Menu
16:05
Kurs nr 0 do Wrzeszcz PKP | |
---|---|
Baza Hallera | 04:24 |
Wrzeszcz PKP | 04:34 |
Kurs nr 1 do Oliwa PKP | |
---|---|
Wrzeszcz PKP | 04:36 |
Galeria Bałtycka | 04:38 |
Wojska Polskiego | 04:40 |
Abrahama | 04:42 |
Biblioteka Główna UG | 04:44 |
Przymorze SKM | 04:46 |
Krynicka | 04:48 |
Kołobrzeska | 04:50 |
Opolska | 04:51 |
Olsztyńska | 04:52 |
Biały Dwór | 04:53 |
Przymorze Wielkie | 04:54 |
Obrońców Wybrzeża | 04:56 |
Chłopska | 04:57 |
Czerwony Dwór | 04:59 |
Bora-Komorowskiego | 05:00 |
Beniowskiego | 05:01 |
Oliwa PKP | 05:02 |
Oliwa PKP | 05:02 |
Kurs nr 2 do Jana z Kolna [GDA] | |
---|---|
Oliwa PKP | 05:22 |
Oliwa PKP | 05:22 |
Beniowskiego | 05:23 |
Bora-Komorowskiego | 05:24 |
Czerwony Dwór | 05:27 |
Jagiellońska | 05:28 |
Park Reagana | 05:29 |
Biały Dwór | 05:31 |
Olsztyńska | 05:32 |
Opolska | 05:33 |
Kołobrzeska | 05:34 |
Krynicka | 05:36 |
Przymorze SKM | 05:38 |
Biblioteka Główna UG | 05:40 |
Abrahama | 05:41 |
Wojska Polskiego | 05:43 |
Galeria Bałtycka | 05:46 |
Wrzeszcz PKP | 05:48 |
Jaśkowa Dolina | 05:50 |
Matejki | 05:52 |
Siedlicka | 05:53 |
Kręta | 05:54 |
Jarowa | 05:55 |
Pomorskie Szkoły Rzemiosł | 05:56 |
Schumana | 05:57 |
Schuberta | 05:58 |
Kurpińskiego | 06:00 |
Otwarta | 06:01 |
Suchanino | 06:02 |
Nad Jarem | 06:03 |
Wyczółkowskiego | 06:05 |
Focha | 06:06 |
Płowce | 06:07 |
Hevelianum | 06:08 |
Urząd Miejski | 06:10 |
Hucisko | 06:11 |
Dworzec Główny | 06:14 |
Wały Piastowskie | 06:15 |
Jana z Kolna [GDA] | 06:17 |
Kurs nr 3 do Oliwa PKP | |
---|---|
Jana z Kolna [GDA] | 06:27 |
Wały Piastowskie | 06:28 |
Dworzec Główny | 06:31 |
Hucisko | 06:33 |
Hevelianum | 06:35 |
Płowce | 06:37 |
Focha | 06:38 |
Wyczółkowskiego | 06:39 |
Nad Jarem | 06:40 |
Suchanino | 06:42 |
Otwarta | 06:43 |
Kurpińskiego | 06:45 |
Schuberta | 06:46 |
Schumana | 06:47 |
Pomorskie Szkoły Rzemiosł | 06:48 |
Jarowa | 06:49 |
Kręta | 06:50 |
Siedlicka | 06:52 |
Uphagena | 06:56 |
Wrzeszcz PKP | 07:00 |
Galeria Bałtycka | 07:02 |
Wojska Polskiego | 07:04 |
Abrahama | 07:06 |
Biblioteka Główna UG | 07:08 |
Przymorze SKM | 07:10 |
Krynicka | 07:12 |
Kołobrzeska | 07:14 |
Opolska | 07:15 |
Olsztyńska | 07:16 |
Biały Dwór | 07:17 |
Przymorze Wielkie | 07:18 |
Obrońców Wybrzeża | 07:20 |
Chłopska | 07:21 |
Czerwony Dwór | 07:23 |
Bora-Komorowskiego | 07:24 |
Beniowskiego | 07:25 |
Oliwa PKP | 07:26 |
Oliwa PKP | 07:26 |
Kurs nr 4 do Jana z Kolna [GDA] | |
---|---|
Oliwa PKP | 07:40 |
Oliwa PKP | 07:40 |
Beniowskiego | 07:41 |
Bora-Komorowskiego | 07:42 |
Czerwony Dwór | 07:45 |
Jagiellońska | 07:46 |
Park Reagana | 07:47 |
Biały Dwór | 07:49 |
Olsztyńska | 07:50 |
