• Średnie stęż. pyłu PM10 = 14,0ug. Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
15:27
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Zajezdnia WRZESZCZ05:26
Strzyża PKM05:27
Uniwersytet Gdański [GDA]05:29
Bażyńskiego [GDA]05:30
Tetmajera05:31
Derdowskiego05:32
Obrońców Westerplatte05:33
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:35
Kurs nr 1 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:35
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:36
Opacka05:38
Subisława05:40
Pomorska - Osiedle05:41
Pomorska [GDA]05:43
Piastowska05:44
Czerwony Dwór05:46
Bora Komorowskiego05:47
Kołobrzeska05:49
Zaspa05:51
Startowa05:52
Jana Pawła II05:53
Żwirki i Wigury [GDA]05:54
Bajana05:55
Legionów05:57
Plac Komorowskiego05:59
Mickiewicza [GDA]06:01
Reja [GDA]06:02
Wyspiańskiego06:04
Opera Bałtycka06:07
Traugutta [GDA]06:08
Uniwersytet Medyczny06:09
Chodowieckiego06:10
Brama Oliwska06:11
Dworzec Główny06:13
Brama Wyżynna06:16
Śródmieście SKM06:18
Pohulanka06:20
Odrzańska06:21
Chałubińskiego06:23
Sikorskiego [GDA]06:25
Cieszyńskiego06:27
Cebertowicza06:28
Wilanowska06:30
Przemyska06:32
Płocka06:33
Łostowice Świętokrzyska06:35
Kurs nr 2 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska06:41
Łostowice Świętokrzyska06:41
Płocka06:43
Przemyska06:45
Wilanowska06:46
Cebertowicza06:48
Cieszyńskiego06:49
Sikorskiego [GDA]06:51
Chałubińskiego06:53
Odrzańska06:55
Pohulanka06:56
Śródmieście SKM06:58
Brama Wyżynna07:00
Dworzec Główny07:02
Brama Oliwska07:05
Chodowieckiego07:06
Uniwersytet Medyczny07:07
Traugutta [GDA]07:09
Opera Bałtycka07:11
Wyspiańskiego07:14
Reja [GDA]07:15
Mickiewicza [GDA]07:17
Plac Komorowskiego07:19
Legionów07:21
Bajana07:23
Żwirki i Wigury [GDA]07:24
Jana Pawła II07:25
Startowa07:26
Zaspa07:27
Kołobrzeska07:28
Bora Komorowskiego07:30
Czerwony Dwór07:32
Piastowska07:33
Pomorska [GDA]07:35
Gospody07:36
Pomorska - Osiedle07:37
Subisława07:39
Opacka07:41
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:43
Obrońców Westerplatte07:46
Derdowskiego07:47
Tetmajera07:48
Bażyńskiego [GDA]07:49
Uniwersytet Gdański [GDA]07:51
Strzyża PKM07:53
Zajezdnia WRZESZCZ07:54
Kurs nr 3 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Zajezdnia WRZESZCZ08:05
Strzyża PKM08:06
Uniwersytet Gdański [GDA]08:08
Bażyńskiego [GDA]08:09
Tetmajera08:10
Derdowskiego08:11
Obrońców Westerplatte08:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:14
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:15
Opacka08:17
Subisława08:19
Pomorska - Osiedle08:20
Pomorska [GDA]08:22
Piastowska08:23
Czerwony Dwór08:25
Bora Komorowskiego08:26
Kołobrzeska08:28
Zaspa08:30
Startowa08:31
Jana Pawła II08:32
Żwirki i Wigury [GDA]08:33
Bajana08:34
Legionów08:36
Plac Komorowskiego08:38
Mickiewicza [GDA]08:40
Reja [GDA]08:41
Wyspiańskiego08:43
Opera Bałtycka08:46
Traugutta [GDA]08:47
Uniwersytet Medyczny08:48
Chodowieckiego08:49
Brama Oliwska08:50
Dworzec Główny08:52
Brama Wyżynna08:55
Śródmieście SKM08:57
Pohulanka08:59
Odrzańska09:00
Chałubińskiego09:02
Sikorskiego [GDA]09:04
Cieszyńskiego09:06
Cebertowicza09:07
Wilanowska09:09
Przemyska09:11
Płocka09:12
Łostowice Świętokrzyska09:14
Kurs nr 5 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska09:33
