02:44
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Zajezdnia WRZESZCZ09:45
Strzyża PKM09:46
Uniwersytet Gdański [GDA]09:48
Bażyńskiego [GDA]09:49
Tetmajera09:50
Derdowskiego09:51
Obrońców Westerplatte09:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:54
Kurs nr 1 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:54
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:55
Opacka09:57
Subisława09:59
Pomorska - Osiedle10:00
Pomorska [GDA]10:02
Piastowska10:03
Czerwony Dwór10:05
Bora Komorowskiego10:06
Kołobrzeska10:08
Zaspa10:10
Startowa10:11
Jana Pawła II10:12
Żwirki i Wigury [GDA]10:13
Bajana10:14
Legionów10:16
Plac Komorowskiego10:18
Mickiewicza [GDA]10:20
Reja [GDA]10:21
Wyspiańskiego10:23
Opera Bałtycka10:26
Traugutta [GDA]10:27
Uniwersytet Medyczny10:28
Chodowieckiego10:29
Brama Oliwska10:30
Dworzec Główny10:32
Brama Wyżynna10:35
Śródmieście SKM10:37
Pohulanka10:39
Odrzańska10:40
Chałubińskiego10:42
Sikorskiego [GDA]10:44
Cieszyńskiego10:46
Cebertowicza10:47
Wilanowska10:49
Przemyska10:51
Płocka10:52
Łostowice Świętokrzyska10:54
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska11:13
Łostowice Świętokrzyska11:13
Płocka11:15
Przemyska11:17
Wilanowska11:18
Cebertowicza11:20
Cieszyńskiego11:21
Sikorskiego [GDA]11:23
Chałubińskiego11:25
Odrzańska11:27
Pohulanka11:28
Śródmieście SKM11:30
Brama Wyżynna11:32
Dworzec Główny11:34
Brama Oliwska11:37
Chodowieckiego11:38
Uniwersytet Medyczny11:39
Traugutta [GDA]11:41
Opera Bałtycka11:43
Wyspiańskiego11:46
Reja [GDA]11:47
Mickiewicza [GDA]11:49
Plac Komorowskiego11:51
Legionów11:53
Bajana11:55
Żwirki i Wigury [GDA]11:56
Jana Pawła II11:57
Startowa11:58
Zaspa11:59
Kołobrzeska12:00
Bora Komorowskiego12:02
Czerwony Dwór12:04
Piastowska12:05
Pomorska [GDA]12:07
Gospody12:08
Pomorska - Osiedle12:09
Subisława12:11
Opacka12:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:16
Kurs nr 3 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:34
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:35
Opacka12:37
Subisława12:39
Pomorska - Osiedle12:40
Pomorska [GDA]12:42
Piastowska12:43
Czerwony Dwór12:45
Bora Komorowskiego12:46
Kołobrzeska12:48
Zaspa12:50
Startowa12:51
Jana Pawła II12:52
Żwirki i Wigury [GDA]12:53
Bajana12:54
Legionów12:56
Plac Komorowskiego12:58
Mickiewicza [GDA]13:00
Reja [GDA]13:01
Wyspiańskiego13:03
Opera Bałtycka13:06
Traugutta [GDA]13:07
Uniwersytet Medyczny13:08
Chodowieckiego13:09
Brama Oliwska13:10
Dworzec Główny13:12
Brama Wyżynna13:15
Śródmieście SKM13:17
Pohulanka13:19
Odrzańska13:20
Chałubińskiego13:22
Sikorskiego [GDA]13:24
Cieszyńskiego13:26
Cebertowicza13:27
Wilanowska13:29
Przemyska13:31
Płocka13:32
Łostowice Świętokrzyska13:34
Kurs nr 4 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska13:53
Łostowice Świętokrzyska13:53
Płocka13:55
Przemyska13:57
Wilanowska13:58
Cebertowicza14:00
Cieszyńskiego14:01
Sikorskiego [GDA]14:03
Chałubińskiego14:05
Odrzańska14:07
Pohulanka14:08
Śródmieście SKM14:10
Brama Wyżynna14:12
Dworzec Główny14:14
Brama Oliwska14:17
Chodowieckiego14:18
Uniwersytet Medyczny14:19
Traugutta [GDA]14:21
Opera Bałtycka14:23
Wyspiańskiego14:26
Reja [GDA]14:27
Mickiewicza [GDA]14:29
Plac Komorowskiego14:31
Legionów14:33
Bajana14:35
Żwirki i Wigury [GDA]14:36
Jana Pawła II14:37
Startowa14:38
Zaspa14:39
Kołobrzeska14:40
Bora Komorowskiego14:42
Czerwony Dwór14:44
Piastowska14:45
Pomorska [GDA]14:47
Gospody14:48
Pomorska - Osiedle14:49
Subisława14:51
Opacka14:53
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:55
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:56
Kurs nr 5 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:08
Opacka15:10
Subisława15:12
Pomorska - Osiedle15:13
Pomorska [GDA]15:15
Piastowska15:16
Czerwony Dwór15:18
Bora Komorowskiego15:19
Kołobrzeska15:21
Zaspa15:23
Startowa15:24
Jana Pawła II15:25
Żwirki i Wigury [GDA]15:26
Bajana15:27
Legionów15:29
Plac Komorowskiego15:31
Mickiewicza [GDA]15:33
Reja [GDA]15:34
Wyspiańskiego15:36
Opera Bałtycka15:39
Traugutta [GDA]15:40
Uniwersytet Medyczny15:41
Chodowieckiego15:42
Brama Oliwska15:43
Dworzec Główny15:45
Brama Wyżynna15:48
Śródmieście SKM15:50
Pohulanka15:52
Odrzańska15:53
Chałubińskiego15:55
Sikorskiego [GDA]15:57
Cieszyńskiego15:59
Cebertowicza16:00
Wilanowska16:02
Przemyska16:04
Płocka16:05
Łostowice Świętokrzyska16:07