• Przypominamy, że od 1.04. obowiązują nowe ceny biletów. Szczegóły na: ztm.gda.pl  • Od 30.03. wprowadzone zostały kolejne zmiany w komunkacji miejskiej. Szczegłóy na: ztm.gda.pl  • Przypominamy, że od 1.04. obowiązują nowe ceny biletów. Szczegóły na ztm.gda.pl.  • Linie tramwajowe 2, 3 i 5 powróciły na swoje stałe trasy, możliwe opóźnienia na linach tramwajowych.  • 760 z dod. kursami). Rozkłady powszednie feryjne na liniach K,R,S,W,X,Z,104,171,181,191,193,196,288. Nie funkcjonują F,20,21,30,34,103,121,134,163,209  • liniach: S, 117, 122, 143, 144, 177, 181, 185, 187 rozkłady powszednie feryjne (na liniach 117 i 143 nie są wykonywane wybrane kursy w godz. szczytu).
12:26
Kurs nr 0 do Cisowa SKM
Grabówek SKM05:57
Morska - Estakada05:58
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:00
Zamenhofa [GDY]06:01
Wiejska06:02
Chylonia Centrum06:04
Hipermarket Tesco - Morska06:05
Zbożowa06:06
Jęczmienna06:07
Cisowa SKM06:08
Kurs nr 1 do 3 Maja - Hala
Cisowa SKM06:19
Jęczmienna06:20
Owsiana06:21
Zbożowa06:22
Hipermarket Tesco - Morska06:23
Chylonia Centrum06:25
Wiejska06:27
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:28
Morska - Estakada06:30
Kalksztajnów06:31
Mireckiego06:32
Uniwersytet Morski06:34
Stocznia SKM - Morska06:35
Bpa Okoniewskiego06:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska06:37
3 Maja [GDY]06:38
Centrum Handlowe Batory06:39
Plac Kaszubski - Świętojańska06:40
Plac Kaszubski - Jana z Kolna06:41
3 Maja - Hala06:43
Kurs nr 2 do Cisowa SKM
3 Maja - Hala06:56
Plac Kaszubski06:57
Plac Kaszubski - Świętojańska06:58
Skwer Kościuszki - InfoBox06:59
3 Maja [GDY]07:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:02
Bpa Okoniewskiego07:03
Stocznia SKM - Morska07:04
Uniwersytet Morski07:05
Mireckiego07:06
Kalksztajnów07:07
Morska - Estakada07:08
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:10
Zamenhofa [GDY]07:11
Wiejska07:12
Chylonia Centrum07:14
Hipermarket Tesco - Morska07:15
Zbożowa07:16
Jęczmienna07:17
Cisowa SKM07:18
Kurs nr 3 do 3 Maja - Hala
Cisowa SKM07:36
Jęczmienna07:37
Owsiana07:38
Zbożowa07:39
Hipermarket Tesco - Morska07:40
Chylonia Centrum07:42
Wiejska07:44
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:45
Morska - Estakada07:47
Kalksztajnów07:48
Mireckiego07:49
Uniwersytet Morski07:51
Stocznia SKM - Morska07:52
Bpa Okoniewskiego07:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:55
3 Maja [GDY]07:56
Centrum Handlowe Batory07:57
Plac Kaszubski - Świętojańska07:58
Plac Kaszubski - Jana z Kolna07:59
3 Maja - Hala08:01
Kurs nr 4 do Cisowa SKM
3 Maja - Hala08:16
Plac Kaszubski08:17
Plac Kaszubski - Świętojańska08:18
Skwer Kościuszki - InfoBox08:19
3 Maja [GDY]08:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska08:23
Bpa Okoniewskiego08:24
Stocznia SKM - Morska08:25
Uniwersytet Morski08:26
Mireckiego08:27
Kalksztajnów08:28
Morska - Estakada08:29
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:31
Zamenhofa [GDY]08:32
Wiejska08:33
Chylonia Centrum08:35
Hipermarket Tesco - Morska08:36
Zbożowa08:37
Jęczmienna08:38
Cisowa SKM08:39
Kurs nr 5 do 3 Maja - Hala
Cisowa SKM08:54
Jęczmienna08:55
Owsiana08:56
Zbożowa08:57
Hipermarket Tesco - Morska08:58
Chylonia Centrum09:01
Wiejska09:03
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:04
Morska - Estakada09:06
Kalksztajnów09:07
Mireckiego09:08
Uniwersytet Morski09:10
Stocznia SKM - Morska09:11
Bpa Okoniewskiego09:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:14
3 Maja [GDY]09:15
Centrum Handlowe Batory09:16
Plac Kaszubski - Świętojańska09:18
Plac Kaszubski - Jana z Kolna09:19
3 Maja - Hala09:21
Kurs nr 6 do Cisowa SKM
3 Maja - Hala09:37
Plac Kaszubski09:38
Plac Kaszubski - Świętojańska09:39
Skwer Kościuszki - InfoBox09:40
3 Maja [GDY]09:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:44
Bpa Okoniewskiego09:45
Stocznia SKM - Morska09:46
Uniwersytet Morski09:47
Mireckiego09:48
Kalksztajnów09:49
Morska - Estakada09:50
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:52
Zamenhofa [GDY]09:53
Wiejska09:54
Chylonia Centrum09:56
Hipermarket Tesco - Morska09:57
Zbożowa09:58
Jęczmienna09:59
Cisowa SKM10:00
Kurs nr 7 do 3 Maja - Hala
Cisowa SKM10:22
Jęczmienna10:23
Owsiana10:24
Zbożowa10:25
Hipermarket Tesco - Morska10:26
Chylonia Centrum10:29
Wiejska10:31
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:33
