• Średnie stęż. pyłu PM10= 16,2 Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Tramwaje linii 10 powróciły na stałą trasę w dalszym ciągu możliwe opóźnienia.  • Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
19:44
Kurs nr 0 do Wrzeszcz PKP
Baza Hallera05:06
Wrzeszcz PKP05:16
Kurs nr 1 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP05:16
Jaśkowa Dolina05:19
Sobótki05:20
Na Wzgórzu05:21
Falista05:22
Strzelnica05:23
Dobrowolskiego05:25
Piecewska05:26
Belgradzka05:27
Piekarnicza05:28
Nowolipie05:29
Emaus05:30
Cmentarz Łostowicki05:32
Osiedle Jary05:35
Rogalińska05:36
Płocka05:37
Łostowice Świętokrzyska05:39
Łódzka05:41
Niepołomicka05:43
Wieżycka05:45
Osiedle Świętokrzyskie05:47
Elfów05:48
Jaworzniaków05:49
Kurs nr 2 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków05:53
Jaworzniaków05:54
Elfów05:55
Osiedle Świętokrzyskie05:56
Wieżycka05:58
Niepołomicka05:59
Łódzka06:01
Łostowice Świętokrzyska06:02
Świętokrzyska06:04
Płocka06:05
Rogalińska06:06
Osiedle Jary06:07
Wilanowska06:09
Cmentarz Łostowicki06:11
Emaus06:14
Piekarnicza06:17
Piecewska06:20
Dobrowolskiego06:21
Strzelnica06:22
Falista06:23
Na Wzgórzu06:24
Sobótki06:25
Grunwaldzka [GDA]06:27
Wrzeszcz PKP06:30
Kurs nr 3 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP06:44
Wrzeszcz PKP06:44
Jaśkowa Dolina06:47
Sobótki06:48
Na Wzgórzu06:49
Falista06:50
Strzelnica06:51
Dobrowolskiego06:53
Piecewska06:54
Belgradzka06:56
Piekarnicza06:57
Nowolipie06:58
Emaus07:00
Cmentarz Łostowicki07:03
Osiedle Jary07:06
Rogalińska07:07
Płocka07:08
Łostowice Świętokrzyska07:10
Łódzka07:12
Niepołomicka07:14
Wieżycka07:16
Osiedle Świętokrzyskie07:18
Elfów07:19
Jaworzniaków07:20
Kurs nr 4 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków07:28
Jaworzniaków07:29
Elfów07:30
Osiedle Świętokrzyskie07:31
Wieżycka07:33
Niepołomicka07:35
Łódzka07:37
Łostowice Świętokrzyska07:38
Świętokrzyska07:40
Płocka07:41
Rogalińska07:42
Osiedle Jary07:43
Wilanowska07:46
Cmentarz Łostowicki07:50
Emaus07:53
Piekarnicza07:56
Piecewska07:59
Dobrowolskiego08:00
Strzelnica08:01
Falista08:02
Na Wzgórzu08:03
Sobótki08:04
Grunwaldzka [GDA]08:06
Wrzeszcz PKP08:09
Kurs nr 5 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP08:23
Wrzeszcz PKP08:23
Jaśkowa Dolina08:26
Sobótki08:27
Na Wzgórzu08:28
Falista08:29
Strzelnica08:30
Dobrowolskiego08:32
Piecewska08:33
Belgradzka08:34
Piekarnicza08:35
Nowolipie08:36
Emaus08:37
Cmentarz Łostowicki08:40
Osiedle Jary08:43
Rogalińska08:44
Płocka08:45
Łostowice Świętokrzyska08:47
Łódzka08:49
Niepołomicka08:51
Wieżycka08:53
Osiedle Świętokrzyskie08:55
Elfów08:56
Jaworzniaków08:57
Kurs nr 6 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków09:08
