• Średnie stęż. pyłu PM10= 16,2 Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
21:49
Kurs nr 5 do Pruszcz Komarowo
Dworzec Główny07:40
Dworzec Główny07:43
Brama Wyżynna07:46
Toruńska07:48
Sandomierska07:52
Gościnna07:54
Ukośna07:56
Niegowska07:57
Święty Wojciech08:00
Pruszcz Radunica (N/Ż)08:02
Pruszcz Przemysłowa (N/Ż)08:03
Pruszcz Waląga08:07
Żwirki i Wigury [PG]08:09
Pruszcz Wiśniewskiego08:11
Pruszcz Obrońców Westerplatte08:12
Pruszcz Osiedle Kasprowicza08:13
Pruszcz Broniewskiego08:14
Pruszcz Wysockiego08:15
Pruszcz Osiedle Wschód08:16
Pruszcz Aeroklub Gdański (N/Ż)08:18
Pruszcz 49 Baza Lotnicza08:19
Pruszcz Dąbrowskiego08:21
Pruszcz Komarowo08:23
Kurs nr 10 do Dworzec Główny
Pruszcz Komarowo11:36
Pruszcz Dąbrowskiego (N/Ż)11:38
Pruszcz Drzymały11:39
Pruszcz 49 Baza Lotnicza11:40
Pruszcz Aeroklub Gdański (N/Ż)11:42
Pruszcz Osiedle Wschód11:43
Pruszcz Wysockiego11:45
Pruszcz Broniewskiego11:46
Pruszcz Osiedle Kasprowicza11:48
Pruszcz Obrońców Westerplatte11:49
Pruszcz Wiśniewskiego11:50
Żwirki i Wigury [PG]11:52
Pruszcz Niemcewicza11:53
Chopina [PG]11:56
Pruszcz Przemysłowa (N/Ż)11:58
Pruszcz Radunica (N/Ż)11:59
Święty Wojciech12:00
Niegowska12:03
Ukośna12:04
Gościnna12:06
Sandomierska12:08
Toruńska12:11
Brama Wyżynna12:13
Dworzec Główny12:15
Kurs nr 11 do Pruszcz Komarowo
Dworzec Główny12:40
Dworzec Główny12:43
Brama Wyżynna12:46
Toruńska12:48
Sandomierska12:51
Gościnna12:53
Ukośna12:55
Niegowska12:56
Święty Wojciech12:59
Pruszcz Radunica (N/Ż)13:01
Pruszcz Przemysłowa (N/Ż)13:02
Pruszcz Waląga13:06
Żwirki i Wigury [PG]13:08
Pruszcz Wiśniewskiego13:10
Pruszcz Obrońców Westerplatte13:11
Pruszcz Osiedle Kasprowicza13:12
Pruszcz Broniewskiego13:13
Pruszcz Wysockiego13:14
Pruszcz Osiedle Wschód13:15
Pruszcz Aeroklub Gdański (N/Ż)13:17
Pruszcz 49 Baza Lotnicza13:18
Pruszcz Dąbrowskiego13:20
Pruszcz Komarowo13:22
Kurs nr 17 do Pruszcz Komarowo
Dworzec Główny16:53
Dworzec Główny16:56
Brama Wyżynna17:00
Toruńska17:02
Sandomierska17:06
Gościnna17:08
Ukośna17:10
Niegowska17:11
Święty Wojciech17:14
Pruszcz Radunica (N/Ż)17:16
Pruszcz Przemysłowa (N/Ż)17:17
Pruszcz Waląga17:22
Żwirki i Wigury [PG]17:25
Pruszcz Wiśniewskiego17:27
Pruszcz Obrońców Westerplatte17:28
Pruszcz Osiedle Kasprowicza17:29
Pruszcz Broniewskiego17:31
Pruszcz Wysockiego17:32
Pruszcz Osiedle Wschód17:33
Pruszcz Aeroklub Gdański (N/Ż)17:35
Pruszcz 49 Baza Lotnicza17:36
Pruszcz Dąbrowskiego17:38
Pruszcz Komarowo17:40
Kurs nr 19 do Pruszcz Komarowo
Dworzec Główny18:41
Dworzec Główny18:44
Brama Wyżynna18:47
Toruńska18:49
Sandomierska18:51
Gościnna18:53
Ukośna18:55
Niegowska18:56
Święty Wojciech18:59
Pruszcz Radunica (N/Ż)19:01
Pruszcz Przemysłowa (N/Ż)19:02
Pruszcz Waląga19:06
