• Autobusowa komunikacja zastępcza na odcinku Chełm Witosa - Śródmieście SKM - Chełm Witosa.  • Awaria tram. przy przyst. Pohulanka, kierunek Oliwa / Jelitkowo / Nowy Port, występują opóźnienia na liniach 2, 4, 6, 7 i 11.
07:23
Kurs nr 2 do Pruszcz Rondo Kociewskie
Dworzec Główny05:42
Dworzec Główny05:45
Brama Wyżynna05:47
Sandomierska05:51
Gościnna05:53
Niegowska05:56
Pruszcz Radunica (N/Ż)05:59
Pruszcz Przemysłowa (N/Ż)06:00
Chopina [PG]06:03
Pruszcz Matejki06:05
Pruszcz Nowowiejskiego06:06
Pruszcz Batalionów Chłopskich06:07
Pruszcz Zastawna (N/Ż)06:08
Pruszcz Rondo Kociewskie06:10
Kurs nr 3 do Dworzec Główny
Pruszcz Rondo Kociewskie06:21
Pruszcz Zastawna (N/Ż)06:22
Pruszcz Fabryczny (N/Ż)06:23
Pruszcz Batalionów Chłopskich06:25
Pruszcz Nowowiejskiego06:26
Pruszcz Matejki06:27
Chopina [PG]06:30
Pruszcz Przemysłowa (N/Ż)06:32
Pruszcz Radunica (N/Ż)06:34
Niegowska06:38
Gościnna06:43
Sandomierska06:45
Brama Wyżynna06:50
Dworzec Główny06:52
Kurs nr 14 do Pruszcz Rondo Kociewskie
Dworzec Główny15:13
Dworzec Główny15:16
Brama Wyżynna15:20
Sandomierska15:26
Gościnna15:28
Niegowska15:32
Pruszcz Radunica (N/Ż)15:36
Pruszcz Przemysłowa (N/Ż)15:37
Chopina [PG]15:41
Pruszcz Matejki15:43
Pruszcz Nowowiejskiego15:44
Pruszcz Batalionów Chłopskich15:45
Pruszcz Zastawna (N/Ż)15:46
Pruszcz Rondo Kociewskie15:48
Kurs nr 15 do Dworzec Główny
Pruszcz Rondo Kociewskie16:10
Pruszcz Zastawna (N/Ż)16:11
Pruszcz Fabryczny (N/Ż)16:12
Pruszcz Batalionów Chłopskich16:14
Pruszcz Nowowiejskiego16:15
Pruszcz Matejki16:16
Chopina [PG]16:19
Pruszcz Przemysłowa (N/Ż)16:21
Pruszcz Radunica (N/Ż)16:22
Niegowska16:26
Gościnna16:30
Sandomierska16:33
Brama Wyżynna16:37
Dworzec Główny16:39