Jaworzniaków09:09
Elfów09:10
Osiedle Świętokrzyskie09:11
Wieżycka09:13
Niepołomicka09:14
Łódzka09:16
Łostowice Świętokrzyska09:17
Świętokrzyska09:19
Płocka09:20
Rogalińska09:21
Osiedle Jary09:22
Wilanowska09:24
Cmentarz Łostowicki09:27
Emaus09:30
Piekarnicza09:33
Piecewska09:36
Dobrowolskiego09:37
Strzelnica09:38
Falista09:39
Na Wzgórzu09:40
Sobótki09:41
Grunwaldzka [GDA]09:43
Wrzeszcz PKP09:45
Kurs nr 7 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP09:55
Wrzeszcz PKP09:55
Jaśkowa Dolina09:58
Sobótki09:59
Na Wzgórzu10:00
Falista10:01
Strzelnica10:02
Dobrowolskiego10:04
Piecewska10:05
Belgradzka10:06
Piekarnicza10:07
Nowolipie10:08
Emaus10:09
Cmentarz Łostowicki10:12
Osiedle Jary10:15
Rogalińska10:16
Płocka10:17
Łostowice Świętokrzyska10:19
Łódzka10:21
Niepołomicka10:23
Wieżycka10:25
Osiedle Świętokrzyskie10:27
Elfów10:28
Jaworzniaków10:29
Kurs nr 8 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków10:48
Jaworzniaków10:49
Elfów10:50
Osiedle Świętokrzyskie10:51
Wieżycka10:53
Niepołomicka10:54
Łódzka10:56
Łostowice Świętokrzyska10:57
Świętokrzyska10:59
Płocka11:00
Rogalińska11:01
Osiedle Jary11:02
Wilanowska11:04
Cmentarz Łostowicki11:07
Emaus11:10
Piekarnicza11:13
Piecewska11:16
Dobrowolskiego11:17
Strzelnica11:18
Falista11:19
Na Wzgórzu11:20
Sobótki11:21
Grunwaldzka [GDA]11:23
Wrzeszcz PKP11:25
Kurs nr 9 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP11:35
Wrzeszcz PKP11:35
Jaśkowa Dolina11:38
Sobótki11:39
Na Wzgórzu11:40
Falista11:41
Strzelnica11:42
Dobrowolskiego11:44
Piecewska11:45
Belgradzka11:46
Piekarnicza11:47
Nowolipie11:48
Emaus11:49
Cmentarz Łostowicki11:52
Osiedle Jary11:55
Rogalińska11:56
Płocka11:57
Łostowice Świętokrzyska11:59
Łódzka12:01
Niepołomicka12:03
Wieżycka12:05
Osiedle Świętokrzyskie12:07
Elfów12:08
Jaworzniaków12:09
Kurs nr 10 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków12:28
Jaworzniaków12:29
Elfów12:30
Osiedle Świętokrzyskie12:31
Wieżycka12:33
Niepołomicka12:34
Łódzka12:36
Łostowice Świętokrzyska12:37
Świętokrzyska12:39
Płocka12:40
Rogalińska12:41
Osiedle Jary12:42
Wilanowska12:44
Cmentarz Łostowicki12:47
Emaus12:50
Piekarnicza12:53
Piecewska12:56
Dobrowolskiego12:57
Strzelnica12:58
Falista12:59
Na Wzgórzu13:00
Sobótki13:01
Grunwaldzka [GDA]13:03
Wrzeszcz PKP13:05
Kurs nr 11 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP13:15
Wrzeszcz PKP13:15
Jaśkowa Dolina13:19
Sobótki13:20
Na Wzgórzu13:21
Falista13:22
Strzelnica13:23
Dobrowolskiego13:25
Piecewska13:26
Belgradzka13:28
Piekarnicza13:29
Nowolipie13:30
Emaus13:32
Cmentarz Łostowicki13:35
Osiedle Jary13:38
Rogalińska13:39
Płocka13:40
Łostowice Świętokrzyska13:42
