombrowicza10:14
Suchy Dwór - Szkolna10:15
Pogórze - Szkolna10:16
Pogórze - Majakowskiego10:17
Pogórze Górne10:18
Steyera10:19
Sikorskiego [GDY]10:20
Staniewicza10:21
Maciejewicza10:23
Stare Obłuże10:24
Kwiatkowskiego10:25
Obłuże Centrum10:28
Energetyków10:31
Janka Wiśniewskiego10:33
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:37
Plac Kaszubski10:39
Kurs nr 12 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski10:54
Plac Kaszubski - Jana z Kolna10:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:57
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:00
Janka Wiśniewskiego11:01
Energetyków11:03
Obłuże Centrum11:06
Kwiatkowskiego11:08
Stare Obłuże11:10
Maciejewicza11:11
Galeria Szperk11:12
Staniewicza11:13
Sikorskiego [GDY]11:14
Steyera11:15
Pogórze Górne11:16
Kurs nr 13 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne11:28
Steyera11:29
Sikorskiego [GDY]11:30
Staniewicza11:31
Maciejewicza11:33
Stare Obłuże11:34
Kwiatkowskiego11:35
Obłuże Centrum11:38
Energetyków11:41
Janka Wiśniewskiego11:43
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:47
Plac Kaszubski11:49
Kurs nr 14 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski12:04
Plac Kaszubski - Jana z Kolna12:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:07
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:10
Janka Wiśniewskiego12:11
Energetyków12:13
Obłuże Centrum12:16
Kwiatkowskiego12:18
Stare Obłuże12:20
Maciejewicza12:21
Galeria Szperk12:22
Staniewicza12:23
Sikorskiego [GDY]12:24
Steyera12:25
Pogórze Górne12:26
Kurs nr 15 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne12:38
Steyera12:39
Sikorskiego [GDY]12:40
Staniewicza12:41
Maciejewicza12:43
Stare Obłuże12:44
Kwiatkowskiego12:45
Obłuże Centrum12:48
Energetyków12:51
Janka Wiśniewskiego12:53
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:57
Plac Kaszubski12:59
Kurs nr 16 do Suchy Dwór - Borchardta
Plac Kaszubski13:14
Plac Kaszubski - Jana z Kolna13:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:20
Janka Wiśniewskiego13:21
Energetyków13:23
Obłuże Centrum13:26
Kwiatkowskiego13:28
Stare Obłuże13:30
Maciejewicza13:31
Galeria Szperk13:32
Staniewicza13:33
Sikorskiego [GDY]13:34
Steyera13:35
Pogórze - Słowackiego13:36
Pogórze - Majakowskiego13:36
Pogórze - Szkolna13:37
Suchy Dwór - Szkolna13:38
Suchy Dwór - Reja13:39
Suchy Dwór - Kochanowskiego13:40
Suchy Dwór - Necla13:40
Suchy Dwór - Borchardta13:41
Kurs nr 17 do Plac Kaszubski
Suchy Dwór - Borchardta13:43
Suchy Dwór - Gombrowicza13:44
Suchy Dwór - Szkolna13:45
Pogórze - Szkolna13:46
Pogórze - Majakowskiego13:47
Pogórze Górne13:48
Steyera13:49
Sikorskiego [GDY]13:50
Staniewicza13:51
Maciejewicza13:53
Stare Obłuże13:54
Kwiatkowskiego13:55
Obłuże Centrum13:58
Energetyków14:01
Janka Wiśniewskiego14:03
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:08
Plac Kaszubski14:10
Kurs nr 18 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski14:16
Plac Kaszubski - Jana z Kolna14:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:19
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:22
Janka Wiśniewskiego14:23
Energetyków14:25
Obłuże Centrum14:28
Kwiatkowskiego14:30
Stare Obłuże14:33
Maciejewicza14:34
Galeria Szperk14:35
Staniewicza14:36
Sikorskiego [GDY]14:37
Steyera14:38
Pogórze Górne14:39
Kurs nr 19 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne15:03
Steyera15:04
Sikorskiego [GDY]15:05
Staniewicza15:06
Maciejewicza15:08
Stare Obłuże15:09
Kwiatkowskiego15:10
Obłuże Centrum15:13
Energetyków15:16
Janka Wiśniewskiego15:18
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:23
Plac Kaszubski15:25
Kurs nr 20 do Pogórze - Pogórze Górne
Plac Kaszubski15:31
Plac Kaszubski - Jana z Kolna15:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:34
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:37
Janka Wiśniewskiego15:38
Energetyków15:41
Obłuże Centrum15:44
Kwiatkowskiego15:46
Stare Obłuże15:49
Maciejewicza15:50
Galeria Szperk15:51
Staniewicza15:52
Sikorskiego [GDY]15:53
Steyera15:54
Pogórze - Pogórze Górne15:55
Kurs nr 21 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne15:55
Baza na Pogórzu Dolnym15:58
Kurs nr 22 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym16:10
Pogórze Górne16:13
Kurs nr 23 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne16:18
Steyera16:19
