• Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
23:27
Kurs nr 8 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Zajezdnia WRZESZCZ10:05
Strzyża PKM10:06
Uniwersytet Gdański [GDA]10:08
Bażyńskiego [GDA]10:09
Tetmajera10:10
Derdowskiego10:11
Obrońców Westerplatte10:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:14
Kurs nr 9 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:15
Opacka10:17
Subisława10:19
Pomorska - Osiedle10:20
Pomorska [GDA]10:22
Piastowska10:23
Czerwony Dwór10:25
Bora Komorowskiego10:26
Kołobrzeska10:28
Zaspa10:30
Startowa10:31
Jana Pawła II10:32
Żwirki i Wigury [GDA]10:33
Bajana10:34
Legionów10:36
Plac Komorowskiego10:38
Mickiewicza [GDA]10:40
Reja [GDA]10:41
Wyspiańskiego10:43
Opera Bałtycka10:46
Traugutta [GDA]10:47
Uniwersytet Medyczny10:48
Chodowieckiego10:49
Brama Oliwska10:50
Dworzec Główny10:52
Brama Wyżynna10:55
Śródmieście SKM10:57
Pohulanka10:59
Odrzańska11:00
Chałubińskiego11:02
Sikorskiego [GDA]11:04
Cieszyńskiego11:06
Cebertowicza11:07
Wilanowska11:09
Przemyska11:11
Płocka11:12
Łostowice Świętokrzyska11:14
Kurs nr 10 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska11:33
Łostowice Świętokrzyska11:33
Płocka11:35
Przemyska11:37
Wilanowska11:38
Cebertowicza11:40
Cieszyńskiego11:41
Sikorskiego [GDA]11:43
Chałubińskiego11:45
Odrzańska11:47
Pohulanka11:48
Śródmieście SKM11:50
Brama Wyżynna11:52
Dworzec Główny11:54
Brama Oliwska11:57
Chodowieckiego11:58
Uniwersytet Medyczny11:59
Traugutta [GDA]12:01
Opera Bałtycka12:03
Wyspiańskiego12:06
Reja [GDA]12:07
Mickiewicza [GDA]12:09
Plac Komorowskiego12:11
Legionów12:13
Bajana12:15
Żwirki i Wigury [GDA]12:16
Jana Pawła II12:17
Startowa12:18
Zaspa12:19
Kołobrzeska12:20
Bora Komorowskiego12:22
Czerwony Dwór12:24
Piastowska12:25
Pomorska [GDA]12:27
Gospody12:28
Pomorska - Osiedle12:29
Subisława12:31
Opacka12:33
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:35
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:36
Kurs nr 11 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:54
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:55
Opacka12:57
Subisława12:59
Pomorska - Osiedle13:00
Pomorska [GDA]13:02
Piastowska13:03
Czerwony Dwór13:05
Bora Komorowskiego13:06
Kołobrzeska13:08
Zaspa13:10
Startowa13:11
Jana Pawła II13:12
Żwirki i Wigury [GDA]13:13
Bajana13:14
Legionów13:16
Plac Komorowskiego13:18
Mickiewicza [GDA]13:20
Reja [GDA]13:21
Wyspiańskiego13:23
Opera Bałtycka13:26
Traugutta [GDA]13:27
Uniwersytet Medyczny13:28
Chodowieckiego13:29
Brama Oliwska13:30
Dworzec Główny13:32
Brama Wyżynna13:35
Śródmieście SKM13:37
Pohulanka13:39
Odrzańska13:40
Chałubińskiego13:42
Sikorskiego [GDA]13:44
Cieszyńskiego13:46
Cebertowicza13:47
Wilanowska13:49
Przemyska13:51
Płocka13:52
Łostowice Świętokrzyska13:54