Menu
13:37
Kurs nr 0 do Wrzeszcz PKP | |
---|---|
Baza Hallera | 04:44 |
Wrzeszcz PKP | 04:54 |
Kurs nr 1 do Oliwa PKP | |
---|---|
Wrzeszcz PKP | 04:56 |
Galeria Bałtycka | 04:58 |
Wojska Polskiego | 05:00 |
Abrahama | 05:02 |
Biblioteka Główna UG | 05:04 |
Przymorze SKM | 05:06 |
Krynicka | 05:08 |
Kołobrzeska | 05:10 |
Opolska | 05:11 |
Olsztyńska | 05:12 |
Biały Dwór | 05:13 |
Przymorze Wielkie | 05:14 |
Obrońców Wybrzeża | 05:16 |
Chłopska | 05:17 |
Czerwony Dwór | 05:19 |
Bora-Komorowskiego | 05:20 |
Beniowskiego | 05:21 |
Oliwa PKP | 05:22 |
Oliwa PKP | 05:22 |
Kurs nr 2 do Jana z Kolna [GDA] | |
---|---|
Oliwa PKP | 05:42 |
Oliwa PKP | 05:42 |
Beniowskiego | 05:43 |
Bora-Komorowskiego | 05:44 |
Czerwony Dwór | 05:47 |
Jagiellońska | 05:48 |
Park Reagana | 05:49 |
Biały Dwór | 05:51 |
Olsztyńska | 05:52 |
Opolska | 05:53 |
Kołobrzeska | 05:54 |
Krynicka | 05:56 |
Przymorze SKM | 05:58 |
Biblioteka Główna UG | 06:00 |
Abrahama | 06:01 |
Wojska Polskiego | 06:03 |
Galeria Bałtycka | 06:06 |
Wrzeszcz PKP | 06:08 |
Jaśkowa Dolina | 06:10 |
Matejki | 06:12 |
Siedlicka | 06:13 |
Kręta | 06:14 |
Jarowa | 06:15 |
Pomorskie Szkoły Rzemiosł | 06:17 |
Schumana | 06:18 |
Schuberta | 06:19 |
Kurpińskiego | 06:21 |
Otwarta | 06:22 |
Suchanino | 06:23 |
Nad Jarem | 06:24 |
Wyczółkowskiego | 06:26 |
Focha | 06:27 |
Płowce | 06:28 |
Hevelianum | 06:30 |
Urząd Miejski | 06:32 |
Hucisko | 06:34 |
Dworzec Główny | 06:37 |
Wały Piastowskie | 06:38 |
Jana z Kolna [GDA] | 06:40 |
Kurs nr 3 do Oliwa PKP | |
---|---|
Jana z Kolna [GDA] | 06:47 |
Wały Piastowskie | 06:48 |
Dworzec Główny | 06:51 |
Hucisko | 06:53 |
Hevelianum | 06:55 |
Płowce | 06:57 |
Focha | 06:58 |
Wyczółkowskiego | 06:59 |
Nad Jarem | 07:00 |
Suchanino | 07:02 |
Otwarta | 07:03 |
Kurpińskiego | 07:05 |
Schuberta | 07:06 |
Schumana | 07:07 |
Pomorskie Szkoły Rzemiosł | 07:08 |
Jarowa | 07:09 |
Kręta | 07:10 |
Siedlicka | 07:12 |
Uphagena | 07:16 |
Wrzeszcz PKP | 07:20 |
Galeria Bałtycka | 07:22 |
Wojska Polskiego | 07:24 |
Abrahama | 07:26 |
Biblioteka Główna UG | 07:28 |
Przymorze SKM | 07:30 |
Krynicka | 07:32 |
Kołobrzeska | 07:34 |
Opolska | 07:35 |
Olsztyńska | 07:36 |
Biały Dwór | 07:37 |
Przymorze Wielkie | 07:38 |
Obrońców Wybrzeża | 07:40 |
Chłopska | 07:41 |
Czerwony Dwór | 07:43 |
Bora-Komorowskiego | 07:44 |
Beniowskiego | 07:45 |
Oliwa PKP | 07:46 |
Oliwa PKP | 07:46 |
Kurs nr 4 do Jana z Kolna [GDA] | |
---|---|
Oliwa PKP | 08:00 |
Oliwa PKP | 08:00 |
Beniowskiego | 08:01 |
Bora-Komorowskiego | 08:02 |
Czerwony Dwór | 08:05 |
Jagiellońska | 08:06 |
Park Reagana | 08:08 |
Biały Dwór | 08:10 |
Olsztyńska | 08:11 |
