• Średnie stęż. pyłu PM10= 16,2 Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Tramwaje linii 10 powróciły na stałą trasę w dalszym ciągu możliwe opóźnienia.  • Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
19:30
Kurs nr 0 do Wrzeszcz PKP
Baza Hallera14:32
Wrzeszcz PKP14:42
Kurs nr 1 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP14:42
Jaśkowa Dolina14:47
Sobótki14:49
Na Wzgórzu14:50
Falista14:51
Strzelnica14:52
Dobrowolskiego14:54
Piecewska14:55
Belgradzka14:57
Piekarnicza14:58
Nowolipie14:59
Emaus15:01
Cmentarz Łostowicki15:04
Osiedle Jary15:07
Rogalińska15:08
Płocka15:09
Łostowice Świętokrzyska15:11
Łódzka15:13
Niepołomicka15:15
Wieżycka15:17
Osiedle Świętokrzyskie15:19
Elfów15:20
Jaworzniaków15:21
Kurs nr 2 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków15:34
Jaworzniaków15:35
Elfów15:36
Osiedle Świętokrzyskie15:37
Wieżycka15:39
Niepołomicka15:41
Łódzka15:43
Łostowice Świętokrzyska15:44
Świętokrzyska15:46
Płocka15:49
Rogalińska15:50
Osiedle Jary15:51
Wilanowska15:54
Cmentarz Łostowicki15:58
Emaus16:01
Piekarnicza16:04
Piecewska16:07
Dobrowolskiego16:08
Strzelnica16:09
Falista16:10
Na Wzgórzu16:11
Sobótki16:13
Grunwaldzka [GDA]16:16
Wrzeszcz PKP16:20
Kurs nr 3 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP16:42
Wrzeszcz PKP16:42
Jaśkowa Dolina16:47
Sobótki16:49
Na Wzgórzu16:50
Falista16:51
Strzelnica16:52
Dobrowolskiego16:54
Piecewska16:55
Belgradzka16:57
Piekarnicza16:58
Nowolipie16:59
Emaus17:01
Cmentarz Łostowicki17:04
Osiedle Jary17:07
Rogalińska17:08
Płocka17:09
Łostowice Świętokrzyska17:11
Łódzka17:13
Niepołomicka17:15
Wieżycka17:17
Osiedle Świętokrzyskie17:19
Elfów17:20
Jaworzniaków17:21
Kurs nr 4 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków17:34
Jaworzniaków17:35
Elfów17:36
Osiedle Świętokrzyskie17:37
Wieżycka17:39
Niepołomicka17:41
Łódzka17:43
Łostowice Świętokrzyska17:44
Świętokrzyska17:46
Płocka17:49
Rogalińska17:50
Osiedle Jary17:51
Wilanowska17:54
Cmentarz Łostowicki17:58
Emaus18:01
Piekarnicza18:04
Piecewska18:07
Dobrowolskiego18:08
Strzelnica18:09
Falista18:10
Na Wzgórzu18:11
Sobótki18:12
Grunwaldzka [GDA]18:14
Wrzeszcz PKP18:16
Kurs nr 5 do Baza Hallera
Wrzeszcz PKP18:16
Baza Hallera18:26