15:03
Kurs nr 8 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Zajezdnia WRZESZCZ17:44
Strzyża PKM17:45
Uniwersytet Gdański [GDA]17:47
Bażyńskiego [GDA]17:48
Tetmajera17:49
Derdowskiego17:50
Obrońców Westerplatte17:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:53
Kurs nr 9 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:53
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:54
Opacka17:56
Subisława17:58
Pomorska - Osiedle17:59
Pomorska [GDA]18:01
Piastowska18:02
Czerwony Dwór18:04
Bora Komorowskiego18:05
Kołobrzeska18:07
Zaspa18:09
Startowa18:10
Jana Pawła II18:11
Żwirki i Wigury [GDA]18:12
Bajana18:13
Legionów18:15
Plac Komorowskiego18:17
Mickiewicza [GDA]18:19
Reja [GDA]18:20
Wyspiańskiego18:22
Opera Bałtycka18:25
Traugutta [GDA]18:26
Uniwersytet Medyczny18:27
Chodowieckiego18:28
Brama Oliwska18:29
Dworzec Główny18:31
Brama Wyżynna18:34
Śródmieście SKM18:36
Pohulanka18:38
Odrzańska18:39
Chałubińskiego18:41
Sikorskiego [GDA]18:43
Cieszyńskiego18:45
Cebertowicza18:46
Wilanowska18:48
Przemyska18:50
Płocka18:51
Łostowice Świętokrzyska18:53
Kurs nr 10 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska18:59
Łostowice Świętokrzyska18:59
Płocka19:01
Przemyska19:03
Wilanowska19:04
Cebertowicza19:06
Cieszyńskiego19:07
Sikorskiego [GDA]19:09
Chałubińskiego19:11
Odrzańska19:13
Pohulanka19:14
Śródmieście SKM19:16
Brama Wyżynna19:18
Dworzec Główny19:20
Brama Oliwska19:23
Chodowieckiego19:24
Uniwersytet Medyczny19:25
Traugutta [GDA]19:27
Opera Bałtycka19:29
Wyspiańskiego19:32
Reja [GDA]19:33
Mickiewicza [GDA]19:35
Plac Komorowskiego19:37
Legionów19:39
Bajana19:41
Żwirki i Wigury [GDA]19:42
Jana Pawła II19:43
Startowa19:44
Zaspa19:45
Kołobrzeska19:46
Bora Komorowskiego19:48
Czerwony Dwór19:50
Piastowska19:51
Pomorska [GDA]19:53
Gospody19:54
Pomorska - Osiedle19:55
Subisława19:57
Opacka19:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:01
Obrońców Westerplatte20:04
Derdowskiego20:05
Tetmajera20:06
Bażyńskiego [GDA]20:07
Uniwersytet Gdański [GDA]20:09
Strzyża PKM20:11
Zajezdnia WRZESZCZ20:12