• Średnie stęż. pyłu PM10= 16,2 Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Tramwaje linii 10 powróciły na stałą trasę w dalszym ciągu możliwe opóźnienia.  • Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
19:32
Kurs nr 4 do Cisowa SKM
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:20
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:22
Plac Kaszubski08:24
Plac Kaszubski - Świętojańska08:25
Skwer Kościuszki - InfoBox08:27
Wybickiego [GDY]08:28
Żwirki i Wigury [GDY]08:29
Traugutta [GDY]08:30
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:32
Witomińska08:35
Warszawska08:37
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności08:38
Bpa Okoniewskiego08:40
Stocznia SKM - Morska08:41
Uniwersytet Morski08:42
Mireckiego08:43
Kalksztajnów08:44
Morska - Estakada08:45
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:47
Zamenhofa [GDY]08:48
Leszczynki SKM08:49
Pucka08:50
Chylonia Dworzec PKP08:52
Kcyńska08:53
Piaskowa [GDY]08:54
Cisowa SKM08:55
Kurs nr 5 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Cisowa SKM09:16
Piaskowa [GDY]09:17
Kcyńska09:18
Chylonia Dworzec PKP09:20
Pucka09:21
Leszczynki SKM09:22
Zamenhofa [GDY]09:23
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:25
Morska - Estakada09:27
Kalksztajnów09:28
Mireckiego09:30
Uniwersytet Morski09:32
Stocznia SKM - Morska09:33
Bpa Okoniewskiego09:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności09:36
Warszawska09:37
Witomińska09:38
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:40
Urząd Miasta - Świętojańska09:43
Traugutta [GDY]09:44
Żwirki i Wigury [GDY]09:45
Skwer Kościuszki - InfoBox09:46
Plac Kaszubski - Świętojańska09:47
Plac Kaszubski - Jana z Kolna09:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:50
Gdynia Dworzec Gł. PKP09:51
Kurs nr 6 do Cisowa SKM
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:07
Plac Kaszubski10:09
Plac Kaszubski - Świętojańska10:10
Skwer Kościuszki - InfoBox10:12
Wybickiego [GDY]10:13
Żwirki i Wigury [GDY]10:14
Traugutta [GDY]10:15
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:17
Witomińska10:20
Warszawska10:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności10:23
Bpa Okoniewskiego10:25
Stocznia SKM - Morska10:26
Uniwersytet Morski10:27
Mireckiego10:28
Kalksztajnów10:29
Morska - Estakada10:30
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:32
Zamenhofa [GDY]10:34
Leszczynki SKM10:35
Pucka10:36
Chylonia Dworzec PKP10:38
Kcyńska10:39
Piaskowa [GDY]10:40
Cisowa SKM10:41
Kurs nr 7 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Cisowa SKM11:01
Piaskowa [GDY]11:02
Kcyńska11:03
Chylonia Dworzec PKP11:05
Pucka11:06
Leszczynki SKM11:07
Zamenhofa [GDY]11:08
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:10
Morska - Estakada11:12
Kalksztajnów11:13
Mireckiego11:15
Uniwersytet Morski11:17
Stocznia SKM - Morska11:18
Bpa Okoniewskiego11:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności11:21
Warszawska11:22
Witomińska11:23
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:25
Urząd Miasta - Świętojańska11:28
Traugutta [GDY]11:29
Żwirki i Wigury [GDY]11:30
Skwer Kościuszki - InfoBox11:32
Plac Kaszubski - Świętojańska11:34
Plac Kaszubski - Jana z Kolna11:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:37
Gdynia Dworzec Gł. PKP11:38
Kurs nr 8 do Cisowa SKM
Gdynia Dworzec Gł. PKP11:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP11:50
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:51
Plac Kaszubski11:53
Plac Kaszubski - Świętojańska11:54
Skwer Kościuszki - InfoBox11:56
Wybickiego [GDY]11:58
Żwirki i Wigury [GDY]11:59
Traugutta [GDY]12:00
