• Średnie stęż. pyłu PM10= 23,6 Norma19,3 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
06:46
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo08:57
Helska08:59
Osiedle Wejhera09:01
Pomorska [GDA]09:02
Piastowska09:03
Czerwony Dwór09:05
Bora Komorowskiego09:06
Kołobrzeska09:08
Zaspa09:10
Startowa09:11
Jana Pawła II09:12
Żwirki i Wigury [GDA]09:13
Bajana09:14
Legionów09:16
Plac Komorowskiego09:18
Mickiewicza [GDA]09:20
Reja [GDA]09:21
Wyspiańskiego09:23
Opera Bałtycka09:26
Traugutta [GDA]09:27
Uniwersytet Medyczny09:28
Chodowieckiego09:29
Brama Oliwska09:30
Dworzec Główny09:32
Brama Wyżynna09:35
Śródmieście SKM09:37
Pohulanka09:39
Odrzańska09:40
Chałubińskiego09:42
Sikorskiego [GDA]09:44
Cieszyńskiego09:46
Cebertowicza09:47
Wilanowska09:49
Przemyska09:51
Płocka09:52
Łostowice Świętokrzyska09:54
Kurs nr 5 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska10:13
Łostowice Świętokrzyska10:13
Płocka10:15
Przemyska10:17
Wilanowska10:18
Cebertowicza10:20
Cieszyńskiego10:21
Sikorskiego [GDA]10:23
Chałubińskiego10:25
Odrzańska10:27
Pohulanka10:28
Śródmieście SKM10:30
Brama Wyżynna10:32
Dworzec Główny10:34
Brama Oliwska10:37
Chodowieckiego10:38
Uniwersytet Medyczny10:39
Traugutta [GDA]10:41
Opera Bałtycka10:43
Wyspiańskiego10:46
Reja [GDA]10:47
Mickiewicza [GDA]10:49
Plac Komorowskiego10:51
Legionów10:53
Bajana10:55
Żwirki i Wigury [GDA]10:56
Jana Pawła II10:57
Startowa10:58
Zaspa10:59
Kołobrzeska11:00
Bora Komorowskiego11:02
Czerwony Dwór11:04
Piastowska11:05
Pomorska [GDA]11:07
Gospody11:08
Pomorska - Osiedle11:09
Subisława11:11
Opacka11:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:16
Kurs nr 6 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:34
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:35
Opacka11:37
Subisława11:39
Pomorska - Osiedle11:40
Pomorska [GDA]11:42
Piastowska11:43
Czerwony Dwór11:45
Bora Komorowskiego11:46
Kołobrzeska11:48
Zaspa11:50
Startowa11:51
Jana Pawła II11:52
Żwirki i Wigury [GDA]11:53
Bajana11:54
Legionów11:56
Plac Komorowskiego11:58
Mickiewicza [GDA]12:00
Reja [GDA]12:01
Wyspiańskiego12:03
Opera Bałtycka12:06
Traugutta [GDA]12:07
Uniwersytet Medyczny12:08
Chodowieckiego12:09
Brama Oliwska12:10
Dworzec Główny12:12
Brama Wyżynna12:15
Śródmieście SKM12:17
Pohulanka12:19
Odrzańska12:20
Chałubińskiego12:22
Sikorskiego [GDA]12:24
Cieszyńskiego12:26
Cebertowicza12:27
Wilanowska12:29
Przemyska12:31
Płocka12:32
Łostowice Świętokrzyska12:34
Kurs nr 7 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska12:53
Łostowice Świętokrzyska12:53
Płocka12:55
Przemyska12:57
Wilanowska12:58
Cebertowicza13:00
Cieszyńskiego13:01
Sikorskiego [GDA]13:03
Chałubińskiego13:05
Odrzańska13:07
Pohulanka13:08
Śródmieście SKM13:10
Brama Wyżynna13:12
Dworzec Główny13:14
Brama Oliwska13:17
Chodowieckiego13:18
Uniwersytet Medyczny13:19
Traugutta [GDA]13:21
Opera Bałtycka13:23
Wyspiańskiego13:26
Reja [GDA]13:27
Mickiewicza [GDA]13:29
Plac Komorowskiego13:31
Legionów13:33
Bajana13:35
Żwirki i Wigury [GDA]13:36
Jana Pawła II13:37
Startowa13:38
Zaspa13:39
Kołobrzeska13:40
Bora Komorowskiego13:42
Czerwony Dwór13:44
Piastowska13:45
Pomorska [GDA]13:47
Gospody13:48
Pomorska - Osiedle13:49
Subisława13:51
Opacka13:53
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:55
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:56
