• Średnie stęż. pyłu PM10= 26,3 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Z powodu maratonu część linii autobusowych kursuje po trasach objazdowych. Więcej na www.ztm.gda.pl
12:59
Kurs nr 4 do Wrzeszcz PKP
Wrzeszcz PKP13:42
Wrzeszcz PKP13:42
Nad Stawem13:44
Legionów13:47
Chrobrego13:49
Ostroroga13:51
Klonowicza13:52
Nowa Gdańska13:55
Uczniowska [GDA]13:57
al. Płażyńskiego13:58
Czarny Dwór14:00
Zaspa - Szpital14:02
Leszczyńskich14:03
Meissnera14:04
Olsztyńska14:05
Opolska14:07
Kołobrzeska14:08
Krynicka14:10
Przymorze SKM14:12
Bażyńskiego [GDA]14:15
Jasia i Małgosi14:17
Szpital Marynarki Wojennej14:18
Meczet14:19
Norblina14:20
Mjr Hubala14:22
Reymonta [GDA]14:24
Zabytkowa14:26
Galeria Bałtycka14:29
Wrzeszcz PKP14:30
Kurs nr 6 do Wrzeszcz PKP
Wrzeszcz PKP15:42
Wrzeszcz PKP15:42
Nad Stawem15:44
Legionów15:47
Chrobrego15:49
Ostroroga15:51
Klonowicza15:52
Nowa Gdańska15:55
Uczniowska [GDA]15:57
al. Płażyńskiego15:58
Czarny Dwór16:00
Zaspa - Szpital16:02
Leszczyńskich16:03
Meissnera16:04
Olsztyńska16:05
Opolska16:07
Kołobrzeska16:08
Krynicka16:10
Przymorze SKM16:12
Bażyńskiego [GDA]16:15
Jasia i Małgosi16:17
Szpital Marynarki Wojennej16:18
Meczet16:19
Norblina16:20
Mjr Hubala16:22
Reymonta [GDA]16:24
Zabytkowa16:26
Galeria Bałtycka16:29
Wrzeszcz PKP16:30
Kurs nr 8 do Wrzeszcz PKP
Wrzeszcz PKP17:42
Wrzeszcz PKP17:42
Nad Stawem17:44
Legionów17:47
Chrobrego17:49
Ostroroga17:51
Klonowicza17:52
Nowa Gdańska17:55
Uczniowska [GDA]17:57
al. Płażyńskiego17:58
Czarny Dwór18:00
Zaspa - Szpital18:02
Leszczyńskich18:03
Meissnera18:04
Olsztyńska18:05
Opolska18:07
Kołobrzeska18:08
Krynicka18:10
Przymorze SKM18:12
Bażyńskiego [GDA]18:15
Jasia i Małgosi18:17
Szpital Marynarki Wojennej18:18
Meczet18:19
Norblina18:20
Mjr Hubala18:22
Reymonta [GDA]18:24
Zabytkowa18:26
Galeria Bałtycka18:29
Wrzeszcz PKP18:30
Kurs nr 9 do Wrzeszcz PKP
Wrzeszcz PKP18:42
Wrzeszcz PKP18:42
Nad Stawem18:44
Legionów18:47
Chrobrego18:49
Ostroroga18:51
Klonowicza18:52
Nowa Gdańska18:55
Uczniowska [GDA]18:57
al. Płażyńskiego18:58
Czarny Dwór19:00
Zaspa - Szpital19:02
Leszczyńskich19:03
Meissnera19:04
Olsztyńska19:05
Opolska19:07
Kołobrzeska19:08
Krynicka19:10
Przymorze SKM19:12
Bażyńskiego [GDA]19:15
Jasia i Małgosi19:17
Szpital Marynarki Wojennej19:18
Meczet19:19
Norblina19:20
Mjr Hubala19:22
Reymonta [GDA]19:24
Zabytkowa19:26
Galeria Bałtycka19:29
Wrzeszcz PKP19:30
Kurs nr 10 do Baza Hallera
Wrzeszcz PKP19:30
Baza Hallera19:40