Morska - Estakada10:35
Kalksztajnów10:36
Mireckiego10:37
Uniwersytet Morski10:39
Stocznia SKM - Morska10:40
Bpa Okoniewskiego10:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska10:43
3 Maja [GDY]10:44
Centrum Handlowe Batory10:45
Plac Kaszubski - Świętojańska10:47
Plac Kaszubski - Jana z Kolna10:48
3 Maja - Hala10:50
Kurs nr 8 do Cisowa SKM
3 Maja - Hala10:55
Plac Kaszubski10:56
Plac Kaszubski - Świętojańska10:57
Skwer Kościuszki - InfoBox10:58
3 Maja [GDY]11:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska11:02
Bpa Okoniewskiego11:04
Stocznia SKM - Morska11:05
Uniwersytet Morski11:06
Mireckiego11:07
Kalksztajnów11:08
Morska - Estakada11:09
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:11
Zamenhofa [GDY]11:12
Wiejska11:13
Chylonia Centrum11:16
Hipermarket Tesco - Morska11:17
Zbożowa11:18
Jęczmienna11:19
Cisowa SKM11:20
Kurs nr 9 do 3 Maja - Hala
Cisowa SKM11:37
Jęczmienna11:38
Owsiana11:39
Zbożowa11:40
Hipermarket Tesco - Morska11:41
Chylonia Centrum11:44
Wiejska11:46
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:48
Morska - Estakada11:50
Kalksztajnów11:51
Mireckiego11:52
Uniwersytet Morski11:54
Stocznia SKM - Morska11:55
Bpa Okoniewskiego11:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska11:58
3 Maja [GDY]11:59
Centrum Handlowe Batory12:00
Plac Kaszubski - Świętojańska12:02
Plac Kaszubski - Jana z Kolna12:03
3 Maja - Hala12:05
Kurs nr 10 do Cisowa SKM
3 Maja - Hala12:10
Plac Kaszubski12:11
Plac Kaszubski - Świętojańska12:12
Skwer Kościuszki - InfoBox12:13
3 Maja [GDY]12:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska12:17
Bpa Okoniewskiego12:19
Stocznia SKM - Morska12:20
Uniwersytet Morski12:21
Mireckiego12:22
Kalksztajnów12:23
Morska - Estakada12:24
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:26
Zamenhofa [GDY]12:27
Wiejska12:28
Chylonia Centrum12:31
Hipermarket Tesco - Morska12:32
Zbożowa12:33
Jęczmienna12:34
Cisowa SKM12:35
Kurs nr 11 do 3 Maja - Hala
Cisowa SKM12:52
Jęczmienna12:53
Owsiana12:54
Zbożowa12:55
Hipermarket Tesco - Morska12:56
Chylonia Centrum12:59
Wiejska13:01
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:03
Morska - Estakada13:05
Kalksztajnów13:06
Mireckiego13:07
Uniwersytet Morski13:09
Stocznia SKM - Morska13:10
Bpa Okoniewskiego13:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska13:13
3 Maja [GDY]13:14
Centrum Handlowe Batory13:15
Plac Kaszubski - Świętojańska13:17
Plac Kaszubski - Jana z Kolna13:18
3 Maja - Hala13:20
Kurs nr 12 do Cisowa SKM
3 Maja - Hala13:25
Plac Kaszubski13:26
Plac Kaszubski - Świętojańska13:27
Skwer Kościuszki - InfoBox13:28
3 Maja [GDY]13:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska13:32
Bpa Okoniewskiego13:34
Stocznia SKM - Morska13:35
Uniwersytet Morski13:36
Mireckiego13:37
Kalksztajnów13:38
Morska - Estakada13:39
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:41
Zamenhofa [GDY]13:42
Wiejska13:43
Chylonia Centrum13:46
Hipermarket Tesco - Morska13:47
Zbożowa13:48
Jęczmienna13:49
Cisowa SKM13:50
Kurs nr 13 do 3 Maja - Hala
Cisowa SKM14:07
Jęczmienna14:08
Owsiana14:09
Zbożowa14:10
Hipermarket Tesco - Morska14:11
Chylonia Centrum14:14
Wiejska14:16
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:18
Morska - Estakada14:20
Kalksztajnów14:21
Mireckiego14:22
Uniwersytet Morski14:24
Stocznia SKM - Morska14:25
Bpa Okoniewskiego14:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:28
3 Maja [GDY]14:29
Centrum Handlowe Batory14:30
Plac Kaszubski - Świętojańska14:32
Plac Kaszubski - Jana z Kolna14:33
3 Maja - Hala14:35
Kurs nr 14 do Cisowa SKM
3 Maja - Hala14:40
Plac Kaszubski14:41
Plac Kaszubski - Świętojańska14:42
Skwer Kościuszki - InfoBox14:43
3 Maja [GDY]14:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:47
Bpa Okoniewskiego14:49
Stocznia SKM - Morska14:50
Uniwersytet Morski14:51
Mireckiego14:52
Kalksztajnów14:53
Morska - Estakada14:54
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:56
Zamenhofa [GDY]14:57
Wiejska14:58
Chylonia Centrum15:01
Hipermarket Tesco - Morska15:02
Zbożowa15:03
Jęczmienna15:04
Cisowa SKM15:05
Kurs nr 15 jako 710 do Grabówek SKM
Cisowa SKM15:13
Jęczmienna15:14
Owsiana15:15
Zbożowa15:16
Hipermarket Tesco - Morska15:17
Chylonia Centrum15:20
Wiejska15:22
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:24
Morska - Estakada15:26
Grabówek SKM15:28
Grabówek SKM15:29