Opolska | 08:13 |
Kołobrzeska | 08:14 |
Krynicka | 08:16 |
Przymorze SKM | 08:18 |
Biblioteka Główna UG | 08:21 |
Abrahama | 08:22 |
Wojska Polskiego | 08:24 |
Galeria Bałtycka | 08:27 |
Wrzeszcz PKP | 08:29 |
Jaśkowa Dolina | 08:32 |
Matejki | 08:34 |
Siedlicka | 08:36 |
Kręta | 08:37 |
Jarowa | 08:38 |
Pomorskie Szkoły Rzemiosł | 08:40 |
Schumana | 08:41 |
Schuberta | 08:42 |
Kurpińskiego | 08:44 |
Otwarta | 08:45 |
Suchanino | 08:46 |
Nad Jarem | 08:47 |
Wyczółkowskiego | 08:49 |
Focha | 08:50 |
Płowce | 08:51 |
Hevelianum | 08:53 |
Urząd Miejski | 08:55 |
Hucisko | 08:57 |
Dworzec Główny | 09:00 |
Wały Piastowskie | 09:01 |
Jana z Kolna [GDA] | 09:03 |
Kurs nr 5 do Oliwa PKP | |
---|---|
Jana z Kolna [GDA] | 09:22 |
Wały Piastowskie | 09:23 |
Dworzec Główny | 09:26 |
Hucisko | 09:28 |
Hevelianum | 09:30 |
Płowce | 09:32 |
Focha | 09:33 |
Wyczółkowskiego | 09:34 |
Nad Jarem | 09:35 |
Suchanino | 09:37 |
Otwarta | 09:38 |
Kurpińskiego | 09:40 |
Schuberta | 09:41 |
Schumana | 09:42 |
Pomorskie Szkoły Rzemiosł | 09:43 |
Jarowa | 09:44 |
Kręta | 09:45 |
Siedlicka | 09:47 |
Uphagena | 09:51 |
Wrzeszcz PKP | 09:55 |
Galeria Bałtycka | 09:57 |
Wojska Polskiego | 09:59 |
Abrahama | 10:01 |
Biblioteka Główna UG | 10:03 |
Przymorze SKM | 10:05 |
Krynicka | 10:07 |
Kołobrzeska | 10:09 |
Opolska | 10:10 |
Olsztyńska | 10:11 |
Biały Dwór | 10:12 |
Przymorze Wielkie | 10:13 |
Obrońców Wybrzeża | 10:15 |
Chłopska | 10:16 |
Czerwony Dwór | 10:18 |
Bora-Komorowskiego | 10:19 |
Beniowskiego | 10:20 |
Oliwa PKP | 10:21 |
Oliwa PKP | 10:21 |
Kurs nr 6 do Jana z Kolna [GDA] | |
---|---|
Oliwa PKP | 10:30 |
Oliwa PKP | 10:30 |
Beniowskiego | 10:31 |
Bora-Komorowskiego | 10:32 |
Czerwony Dwór | 10:35 |
Jagiellońska | 10:36 |
Park Reagana | 10:38 |
Biały Dwór | 10:40 |
Olsztyńska | 10:41 |
Opolska | 10:43 |
Kołobrzeska | 10:44 |
Krynicka | 10:46 |
Przymorze SKM | 10:48 |
Biblioteka Główna UG | 10:51 |
Abrahama | 10:52 |
Wojska Polskiego | 10:54 |
Galeria Bałtycka | 10:57 |
Wrzeszcz PKP | 10:59 |
Jaśkowa Dolina | 11:02 |
Matejki | 11:04 |
Siedlicka | 11:06 |
Kręta | 11:07 |
Jarowa | 11:08 |
Pomorskie Szkoły Rzemiosł | 11:10 |
Schumana | 11:11 |
Schuberta | 11:12 |
Kurpińskiego | 11:14 |
Otwarta | 11:15 |
Suchanino | 11:16 |
Nad Jarem | 11:17 |
Wyczółkowskiego | 11:19 |
Focha | 11:20 |
Płowce | 11:21 |
Hevelianum | 11:23 |
Urząd Miejski | 11:25 |
Hucisko | 11:27 |
Dworzec Główny | 11:30 |
Wały Piastowskie | 11:31 |
Jana z Kolna [GDA] | 11:33 |
Kurs nr 7 do Oliwa PKP | |
---|---|
Jana z Kolna [GDA] | 12:02 |
Wały Piastowskie | 12:03 |
Dworzec Główny | 12:06 |
Hucisko | 12:08 |
Hevelianum | 12:10 |
Płowce | 12:12 |
