• Informujemy. Liczba pasażerów w pojazdach ogarniczona. Zajęta może być tylko połowa miejsc siedzących.  • Przypominamy: brak możliwości zakupu biletów w pojazdach gdańskiej komunikacji miejskiej.  • 760 z dod. kursami). Rozkłady powszednie feryjne na liniach K,R,S,W,X,Z,104,171,181,191,193,196,288. Nie funkcjonują F,20,21,30,34,103,121,134,163,209  • liniach: S, 117, 122, 143, 144, 177, 181, 185, 187 rozkłady powszednie feryjne (na liniach 117 i 143 nie są wykonywane wybrane kursy w godz. szczytu).
19:32
Kurs nr 0 do Złota
Baza na Pogórzu Dolnym06:00
Złota06:01
Kurs nr 1 do Chylonia Krzywoustego
Złota06:01
Elektrociepłownia - Pucka06:02
Pucka - Przejazd Kolejowy06:03
Pucka - Hutnicza06:04
Chylonia Krzywoustego06:05
Kurs nr 2 do
Chylonia Krzywoustego06:10
Pucka - Hutnicza06:11
Pucka - Przejazd Kolejowy06:12
Elektrociepłownia - Pucka06:13
Złota06:14
Pogórze Dolne06:15
Żelazna06:16
Żeliwna06:17
Podgórska06:18
Kuśnierska06:19
Obłuże Centrum06:20
Cechowa06:21
Nasypowa06:22
Stocznia Wojenna06:24
Akademia Marynarki Wojennej06:25
06:26
Kurs nr 3 do Chylonia Krzywoustego
Oksywie Dolne06:38
Akademia Marynarki Wojennej06:39
Stocznia Wojenna06:40
Nasypowa06:42
Cechowa06:43
Kuśnierska06:44
Podgórska06:45
Żeliwna06:47
Żelazna06:48
Pogórze Dolne06:49
Złota06:50
Elektrociepłownia - Pucka06:51
Pucka - Przejazd Kolejowy06:52
Pucka - Hutnicza06:53
Chylonia Krzywoustego06:54
Kurs nr 4 do
Chylonia Krzywoustego07:10
Pucka - Hutnicza07:11
Pucka - Przejazd Kolejowy07:12
Elektrociepłownia - Pucka07:13
Złota07:14
Pogórze Dolne07:15
Żelazna07:16
Żeliwna07:17
Podgórska07:18
Kuśnierska07:19
Obłuże Centrum07:20
Cechowa07:21
Nasypowa07:22
Stocznia Wojenna07:24
Akademia Marynarki Wojennej07:25
07:26
Kurs nr 5 do Chylonia Krzywoustego
Oksywie Dolne07:38
Akademia Marynarki Wojennej07:39
Stocznia Wojenna07:40
Nasypowa07:42
Cechowa07:43
Kuśnierska07:44
Podgórska07:45
Żeliwna07:47
Żelazna07:48
Pogórze Dolne07:49
Złota07:50
Elektrociepłownia - Pucka07:51
Pucka - Przejazd Kolejowy07:52
Pucka - Hutnicza07:53
Chylonia Krzywoustego07:54
Kurs nr 6 do Stolarska
Chylonia Krzywoustego08:10
Pucka - Hutnicza08:11
Pucka - Przejazd Kolejowy08:12
Elektrociepłownia - Pucka08:13
Złota08:14
Pogórze Dolne08:15
Żelazna08:16
Żeliwna08:17
Podgórska08:18
Kuśnierska08:19
Obłuże Centrum08:20
Cechowa08:21
Bosmańska - Nasypowa08:22
Stolarska08:24
Kurs nr 7 do Chylonia Krzywoustego
Stolarska08:24
Białowieska08:25
Cechowa08:26
Kuśnierska08:27
Podgórska08:28
Żeliwna08:30
Żelazna08:31
Pogórze Dolne08:32
Złota08:33
Elektrociepłownia - Pucka08:34
Pucka - Przejazd Kolejowy08:35
Pucka - Hutnicza08:36
Chylonia Krzywoustego08:37
Kurs nr 8 jako 770 do Baza na Pogórzu Dolnym
Chylonia Krzywoustego08:42
Pucka - Hutnicza08:43
Pucka - Przejazd Kolejowy08:44
Elektrociepłownia - Pucka08:45
Złota08:46
Baza na Pogórzu Dolnym08:47