• Średnie stęż. pyłu PM10 = 14,0ug. Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Na odcinku Dworzec Główny - Kliniczna uruchomiona została komunikacja zastępcza  • Z powodu awarii sieci występują opóźnienia na liniach tramwajowych 7, 8 i 10. Tramwaje kursują przez Operę Bałtycką.
15:31
Kurs nr 0 do Galeria Bałtycka
Baza Hallera04:28
Galeria Bałtycka04:36
Kurs nr 1 do Chełm Cienista
Galeria Bałtycka04:36
Zabytkowa04:38
Cmentarz Srebrzysko04:40
Trawki04:41
Potokowa04:43
Ogrodowa04:44
Brętowo PKM04:45
Kolumba04:47
Warneńska04:50
Belgradzka04:52
Piekarnicza04:53
Nowolipie04:54
Emaus04:55
Cmentarz Łostowicki04:57
Cieszyńskiego05:00
Sikorskiego [GDA]05:02
Chełm Cienista05:03
Kurs nr 2 do Jelitkowo
Chełm Cienista05:05
Chełm Cienista05:05
Sikorskiego05:06
Cieszyńskiego05:07
Wilanowska05:10
Cmentarz Łostowicki05:11
Emaus05:13
Piekarnicza05:15
Warneńska05:18
Kolumba05:20
Brętowo PKM05:21
Ogrodowa05:22
Potokowa05:24
Trawki05:25
Cmentarz Srebrzysko05:26
Zabytkowa05:27
Galeria Bałtycka05:30
Skarżyńskiego05:32
Zaspa SKM05:33
Hynka05:35
Kołobrzeska05:37
Bora Komorowskiego05:38
Czerwony Dwór05:39
Piastowska05:40
Pomorska [GDA]05:42
Jelitkowo05:44
Kurs nr 3 do Chełm Cienista
Jelitkowo05:56
Jelitkowo05:56
Pomorska [GDA]05:59
Piastowska06:01
Czerwony Dwór06:02
Bora Komorowskiego06:03
Kołobrzeska06:04
Hynka06:06
Zaspa SKM06:08
SDO "Złota Jesień"06:09
Skarżyńskiego06:10
Galeria Bałtycka06:13
Zabytkowa06:15
Cmentarz Srebrzysko06:17
Trawki06:18
Potokowa06:20
Ogrodowa06:21
Brętowo PKM06:22
Kolumba06:24
Warneńska06:27
Belgradzka06:29
Piekarnicza06:30
Nowolipie06:31
Emaus06:33
Cmentarz Łostowicki06:35
Cieszyńskiego06:39
Sikorskiego [GDA]06:42
Chełm Cienista06:43
Kurs nr 4 do Jelitkowo
Chełm Cienista06:53
Chełm Cienista06:53
Sikorskiego06:55
Cieszyńskiego06:57
Wilanowska07:02
Cmentarz Łostowicki07:04
Emaus07:08
Piekarnicza07:10
Warneńska07:13
Kolumba07:15
Brętowo PKM07:16
Ogrodowa07:17
Potokowa07:20
Trawki07:22
Cmentarz Srebrzysko07:24
Zabytkowa07:26
Galeria Bałtycka07:30
Skarżyńskiego07:32
Zaspa SKM07:33
Hynka07:35
Kołobrzeska07:37
Bora Komorowskiego07:38
Czerwony Dwór07:39
Piastowska07:41
Pomorska [GDA]07:43
Jelitkowo07:45
Kurs nr 5 do Chełm Cienista
Jelitkowo08:01
Jelitkowo08:01
Pomorska [GDA]08:04
Piastowska08:06
Czerwony Dwór08:08
Bora Komorowskiego08:09
Kołobrzeska08:10
Hynka08:12
Zaspa SKM08:14
SDO "Złota Jesień"08:15
Skarżyńskiego08:16
Galeria Bałtycka08:19
Zabytkowa08:21
Cmentarz Srebrzysko08:23
Trawki08:24
Potokowa08:27
Ogrodowa08:29
Brętowo PKM08:30
Kolumba08:32
Warneńska08:35
Belgradzka08:37
Piekarnicza08:38
Nowolipie08:39
Emaus08:41
Cmentarz Łostowicki08:43
Cieszyńskiego08:47
Sikorskiego [GDA]08:50
Chełm Cienista08:51
Kurs nr 6 do Jelitkowo
Chełm Cienista08:57
Chełm Cienista08:57
Sikorskiego08:59
Cieszyńskiego09:01
Wilanowska09:06
Cmentarz Łostowicki09:08
Emaus09:12
Piekarnicza09:14
Warneńska09:17
Kolumba09:19
Brętowo PKM09:20
Ogrodowa09:21
Potokowa09:24
Trawki09:25
Cmentarz Srebrzysko09:26
Zabytkowa09:27
Galeria Bałtycka09:31
Skarżyńskiego09:33
Zaspa SKM09:34
Hynka09:36
Kołobrzeska09:38
