• Średnie stęż. pyłu PM10= 16,2 Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Tramwaje linii 10 powróciły na stałą trasę w dalszym ciągu możliwe opóźnienia.  • Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
19:43
Kurs nr 1 do Dworzec Główny
Pruszcz Komarowo04:49
Pruszcz Dąbrowskiego (N/Ż)04:51
Pruszcz Drzymały04:52
Pruszcz 49 Baza Lotnicza04:53
Pruszcz Aeroklub Gdański (N/Ż)04:55
Pruszcz Osiedle Wschód04:56
Pruszcz Wysockiego04:58
Pruszcz Broniewskiego04:59
Pruszcz Osiedle Kasprowicza05:01
Pruszcz Obrońców Westerplatte05:02
Pruszcz Wiśniewskiego05:03
Żwirki i Wigury [PG]05:05
Pruszcz Niemcewicza05:06
Chopina [PG]05:08
Pruszcz Przemysłowa (N/Ż)05:10
Pruszcz Radunica (N/Ż)05:11
Święty Wojciech05:12
Niegowska05:15
Ukośna05:16
Gościnna05:18
Sandomierska05:20
Toruńska05:23
Brama Wyżynna05:25
Dworzec Główny05:27
Kurs nr 9 do Dworzec Główny
Pruszcz Komarowo10:36
Pruszcz Dąbrowskiego (N/Ż)10:38
Pruszcz Drzymały10:39
Pruszcz 49 Baza Lotnicza10:40
Pruszcz Aeroklub Gdański (N/Ż)10:42
Pruszcz Osiedle Wschód10:43
Pruszcz Wysockiego10:45
Pruszcz Broniewskiego10:46
Pruszcz Osiedle Kasprowicza10:48
Pruszcz Obrońców Westerplatte10:49
Pruszcz Wiśniewskiego10:50
Żwirki i Wigury [PG]10:52
Pruszcz Niemcewicza10:53
Chopina [PG]10:56
Pruszcz Przemysłowa (N/Ż)10:58
Pruszcz Radunica (N/Ż)10:59
Święty Wojciech11:00
Niegowska11:03
Ukośna11:04
Gościnna11:06
Sandomierska11:08
Toruńska11:11
Brama Wyżynna11:13
Dworzec Główny11:15
Kurs nr 10 do Pruszcz Komarowo
Dworzec Główny11:40
Dworzec Główny11:43
Brama Wyżynna11:46
Toruńska11:48
Sandomierska11:51
Gościnna11:53
Ukośna11:55
Niegowska11:56
Święty Wojciech11:59
Pruszcz Radunica (N/Ż)12:01
Pruszcz Przemysłowa (N/Ż)12:02
Pruszcz Waląga12:06
Żwirki i Wigury [PG]12:08
Pruszcz Wiśniewskiego12:10
Pruszcz Obrońców Westerplatte12:11
Pruszcz Osiedle Kasprowicza12:12
Pruszcz Broniewskiego12:13
Pruszcz Wysockiego12:14
Pruszcz Osiedle Wschód12:15
Pruszcz Aeroklub Gdański (N/Ż)12:17
Pruszcz 49 Baza Lotnicza12:18
Pruszcz Dąbrowskiego12:20
Pruszcz Komarowo12:22
Kurs nr 12 do Pruszcz Komarowo
Dworzec Główny13:21
Dworzec Główny13:24
Brama Wyżynna13:27
Toruńska13:29
Sandomierska13:32
Gościnna13:34
Ukośna13:36
Niegowska13:37
Święty Wojciech13:40
Pruszcz Radunica (N/Ż)13:42
Pruszcz Przemysłowa (N/Ż)13:43
Pruszcz Waląga13:47
Żwirki i Wigury [PG]13:49
Pruszcz Wiśniewskiego13:51
Pruszcz Obrońców Westerplatte13:52
Pruszcz Osiedle Kasprowicza13:53
Pruszcz Broniewskiego13:54
Pruszcz Wysockiego13:55
Pruszcz Osiedle Wschód13:56
Pruszcz Aeroklub Gdański (N/Ż)13:58
Pruszcz 49 Baza Lotnicza13:59
Pruszcz Dąbrowskiego14:01
Pruszcz Komarowo14:03
Kurs nr 13 do Dworzec Główny
Pruszcz Komarowo14:24
Pruszcz Dąbrowskiego (N/Ż)14:26
Pruszcz Drzymały14:27
Pruszcz 49 Baza Lotnicza14:28
Pruszcz Aeroklub Gdański (N/Ż)14:30
Pruszcz Osiedle Wschód14:31
Pruszcz Wysockiego14:33
Pruszcz Broniewskiego14:34
Pruszcz Osiedle Kasprowicza14:36
Pruszcz Obrońców Westerplatte14:37
Pruszcz Wiśniewskiego14:38
Żwirki i Wigury [PG]14:40
Pruszcz Niemcewicza14:41
Chopina [PG]14:44
Pruszcz Przemysłowa (N/Ż)14:46
Pruszcz Radunica (N/Ż)14:47
Święty Wojciech14:48
Niegowska14:51
Ukośna14:52
Gościnna14:54
Sandomierska14:57
Toruńska15:00
Brama Wyżynna15:02
Dworzec Główny15:04