• IMGW inf. od godz 06:00 dnia 17.09.19 do godz 06:00 dnia 18.09.19 przewiduje się wiatr połud-zach 6 do 7, wzrast do 8 w porywach 9 w skALI B  • Średnie stęż. pyłu PM10 = 12,8ug. Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
09:15
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Gościnna04:18
Rejtana04:19
Sandomierska04:21
Toruńska04:24
Brama Wyżynna04:26
Dworzec Główny04:28
Kurs nr 1 do Pruszcz Komarowo
Dworzec Główny04:32
Dworzec Główny04:35
Brama Wyżynna04:37
Toruńska04:38
Sandomierska04:41
Rejtana04:42
Gościnna04:44
Nowiny04:45
Ukośna04:46
Niegowska04:47
Ostróżek (N/Ż)04:49
Święty Wojciech04:50
Pruszcz Radunica (N/Ż)04:52
Pruszcz Przemysłowa (N/Ż)04:53
Pruszcz Waląga04:56
Pruszcz Dąbrowskiego04:59
Pruszcz Komarowo05:01
Kurs nr 2 do Dworzec Główny
Pruszcz Komarowo05:02
Pruszcz Dąbrowskiego (N/Ż)05:04
Pruszcz Drzymały05:05
Pruszcz Powstańców Warszawy (N/Ż)05:07
Pruszcz Emilii Plater05:08
Pruszcz Azaliowa05:09
Pruszcz Sienkiewicza05:11
Pruszcz Niemcewicza05:13
Chopina [PG]05:15
Pruszcz Przemysłowa (N/Ż)05:17
Pruszcz Radunica (N/Ż)05:18
Święty Wojciech05:19
Ostróżek (N/Ż)05:21
Niegowska05:23
Ukośna05:24
Urząd Dozoru Technicznego05:25
Nowiny05:26
Gościnna05:27
Rejtana05:28
Sandomierska05:30
Toruńska05:33
Brama Wyżynna05:35
Dworzec Główny05:37
Kurs nr 3 do Pruszcz Komarowo
Dworzec Główny05:57
Dworzec Główny06:00
Brama Wyżynna06:02
Toruńska06:03
Sandomierska06:06
Rejtana06:07
Gościnna06:09
Nowiny06:10
Ukośna06:11
Niegowska06:12
Ostróżek (N/Ż)06:14
Święty Wojciech06:15
Pruszcz Radunica (N/Ż)06:17
Pruszcz Przemysłowa (N/Ż)06:18
Pruszcz Waląga06:22
Pruszcz Dąbrowskiego06:25
Pruszcz Komarowo06:27
Kurs nr 4 do Dworzec Główny
Pruszcz Komarowo06:31
Pruszcz Dąbrowskiego (N/Ż)06:33
Pruszcz Drzymały06:34
Pruszcz Powstańców Warszawy (N/Ż)06:36
Pruszcz Emilii Plater06:37
Pruszcz Azaliowa06:38
Pruszcz Sienkiewicza06:40
Pruszcz Niemcewicza06:42
Chopina [PG]06:45
Pruszcz Przemysłowa (N/Ż)06:47
Pruszcz Radunica (N/Ż)06:49
Święty Wojciech06:50
Ostróżek (N/Ż)06:52
Niegowska06:54
Ukośna06:56
Urząd Dozoru Technicznego06:57
Nowiny06:58
Gościnna06:59
Rejtana07:01
Sandomierska07:03
Toruńska07:08
Brama Wyżynna07:11
Dworzec Główny07:13
Kurs nr 6 do Dworzec Główny
Pruszcz Komarowo08:27
Pruszcz Dąbrowskiego (N/Ż)08:29
Pruszcz Drzymały08:30
Pruszcz Powstańców Warszawy (N/Ż)08:32
Pruszcz Emilii Plater08:33
Pruszcz Azaliowa08:34
Pruszcz Sienkiewicza08:36
Pruszcz Niemcewicza08:38
Chopina [PG]08:41
Pruszcz Przemysłowa (N/Ż)08:43
Pruszcz Radunica (N/Ż)08:44
Święty Wojciech08:45
Ostróżek (N/Ż)08:47
Niegowska08:49
Ukośna08:50
Urząd Dozoru Technicznego08:51
Nowiny08:52
Gościnna08:53
Rejtana08:54
Sandomierska08:56
Toruńska08:59
Brama Wyżynna09:01
Dworzec Główny09:03
Kurs nr 9 do Pruszcz Komarowo
Dworzec Główny10:55
Dworzec Główny10:58
Brama Wyżynna11:01
Toruńska11:03
Sandomierska11:06
Rejtana11:07
Gościnna11:09
Nowiny11:10
Ukośna11:11
Niegowska11:12
Ostróżek (N/Ż)11:14
Święty Wojciech11:15
Pruszcz Radunica (N/Ż)11:17
Pruszcz Przemysłowa (N/Ż)11:18
Pruszcz Waląga11:22
Pruszcz Niemcewicza11:24
Pruszcz Sienkiewicza11:25
Pruszcz Słowackiego11:26
Pruszcz Powstańców Warszawy (N/Ż)11:28
Pruszcz Dąbrowskiego11:30
Pruszcz Komarowo11:32
Kurs nr 12 do Dworzec Główny
Pruszcz Komarowo13:27
Pruszcz Dąbrowskiego (N/Ż)13:29
Pruszcz Drzymały13:30
Pruszcz Powstańców Warszawy (N/Ż)13:32
Pruszcz Emilii Plater13:33
Pruszcz Azaliowa13:34
Pruszcz Sienkiewicza13:36
Pruszcz Niemcewicza13:38
Chopina [PG]13:41
Pruszcz Przemysłowa (N/Ż)13:43
Pruszcz Radunica (N/Ż)13:44
Święty Wojciech13:45
Ostróżek (N/Ż)13:47
Niegowska13:49
Ukośna13:50
Urząd Dozoru Technicznego13:51
Nowiny13:52
Gościnna13:53
Rejtana13:54
Sandomierska13:56
Toruńska13:59
Brama Wyżynna14:01
Dworzec Główny14:03
Kurs nr 18 do Dworzec Główny
Pruszcz Komarowo17:52
Żwirki i Wigury [PG]17:54
Pruszcz Niemcewicza17:55
Chopina [PG]17:58
Pruszcz Przemysłowa (N/Ż)18:00
Pruszcz Radunica (N/Ż)18:01
Święty Wojciech18:02
Ostróżek (N/Ż)18:04
Niegowska18:06
Ukośna18:07
Urząd Dozoru Technicznego18:08
Nowiny18:09
Gościnna18:10
Rejtana18:11
Sandomierska18:13
Toruńska18:16
Brama Wyżynna18:18
Dworzec Główny18:20
Kurs nr 24 do Dworzec Główny
Pruszcz Komarowo23:08
Żwirki i Wigury [PG]23:10
Pruszcz Niemcewicza23:11
Chopina [PG]23:13
Pruszcz Przemysłowa (N/Ż)23:15
Pruszcz Radunica (N/Ż)23:16
Święty Wojciech23:17
Ostróżek (N/Ż)23:19
Niegowska23:21
Ukośna23:22
Urząd Dozoru Technicznego23:23
Nowiny23:24
Gościnna23:25
Rejtana23:26
Sandomierska23:28
Toruńska23:31
Brama Wyżynna23:33
Dworzec Główny23:35