Bora Komorowskiego09:39
Czerwony Dwór09:40
Piastowska09:42
Pomorska [GDA]09:44
Jelitkowo09:46
Kurs nr 7 do Chełm Cienista
Jelitkowo10:21
Jelitkowo10:21
Pomorska [GDA]10:24
Piastowska10:26
Czerwony Dwór10:28
Bora Komorowskiego10:29
Kołobrzeska10:30
Hynka10:32
Zaspa SKM10:34
SDO "Złota Jesień"10:35
Skarżyńskiego10:36
Galeria Bałtycka10:39
Zabytkowa10:41
Cmentarz Srebrzysko10:43
Trawki10:44
Potokowa10:46
Ogrodowa10:48
Brętowo PKM10:49
Kolumba10:51
Warneńska10:54
Belgradzka10:56
Piekarnicza10:57
Nowolipie10:58
Emaus11:00
Cmentarz Łostowicki11:02
Cieszyńskiego11:06
Sikorskiego [GDA]11:09
Chełm Cienista11:10
Kurs nr 8 do Jelitkowo
Chełm Cienista11:17
Chełm Cienista11:17
Sikorskiego11:19
Cieszyńskiego11:21
Wilanowska11:24
Cmentarz Łostowicki11:25
Emaus11:28
Piekarnicza11:30
Warneńska11:33
Kolumba11:35
Brętowo PKM11:36
Ogrodowa11:37
Potokowa11:40
Trawki11:41
Cmentarz Srebrzysko11:42
Zabytkowa11:43
Galeria Bałtycka11:47
Skarżyńskiego11:49
Zaspa SKM11:50
Hynka11:52
Kołobrzeska11:54
Bora Komorowskiego11:55
Czerwony Dwór11:56
Piastowska11:58
Pomorska [GDA]12:00
Jelitkowo12:02
Kurs nr 9 do Chełm Cienista
Jelitkowo12:21
Jelitkowo12:21
Pomorska [GDA]12:24
Piastowska12:26
Czerwony Dwór12:28
Bora Komorowskiego12:29
Kołobrzeska12:30
Hynka12:32
Zaspa SKM12:34
SDO "Złota Jesień"12:35
Skarżyńskiego12:36
Galeria Bałtycka12:39
Zabytkowa12:41
Cmentarz Srebrzysko12:43
Trawki12:44
Potokowa12:46
Ogrodowa12:48
Brętowo PKM12:49
Kolumba12:51
Warneńska12:54
Belgradzka12:56
Piekarnicza12:57
Nowolipie12:58
Emaus13:00
Cmentarz Łostowicki13:02
Cieszyńskiego13:06
Sikorskiego [GDA]13:09
Chełm Cienista13:10
Kurs nr 10 do Jelitkowo
Chełm Cienista13:17
Chełm Cienista13:17
Sikorskiego13:19
Cieszyńskiego13:21
Wilanowska13:24
Cmentarz Łostowicki13:25
Emaus13:28
Piekarnicza13:30
Warneńska13:33
Kolumba13:35
Brętowo PKM13:36
Ogrodowa13:37
Potokowa13:40
Trawki13:41
Cmentarz Srebrzysko13:42
Zabytkowa13:43
Galeria Bałtycka13:47
Skarżyńskiego13:49
Zaspa SKM13:50
Hynka13:52
Kołobrzeska13:54
Bora Komorowskiego13:55
Czerwony Dwór13:56
Piastowska13:58
Pomorska [GDA]14:00
Jelitkowo14:02
Kurs nr 11 do Chełm Cienista
Jelitkowo14:27
Jelitkowo14:27
Pomorska [GDA]14:30
Piastowska14:32
Czerwony Dwór14:34
Bora Komorowskiego14:35
Kołobrzeska14:36
Hynka14:38
Zaspa SKM14:40
SDO "Złota Jesień"14:41
Skarżyńskiego14:42
Galeria Bałtycka14:46
Zabytkowa14:50
Cmentarz Srebrzysko14:52
Trawki14:54
Potokowa14:58
Ogrodowa15:00
Brętowo PKM15:01
Kolumba15:03
Warneńska15:06
Belgradzka15:08
Piekarnicza15:09
Nowolipie15:10
Emaus15:12
Cmentarz Łostowicki15:16
Cieszyńskiego15:20
Sikorskiego [GDA]15:23
Chełm Cienista15:24
Kurs nr 12 do Jelitkowo
Chełm Cienista15:37
Chełm Cienista15:37
Sikorskiego15:39
Cieszyńskiego15:41
Wilanowska15:44
Cmentarz Łostowicki15:45
Emaus15:48
Piekarnicza15:50
Warneńska15:53
Kolumba15:55
Brętowo PKM15:56
Ogrodowa15:57
Potokowa16:00
Trawki16:01
Cmentarz Srebrzysko16:02
Zabytkowa16:03
Galeria Bałtycka16:07
Skarżyńskiego16:09
Zaspa SKM16:10
Hynka16:12
Kołobrzeska16:14
Bora Komorowskiego16:15
Czerwony Dwór16:16
Piastowska16:18
Pomorska [GDA]16:20
