• IMGW inf. od godz 06:00 dnia 17.09.19 do godz 06:00 dnia 18.09.19 przewiduje się wiatr połud-zach 6 do 7, wzrast do 8 w porywach 9 w skALI B  • Średnie stęż. pyłu PM10 = 9,7ug. Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
08:36
Kurs nr 10 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska15:21
Łostowice Świętokrzyska15:21
Płocka15:23
Przemyska15:25
Wilanowska15:26
Cebertowicza15:28
Cieszyńskiego15:29
Sikorskiego [GDA]15:31
Chałubińskiego15:33
Odrzańska15:35
Pohulanka15:36
Śródmieście SKM15:38
Brama Wyżynna15:40
Dworzec Główny15:42
Brama Oliwska15:45
Chodowieckiego15:46
Uniwersytet Medyczny15:47
Traugutta [GDA]15:49
Opera Bałtycka15:51
Wyspiańskiego15:54
Reja [GDA]15:55
Mickiewicza [GDA]15:57
Plac Komorowskiego15:59
Legionów16:01
Bajana16:03
Żwirki i Wigury [GDA]16:04
Jana Pawła II16:05
Startowa16:06
Zaspa16:07
Kołobrzeska16:08
Bora Komorowskiego16:10
Czerwony Dwór16:12
Piastowska16:13
Pomorska [GDA]16:15
Gospody16:16
Pomorska - Osiedle16:17
Subisława16:19
Opacka16:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:24
Kurs nr 11 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:47
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:48
Opacka16:50
Subisława16:52
Pomorska - Osiedle16:53
Pomorska [GDA]16:55
Piastowska16:56
Czerwony Dwór16:58
Bora Komorowskiego16:59
Kołobrzeska17:01
Zaspa17:03
Startowa17:04
Jana Pawła II17:05
Żwirki i Wigury [GDA]17:06
Bajana17:07
Legionów17:09
Plac Komorowskiego17:11
Mickiewicza [GDA]17:13
Reja [GDA]17:14
Wyspiańskiego17:16
Opera Bałtycka17:19
Traugutta [GDA]17:20
Uniwersytet Medyczny17:21
Chodowieckiego17:22
Brama Oliwska17:23
Dworzec Główny17:25
Brama Wyżynna17:28
Śródmieście SKM17:30
Pohulanka17:32
Odrzańska17:33
Chałubińskiego17:35
Sikorskiego [GDA]17:37
Cieszyńskiego17:39
Cebertowicza17:40
Wilanowska17:42
Przemyska17:44
Płocka17:45
Łostowice Świętokrzyska17:47
Kurs nr 12 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska17:51
Łostowice Świętokrzyska17:51
Płocka17:53
Przemyska17:55
Wilanowska17:56
Cebertowicza17:58
Cieszyńskiego17:59
Sikorskiego [GDA]18:01
Chałubińskiego18:03
Odrzańska18:05
Pohulanka18:06
Śródmieście SKM18:08
Brama Wyżynna18:10
Dworzec Główny18:12
Brama Oliwska18:15
Chodowieckiego18:16
Uniwersytet Medyczny18:17
Traugutta [GDA]18:19
Opera Bałtycka18:21
Wyspiańskiego18:24
Reja [GDA]18:25
Mickiewicza [GDA]18:27
Plac Komorowskiego18:29
Legionów18:31
Bajana18:33
Żwirki i Wigury [GDA]18:34
Jana Pawła II18:35
Startowa18:36
Zaspa18:37
Kołobrzeska18:38
Bora Komorowskiego18:40
Czerwony Dwór18:42
Piastowska18:43
Pomorska [GDA]18:45
Gospody18:46
Pomorska - Osiedle18:47
Subisława18:49
Opacka18:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:53
Obrońców Westerplatte18:56
Derdowskiego18:57
Tetmajera18:58
Bażyńskiego [GDA]18:59
Uniwersytet Gdański [GDA]19:01
Strzyża PKM19:03
Zajezdnia WRZESZCZ19:04