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:02
Witomińska12:05
Warszawska12:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności12:08
Bpa Okoniewskiego12:10
Stocznia SKM - Morska12:11
Uniwersytet Morski12:12
Mireckiego12:14
Kalksztajnów12:15
Morska - Estakada12:16
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:18
Zamenhofa [GDY]12:20
Leszczynki SKM12:21
Pucka12:22
Chylonia Dworzec PKP12:24
Kcyńska12:25
Piaskowa [GDY]12:26
Cisowa SKM12:27
Kurs nr 9 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Cisowa SKM12:46
Piaskowa [GDY]12:47
Kcyńska12:48
Chylonia Dworzec PKP12:50
Pucka12:51
Leszczynki SKM12:52
Zamenhofa [GDY]12:53
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:55
Morska - Estakada12:57
Kalksztajnów12:58
Mireckiego13:00
Uniwersytet Morski13:02
Stocznia SKM - Morska13:03
Bpa Okoniewskiego13:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności13:06
Warszawska13:07
Witomińska13:08
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:10
Urząd Miasta - Świętojańska13:13
Traugutta [GDY]13:14
Żwirki i Wigury [GDY]13:15
Skwer Kościuszki - InfoBox13:17
Plac Kaszubski - Świętojańska13:19
Plac Kaszubski - Jana z Kolna13:20
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:23
Kurs nr 10 do Cisowa SKM
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:35
Plac Kaszubski13:37
Plac Kaszubski - Świętojańska13:39
Skwer Kościuszki - InfoBox13:41
Wybickiego [GDY]13:43
Żwirki i Wigury [GDY]13:44
Traugutta [GDY]13:45
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:47
Witomińska13:50
Warszawska13:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności13:53
Bpa Okoniewskiego13:55
Stocznia SKM - Morska13:56
Uniwersytet Morski13:57
Mireckiego13:59
Kalksztajnów14:00
Morska - Estakada14:01
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:03
Zamenhofa [GDY]14:05
Leszczynki SKM14:06
Pucka14:07
Chylonia Dworzec PKP14:09
Kcyńska14:10
Piaskowa [GDY]14:11
Cisowa SKM14:12
Kurs nr 11 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Cisowa SKM14:32
Piaskowa [GDY]14:33
Kcyńska14:34
Chylonia Dworzec PKP14:36
Pucka14:37
Leszczynki SKM14:38
Zamenhofa [GDY]14:39
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:41
Morska - Estakada14:43
Kalksztajnów14:44
Mireckiego14:46
Uniwersytet Morski14:48
Stocznia SKM - Morska14:49
Bpa Okoniewskiego14:50
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności14:52
Warszawska14:53
Witomińska14:54
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:56
Urząd Miasta - Świętojańska15:00
Traugutta [GDY]15:01
Żwirki i Wigury [GDY]15:02
Skwer Kościuszki - InfoBox15:04
Plac Kaszubski - Świętojańska15:06
Plac Kaszubski - Jana z Kolna15:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:10
Kurs nr 12 do Cisowa SKM
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:19
Plac Kaszubski15:21
Plac Kaszubski - Świętojańska15:23
Skwer Kościuszki - InfoBox15:25
Wybickiego [GDY]15:27
Żwirki i Wigury [GDY]15:28
Traugutta [GDY]15:29
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:31
Witomińska15:35
Warszawska15:37
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności15:38
Bpa Okoniewskiego15:40
Stocznia SKM - Morska15:41
Uniwersytet Morski15:43
Mireckiego15:45
Kalksztajnów15:46
Morska - Estakada15:48
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:50
Zamenhofa [GDY]15:52
Leszczynki SKM15:53
Pucka15:54
Chylonia Dworzec PKP15:56
Kcyńska15:57
Piaskowa [GDY]15:58
Cisowa SKM15:59
Kurs nr 13 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Cisowa SKM16:17
Piaskowa [GDY]16:18
Kcyńska16:19
Chylonia Dworzec PKP16:21
Pucka16:22
Leszczynki SKM16:23
Zamenhofa [GDY]16:24