Jelitkowo16:22
Kurs nr 13 do Chełm Cienista
Jelitkowo16:37
Jelitkowo16:37
Pomorska [GDA]16:40
Piastowska16:42
Czerwony Dwór16:44
Bora Komorowskiego16:45
Kołobrzeska16:46
Hynka16:48
Zaspa SKM16:50
SDO "Złota Jesień"16:51
Skarżyńskiego16:52
Galeria Bałtycka16:56
Zabytkowa17:00
Cmentarz Srebrzysko17:02
Trawki17:04
Potokowa17:08
Ogrodowa17:10
Brętowo PKM17:11
Kolumba17:13
Warneńska17:16
Belgradzka17:18
Piekarnicza17:19
Nowolipie17:20
Emaus17:22
Cmentarz Łostowicki17:26
Cieszyńskiego17:30
Sikorskiego [GDA]17:33
Chełm Cienista17:34
Kurs nr 14 do Jelitkowo
Chełm Cienista17:57
Chełm Cienista17:57
Sikorskiego17:59
Cieszyńskiego18:01
Wilanowska18:04
Cmentarz Łostowicki18:05
Emaus18:07
Piekarnicza18:09
Warneńska18:12
Kolumba18:14
Brętowo PKM18:15
Ogrodowa18:16
Potokowa18:19
Trawki18:20
Cmentarz Srebrzysko18:21
Zabytkowa18:22
Galeria Bałtycka18:26
Skarżyńskiego18:28
Zaspa SKM18:29
Hynka18:31
Kołobrzeska18:33
Bora Komorowskiego18:34
Czerwony Dwór18:35
Piastowska18:37
Pomorska [GDA]18:39
Jelitkowo18:41
Kurs nr 15 do Chełm Cienista
Jelitkowo19:07
Jelitkowo19:07
Pomorska [GDA]19:10
Piastowska19:12
Czerwony Dwór19:13
Bora Komorowskiego19:14
Kołobrzeska19:15
Hynka19:17
Zaspa SKM19:19
SDO "Złota Jesień"19:20
Skarżyńskiego19:21
Galeria Bałtycka19:24
Zabytkowa19:26
Cmentarz Srebrzysko19:28
Trawki19:29
Potokowa19:31
Ogrodowa19:32
Brętowo PKM19:33
Kolumba19:35
Warneńska19:38
Belgradzka19:40
Piekarnicza19:41
Nowolipie19:42
Emaus19:44
Cmentarz Łostowicki19:46
Cieszyńskiego19:50
Sikorskiego [GDA]19:53
Chełm Cienista19:54
Kurs nr 16 do Jelitkowo
Chełm Cienista20:02
Chełm Cienista20:02
Sikorskiego20:04
Cieszyńskiego20:06
Wilanowska20:09
Cmentarz Łostowicki20:10
Emaus20:12
Piekarnicza20:14
Warneńska20:17
Kolumba20:19
Brętowo PKM20:20
Ogrodowa20:21
Potokowa20:23
Trawki20:24
Cmentarz Srebrzysko20:25
Zabytkowa20:26
Galeria Bałtycka20:29
Skarżyńskiego20:31
Zaspa SKM20:32
Hynka20:34
Kołobrzeska20:36
Bora Komorowskiego20:37
Czerwony Dwór20:38
Piastowska20:40
Pomorska [GDA]20:42
Jelitkowo20:44
Kurs nr 17 do Chełm Cienista
Jelitkowo21:07
Jelitkowo21:07
Pomorska [GDA]21:10
Piastowska21:12
Czerwony Dwór21:13
Bora Komorowskiego21:14
Kołobrzeska21:15
Hynka21:17
Zaspa SKM21:19
SDO "Złota Jesień"21:20
Skarżyńskiego21:21
Galeria Bałtycka21:24
Zabytkowa21:26
Cmentarz Srebrzysko21:28
Trawki21:29
Potokowa21:31
Ogrodowa21:32
Brętowo PKM21:33
Kolumba21:35
Warneńska21:38
Belgradzka21:40
Piekarnicza21:41
Nowolipie21:42
Emaus21:44
Cmentarz Łostowicki21:46
Cieszyńskiego21:50
Sikorskiego [GDA]21:52
Chełm Cienista21:53
Kurs nr 18 do Jelitkowo
Chełm Cienista21:57
Chełm Cienista21:57
Sikorskiego21:59
Cieszyńskiego22:01
Wilanowska22:04
Cmentarz Łostowicki22:05
Emaus22:07
Piekarnicza22:09
Warneńska22:12
Kolumba22:14
Brętowo PKM22:15
Ogrodowa22:16
Potokowa22:18
Trawki22:19
Cmentarz Srebrzysko22:20
Zabytkowa22:21
Galeria Bałtycka22:24
Skarżyńskiego22:26
Zaspa SKM22:27
Hynka22:29
Kołobrzeska22:31
Bora Komorowskiego22:32
Czerwony Dwór22:33
Piastowska22:34
Pomorska [GDA]22:36
Jelitkowo22:38
Kurs nr 19 do Baza Hallera
Jelitkowo22:38
Baza Hallera22:50