03:45
Kurs nr 3 do Dworzec Główny
Komarowo07:19
Dąbrowskiego07:21
Drzymały07:22
Powstańców Warszawy07:24
Emilii Plater07:25
Azaliowa07:26
Sienkiewicza [PG]07:28
Niemcewicza07:30
Chopina [PG]07:33
Przemysłowa07:35
Radunica07:37
Św. Wojciech07:38
Ostróżek07:40
Niegowska07:42
Ukośna07:44
Urząd Dozoru Technicznego07:45
Nowiny07:46
Gościnna07:47
Rejtana07:49
Sandomierska07:51
Toruńska07:56
Brama Wyżynna07:59
Dworzec Główny08:01
Kurs nr 10 do Komarowo
Dworzec Główny14:06
Dworzec Główny14:09
Brama Wyżynna14:12
Toruńska14:14
Sandomierska14:18
Rejtana14:19
Gościnna14:21
Nowiny14:22
Ukośna14:23
Niegowska14:24
Ostróżek14:26
Św. Wojciech14:27
Radunica14:29
Przemysłowa14:30
Waląga14:35
Niemcewicza14:38
Sienkiewicza [PG]14:39
Słowackiego14:40
Powstańców Warszawy14:42
Dąbrowskiego14:44
Komarowo14:46
Kurs nr 11 do Dworzec Główny
Komarowo15:05
Żwirki i Wigury [PG]15:07
Niemcewicza15:08
Chopina [PG]15:11
Przemysłowa15:13
Radunica15:14
Św. Wojciech15:15
Ostróżek15:17
Niegowska15:19
Ukośna15:20
Urząd Dozoru Technicznego15:21
Nowiny15:22
Gościnna15:23
Rejtana15:24
Sandomierska15:26
Toruńska15:29
Brama Wyżynna15:31
Dworzec Główny15:33
Kurs nr 12 do Komarowo
Dworzec Główny15:36
Dworzec Główny15:39
Brama Wyżynna15:42
Toruńska15:44
Sandomierska15:48
Rejtana15:49
Gościnna15:51
Nowiny15:52
Ukośna15:53
Niegowska15:54
Ostróżek15:56
Św. Wojciech15:57
Radunica15:59
Przemysłowa16:00
Waląga16:05
Niemcewicza16:08
Sienkiewicza [PG]16:09
Słowackiego16:10
Powstańców Warszawy16:12
Dąbrowskiego16:14
Komarowo16:16
Kurs nr 13 do Dworzec Główny
Komarowo16:27
Dąbrowskiego16:29
Drzymały16:30
Powstańców Warszawy16:32
Emilii Plater16:33
Azaliowa16:34
Sienkiewicza [PG]16:36
Niemcewicza16:38
Chopina [PG]16:41
Przemysłowa16:43
Radunica16:44
Św. Wojciech16:45
Ostróżek16:47
Niegowska16:49
Ukośna16:50
Urząd Dozoru Technicznego16:51
Nowiny16:52
Gościnna16:53
Rejtana16:54
Sandomierska16:56
Toruńska16:59
Brama Wyżynna17:01
Dworzec Główny17:03
Kurs nr 14 do Komarowo
Dworzec Główny17:06
Dworzec Główny17:09
Brama Wyżynna17:12
Toruńska17:14
Sandomierska17:18
Rejtana17:19
Gościnna17:21
Nowiny17:22
Ukośna17:23
Niegowska17:24
Ostróżek17:26
Św. Wojciech17:27
Radunica17:29
Przemysłowa17:30
Waląga17:34
Niemcewicza17:36
Sienkiewicza [PG]17:37
Słowackiego17:38
Powstańców Warszawy17:40
Dąbrowskiego17:42
Komarowo17:44