• Średnie stęż. pyłu PM10 = 4,9 ug. Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Usunięto awarię tram. przy przyst. Pohulanka, możliwe opóźnienia na liniach 2, 3, 4, 6, 7 i 11.
08:08
Kurs nr 0 do Sopocka
Baza Hallera04:53
Sopocka05:23
Kurs nr 1 do Osowa PKP
Sopocka05:23
Nowa05:24
Barniewicka05:25
Niedziałkowskiego05:26
Biwakowa05:27
Konkordii05:28
Osowa PKP05:29
Kurs nr 2 do Gościnna
Osowa PKP05:31
Osowa PKP05:31
Konkordii05:32
Biwakowa05:33
Niedziałkowskiego05:34
Barniewicka05:36
Nowa05:37
Sopocka05:38
Jednorożca05:40
Marsa05:41
Owczarnia05:43
Meteorytowa05:44
Telewizyjna05:48
Ikara05:51
Radiowa05:52
Spadochroniarzy05:53
Port Lotniczy05:55
Terminal - Cargo05:56
Firoga05:58
Szybowcowa05:59
Astronautów06:00
Agrarna06:01
Harfowa06:03
Słowackiego Działki06:06
Potokowa06:08
Ogrodowa06:09
Brętowo PKM06:10
Kolumba06:11
Warneńska06:12
Piecewska06:13
Kurpińskiego06:15
Otwarta06:16
Wagnera06:17
Cygańska Góra06:18
Focha06:19
Płowce06:20
Cmentarz Garnizonowy06:22
Dworzec Główny06:25
Brama Wyżynna06:27
Toruńska06:28
Elmet06:29
Zremb06:30
Sandomierska06:31
Rejtana06:32
Gościnna06:34
Kurs nr 3 do Osowa PKP
Gościnna06:42
Gościnna06:43
Rejtana06:45
Sandomierska06:47
Zremb06:48
Elmet06:49
Toruńska06:52
Brama Wyżynna06:55
Dworzec Główny06:58
Cmentarz Garnizonowy07:01
Płowce07:04
Focha07:05
Cygańska Góra07:06
Wagnera07:07
Otwarta07:08
Kurpińskiego07:09
Piecewska07:12
Warneńska07:13
Kolumba07:14
Brętowo PKM07:15
Ogrodowa07:16
Potokowa07:18
Słowackiego Działki07:20
Harfowa07:24
Agrarna07:26
Astronautów07:27
Szybowcowa07:29
Firoga07:30
Terminal - Cargo07:31
Port Lotniczy07:33
Spadochroniarzy07:36
Radiowa07:37
Ikara07:38
Telewizyjna07:40
Meteorytowa07:44
Owczarnia07:45
Marsa07:47
Jednorożca07:48
Sopocka07:51
Nowa07:52
Barniewicka07:53
Niedziałkowskiego07:54
Biwakowa07:55
Konkordii07:56
Osowa PKP07:57
Kurs nr 4 do Gościnna
Osowa PKP08:05
Osowa PKP08:05
Konkordii08:06
Biwakowa08:07
Niedziałkowskiego08:08
Barniewicka08:10
Nowa08:11
Sopocka08:12
Jednorożca08:14
Marsa08:15
Owczarnia08:17
Meteorytowa08:18
Telewizyjna08:22
Ikara08:25
Radiowa08:26
Spadochroniarzy08:27
Port Lotniczy08:29
Terminal - Cargo08:30
Firoga08:32
Szybowcowa08:33
Astronautów08:34
Agrarna08:35
Harfowa08:37
Słowackiego Działki08:40
Potokowa08:42
Ogrodowa08:43
Brętowo PKM08:44
Kolumba08:46
Warneńska08:47
Piecewska08:48
Kurpińskiego08:50
Otwarta08:51
Wagnera08:52
Cygańska Góra08:53
Focha08:54
Płowce08:55
Cmentarz Garnizonowy08:58
Dworzec Główny09:01
Brama Wyżynna09:03
Toruńska09:05
Elmet09:06
Zremb09:07
Sandomierska09:08
Rejtana09:10
Gościnna09:12
Kurs nr 5 do Osowa PKP
Gościnna09:32
Gościnna09:33
Rejtana09:35
Sandomierska09:37
Zremb09:38
Elmet09:39
Toruńska09:42
Brama Wyżynna09:45
Dworzec Główny09:48
Cmentarz Garnizonowy09:51
Płowce09:54
Focha09:55
Cygańska Góra09:56
Wagnera09:57
Otwarta09:58
Kurpińskiego09:59
Piecewska10:02
Warneńska10:03
Kolumba10:04
Brętowo PKM10:05
Ogrodowa10:06
Potokowa10:08
Słowackiego Działki10:10
Harfowa10:14
Agrarna10:16
Astronautów10:17
Szybowcowa10:19
Firoga10:20
Terminal - Cargo10:21
Port Lotniczy10:23