Łódzka13:44
Niepołomicka13:46
Wieżycka13:48
Osiedle Świętokrzyskie13:50
Elfów13:51
Jaworzniaków13:52
Kurs nr 12 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków14:16
Jaworzniaków14:17
Elfów14:18
Osiedle Świętokrzyskie14:19
Wieżycka14:21
Niepołomicka14:23
Łódzka14:25
Łostowice Świętokrzyska14:26
Świętokrzyska14:28
Płocka14:31
Rogalińska14:32
Osiedle Jary14:33
Wilanowska14:36
Cmentarz Łostowicki14:40
Emaus14:43
Piekarnicza14:46
Piecewska14:49
Dobrowolskiego14:50
Strzelnica14:51
Falista14:52
Na Wzgórzu14:53
Sobótki14:55
Grunwaldzka [GDA]14:58
Wrzeszcz PKP15:02
Kurs nr 13 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP15:22
Wrzeszcz PKP15:22
Jaśkowa Dolina15:27
Sobótki15:29
Na Wzgórzu15:30
Falista15:31
Strzelnica15:32
Dobrowolskiego15:34
Piecewska15:35
Belgradzka15:37
Piekarnicza15:38
Nowolipie15:39
Emaus15:41
Cmentarz Łostowicki15:44
Osiedle Jary15:47
Rogalińska15:48
Płocka15:49
Łostowice Świętokrzyska15:51
Łódzka15:53
Niepołomicka15:55
Wieżycka15:57
Osiedle Świętokrzyskie15:59
Elfów16:00
Jaworzniaków16:01
Kurs nr 14 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków16:14
Jaworzniaków16:15
Elfów16:16
Osiedle Świętokrzyskie16:17
Wieżycka16:19
Niepołomicka16:21
Łódzka16:23
Łostowice Świętokrzyska16:24
Świętokrzyska16:26
Płocka16:29
Rogalińska16:30
Osiedle Jary16:31
Wilanowska16:34
Cmentarz Łostowicki16:38
Emaus16:41
Piekarnicza16:44
Piecewska16:47
Dobrowolskiego16:48
Strzelnica16:49
Falista16:50
Na Wzgórzu16:51
Sobótki16:53
Grunwaldzka [GDA]16:56
Wrzeszcz PKP17:00
Kurs nr 15 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP17:23
Wrzeszcz PKP17:23
Jaśkowa Dolina17:28
Sobótki17:30
Na Wzgórzu17:31
Falista17:32
Strzelnica17:33
Dobrowolskiego17:35
Piecewska17:36
Belgradzka17:38
Piekarnicza17:39
Nowolipie17:40
Emaus17:42
Cmentarz Łostowicki17:45
Osiedle Jary17:48
Rogalińska17:49
Płocka17:50
Łostowice Świętokrzyska17:52
Łódzka17:54
Niepołomicka17:56
Wieżycka17:58
Osiedle Świętokrzyskie18:00
Elfów18:01
Jaworzniaków18:02
Kurs nr 16 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków18:14
Jaworzniaków18:15
Elfów18:16
Osiedle Świętokrzyskie18:17
Wieżycka18:19
Niepołomicka18:21
Łódzka18:23
Łostowice Świętokrzyska18:24
Świętokrzyska18:26
Płocka18:27
Rogalińska18:28
Osiedle Jary18:29
Wilanowska18:31
Cmentarz Łostowicki18:34
Emaus18:37
Piekarnicza18:40
Piecewska18:43
Dobrowolskiego18:44
Strzelnica18:45
Falista18:46
Na Wzgórzu18:47
Sobótki18:48
Grunwaldzka [GDA]18:50
Wrzeszcz PKP18:52
Kurs nr 17 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP19:03
Wrzeszcz PKP19:03
Jaśkowa Dolina19:06
Sobótki19:07
Na Wzgórzu19:08
Falista19:09
Strzelnica19:10
Dobrowolskiego19:12
Piecewska19:13
Belgradzka19:14
