• Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
23:34
Kurs nr 2 do Dworzec Główny
Pruszcz Komarowo06:01
Pruszcz Dąbrowskiego (N/Ż)06:03
Pruszcz Drzymały06:04
Pruszcz Powstańców Warszawy (N/Ż)06:06
Pruszcz Emilii Plater06:07
Pruszcz Azaliowa06:08
Pruszcz Sienkiewicza06:10
Pruszcz Niemcewicza06:12
Chopina [PG]06:15
Pruszcz Przemysłowa (N/Ż)06:17
Pruszcz Radunica (N/Ż)06:19
Święty Wojciech06:20
Ostróżek (N/Ż)06:22
Niegowska06:24
Ukośna06:26
Urząd Dozoru Technicznego06:27
Nowiny06:28
Gościnna06:29
Rejtana06:31
Sandomierska06:33
Toruńska06:38
Brama Wyżynna06:41
Dworzec Główny06:43
Kurs nr 5 do Pruszcz Komarowo
Dworzec Główny08:55
Dworzec Główny08:58
Brama Wyżynna09:01
Toruńska09:03
Sandomierska09:06
Rejtana09:07
Gościnna09:09
Nowiny09:10
Ukośna09:11
Niegowska09:12
Ostróżek09:14
Św. Wojciech09:15
Radunica09:17
Pruszcz Przemysłowa (N/Ż)09:18
Pruszcz Waląga09:22
Pruszcz Niemcewicza09:24
Pruszcz Sienkiewicza09:25
Pruszcz Słowackiego09:26
Pruszcz Powstańców Warszawy (N/Ż)09:28
Pruszcz Dąbrowskiego09:30
Pruszcz Komarowo09:32
Kurs nr 8 do Dworzec Główny
Pruszcz Komarowo11:27
Pruszcz Dąbrowskiego (N/Ż)11:29
Pruszcz Drzymały11:30
Pruszcz Powstańców Warszawy (N/Ż)11:32
Pruszcz Emilii Plater11:33
Pruszcz Azaliowa11:34
Pruszcz Sienkiewicza11:36
Pruszcz Niemcewicza11:38
Chopina [PG]11:41
Pruszcz Przemysłowa (N/Ż)11:43
Pruszcz Radunica (N/Ż)11:44
Święty Wojciech11:45
Ostróżek (N/Ż)11:47
Niegowska11:49
Ukośna11:50
Urząd Dozoru Technicznego11:51
Nowiny11:52
Gościnna11:53
Rejtana11:54
Sandomierska11:56
Toruńska11:59
Brama Wyżynna12:01
Dworzec Główny12:03
Kurs nr 12 do Dworzec Główny
Pruszcz Komarowo14:40
Pruszcz Dąbrowskiego (N/Ż)14:42
Pruszcz Drzymały14:43
Pruszcz Powstańców Warszawy (N/Ż)14:45
Pruszcz Emilii Plater14:46
Pruszcz Azaliowa14:47
Pruszcz Sienkiewicza14:49
Pruszcz Niemcewicza14:51
Chopina [PG]14:54
Pruszcz Przemysłowa (N/Ż)14:56
Pruszcz Radunica (N/Ż)14:57
Święty Wojciech14:58
Ostróżek (N/Ż)15:00
Niegowska15:02
Ukośna15:03
Urząd Dozoru Technicznego15:04
Nowiny15:05
Gościnna15:06
Rejtana15:07
Sandomierska15:09
Toruńska15:12
Brama Wyżynna15:14
Dworzec Główny15:16
Kurs nr 15 do Pruszcz Komarowo
Dworzec Główny17:26
Dworzec Główny17:29
Brama Wyżynna17:32
Toruńska17:34
Sandomierska17:38
Rejtana17:39
Gościnna17:41
Nowiny17:42
Ukośna17:43
Niegowska17:44
Ostróżek17:46
Św. Wojciech17:47
Radunica17:49
Pruszcz Przemysłowa (N/Ż)17:50
Pruszcz Waląga17:54
Pruszcz Niemcewicza17:56
Pruszcz Sienkiewicza17:57
Pruszcz Słowackiego17:58
Pruszcz Powstańców Warszawy (N/Ż)18:00
Pruszcz Dąbrowskiego18:02
Pruszcz Komarowo18:04
Kurs nr 16 do Dworzec Główny
Pruszcz Komarowo18:11
Żwirki i Wigury [PG]18:14
Pruszcz Niemcewicza18:15
Chopina [PG]18:18
Pruszcz Przemysłowa (N/Ż)18:20
Pruszcz Radunica (N/Ż)18:21
Święty Wojciech18:22
Ostróżek (N/Ż)18:24
Niegowska18:26
Ukośna18:27
Urząd Dozoru Technicznego18:28
Nowiny18:29
Gościnna18:30
Rejtana18:31
Sandomierska18:33
Toruńska18:36
Brama Wyżynna18:38
Dworzec Główny18:40