Opolska | 07:52 |
Kołobrzeska | 07:53 |
Krynicka | 07:55 |
Przymorze SKM | 07:57 |
Biblioteka Główna UG | 08:00 |
Abrahama | 08:01 |
Wojska Polskiego | 08:03 |
Galeria Bałtycka | 08:06 |
Wrzeszcz PKP | 08:08 |
Jaśkowa Dolina | 08:11 |
Matejki | 08:13 |
Siedlicka | 08:15 |
Kręta | 08:16 |
Jarowa | 08:17 |
Pomorskie Szkoły Rzemiosł | 08:19 |
Schumana | 08:20 |
Schuberta | 08:21 |
Kurpińskiego | 08:23 |
Otwarta | 08:24 |
Suchanino | 08:25 |
Nad Jarem | 08:26 |
Wyczółkowskiego | 08:28 |
Focha | 08:29 |
Płowce | 08:30 |
Hevelianum | 08:32 |
Urząd Miejski | 08:34 |
Hucisko | 08:36 |
Dworzec Główny | 08:39 |
Wały Piastowskie | 08:40 |
Jana z Kolna [GDA] | 08:42 |
Kurs nr 5 do Oliwa PKP | |
---|---|
Jana z Kolna [GDA] | 09:02 |
Wały Piastowskie | 09:03 |
Dworzec Główny | 09:06 |
Hucisko | 09:08 |
Hevelianum | 09:10 |
Płowce | 09:12 |
Focha | 09:13 |
Wyczółkowskiego | 09:14 |
Nad Jarem | 09:15 |
Suchanino | 09:17 |
Otwarta | 09:18 |
Kurpińskiego | 09:20 |
Schuberta | 09:21 |
Schumana | 09:22 |
Pomorskie Szkoły Rzemiosł | 09:23 |
Jarowa | 09:24 |
Kręta | 09:25 |
Siedlicka | 09:27 |
Uphagena | 09:31 |
Wrzeszcz PKP | 09:35 |
Galeria Bałtycka | 09:37 |
Wojska Polskiego | 09:39 |
Abrahama | 09:41 |
Biblioteka Główna UG | 09:43 |
Przymorze SKM | 09:45 |
Krynicka | 09:47 |
Kołobrzeska | 09:49 |
Opolska | 09:50 |
Olsztyńska | 09:51 |
Biały Dwór | 09:52 |
Przymorze Wielkie | 09:53 |
Obrońców Wybrzeża | 09:55 |
Chłopska | 09:56 |
Czerwony Dwór | 09:58 |
Bora-Komorowskiego | 09:59 |
Beniowskiego | 10:00 |
Oliwa PKP | 10:01 |
Oliwa PKP | 10:01 |
Kurs nr 6 do Jana z Kolna [GDA] | |
---|---|
Oliwa PKP | 10:10 |
Oliwa PKP | 10:10 |
Beniowskiego | 10:11 |
Bora-Komorowskiego | 10:12 |
Czerwony Dwór | 10:15 |
Jagiellońska | 10:16 |
Park Reagana | 10:18 |
Biały Dwór | 10:20 |
Olsztyńska | 10:21 |
Opolska | 10:23 |
Kołobrzeska | 10:24 |
Krynicka | 10:26 |
Przymorze SKM | 10:28 |
Biblioteka Główna UG | 10:31 |
Abrahama | 10:32 |
Wojska Polskiego | 10:34 |
Galeria Bałtycka | 10:37 |
Wrzeszcz PKP | 10:39 |
Jaśkowa Dolina | 10:42 |
Matejki | 10:44 |
Siedlicka | 10:46 |
Kręta | 10:47 |
Jarowa | 10:48 |
Pomorskie Szkoły Rzemiosł | 10:50 |
Schumana | 10:51 |
Schuberta | 10:52 |
Kurpińskiego | 10:54 |
Otwarta | 10:55 |
Suchanino | 10:56 |
Nad Jarem | 10:57 |
Wyczółkowskiego | 10:59 |
Focha | 11:00 |
Płowce | 11:01 |
Hevelianum | 11:03 |
Urząd Miejski | 11:05 |
Hucisko | 11:07 |
Dworzec Główny | 11:10 |
Wały Piastowskie | 11:11 |
Jana z Kolna [GDA] | 11:13 |
Kurs nr 7 do Oliwa PKP | |
---|---|
Jana z Kolna [GDA] | 11:42 |
Wały Piastowskie | 11:43 |
Dworzec Główny | 11:46 |
Hucisko | 11:48 |