Focha | 12:13 |
Wyczółkowskiego | 12:14 |
Nad Jarem | 12:15 |
Suchanino | 12:17 |
Otwarta | 12:18 |
Kurpińskiego | 12:20 |
Schuberta | 12:21 |
Schumana | 12:22 |
Pomorskie Szkoły Rzemiosł | 12:23 |
Jarowa | 12:24 |
Kręta | 12:25 |
Siedlicka | 12:27 |
Uphagena | 12:31 |
Wrzeszcz PKP | 12:35 |
Galeria Bałtycka | 12:37 |
Wojska Polskiego | 12:39 |
Abrahama | 12:41 |
Biblioteka Główna UG | 12:43 |
Przymorze SKM | 12:45 |
Krynicka | 12:47 |
Kołobrzeska | 12:49 |
Opolska | 12:50 |
Olsztyńska | 12:51 |
Biały Dwór | 12:52 |
Przymorze Wielkie | 12:53 |
Obrońców Wybrzeża | 12:55 |
Chłopska | 12:56 |
Czerwony Dwór | 12:58 |
Bora-Komorowskiego | 12:59 |
Beniowskiego | 13:00 |
Oliwa PKP | 13:01 |
Oliwa PKP | 13:01 |
Kurs nr 8 do Jana z Kolna [GDA] | |
---|---|
Oliwa PKP | 13:29 |
Oliwa PKP | 13:29 |
Beniowskiego | 13:30 |
Bora-Komorowskiego | 13:31 |
Czerwony Dwór | 13:34 |
Jagiellońska | 13:35 |
Park Reagana | 13:37 |
Biały Dwór | 13:39 |
Olsztyńska | 13:40 |
Opolska | 13:42 |
Kołobrzeska | 13:43 |
Krynicka | 13:45 |
Przymorze SKM | 13:47 |
Biblioteka Główna UG | 13:50 |
Abrahama | 13:51 |
Wojska Polskiego | 13:53 |
Galeria Bałtycka | 13:56 |
Wrzeszcz PKP | 13:58 |
Jaśkowa Dolina | 14:01 |
Matejki | 14:03 |
Siedlicka | 14:05 |
Kręta | 14:06 |
Jarowa | 14:07 |
Pomorskie Szkoły Rzemiosł | 14:09 |
Schumana | 14:10 |
Schuberta | 14:11 |
Kurpińskiego | 14:13 |
Otwarta | 14:14 |
Suchanino | 14:15 |
Nad Jarem | 14:16 |
Wyczółkowskiego | 14:18 |
Focha | 14:19 |
Płowce | 14:20 |
Hevelianum | 14:22 |
Urząd Miejski | 14:24 |
Hucisko | 14:26 |
Dworzec Główny | 14:29 |
Wały Piastowskie | 14:30 |
Jana z Kolna [GDA] | 14:32 |
Kurs nr 9 do Oliwa PKP | |
---|---|
Jana z Kolna [GDA] | 15:00 |
Wały Piastowskie | 15:01 |
Dworzec Główny | 15:05 |
Hucisko | 15:07 |
Hevelianum | 15:11 |
Płowce | 15:13 |
Focha | 15:14 |
Wyczółkowskiego | 15:15 |
Nad Jarem | 15:16 |
Suchanino | 15:18 |
Otwarta | 15:19 |
Kurpińskiego | 15:21 |
Schuberta | 15:22 |
Schumana | 15:23 |
Pomorskie Szkoły Rzemiosł | 15:24 |
Jarowa | 15:25 |
Kręta | 15:26 |
Siedlicka | 15:28 |
Uphagena | 15:33 |
Wrzeszcz PKP | 15:38 |
Galeria Bałtycka | 15:40 |
Wojska Polskiego | 15:42 |
Abrahama | 15:44 |
Biblioteka Główna UG | 15:46 |
Przymorze SKM | 15:50 |
Krynicka | 15:53 |
Kołobrzeska | 15:55 |
Opolska | 15:56 |
Olsztyńska | 15:57 |
Biały Dwór | 15:58 |
Przymorze Wielkie | 15:59 |
Obrońców Wybrzeża | 16:01 |
Chłopska | 16:02 |
Czerwony Dwór | 16:04 |
Bora-Komorowskiego | 16:05 |
Beniowskiego | 16:06 |
Oliwa PKP | 16:08 |
Oliwa PKP | 16:08 |
Kurs nr 10 do Jana z Kolna [GDA] | |
---|---|
Oliwa PKP | 16:24 |
Oliwa PKP | 16:24 |
Beniowskiego | 16:25 |
