• Średnie stęż. pyłu PM10= 16,2 Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Tramwaje linii 10 powróciły na stałą trasę w dalszym ciągu możliwe opóźnienia.  • Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
19:51
Kurs nr 0 do al. Płażyńskiego
Baza Hallera06:25
al. Płażyńskiego06:27
Kurs nr 1 do Wrzeszcz PKP
al. Płażyńskiego06:27
Czarny Dwór06:30
Zaspa - Szpital06:32
Leszczyńskich06:33
Meissnera06:34
Olsztyńska06:35
Opolska06:37
Kołobrzeska06:38
Krynicka06:40
Przymorze SKM06:42
Bażyńskiego [GDA]06:46
Jasia i Małgosi06:49
Szpital Marynarki Wojennej06:50
Meczet06:51
Norblina06:52
Mjr Hubala06:54
Reymonta [GDA]06:56
Zabytkowa06:59
Galeria Bałtycka07:03
Wrzeszcz PKP07:04
Kurs nr 2 do Wrzeszcz PKP
Wrzeszcz PKP07:10
Wrzeszcz PKP07:10
Nad Stawem07:12
Legionów07:15
Chrobrego07:17
Ostroroga07:19
Klonowicza07:20
Nowa Gdańska07:23
Uczniowska [GDA]07:25
al. Płażyńskiego07:27
Czarny Dwór07:30
Zaspa - Szpital07:32
Leszczyńskich07:33
Meissnera07:34
Olsztyńska07:35
Opolska07:37
Kołobrzeska07:38
Krynicka07:40
Przymorze SKM07:42
Bażyńskiego [GDA]07:46
Jasia i Małgosi07:49
Szpital Marynarki Wojennej07:50
Meczet07:51
Norblina07:52
Mjr Hubala07:54
Reymonta [GDA]07:56
Zabytkowa07:59
Galeria Bałtycka08:03
Wrzeszcz PKP08:04
Kurs nr 3 do Wrzeszcz PKP
Wrzeszcz PKP08:15
Wrzeszcz PKP08:15
Nad Stawem08:17
Legionów08:20
Chrobrego08:22
Ostroroga08:24
Klonowicza08:25
Nowa Gdańska08:28
Uczniowska [GDA]08:30
al. Płażyńskiego08:32
Czarny Dwór08:35
Zaspa - Szpital08:37
Leszczyńskich08:38
Meissnera08:39
Olsztyńska08:40
Opolska08:42
Kołobrzeska08:43
Krynicka08:45
Przymorze SKM08:47
Bażyńskiego [GDA]08:51
Jasia i Małgosi08:54
Szpital Marynarki Wojennej08:55
Meczet08:56
Norblina08:57
Mjr Hubala08:59
Reymonta [GDA]09:01
Zabytkowa09:04
Galeria Bałtycka09:08
Wrzeszcz PKP09:09
Kurs nr 4 do Baza Hallera
Wrzeszcz PKP09:09
Baza Hallera09:19