Hevelianum | 11:50 |
Płowce | 11:52 |
Focha | 11:53 |
Wyczółkowskiego | 11:54 |
Nad Jarem | 11:55 |
Suchanino | 11:57 |
Otwarta | 11:58 |
Kurpińskiego | 12:00 |
Schuberta | 12:01 |
Schumana | 12:02 |
Pomorskie Szkoły Rzemiosł | 12:03 |
Jarowa | 12:04 |
Kręta | 12:05 |
Siedlicka | 12:07 |
Uphagena | 12:11 |
Wrzeszcz PKP | 12:15 |
Galeria Bałtycka | 12:17 |
Wojska Polskiego | 12:19 |
Abrahama | 12:21 |
Biblioteka Główna UG | 12:23 |
Przymorze SKM | 12:25 |
Krynicka | 12:27 |
Kołobrzeska | 12:29 |
Opolska | 12:30 |
Olsztyńska | 12:31 |
Biały Dwór | 12:32 |
Przymorze Wielkie | 12:33 |
Obrońców Wybrzeża | 12:35 |
Chłopska | 12:36 |
Czerwony Dwór | 12:38 |
Bora-Komorowskiego | 12:39 |
Beniowskiego | 12:40 |
Oliwa PKP | 12:41 |
Oliwa PKP | 12:41 |
Kurs nr 8 do Jana z Kolna [GDA] | |
---|---|
Oliwa PKP | 13:09 |
Oliwa PKP | 13:09 |
Beniowskiego | 13:10 |
Bora-Komorowskiego | 13:11 |
Czerwony Dwór | 13:14 |
Jagiellońska | 13:15 |
Park Reagana | 13:17 |
Biały Dwór | 13:19 |
Olsztyńska | 13:20 |
Opolska | 13:22 |
Kołobrzeska | 13:23 |
Krynicka | 13:25 |
Przymorze SKM | 13:27 |
Biblioteka Główna UG | 13:30 |
Abrahama | 13:31 |
Wojska Polskiego | 13:33 |
Galeria Bałtycka | 13:36 |
Wrzeszcz PKP | 13:38 |
Jaśkowa Dolina | 13:41 |
Matejki | 13:43 |
Siedlicka | 13:45 |
Kręta | 13:46 |
Jarowa | 13:47 |
Pomorskie Szkoły Rzemiosł | 13:49 |
Schumana | 13:50 |
Schuberta | 13:51 |
Kurpińskiego | 13:53 |
Otwarta | 13:54 |
Suchanino | 13:55 |
Nad Jarem | 13:56 |
Wyczółkowskiego | 13:58 |
Focha | 13:59 |
Płowce | 14:00 |
Hevelianum | 14:02 |
Urząd Miejski | 14:04 |
Hucisko | 14:06 |
Dworzec Główny | 14:09 |
Wały Piastowskie | 14:10 |
Jana z Kolna [GDA] | 14:12 |
Kurs nr 9 do Oliwa PKP | |
---|---|
Jana z Kolna [GDA] | 14:40 |
Wały Piastowskie | 14:41 |
Dworzec Główny | 14:45 |
Hucisko | 14:47 |
Hevelianum | 14:51 |
Płowce | 14:53 |
Focha | 14:54 |
Wyczółkowskiego | 14:55 |
Nad Jarem | 14:56 |
Suchanino | 14:58 |
Otwarta | 14:59 |
Kurpińskiego | 15:01 |
Schuberta | 15:02 |
Schumana | 15:03 |
Pomorskie Szkoły Rzemiosł | 15:04 |
Jarowa | 15:05 |
Kręta | 15:06 |
Siedlicka | 15:08 |
Uphagena | 15:13 |
Wrzeszcz PKP | 15:17 |
Galeria Bałtycka | 15:19 |
Wojska Polskiego | 15:21 |
Abrahama | 15:23 |
Biblioteka Główna UG | 15:25 |
Przymorze SKM | 15:28 |
Krynicka | 15:30 |
Kołobrzeska | 15:32 |
Opolska | 15:33 |
Olsztyńska | 15:34 |
Biały Dwór | 15:35 |
Przymorze Wielkie | 15:36 |
Obrońców Wybrzeża | 15:38 |
Chłopska | 15:39 |
Czerwony Dwór | 15:41 |
Bora-Komorowskiego | 15:42 |
Beniowskiego | 15:43 |
Oliwa PKP | 15:45 |
Oliwa PKP | 15:45 |
Kurs nr 10 do Jana z Kolna [GDA] | |
---|---|
Oliwa PKP | 16:04 |
