• Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
22:57
Kurs nr 11 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Zajezdnia WRZESZCZ18:24
Strzyża PKM18:25
Uniwersytet Gdański [GDA]18:27
Bażyńskiego [GDA]18:28
Tetmajera18:29
Derdowskiego18:30
Obrońców Westerplatte18:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:33
Kurs nr 12 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:33
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:34
Opacka18:36
Subisława18:38
Pomorska - Osiedle18:39
Pomorska [GDA]18:41
Piastowska18:42
Czerwony Dwór18:44
Bora Komorowskiego18:45
Kołobrzeska18:47
Zaspa18:49
Startowa18:50
Jana Pawła II18:51
Żwirki i Wigury [GDA]18:52
Bajana18:53
Legionów18:55
Plac Komorowskiego18:57
Mickiewicza [GDA]18:59
Reja [GDA]19:00
Wyspiańskiego19:02
Opera Bałtycka19:05
Traugutta [GDA]19:06
Uniwersytet Medyczny19:07
Chodowieckiego19:08
Brama Oliwska19:09
Dworzec Główny19:11
Brama Wyżynna19:14
Śródmieście SKM19:16
Pohulanka19:18
Odrzańska19:19
Chałubińskiego19:21
Sikorskiego [GDA]19:23
Cieszyńskiego19:25
Cebertowicza19:26
Wilanowska19:28
Przemyska19:30
Płocka19:31
Łostowice Świętokrzyska19:33
Kurs nr 13 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska19:39
Łostowice Świętokrzyska19:39
Płocka19:41
Przemyska19:43
Wilanowska19:44
Cebertowicza19:46
Cieszyńskiego19:47
Sikorskiego [GDA]19:49
Chałubińskiego19:51
Odrzańska19:53
Pohulanka19:54
Śródmieście SKM19:56
Brama Wyżynna19:58
Dworzec Główny20:00
Brama Oliwska20:03
Chodowieckiego20:04
Uniwersytet Medyczny20:05
Traugutta [GDA]20:07
Opera Bałtycka20:09
Wyspiańskiego20:12
Reja [GDA]20:13
Mickiewicza [GDA]20:15
Plac Komorowskiego20:17
Legionów20:19
Bajana20:21
Żwirki i Wigury [GDA]20:22
Jana Pawła II20:23
Startowa20:24
Zaspa20:25
Kołobrzeska20:26
Bora Komorowskiego20:28
Czerwony Dwór20:30
Piastowska20:31
Pomorska [GDA]20:33
Gospody20:34
Pomorska - Osiedle20:35
Subisława20:37
Opacka20:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:41
Obrońców Westerplatte20:44
Derdowskiego20:45
Tetmajera20:46
Bażyńskiego [GDA]20:47
Uniwersytet Gdański [GDA]20:49
Strzyża PKM20:51
Zajezdnia WRZESZCZ20:52