Sikorskiego [GDY]16:20
Staniewicza16:21
Maciejewicza16:23
Stare Obłuże16:24
Kwiatkowskiego16:25
Obłuże Centrum16:28
Energetyków16:31
Janka Wiśniewskiego16:33
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:38
Plac Kaszubski16:40
Kurs nr 24 do Suchy Dwór - Borchardta
Plac Kaszubski16:46
Plac Kaszubski - Jana z Kolna16:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:49
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:52
Janka Wiśniewskiego16:53
Energetyków16:55
Obłuże Centrum16:58
Kwiatkowskiego17:00
Stare Obłuże17:03
Maciejewicza17:04
Galeria Szperk17:05
Staniewicza17:06
Sikorskiego [GDY]17:07
Steyera17:08
Pogórze - Słowackiego17:09
Pogórze - Majakowskiego17:09
Pogórze - Szkolna17:10
Suchy Dwór - Szkolna17:11
Suchy Dwór - Reja17:12
Suchy Dwór - Kochanowskiego17:13
Suchy Dwór - Necla17:13
Suchy Dwór - Borchardta17:14
Kurs nr 25 do Pogórze - Pogórze Górne
Suchy Dwór - Borchardta17:30
Suchy Dwór - Gombrowicza17:31
Suchy Dwór - Szkolna17:32
Pogórze - Szkolna17:33
Pogórze - Majakowskiego17:34
Pogórze - Pogórze Górne17:35
Kurs nr 26 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne17:35
Baza na Pogórzu Dolnym17:38
Kurs nr 27 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym18:03
Pogórze Górne18:06
Kurs nr 28 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne18:08
Steyera18:09
Sikorskiego [GDY]18:10
Staniewicza18:11
Maciejewicza18:13
Stare Obłuże18:14
Kwiatkowskiego18:15
Obłuże Centrum18:18
Energetyków18:21
Janka Wiśniewskiego18:23
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:28
Plac Kaszubski18:30
Kurs nr 29 do Suchy Dwór - Borchardta
Plac Kaszubski18:46
Plac Kaszubski - Jana z Kolna18:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:49
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:52
Janka Wiśniewskiego18:53
Energetyków18:55
Obłuże Centrum18:58
Kwiatkowskiego19:00
Stare Obłuże19:02
Maciejewicza19:03
Galeria Szperk19:04
Staniewicza19:05
Sikorskiego [GDY]19:06
Steyera19:07
Pogórze - Słowackiego19:08
Pogórze - Majakowskiego19:08
Pogórze - Szkolna19:09
Suchy Dwór - Szkolna19:10
Suchy Dwór - Reja19:11
Suchy Dwór - Kochanowskiego19:12
Suchy Dwór - Necla19:12
Suchy Dwór - Borchardta19:13
Kurs nr 30 do Plac Kaszubski
Suchy Dwór - Borchardta19:17
Suchy Dwór - Gombrowicza19:18
Suchy Dwór - Szkolna19:19
Pogórze - Szkolna19:20
Pogórze - Majakowskiego19:21
Pogórze Górne19:22
Steyera19:23
Sikorskiego [GDY]19:24
Staniewicza19:25
Maciejewicza19:27
Stare Obłuże19:28
Kwiatkowskiego19:29
Obłuże Centrum19:32
Energetyków19:34
Janka Wiśniewskiego19:36
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:37
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:40
Plac Kaszubski19:42
Kurs nr 31 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski19:50
Plac Kaszubski - Jana z Kolna19:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:53
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:56
Janka Wiśniewskiego19:57
Energetyków19:59
Obłuże Centrum20:02
Kwiatkowskiego20:04
Stare Obłuże20:06
Maciejewicza20:07
Galeria Szperk20:08
Staniewicza20:09
Sikorskiego [GDY]20:10
Steyera20:11
Pogórze Górne20:12
Kurs nr 32 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne20:26
Steyera20:27
Sikorskiego [GDY]20:28
Staniewicza20:29
Maciejewicza20:31
Stare Obłuże20:32
Kwiatkowskiego20:33
Obłuże Centrum20:36
Energetyków20:38
Janka Wiśniewskiego20:40
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:44
Plac Kaszubski20:46
Kurs nr 33 do Suchy Dwór - Borchardta
Plac Kaszubski21:10
Plac Kaszubski - Jana z Kolna21:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala21:13
Węzeł Ofiar Grudnia '7021:15
Janka Wiśniewskiego21:16
Energetyków21:18
Obłuże Centrum21:21
Kwiatkowskiego21:23
Stare Obłuże21:25
Maciejewicza21:26
Galeria Szperk21:27
Staniewicza21:28
Sikorskiego [GDY]21:29
Steyera21:30
Pogórze - Słowackiego21:31
Pogórze - Majakowskiego21:31
Pogórze - Szkolna21:32
Suchy Dwór - Szkolna21:33
Suchy Dwór - Reja21:34
Suchy Dwór - Kochanowskiego21:35
Suchy Dwór - Necla21:35
Suchy Dwór - Borchardta21:36
Kurs nr 34 do Pogórze - Pogórze Górne
Suchy Dwór - Borchardta21:40
Suchy Dwór - Gombrowicza21:41
Suchy Dwór - Szkolna21:42
Pogórze - Szkolna21:43
Pogórze - Majakowskiego21:44
Pogórze - Pogórze Górne21:45
Kurs nr 35 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne21:45
Baza na Pogórzu Dolnym21:48