Bora-Komorowskiego | 16:26 |
Czerwony Dwór | 16:29 |
Jagiellońska | 16:30 |
Park Reagana | 16:32 |
Biały Dwór | 16:34 |
Olsztyńska | 16:35 |
Opolska | 16:37 |
Kołobrzeska | 16:38 |
Krynicka | 16:40 |
Przymorze SKM | 16:42 |
Biblioteka Główna UG | 16:46 |
Abrahama | 16:47 |
Wojska Polskiego | 16:52 |
Galeria Bałtycka | 16:57 |
Wrzeszcz PKP | 17:01 |
Jaśkowa Dolina | 17:05 |
Matejki | 17:08 |
Siedlicka | 17:10 |
Kręta | 17:11 |
Jarowa | 17:12 |
Pomorskie Szkoły Rzemiosł | 17:14 |
Schumana | 17:15 |
Schuberta | 17:16 |
Kurpińskiego | 17:18 |
Otwarta | 17:19 |
Suchanino | 17:20 |
Nad Jarem | 17:21 |
Wyczółkowskiego | 17:23 |
Focha | 17:24 |
Płowce | 17:25 |
Hevelianum | 17:26 |
Urząd Miejski | 17:28 |
Hucisko | 17:31 |
Dworzec Główny | 17:34 |
Wały Piastowskie | 17:35 |
Jana z Kolna [GDA] | 17:37 |
Kurs nr 11 do Oliwa PKP | |
---|---|
Jana z Kolna [GDA] | 17:59 |
Wały Piastowskie | 18:00 |
Dworzec Główny | 18:03 |
Hucisko | 18:05 |
Hevelianum | 18:07 |
Płowce | 18:09 |
Focha | 18:10 |
Wyczółkowskiego | 18:11 |
Nad Jarem | 18:12 |
Suchanino | 18:14 |
Otwarta | 18:15 |
Kurpińskiego | 18:16 |
Schuberta | 18:17 |
Schumana | 18:18 |
Pomorskie Szkoły Rzemiosł | 18:19 |
Jarowa | 18:20 |
Kręta | 18:21 |
Siedlicka | 18:22 |
Uphagena | 18:26 |
Wrzeszcz PKP | 18:29 |
Galeria Bałtycka | 18:31 |
Wojska Polskiego | 18:33 |
Abrahama | 18:35 |
Biblioteka Główna UG | 18:37 |
Przymorze SKM | 18:39 |
Krynicka | 18:41 |
Kołobrzeska | 18:43 |
Opolska | 18:44 |
Olsztyńska | 18:45 |
Biały Dwór | 18:46 |
Przymorze Wielkie | 18:47 |
Obrońców Wybrzeża | 18:49 |
Chłopska | 18:50 |
Czerwony Dwór | 18:52 |
Bora-Komorowskiego | 18:53 |
Beniowskiego | 18:54 |
Oliwa PKP | 18:55 |
Oliwa PKP | 18:55 |
Kurs nr 12 do Dworzec Główny | |
---|---|
Oliwa PKP | 19:07 |
Oliwa PKP | 19:07 |
Beniowskiego | 19:08 |
Bora-Komorowskiego | 19:09 |
Czerwony Dwór | 19:12 |
Jagiellońska | 19:13 |
Park Reagana | 19:14 |
Biały Dwór | 19:16 |
Olsztyńska | 19:17 |
Opolska | 19:19 |
Kołobrzeska | 19:20 |
Krynicka | 19:22 |
Przymorze SKM | 19:24 |
Biblioteka Główna UG | 19:27 |
Abrahama | 19:28 |
Wojska Polskiego | 19:30 |
Galeria Bałtycka | 19:33 |
Wrzeszcz PKP | 19:36 |
Jaśkowa Dolina | 19:39 |
Matejki | 19:41 |
Siedlicka | 19:43 |
Kręta | 19:44 |
Jarowa | 19:45 |
Pomorskie Szkoły Rzemiosł | 19:47 |
Schumana | 19:48 |
Schuberta | 19:49 |
Kurpińskiego | 19:51 |
Otwarta | 19:52 |
Suchanino | 19:53 |
Nad Jarem | 19:54 |
Wyczółkowskiego | 19:56 |
Focha | 19:57 |
Płowce | 19:58 |
Hevelianum | 19:59 |
Urząd Miejski | 20:01 |
Hucisko | 20:03 |
Dworzec Główny | 20:06 |
Kurs nr 13 do Baza Hallera | |
---|---|
Dworzec Główny | 20:06 |
Baza Hallera | 20:16 |