Piekarnicza19:15
Nowolipie19:16
Emaus19:17
Cmentarz Łostowicki19:20
Osiedle Jary19:23
Rogalińska19:24
Płocka19:25
Łostowice Świętokrzyska19:27
Łódzka19:28
Niepołomicka19:30
Wieżycka19:31
Osiedle Świętokrzyskie19:33
Elfów19:34
Jaworzniaków19:35
Kurs nr 18 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków19:55
Jaworzniaków19:56
Elfów19:57
Osiedle Świętokrzyskie19:58
Wieżycka20:00
Niepołomicka20:02
Łódzka20:04
Łostowice Świętokrzyska20:05
Świętokrzyska20:07
Płocka20:08
Rogalińska20:09
Osiedle Jary20:10
Wilanowska20:12
Cmentarz Łostowicki20:15
Emaus20:18
Piekarnicza20:21
Piecewska20:24
Dobrowolskiego20:25
Strzelnica20:26
Falista20:27
Na Wzgórzu20:28
Sobótki20:29
Grunwaldzka [GDA]20:31
Wrzeszcz PKP20:33
Kurs nr 19 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP20:59
Wrzeszcz PKP20:59
Jaśkowa Dolina21:02
Sobótki21:03
Na Wzgórzu21:04
Falista21:05
Strzelnica21:06
Dobrowolskiego21:08
Piecewska21:09
Belgradzka21:10
Piekarnicza21:11
Nowolipie21:12
Emaus21:13
Cmentarz Łostowicki21:15
Osiedle Jary21:18
Rogalińska21:19
Płocka21:20
Łostowice Świętokrzyska21:22
Łódzka21:23
Niepołomicka21:25
Wieżycka21:26
Osiedle Świętokrzyskie21:28
Elfów21:29
Jaworzniaków21:30
Kurs nr 20 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków21:52
Jaworzniaków21:53
Elfów21:54
Osiedle Świętokrzyskie21:55
Wieżycka21:57
Niepołomicka21:58
Łódzka22:00
Łostowice Świętokrzyska22:01
Świętokrzyska22:03
Płocka22:04
Rogalińska22:05
Osiedle Jary22:06
Wilanowska22:08
Cmentarz Łostowicki22:10
Emaus22:13
Piekarnicza22:15
Piecewska22:17
Dobrowolskiego22:18
Strzelnica22:19
Falista22:20
Na Wzgórzu22:21
Sobótki22:22
Grunwaldzka [GDA]22:24
Wrzeszcz PKP22:26
Kurs nr 21 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP22:29
Wrzeszcz PKP22:29
Jaśkowa Dolina22:32
Sobótki22:33
Na Wzgórzu22:34
Falista22:35
Strzelnica22:36
Dobrowolskiego22:38
Piecewska22:39
Belgradzka22:40
Piekarnicza22:41
Nowolipie22:42
Emaus22:43
Cmentarz Łostowicki22:45
Osiedle Jary22:48
Rogalińska22:49
Płocka22:50
Łostowice Świętokrzyska22:52
Łódzka22:53
Niepołomicka22:55
Wieżycka22:56
Osiedle Świętokrzyskie22:58
Elfów22:59
Jaworzniaków23:00
Kurs nr 22 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków23:00
Jaworzniaków23:01
Elfów23:02
Osiedle Świętokrzyskie23:03
Wieżycka23:05
Niepołomicka23:06
Łódzka23:08
Łostowice Świętokrzyska23:09
Świętokrzyska23:11
Płocka23:12
Rogalińska23:13
Osiedle Jary23:14
Wilanowska23:16
Cmentarz Łostowicki23:18
Emaus23:21
Piekarnicza23:23
Piecewska23:25
Dobrowolskiego23:26
Strzelnica23:27
Falista23:28
Na Wzgórzu23:29
Sobótki23:30
Grunwaldzka [GDA]23:32
Wrzeszcz PKP23:34
Kurs nr 23 do Baza Hallera
Wrzeszcz PKP23:34
Baza Hallera23:44