• Średnie stęż. pyłu PM10= 16,2 Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Tramwaje linii 10 powróciły na stałą trasę w dalszym ciągu możliwe opóźnienia.  • Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
19:30
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Baza Hallera13:50
Dworzec Główny14:00
Kurs nr 1 do Przegalina
Dworzec Główny14:01
Brama Wyżynna14:04
Żabi Kruk14:06
Akademia Muzyczna14:08
Brama Żuławska14:09
Miałki Szlak14:10
Błonia14:12
Rafineria14:15
Szkolna14:22
Sobieszewo14:26
Turystyczna14:29
Forsycji14:29
Lazurowa14:31
Kwiatowa14:33
Trałowa - Szkoła14:35
Węgorzowa14:37
Przystań14:38
Uzdrowiskowa14:40
Świbnieńska III14:41
Przegalińska14:43
Przegalina14:44
Kurs nr 2 do Jana z Kolna [GDA]
Przegalina14:57
Przegalińska14:58
Świbnieńska III15:00
Uzdrowiskowa15:01
Przystań15:03
Węgorzowa15:04
Trałowa - Szkoła15:06
Kwiatowa15:08
Lazurowa15:10
Forsycji15:12
Turystyczna15:12
Sobieszewo15:15
Szkolna15:19
Rafineria15:26
Błonia15:29
Miałki Szlak15:31
Brama Żuławska15:33
Akademia Muzyczna15:34
Żabi Kruk15:36
Brama Wyżynna15:39
Dworzec Główny15:41
Wały Piastowskie15:42
Jana z Kolna [GDA]15:44
Kurs nr 3 do Przegalina
Jana z Kolna [GDA]15:57
Wały Piastowskie15:58
Dworzec Główny16:01
Brama Wyżynna16:04
Żabi Kruk16:06
Akademia Muzyczna16:08
Brama Żuławska16:09
Miałki Szlak16:10
Błonia16:12
Rafineria16:15
Szkolna16:22
Sobieszewo16:26
Turystyczna16:29
Forsycji16:29
Lazurowa16:31
Kwiatowa16:33
Trałowa - Szkoła16:35
Węgorzowa16:37
Przystań16:38
Uzdrowiskowa16:40
Świbnieńska III16:41
Przegalińska16:43
Przegalina16:44
Kurs nr 4 do Dworzec Główny
Przegalina17:00
Przegalińska17:01
Świbnieńska III17:03
Uzdrowiskowa17:04
Przystań17:06
Węgorzowa17:07
Trałowa - Szkoła17:09
Kwiatowa17:11
Lazurowa17:13
Forsycji17:15
Turystyczna17:15
Sobieszewo17:18
Szkolna17:22
Rafineria17:29
Błonia17:32
Miałki Szlak17:34
Brama Żuławska17:36
Akademia Muzyczna17:37
Żabi Kruk17:39
Brama Wyżynna17:42
Dworzec Główny17:44
Kurs nr 5 do Baza Hallera
Dworzec Główny17:45
Baza Hallera17:55