Łostowice Świętokrzyska09:33
Płocka09:35
Przemyska09:37
Wilanowska09:38
Cebertowicza09:40
Cieszyńskiego09:41
Sikorskiego [GDA]09:43
Chałubińskiego09:45
Odrzańska09:47
Pohulanka09:48
Śródmieście SKM09:50
Brama Wyżynna09:52
Dworzec Główny09:54
Brama Oliwska09:57
Chodowieckiego09:58
Uniwersytet Medyczny09:59
Traugutta [GDA]10:01
Opera Bałtycka10:03
Wyspiańskiego10:06
Reja [GDA]10:07
Mickiewicza [GDA]10:09
Plac Komorowskiego10:11
Legionów10:13
Bajana10:15
Żwirki i Wigury [GDA]10:16
Jana Pawła II10:17
Startowa10:18
Zaspa10:19
Kołobrzeska10:20
Bora Komorowskiego10:22
Czerwony Dwór10:24
Piastowska10:25
Pomorska [GDA]10:27
Gospody10:28
Pomorska - Osiedle10:29
Subisława10:31
Opacka10:33
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:35
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:36
Kurs nr 6 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:54
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:55
Opacka10:57
Subisława10:59
Pomorska - Osiedle11:00
Pomorska [GDA]11:02
Piastowska11:03
Czerwony Dwór11:05
Bora Komorowskiego11:06
Kołobrzeska11:08
Zaspa11:10
Startowa11:11
Jana Pawła II11:12
Żwirki i Wigury [GDA]11:13
Bajana11:14
Legionów11:16
Plac Komorowskiego11:18
Mickiewicza [GDA]11:20
Reja [GDA]11:21
Wyspiańskiego11:23
Opera Bałtycka11:26
Traugutta [GDA]11:27
Uniwersytet Medyczny11:28
Chodowieckiego11:29
Brama Oliwska11:30
Dworzec Główny11:32
Brama Wyżynna11:35
Śródmieście SKM11:37
Pohulanka11:39
Odrzańska11:40
Chałubińskiego11:42
Sikorskiego [GDA]11:44
Cieszyńskiego11:46
Cebertowicza11:47
Wilanowska11:49
Przemyska11:51
Płocka11:52
Łostowice Świętokrzyska11:54
Kurs nr 7 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska12:13
Łostowice Świętokrzyska12:13
Płocka12:15
Przemyska12:17
Wilanowska12:18
Cebertowicza12:20
Cieszyńskiego12:21
Sikorskiego [GDA]12:23
Chałubińskiego12:25
Odrzańska12:27
Pohulanka12:28
Śródmieście SKM12:30
Brama Wyżynna12:32
Dworzec Główny12:34
Brama Oliwska12:37
Chodowieckiego12:38
Uniwersytet Medyczny12:39
Traugutta [GDA]12:41
Opera Bałtycka12:43
Wyspiańskiego12:46
Reja [GDA]12:47
Mickiewicza [GDA]12:49
Plac Komorowskiego12:51
Legionów12:53
Bajana12:55
Żwirki i Wigury [GDA]12:56
Jana Pawła II12:57
Startowa12:58
Zaspa12:59
Kołobrzeska13:00
Bora Komorowskiego13:02
Czerwony Dwór13:04
Piastowska13:05
Pomorska [GDA]13:07
Gospody13:08
Pomorska - Osiedle13:09
Subisława13:11
Opacka13:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:16
Kurs nr 8 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:30
Opacka13:32
Subisława13:34
Pomorska - Osiedle13:35
Pomorska [GDA]13:37
Piastowska13:38
Czerwony Dwór13:40
Bora Komorowskiego13:41
Kołobrzeska13:43
Zaspa13:45
Startowa13:46
Jana Pawła II13:47
Żwirki i Wigury [GDA]13:48
Bajana13:49
Legionów13:51
Plac Komorowskiego13:53
Mickiewicza [GDA]13:55
Reja [GDA]13:56
Wyspiańskiego13:58
Opera Bałtycka14:01
Traugutta [GDA]14:02
Uniwersytet Medyczny14:03
Chodowieckiego14:04
Brama Oliwska14:05
Dworzec Główny14:07
Brama Wyżynna14:10
Śródmieście SKM14:12
Pohulanka14:14
Odrzańska14:15
Chałubińskiego14:17
Sikorskiego [GDA]14:19
Cieszyńskiego14:21
Cebertowicza14:22
Wilanowska14:24
Przemyska14:26
Płocka14:27
Łostowice Świętokrzyska14:29