Spadochroniarzy10:26
Radiowa10:27
Ikara10:28
Telewizyjna10:30
Meteorytowa10:34
Owczarnia10:35
Marsa10:37
Jednorożca10:38
Sopocka10:41
Nowa10:42
Barniewicka10:43
Niedziałkowskiego10:44
Biwakowa10:45
Konkordii10:46
Osowa PKP10:47
Kurs nr 6 do Gościnna
Osowa PKP11:24
Osowa PKP11:24
Konkordii11:25
Biwakowa11:26
Niedziałkowskiego11:27
Barniewicka11:29
Nowa11:30
Sopocka11:31
Jednorożca11:33
Marsa11:34
Owczarnia11:36
Meteorytowa11:37
Telewizyjna11:41
Ikara11:44
Radiowa11:45
Spadochroniarzy11:46
Port Lotniczy11:48
Terminal - Cargo11:49
Firoga11:51
Szybowcowa11:52
Astronautów11:53
Agrarna11:54
Harfowa11:57
Słowackiego Działki12:00
Potokowa12:02
Ogrodowa12:03
Brętowo PKM12:04
Kolumba12:06
Warneńska12:07
Piecewska12:08
Kurpińskiego12:10
Otwarta12:11
Wagnera12:12
Cygańska Góra12:13
Focha12:14
Płowce12:15
Cmentarz Garnizonowy12:18
Dworzec Główny12:21
Brama Wyżynna12:23
Toruńska12:25
Elmet12:26
Zremb12:27
Sandomierska12:28
Rejtana12:30
Gościnna12:32
Kurs nr 7 do Osowa PKP
Gościnna12:43
Gościnna12:44
Rejtana12:46
Sandomierska12:48
Zremb12:49
Elmet12:50
Toruńska12:52
Brama Wyżynna12:54
Dworzec Główny12:57
Cmentarz Garnizonowy13:00
Płowce13:03
Focha13:04
Cygańska Góra13:05
Wagnera13:06
Otwarta13:07
Kurpińskiego13:08
Piecewska13:11
Warneńska13:12
Kolumba13:13
Brętowo PKM13:14
Ogrodowa13:15
Potokowa13:17
Słowackiego Działki13:19
Harfowa13:23
Agrarna13:25
Astronautów13:26
Szybowcowa13:28
Firoga13:29
Terminal - Cargo13:30
Port Lotniczy13:32
Spadochroniarzy13:35
Radiowa13:36
Ikara13:37
Telewizyjna13:39
Meteorytowa13:43
Owczarnia13:44
Marsa13:46
Jednorożca13:47
Sopocka13:50
Nowa13:51
Barniewicka13:52
Niedziałkowskiego13:53
Biwakowa13:54
Konkordii13:55
Osowa PKP13:56
Kurs nr 8 do Gościnna
Osowa PKP14:11
Osowa PKP14:11
Konkordii14:12
Biwakowa14:13
Niedziałkowskiego14:14
Barniewicka14:16
Nowa14:17
Sopocka14:18
Jednorożca14:20
Marsa14:21
Owczarnia14:23
Meteorytowa14:24
Telewizyjna14:28
Ikara14:31
Radiowa14:32
Spadochroniarzy14:33
Port Lotniczy14:35
Terminal - Cargo14:36
Firoga14:38
Szybowcowa14:39
Astronautów14:40
Agrarna14:41
Harfowa14:43
Słowackiego Działki14:46
Potokowa14:48
Ogrodowa14:49
Brętowo PKM14:50
Kolumba14:52
Warneńska14:53
Piecewska14:54
Kurpińskiego14:56
Otwarta14:57
Wagnera14:58
Cygańska Góra14:59
Focha15:00
Płowce15:01
Cmentarz Garnizonowy15:04
Dworzec Główny15:07
Brama Wyżynna15:10
Toruńska15:12
Elmet15:13
Zremb15:14
Sandomierska15:15
Rejtana15:17
Gościnna15:19
Kurs nr 9 do Osowa PKP
Gościnna15:36
Gościnna15:37
Rejtana15:39
Sandomierska15:41
Zremb15:42
Elmet15:43
Toruńska15:46
Brama Wyżynna15:49
Dworzec Główny15:52
Cmentarz Garnizonowy15:55
Płowce15:58
Focha15:59
Cygańska Góra16:00
Wagnera16:01
Otwarta16:02
Kurpińskiego16:03
Piecewska16:06
Warneńska16:07
Kolumba16:08
Brętowo PKM16:09
Ogrodowa16:10
Potokowa16:12
Słowackiego Działki16:14
Harfowa16:18
Agrarna16:20
Astronautów16:21
Szybowcowa16:23
Firoga16:24
Terminal - Cargo16:25
Port Lotniczy16:27
Spadochroniarzy16:30
Radiowa16:31
Ikara16:32
Telewizyjna16:34
Meteorytowa16:38
Owczarnia16:39
Marsa16:41
Jednorożca16:42
Sopocka16:45
Nowa16:46