Żwirki i Wigury [PG]19:08
Pruszcz Wiśniewskiego19:10
Pruszcz Obrońców Westerplatte19:11
Pruszcz Osiedle Kasprowicza19:12
Pruszcz Broniewskiego19:13
Pruszcz Wysockiego19:14
Pruszcz Osiedle Wschód19:15
Pruszcz Aeroklub Gdański (N/Ż)19:17
Pruszcz 49 Baza Lotnicza19:18
Pruszcz Dąbrowskiego19:20
Pruszcz Komarowo19:22
Kurs nr 20 do Dworzec Główny
Pruszcz Komarowo19:39
Pruszcz Dąbrowskiego (N/Ż)19:41
Pruszcz Drzymały19:42
Pruszcz 49 Baza Lotnicza19:43
Pruszcz Aeroklub Gdański (N/Ż)19:45
Pruszcz Osiedle Wschód19:46
Pruszcz Wysockiego19:48
Pruszcz Broniewskiego19:49
Pruszcz Osiedle Kasprowicza19:51
Pruszcz Obrońców Westerplatte19:52
Pruszcz Wiśniewskiego19:53
Żwirki i Wigury [PG]19:55
Pruszcz Niemcewicza19:56
Chopina [PG]19:58
Pruszcz Przemysłowa (N/Ż)20:00
Pruszcz Radunica (N/Ż)20:01
Święty Wojciech20:02
Niegowska20:05
Ukośna20:06
Gościnna20:08
Sandomierska20:10
Toruńska20:13
Brama Wyżynna20:15
Dworzec Główny20:17
Kurs nr 21 do Pruszcz Komarowo
Dworzec Główny20:41
Dworzec Główny20:44
Brama Wyżynna20:46
Toruńska20:48
Sandomierska20:50
Gościnna20:52
Ukośna20:54
Niegowska20:55
Święty Wojciech20:58
Pruszcz Radunica (N/Ż)21:00
Pruszcz Przemysłowa (N/Ż)21:01
Pruszcz Waląga21:04
Żwirki i Wigury [PG]21:06
Pruszcz Wiśniewskiego21:08
Pruszcz Obrońców Westerplatte21:09
Pruszcz Osiedle Kasprowicza21:10
Pruszcz Broniewskiego21:11
Pruszcz Wysockiego21:12
Pruszcz Osiedle Wschód21:13
Pruszcz Aeroklub Gdański (N/Ż)21:15
Pruszcz 49 Baza Lotnicza21:16
Pruszcz Dąbrowskiego21:18
Pruszcz Komarowo21:20
Kurs nr 22 do Dworzec Główny
Pruszcz Komarowo21:37
Pruszcz Dąbrowskiego (N/Ż)21:39
Pruszcz Drzymały21:40
Pruszcz 49 Baza Lotnicza21:41
Pruszcz Aeroklub Gdański (N/Ż)21:43
Pruszcz Osiedle Wschód21:44
Pruszcz Wysockiego21:46
Pruszcz Broniewskiego21:47
Pruszcz Osiedle Kasprowicza21:49
Pruszcz Obrońców Westerplatte21:50
Pruszcz Wiśniewskiego21:51
Żwirki i Wigury [PG]21:53
Pruszcz Niemcewicza21:54
Chopina [PG]21:56
Pruszcz Przemysłowa (N/Ż)21:58
Pruszcz Radunica (N/Ż)21:59
Święty Wojciech22:00
Niegowska22:03
Ukośna22:04
Gościnna22:06
Sandomierska22:08
Toruńska22:11
Brama Wyżynna22:13
Dworzec Główny22:15
Kurs nr 23 do Pruszcz Komarowo
Dworzec Główny22:27
Dworzec Główny22:30
Brama Wyżynna22:32
Toruńska22:34
Sandomierska22:36
Gościnna22:38
Ukośna22:40
Niegowska22:41
Święty Wojciech22:44
Pruszcz Radunica (N/Ż)22:46
Pruszcz Przemysłowa (N/Ż)22:47
Pruszcz Waląga22:50
Żwirki i Wigury [PG]22:52
Pruszcz Wiśniewskiego22:54
Pruszcz Obrońców Westerplatte22:55
Pruszcz Osiedle Kasprowicza22:56
Pruszcz Broniewskiego22:57
Pruszcz Wysockiego22:58
Pruszcz Osiedle Wschód22:59
Pruszcz Aeroklub Gdański (N/Ż)23:01
Pruszcz 49 Baza Lotnicza23:02
Pruszcz Dąbrowskiego23:04
Pruszcz Komarowo23:06