Menu
02:57
Kurs nr 9 do Stogi | |
---|---|
Wrzeszcz PKP | 11:20 |
Wrzeszcz PKP | 11:20 |
Galeria Bałtycka | 11:22 |
Skarżyńskiego | 11:24 |
Zaspa SKM | 11:26 |
Dywizjonu 303 | 11:28 |
Rzeczypospolitej | 11:29 |
Leszczyńskich | 11:31 |
Zaspa - Szpital | 11:33 |
Czarny Dwór | 11:35 |
al. Płażyńskiego | 11:37 |
Rondo Mazowieckiego | 11:40 |
Polsat Plus Arena Gdańsk | 11:41 |
Ku Ujściu | 11:45 |
Kontenerowa | 11:50 |
Terminal DCT | 11:52 |
Andruszkiewicza | 11:57 |
Sucharskiego - PKP | 12:01 |
Andruszkiewicza | 12:03 |
Sucharskiego | 12:04 |
Kaczeńce | 12:06 |
Ugory eMOCja | 12:07 |
Zimna | 12:08 |
Stogi | 12:10 |
Stogi | 12:11 |
Kurs nr 11 do Stogi | |
---|---|
Wrzeszcz PKP | 13:11 |
Wrzeszcz PKP | 13:11 |
Galeria Bałtycka | 13:13 |
Skarżyńskiego | 13:15 |
Zaspa SKM | 13:17 |
Dywizjonu 303 | 13:19 |
Rzeczypospolitej | 13:20 |
Leszczyńskich | 13:22 |
Zaspa - Szpital | 13:24 |
Czarny Dwór | 13:26 |
al. Płażyńskiego | 13:28 |
Rondo Mazowieckiego | 13:31 |
Polsat Plus Arena Gdańsk | 13:32 |
Ku Ujściu | 13:36 |
Kontenerowa | 13:41 |
Terminal DCT | 13:43 |
Andruszkiewicza | 13:48 |
Sucharskiego - PKP | 13:52 |
Andruszkiewicza | 13:54 |
Sucharskiego | 13:55 |
Kaczeńce | 13:57 |
Ugory eMOCja | 13:58 |
Zimna | 13:59 |
Stogi | 14:01 |
Stogi | 14:02 |
Kurs nr 12 do Wrzeszcz PKP | |
---|---|
Stogi | 14:08 |
Stogi | 14:09 |
Zimna | 14:11 |
Ugory eMOCja | 14:12 |
Kaczeńce | 14:13 |
Wosia Budzysza | 14:14 |
Andruszkiewicza | 14:16 |
Terminal DCT | 14:20 |
Kontenerowa | 14:22 |
Sucharskiego - PKP | 14:25 |
Ku Ujściu | 14:26 |
Rondo Mazowieckiego | 14:30 |
Uczniowska [GDA] | 14:33 |
al. Płażyńskiego | 14:35 |
Czarny Dwór | 14:39 |
Zaspa - Szpital | 14:41 |
Leszczyńskich | 14:43 |
Rzeczypospolitej | 14:44 |
Pilotów | 14:46 |
Zaspa SKM | 14:48 |
Wojska Polskiego | 14:51 |
Galeria Bałtycka | 14:56 |
Wrzeszcz PKP | 14:57 |
Kurs nr 16 do Wrzeszcz PKP | |
---|---|
Stogi | 18:19 |
Stogi | 18:20 |
Zimna | 18:22 |
Ugory eMOCja | 18:23 |
Kaczeńce | 18:24 |
Wosia Budzysza | 18:25 |
Andruszkiewicza | 18:27 |
Terminal DCT | 18:31 |
Kontenerowa | 18:33 |
Sucharskiego - PKP | 18:36 |
Ku Ujściu | 18:37 |
Rondo Mazowieckiego | 18:41 |
Uczniowska [GDA] | 18:44 |
al. Płażyńskiego | 18:45 |
Czarny Dwór | 18:47 |
Zaspa - Szpital | 18:49 |
Leszczyńskich | 18:51 |
Rzeczypospolitej | 18:52 |
Pilotów | 18:54 |
Zaspa SKM | 18:56 |
Wojska Polskiego | 18:59 |
Galeria Bałtycka | 19:02 |
Wrzeszcz PKP | 19:03 |