Oliwa PKP | 16:04 |
Beniowskiego | 16:05 |
Bora-Komorowskiego | 16:06 |
Czerwony Dwór | 16:09 |
Jagiellońska | 16:10 |
Park Reagana | 16:12 |
Biały Dwór | 16:14 |
Olsztyńska | 16:15 |
Opolska | 16:17 |
Kołobrzeska | 16:18 |
Krynicka | 16:20 |
Przymorze SKM | 16:22 |
Biblioteka Główna UG | 16:26 |
Abrahama | 16:27 |
Wojska Polskiego | 16:32 |
Galeria Bałtycka | 16:37 |
Wrzeszcz PKP | 16:41 |
Jaśkowa Dolina | 16:48 |
Matejki | 16:51 |
Siedlicka | 16:54 |
Kręta | 16:55 |
Jarowa | 16:56 |
Pomorskie Szkoły Rzemiosł | 16:59 |
Schumana | 17:00 |
Schuberta | 17:01 |
Kurpińskiego | 17:03 |
Otwarta | 17:04 |
Suchanino | 17:05 |
Nad Jarem | 17:06 |
Wyczółkowskiego | 17:08 |
Focha | 17:09 |
Płowce | 17:10 |
Hevelianum | 17:11 |
Urząd Miejski | 17:13 |
Hucisko | 17:16 |
Dworzec Główny | 17:19 |
Wały Piastowskie | 17:20 |
Jana z Kolna [GDA] | 17:22 |
Kurs nr 11 do Oliwa PKP | |
---|---|
Jana z Kolna [GDA] | 17:39 |
Wały Piastowskie | 17:40 |
Dworzec Główny | 17:43 |
Hucisko | 17:45 |
Hevelianum | 17:47 |
Płowce | 17:49 |
Focha | 17:50 |
Wyczółkowskiego | 17:51 |
Nad Jarem | 17:52 |
Suchanino | 17:54 |
Otwarta | 17:55 |
Kurpińskiego | 17:57 |
Schuberta | 17:58 |
Schumana | 17:59 |
Pomorskie Szkoły Rzemiosł | 18:00 |
Jarowa | 18:01 |
Kręta | 18:02 |
Siedlicka | 18:03 |
Uphagena | 18:07 |
Wrzeszcz PKP | 18:10 |
Galeria Bałtycka | 18:12 |
Wojska Polskiego | 18:14 |
Abrahama | 18:16 |
Biblioteka Główna UG | 18:18 |
Przymorze SKM | 18:20 |
Krynicka | 18:22 |
Kołobrzeska | 18:24 |
Opolska | 18:25 |
Olsztyńska | 18:26 |
Biały Dwór | 18:27 |
Przymorze Wielkie | 18:28 |
Obrońców Wybrzeża | 18:30 |
Chłopska | 18:31 |
Czerwony Dwór | 18:33 |
Bora-Komorowskiego | 18:34 |
Beniowskiego | 18:35 |
Oliwa PKP | 18:36 |
Oliwa PKP | 18:36 |
Kurs nr 12 do Jana z Kolna [GDA] | |
---|---|
Oliwa PKP | 18:47 |
Oliwa PKP | 18:47 |
Beniowskiego | 18:48 |
Bora-Komorowskiego | 18:49 |
Czerwony Dwór | 18:52 |
Jagiellońska | 18:53 |
Park Reagana | 18:54 |
Biały Dwór | 18:56 |
Olsztyńska | 18:57 |
Opolska | 18:59 |
Kołobrzeska | 19:00 |
Krynicka | 19:02 |
Przymorze SKM | 19:04 |
Biblioteka Główna UG | 19:07 |
Abrahama | 19:08 |
Wojska Polskiego | 19:10 |
Galeria Bałtycka | 19:13 |
Wrzeszcz PKP | 19:16 |
Jaśkowa Dolina | 19:19 |
Matejki | 19:21 |
Siedlicka | 19:23 |
Kręta | 19:24 |
Jarowa | 19:25 |
Pomorskie Szkoły Rzemiosł | 19:27 |
Schumana | 19:28 |
Schuberta | 19:29 |
Kurpińskiego | 19:31 |
Otwarta | 19:32 |
Suchanino | 19:33 |
Nad Jarem | 19:34 |
Wyczółkowskiego | 19:36 |
Focha | 19:37 |
Płowce | 19:38 |
Hevelianum | 19:39 |
Urząd Miejski | 19:41 |
Hucisko | 19:43 |
Dworzec Główny | 19:46 |
Wały Piastowskie | 19:47 |