Kurs nr 8 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:08
Opacka14:10
Subisława14:12
Pomorska - Osiedle14:13
Pomorska [GDA]14:15
Piastowska14:16
Czerwony Dwór14:18
Bora Komorowskiego14:19
Kołobrzeska14:21
Zaspa14:23
Startowa14:24
Jana Pawła II14:25
Żwirki i Wigury [GDA]14:26
Bajana14:27
Legionów14:29
Plac Komorowskiego14:31
Mickiewicza [GDA]14:33
Reja [GDA]14:34
Wyspiańskiego14:36
Opera Bałtycka14:39
Traugutta [GDA]14:40
Uniwersytet Medyczny14:41
Chodowieckiego14:42
Brama Oliwska14:43
Dworzec Główny14:45
Brama Wyżynna14:48
Śródmieście SKM14:50
Pohulanka14:52
Odrzańska14:53
Chałubińskiego14:55
Sikorskiego [GDA]14:57
Cieszyńskiego14:59
Cebertowicza15:00
Wilanowska15:02
Przemyska15:04
Płocka15:05
Łostowice Świętokrzyska15:07
Kurs nr 9 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska15:11
Łostowice Świętokrzyska15:11
Płocka15:13
Przemyska15:15
Wilanowska15:16
Cebertowicza15:18
Cieszyńskiego15:19
Sikorskiego [GDA]15:21
Chałubińskiego15:23
Odrzańska15:25
Pohulanka15:26
Śródmieście SKM15:28
Brama Wyżynna15:30
Dworzec Główny15:32
Brama Oliwska15:35
Chodowieckiego15:36
Uniwersytet Medyczny15:37
Traugutta [GDA]15:39
Opera Bałtycka15:41
Wyspiańskiego15:44
Reja [GDA]15:45
Mickiewicza [GDA]15:47
Plac Komorowskiego15:49
Legionów15:51
Bajana15:53
Żwirki i Wigury [GDA]15:54
Jana Pawła II15:55
Startowa15:56
Zaspa15:57
Kołobrzeska15:58
Bora Komorowskiego16:00
Czerwony Dwór16:02
Piastowska16:03
Pomorska [GDA]16:05
Gospody16:06
Pomorska - Osiedle16:07
Subisława16:09
Opacka16:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:14
Kurs nr 10 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:38
Opacka16:40
Subisława16:42
Pomorska - Osiedle16:43
Pomorska [GDA]16:45
Piastowska16:46
Czerwony Dwór16:48
Bora Komorowskiego16:49
Kołobrzeska16:51
Zaspa16:53
Startowa16:54
Jana Pawła II16:55
Żwirki i Wigury [GDA]16:56
Bajana16:57
Legionów16:59
Plac Komorowskiego17:01
Mickiewicza [GDA]17:03
Reja [GDA]17:04
Wyspiańskiego17:06
Opera Bałtycka17:09
Traugutta [GDA]17:10
Uniwersytet Medyczny17:11
Chodowieckiego17:12
Brama Oliwska17:13
Dworzec Główny17:15
Brama Wyżynna17:18
Śródmieście SKM17:20
Pohulanka17:22
Odrzańska17:23
Chałubińskiego17:25
Sikorskiego [GDA]17:27
Cieszyńskiego17:29
Cebertowicza17:30
Wilanowska17:32
Przemyska17:34
Płocka17:35
Łostowice Świętokrzyska17:37
Kurs nr 11 do Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)
Łostowice Świętokrzyska17:39
Łostowice Świętokrzyska17:39
Płocka17:41
Przemyska17:43
Wilanowska17:44
Cebertowicza17:46
Cieszyńskiego17:47
Sikorskiego [GDA]17:49
Chałubińskiego17:51
Odrzańska17:53
Pohulanka17:54
Śródmieście SKM17:56
Brama Wyżynna17:58
Dworzec Główny18:00
Brama Oliwska18:03
Chodowieckiego18:04
Uniwersytet Medyczny18:05
Traugutta [GDA]18:07
Opera Bałtycka18:09
Wyspiańskiego18:12
Reja [GDA]18:13
Mickiewicza [GDA]18:15
Plac Komorowskiego18:17
Legionów18:19
Bajana18:21
Żwirki i Wigury [GDA]18:22
Jana Pawła II18:23
Startowa18:24
Zaspa18:25
Kołobrzeska18:26
Bora Komorowskiego18:28
Czerwony Dwór18:30
Piastowska18:31
Pomorska [GDA]18:33
Gospody18:34
Pomorska - Osiedle18:35
Subisława18:37
Opacka18:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:41
Obrońców Westerplatte18:44
Derdowskiego18:45
Tetmajera18:46
Bażyńskiego [GDA]18:47
Uniwersytet Gdański [GDA]18:49
Strzyża PKM18:51
Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)18:52