• Średnie stęż. pyłu PM10 = 14,0ug. Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Z powodu awarii sieci występują opóźnienia na liniach tramwajowych 7, 8 i 10. Tramwaje kursują przez Operę Bałtycką.   • Na odcinku Dworzec Główny - Kliniczna uruchomiona została komunikacja zastępcza
15:57
Kurs nr 0 do Obłuże Centrum
Baza na Pogórzu Dolnym04:47
Obłuże Centrum04:52
Kurs nr 1 do Babie Doły
Obłuże Centrum04:52
Cechowa04:53
Bosmańska - Nasypowa04:54
Bosmańska - Zielona04:56
Dąbka - Zielona04:57
Zielona - Działki II04:58
Zielona - Działki I04:59
Wąwóz Ostrowicki05:00
Zielona - Kościół05:02
Babie Doły05:03
Kurs nr 2 do Plac Kaszubski
Babie Doły05:08
Zielona - Kościół05:09
Wąwóz Ostrowicki05:10
Zielona - Działki I05:11
Zielona - Działki II05:12
Dąbka - Zielona05:13
Bosmańska - Zielona05:15
Bosmańska - Nasypowa05:16
Cechowa05:18
Obłuże Centrum05:20
Energetyków05:22
Janka Wiśniewskiego05:24
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:28
Plac Kaszubski05:30
Kurs nr 3 do Babie Doły
Plac Kaszubski05:40
Plac Kaszubski - Jana z Kolna05:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:43
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:46
Janka Wiśniewskiego05:47
Energetyków05:49
Obłuże Centrum05:52
Cechowa05:53
Bosmańska - Nasypowa05:54
Bosmańska - Zielona05:56
Dąbka - Zielona05:57
Zielona - Działki II05:58
Zielona - Działki I05:59
Wąwóz Ostrowicki06:00
Zielona - Kościół06:02
Babie Doły06:03
Kurs nr 4 do Plac Kaszubski
Babie Doły06:10
Zielona - Kościół06:11
Wąwóz Ostrowicki06:12
Zielona - Działki I06:13
Zielona - Działki II06:14
Dąbka - Zielona06:15
Bosmańska - Zielona06:17
Bosmańska - Nasypowa06:18
Cechowa06:20
Obłuże Centrum06:22
Energetyków06:24
Janka Wiśniewskiego06:26
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:30
Plac Kaszubski06:32
Kurs nr 5 do Babie Doły
Plac Kaszubski06:40
Plac Kaszubski - Jana z Kolna06:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:43
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:46
Janka Wiśniewskiego06:47
Energetyków06:49
Obłuże Centrum06:52
Cechowa06:53
Bosmańska - Nasypowa06:54
Bosmańska - Zielona06:56
Dąbka - Zielona06:57
Zielona - Działki II06:58
Zielona - Działki I06:59
Wąwóz Ostrowicki07:00
Zielona - Kościół07:02
Babie Doły07:03