Jana z Kolna [GDA] | 19:49 |
Kurs nr 13 do Oliwa PKP | |
---|---|
Jana z Kolna [GDA] | 20:01 |
Wały Piastowskie | 20:02 |
Dworzec Główny | 20:05 |
Hucisko | 20:07 |
Hevelianum | 20:09 |
Płowce | 20:11 |
Focha | 20:12 |
Wyczółkowskiego | 20:13 |
Nad Jarem | 20:14 |
Suchanino | 20:16 |
Otwarta | 20:17 |
Kurpińskiego | 20:18 |
Schuberta | 20:19 |
Schumana | 20:20 |
Pomorskie Szkoły Rzemiosł | 20:21 |
Jarowa | 20:22 |
Kręta | 20:23 |
Siedlicka | 20:24 |
Uphagena | 20:28 |
Wrzeszcz PKP | 20:31 |
Galeria Bałtycka | 20:33 |
Wojska Polskiego | 20:34 |
Abrahama | 20:35 |
Biblioteka Główna UG | 20:36 |
Przymorze SKM | 20:38 |
Krynicka | 20:40 |
Kołobrzeska | 20:42 |
Opolska | 20:43 |
Olsztyńska | 20:44 |
Biały Dwór | 20:45 |
Przymorze Wielkie | 20:46 |
Obrońców Wybrzeża | 20:48 |
Chłopska | 20:49 |
Czerwony Dwór | 20:51 |
Bora-Komorowskiego | 20:52 |
Beniowskiego | 20:53 |
Oliwa PKP | 20:54 |
Oliwa PKP | 20:54 |
Kurs nr 14 do Jana z Kolna [GDA] | |
---|---|
Oliwa PKP | 21:19 |
Oliwa PKP | 21:19 |
Beniowskiego | 21:20 |
Bora-Komorowskiego | 21:21 |
Czerwony Dwór | 21:23 |
Jagiellońska | 21:24 |
Park Reagana | 21:25 |
Biały Dwór | 21:27 |
Olsztyńska | 21:28 |
Opolska | 21:29 |
Kołobrzeska | 21:30 |
Krynicka | 21:31 |
Przymorze SKM | 21:33 |
Biblioteka Główna UG | 21:35 |
Abrahama | 21:36 |
Wojska Polskiego | 21:38 |
Galeria Bałtycka | 21:41 |
Wrzeszcz PKP | 21:43 |
Jaśkowa Dolina | 21:45 |
Matejki | 21:47 |
Siedlicka | 21:48 |
Kręta | 21:49 |
Jarowa | 21:50 |
Pomorskie Szkoły Rzemiosł | 21:51 |
Schumana | 21:52 |
Schuberta | 21:53 |
Kurpińskiego | 21:54 |
Otwarta | 21:55 |
Suchanino | 21:56 |
Nad Jarem | 21:57 |
Wyczółkowskiego | 21:59 |
Focha | 22:00 |
Płowce | 22:01 |
Hevelianum | 22:02 |
Urząd Miejski | 22:04 |
Hucisko | 22:05 |
Dworzec Główny | 22:08 |
Wały Piastowskie | 22:09 |
Jana z Kolna [GDA] | 22:11 |
Kurs nr 15 do Biały Dwór | |
---|---|
Jana z Kolna [GDA] | 22:31 |
Wały Piastowskie | 22:32 |
Dworzec Główny | 22:34 |
Hucisko | 22:36 |
Hevelianum | 22:38 |
Płowce | 22:39 |
Focha | 22:40 |
Wyczółkowskiego | 22:41 |
Nad Jarem | 22:42 |
Suchanino | 22:44 |
Otwarta | 22:45 |
Kurpińskiego | 22:46 |
Schuberta | 22:47 |
Schumana | 22:48 |
Pomorskie Szkoły Rzemiosł | 22:49 |
Jarowa | 22:50 |
Kręta | 22:51 |
Siedlicka | 22:52 |
Uphagena | 22:55 |
Wrzeszcz PKP | 22:58 |
Galeria Bałtycka | 23:00 |
Wojska Polskiego | 23:01 |
Abrahama | 23:02 |
Biblioteka Główna UG | 23:03 |
Przymorze SKM | 23:05 |
Krynicka | 23:06 |
Kołobrzeska | 23:07 |
Opolska | 23:08 |
Olsztyńska | 23:09 |
Biały Dwór | 23:10 |
Kurs nr 16 do Baza Hallera | |
---|---|
Biały Dwór | 23:10 |
Baza Hallera | 23:15 |