Barniewicka16:47
Niedziałkowskiego16:48
Biwakowa16:49
Konkordii16:50
Osowa PKP16:51
Kurs nr 10 do Gościnna
Osowa PKP17:16
Osowa PKP17:16
Konkordii17:17
Biwakowa17:18
Niedziałkowskiego17:19
Barniewicka17:21
Nowa17:22
Sopocka17:23
Jednorożca17:25
Marsa17:26
Owczarnia17:28
Meteorytowa17:29
Telewizyjna17:33
Ikara17:36
Radiowa17:37
Spadochroniarzy17:38
Port Lotniczy17:40
Terminal - Cargo17:41
Firoga17:43
Szybowcowa17:44
Astronautów17:45
Agrarna17:46
Harfowa17:48
Słowackiego Działki17:51
Potokowa17:53
Ogrodowa17:54
Brętowo PKM17:55
Kolumba17:57
Warneńska17:58
Piecewska17:59
Kurpińskiego18:01
Otwarta18:02
Wagnera18:03
Cygańska Góra18:04
Focha18:05
Płowce18:06
Cmentarz Garnizonowy18:09
Dworzec Główny18:12
Brama Wyżynna18:15
Toruńska18:17
Elmet18:18
Zremb18:19
Sandomierska18:20
Rejtana18:21
Gościnna18:23
Kurs nr 11 do Osowa PKP
Gościnna18:29
Gościnna18:30
Rejtana18:32
Sandomierska18:34
Zremb18:35
Elmet18:36
Toruńska18:39
Brama Wyżynna18:42
Dworzec Główny18:45
Cmentarz Garnizonowy18:48
Płowce18:51
Focha18:52
Cygańska Góra18:53
Wagnera18:54
Otwarta18:55
Kurpińskiego18:56
Piecewska18:59
Warneńska19:00
Kolumba19:01
Brętowo PKM19:02
Ogrodowa19:03
Potokowa19:05
Słowackiego Działki19:07
Harfowa19:10
Agrarna19:12
Astronautów19:13
Szybowcowa19:15
Firoga19:16
Terminal - Cargo19:17
Port Lotniczy19:19
Spadochroniarzy19:22
Radiowa19:23
Ikara19:24
Telewizyjna19:26
Meteorytowa19:30
Owczarnia19:31
Marsa19:33
Jednorożca19:34
Sopocka19:36
Nowa19:37
Barniewicka19:38
Niedziałkowskiego19:39
Biwakowa19:40
Konkordii19:41
Osowa PKP19:42
Kurs nr 12 do Gościnna
Osowa PKP19:52
Osowa PKP19:52
Konkordii19:53
Biwakowa19:54
Niedziałkowskiego19:55
Barniewicka19:57
Nowa19:58
Sopocka19:59
Jednorożca20:01
Marsa20:02
Owczarnia20:04
Meteorytowa20:05
Telewizyjna20:09
Ikara20:12
Radiowa20:13
Spadochroniarzy20:14
Port Lotniczy20:16
Terminal - Cargo20:17
Firoga20:19
Szybowcowa20:20
Astronautów20:21
Agrarna20:22
Harfowa20:24
Słowackiego Działki20:27
Potokowa20:29
Ogrodowa20:30
Brętowo PKM20:31
Kolumba20:32
Warneńska20:33
Piecewska20:34
Kurpińskiego20:36
Otwarta20:37
Wagnera20:38
Cygańska Góra20:39
Focha20:40
Płowce20:41
Cmentarz Garnizonowy20:43
Dworzec Główny20:46
Brama Wyżynna20:48
Toruńska20:50
Elmet20:51
Zremb20:52
Sandomierska20:53
Rejtana20:54
Gościnna20:56
Kurs nr 13 do Osowa PKP
Gościnna21:12
Gościnna21:13
Rejtana21:14
Sandomierska21:15
Zremb21:16
Elmet21:17
Toruńska21:19
Brama Wyżynna21:21
Dworzec Główny21:23
Cmentarz Garnizonowy21:25
Płowce21:28
Focha21:29
Cygańska Góra21:30
Wagnera21:31
Otwarta21:32
Kurpińskiego21:33
Piecewska21:36
Warneńska21:37
Kolumba21:38
Brętowo PKM21:39
Ogrodowa21:40
Potokowa21:42
Słowackiego Działki21:44
Harfowa21:47
Agrarna21:48
Astronautów21:49
Szybowcowa21:51
Firoga21:52
Terminal - Cargo21:53
Port Lotniczy21:55
Spadochroniarzy21:57
Radiowa21:58
Ikara21:59
Telewizyjna22:01
Meteorytowa22:05
Owczarnia22:06
Marsa22:08
Jednorożca22:09
Sopocka22:11
Nowa22:12
Barniewicka22:13
Niedziałkowskiego22:14
Biwakowa22:15
Konkordii22:16
Osowa PKP22:17
Kurs nr 14 do Baza Hallera
Osowa PKP22:17
Baza Hallera22:47