• Średnie stęż. pyłu PM10= 16,2 Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Tramwaje linii 10 powróciły na stałą trasę w dalszym ciągu możliwe opóźnienia.  • Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
19:43
Kurs nr 3 do Dworzec Główny
Pruszcz Komarowo06:18
Pruszcz Dąbrowskiego (N/Ż)06:20
Pruszcz Drzymały06:21
Pruszcz 49 Baza Lotnicza06:22
Pruszcz Aeroklub Gdański (N/Ż)06:24
Pruszcz Osiedle Wschód06:25
Pruszcz Wysockiego06:27
Pruszcz Broniewskiego06:28
Pruszcz Osiedle Kasprowicza06:30
Pruszcz Obrońców Westerplatte06:31
Pruszcz Wiśniewskiego06:32
Żwirki i Wigury [PG]06:34
Pruszcz Niemcewicza06:35
Chopina [PG]06:38
Pruszcz Przemysłowa (N/Ż)06:40
Pruszcz Radunica (N/Ż)06:42
Święty Wojciech06:43
Niegowska06:47
Ukośna06:49
Gościnna06:51
Sandomierska06:53
Toruńska06:58
Brama Wyżynna07:00
Dworzec Główny07:02
Kurs nr 6 do Pruszcz Komarowo
Dworzec Główny08:40
Dworzec Główny08:43
Brama Wyżynna08:46
Toruńska08:48
Sandomierska08:51
Gościnna08:53
Ukośna08:55
Niegowska08:56
Święty Wojciech08:59
Pruszcz Radunica (N/Ż)09:01
Pruszcz Przemysłowa (N/Ż)09:02
Pruszcz Waląga09:06
Żwirki i Wigury [PG]09:08
Pruszcz Wiśniewskiego09:10
Pruszcz Obrońców Westerplatte09:11
Pruszcz Osiedle Kasprowicza09:12
Pruszcz Broniewskiego09:13
Pruszcz Wysockiego09:14
Pruszcz Osiedle Wschód09:15
Pruszcz Aeroklub Gdański (N/Ż)09:17
Pruszcz 49 Baza Lotnicza09:18
Pruszcz Dąbrowskiego09:20
Pruszcz Komarowo09:22
Kurs nr 11 do Dworzec Główny
Pruszcz Komarowo12:36
Pruszcz Dąbrowskiego (N/Ż)12:38
Pruszcz Drzymały12:39
Pruszcz 49 Baza Lotnicza12:40
Pruszcz Aeroklub Gdański (N/Ż)12:42
Pruszcz Osiedle Wschód12:43
Pruszcz Wysockiego12:45
Pruszcz Broniewskiego12:46
Pruszcz Osiedle Kasprowicza12:48
Pruszcz Obrońców Westerplatte12:49
Pruszcz Wiśniewskiego12:50
Żwirki i Wigury [PG]12:52
Pruszcz Niemcewicza12:53
Chopina [PG]12:56
Pruszcz Przemysłowa (N/Ż)12:58
Pruszcz Radunica (N/Ż)12:59
Święty Wojciech13:00
Niegowska13:03
Ukośna13:04
Gościnna13:06
Sandomierska13:08
Toruńska13:11
Brama Wyżynna13:13
Dworzec Główny13:15
Kurs nr 17 do Dworzec Główny
Pruszcz Komarowo17:28
Pruszcz Dąbrowskiego (N/Ż)17:30
Pruszcz Drzymały17:31
Pruszcz 49 Baza Lotnicza17:32
Pruszcz Aeroklub Gdański (N/Ż)17:34
Pruszcz Osiedle Wschód17:35
Pruszcz Wysockiego17:37
Pruszcz Broniewskiego17:38
Pruszcz Osiedle Kasprowicza17:40
Pruszcz Obrońców Westerplatte17:41
Pruszcz Wiśniewskiego17:42
Żwirki i Wigury [PG]17:44
Pruszcz Niemcewicza17:45
Chopina [PG]17:48
Pruszcz Przemysłowa (N/Ż)17:50
Pruszcz Radunica (N/Ż)17:51
Święty Wojciech17:52
Niegowska17:55
Ukośna17:56
Gościnna17:58
Sandomierska18:00
Toruńska18:03
Brama Wyżynna18:05
Dworzec Główny18:07