• Średnie stęż. pyłu PM10= 16,2 Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
20:03
Kurs nr 8 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Zajezdnia WRZESZCZ16:08
Strzyża PKM16:09
Uniwersytet Gdański [GDA]16:11
Bażyńskiego [GDA]16:12
Tetmajera16:13
Derdowskiego16:14
Obrońców Westerplatte16:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:17
Kurs nr 9 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:18
Opacka16:20
Subisława16:22
Pomorska - Osiedle16:23
Pomorska [GDA]16:25
Piastowska16:26
Czerwony Dwór16:28
Bora Komorowskiego16:29
Kołobrzeska16:31
Zaspa16:33
Startowa16:34
Jana Pawła II16:35
Żwirki i Wigury [GDA]16:36
Bajana16:37
Legionów16:39
Plac Komorowskiego16:41
Mickiewicza [GDA]16:43
Reja [GDA]16:44
Wyspiańskiego16:46
Opera Bałtycka16:49
Traugutta [GDA]16:50
Uniwersytet Medyczny16:51
Chodowieckiego16:52
Brama Oliwska16:53
Dworzec Główny16:55
Brama Wyżynna16:58
Śródmieście SKM17:00
Pohulanka17:02
Odrzańska17:03
Chałubińskiego17:05
Sikorskiego [GDA]17:07
Cieszyńskiego17:09
Cebertowicza17:10
Wilanowska17:12
Przemyska17:14
Płocka17:15
Łostowice Świętokrzyska17:17
Kurs nr 10 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska17:19
Łostowice Świętokrzyska17:19
Płocka17:21
Przemyska17:23
Wilanowska17:24
Cebertowicza17:26
Cieszyńskiego17:27
Sikorskiego [GDA]17:29
Chałubińskiego17:31
Odrzańska17:33
Pohulanka17:34
Śródmieście SKM17:36
Brama Wyżynna17:38
Dworzec Główny17:40
Brama Oliwska17:43
Chodowieckiego17:44
Uniwersytet Medyczny17:45
Traugutta [GDA]17:47
Opera Bałtycka17:49
Wyspiańskiego17:52
Reja [GDA]17:53
Mickiewicza [GDA]17:55
Plac Komorowskiego17:57
Legionów17:59
Bajana18:01
Żwirki i Wigury [GDA]18:02
Jana Pawła II18:03
Startowa18:04
Zaspa18:05
Kołobrzeska18:06
Bora Komorowskiego18:08
Czerwony Dwór18:10
Piastowska18:11
Pomorska [GDA]18:13
Gospody18:14
Pomorska - Osiedle18:15
Subisława18:17
Opacka18:19
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:21
Obrońców Westerplatte18:24
Derdowskiego18:25
Tetmajera18:26
Bażyńskiego [GDA]18:27
Uniwersytet Gdański [GDA]18:29
Strzyża PKM18:31
Zajezdnia WRZESZCZ18:32
Kurs nr 11 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Zajezdnia WRZESZCZ18:52
Strzyża PKM18:53
Uniwersytet Gdański [GDA]18:55
Bażyńskiego [GDA]18:56
Tetmajera18:57
Derdowskiego18:58
Obrońców Westerplatte18:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:01
Kurs nr 12 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:02
Opacka19:04
Subisława19:06
Pomorska - Osiedle19:07
Pomorska [GDA]19:09
Piastowska19:10
Czerwony Dwór19:12
Bora Komorowskiego19:13
Kołobrzeska19:15
Zaspa19:17
Startowa19:18
Jana Pawła II19:19
Żwirki i Wigury [GDA]19:20
Bajana19:21
Legionów19:23
Plac Komorowskiego19:25
Mickiewicza [GDA]19:27
Reja [GDA]19:28
Wyspiańskiego19:30
Opera Bałtycka19:33
Traugutta [GDA]19:34
Uniwersytet Medyczny19:35
Chodowieckiego19:36
Brama Oliwska19:37
Dworzec Główny19:39
Brama Wyżynna19:42
Śródmieście SKM19:44
Pohulanka19:46
Odrzańska19:47
Chałubińskiego19:49
Sikorskiego [GDA]19:51
Cieszyńskiego19:53
Cebertowicza19:54
Wilanowska19:56
Przemyska19:58
Płocka19:59
Łostowice Świętokrzyska20:01
Kurs nr 13 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska20:12
Łostowice Świętokrzyska20:12
Płocka20:14
Przemyska20:16
Wilanowska20:17
Cebertowicza20:19
Cieszyńskiego20:20
Sikorskiego [GDA]20:22
Chałubińskiego20:24
Odrzańska20:26
Pohulanka20:27
Śródmieście SKM20:29
Brama Wyżynna20:31
Dworzec Główny20:33
Brama Oliwska20:36
Chodowieckiego20:37
Uniwersytet Medyczny20:38
Traugutta [GDA]20:40
Opera Bałtycka20:42
Wyspiańskiego20:45
Reja [GDA]20:46
Mickiewicza [GDA]20:48
Plac Komorowskiego20:50
Legionów20:52
Bajana20:54
Żwirki i Wigury [GDA]20:55
Jana Pawła II20:56
Startowa20:57
Zaspa20:58
Kołobrzeska20:59
Bora Komorowskiego21:01
Czerwony Dwór21:03
Piastowska21:04
Pomorska [GDA]21:06
Gospody21:07
Pomorska - Osiedle21:08
Subisława21:10
Opacka21:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:14
Obrońców Westerplatte21:17
Derdowskiego21:18
Tetmajera21:19
Bażyńskiego [GDA]21:20
Uniwersytet Gdański [GDA]21:22
Strzyża PKM21:24
Zajezdnia WRZESZCZ21:25