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:26
Morska - Estakada16:28
Kalksztajnów16:29
Mireckiego16:31
Uniwersytet Morski16:33
Stocznia SKM - Morska16:34
Bpa Okoniewskiego16:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności16:37
Warszawska16:38
Witomińska16:39
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:41
Urząd Miasta - Świętojańska16:45
Traugutta [GDY]16:46
Żwirki i Wigury [GDY]16:47
Skwer Kościuszki - InfoBox16:49
Plac Kaszubski - Świętojańska16:51
Plac Kaszubski - Jana z Kolna16:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:55
Kurs nr 14 do Cisowa SKM
Gdynia Dworzec Gł. PKP17:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP17:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:05
Plac Kaszubski17:07
Plac Kaszubski - Świętojańska17:09
Skwer Kościuszki - InfoBox17:11
Wybickiego [GDY]17:13
Żwirki i Wigury [GDY]17:14
Traugutta [GDY]17:15
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:17
Witomińska17:21
Warszawska17:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności17:24
Bpa Okoniewskiego17:26
Stocznia SKM - Morska17:27
Uniwersytet Morski17:29
Mireckiego17:31
Kalksztajnów17:32
Morska - Estakada17:33
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:35
Zamenhofa [GDY]17:37
Leszczynki SKM17:38
Pucka17:39
Chylonia Dworzec PKP17:41
Kcyńska17:42
Piaskowa [GDY]17:43
Cisowa SKM17:44
Kurs nr 15 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Cisowa SKM18:07
Piaskowa [GDY]18:08
Kcyńska18:09
Chylonia Dworzec PKP18:11
Pucka18:12
Leszczynki SKM18:13
Zamenhofa [GDY]18:14
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:16
Morska - Estakada18:18
Kalksztajnów18:19
Mireckiego18:21
Uniwersytet Morski18:23
Stocznia SKM - Morska18:24
Bpa Okoniewskiego18:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności18:27
Warszawska18:28
Witomińska18:29
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:31
Urząd Miasta - Świętojańska18:34
Traugutta [GDY]18:35
Żwirki i Wigury [GDY]18:36
Skwer Kościuszki - InfoBox18:38
Plac Kaszubski - Świętojańska18:39
Plac Kaszubski - Jana z Kolna18:40
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP18:43
Kurs nr 16 do Cisowa SKM
Gdynia Dworzec Gł. PKP19:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP19:08
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:09
Plac Kaszubski19:11
Plac Kaszubski - Świętojańska19:12
Skwer Kościuszki - InfoBox19:14
Wybickiego [GDY]19:15
Żwirki i Wigury [GDY]19:16
Traugutta [GDY]19:17
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:19
Witomińska19:22
Warszawska19:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności19:24
Bpa Okoniewskiego19:26
Stocznia SKM - Morska19:27
Uniwersytet Morski19:28
Mireckiego19:29
Kalksztajnów19:30
Morska - Estakada19:31
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:33
Zamenhofa [GDY]19:34
Leszczynki SKM19:35
Pucka19:36
Chylonia Dworzec PKP19:38
Kcyńska19:39
Piaskowa [GDY]19:40
Cisowa SKM19:41
Kurs nr 17 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Cisowa SKM20:04
Piaskowa [GDY]20:05
Kcyńska20:06
Chylonia Dworzec PKP20:08
Pucka20:09
Leszczynki SKM20:10
Zamenhofa [GDY]20:11
Węzeł Żołnierzy Wyklętych20:13
Morska - Estakada20:15
Kalksztajnów20:16
Mireckiego20:17
Uniwersytet Morski20:19
Stocznia SKM - Morska20:20
Bpa Okoniewskiego20:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności20:23
Warszawska20:24
Witomińska20:25
Węzeł Franciszki Cegielskiej20:27
Urząd Miasta - Świętojańska20:30
Traugutta [GDY]20:31
Żwirki i Wigury [GDY]20:32
Skwer Kościuszki - InfoBox20:34
Plac Kaszubski - Świętojańska20:35
Plac Kaszubski - Jana z Kolna20:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP20:39