• Uwaga! Od 30.03. wprowadzone zostały kolejne zmiany w komunikacji miejskiej. Szczegóły na: ztm.gda.pl   • Przypominamy, że od 1.04. obowiązują nowe ceny biletów. Szczegóły na: ztm.gda.pl  • Przypominamy, że od 1.04. obowiązują nowe ceny biletów. Szczegóły na ztm.gda.pl.  • kursami). Rozkłady powszednie feryjne obowiązują na liniach K,R,S,W,X,Z,104,171,181,191,193,196,288. Nie funkcjonują F,20,21,30,34,103,121,134,163,209  • liniach: S, 117, 122, 143, 144, 177, 181, 185, 187 rozkłady powszednie feryjne (na liniach 117 i 143 nie są wykonywane wybrane kursy w godz. szczytu).
14:31
Kurs nr 0 do Kacze Buki
Grabówek SKM09:28
Morska - Estakada09:32
Kalksztajnów09:33
Mireckiego09:34
Uniwersytet Morski09:36
Stocznia SKM - Morska09:37
Bpa Okoniewskiego09:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności09:40
Warszawska09:41
Witomińska09:42
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:44
Centrum Handlowe "Riviera"09:46
Gdynia Arena09:47
Stadion PKM09:48
Łużycka [GDY]09:49
Redłowo SKM09:51
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:52
Zwycięstwa - Wielkopolska09:54
Plac Górnośląski09:56
Łowicka [GDY]09:58
Olgierda09:59
Lidzka10:00
Racławicka10:01
Karwiny PKM10:03
Nałkowskiej10:04
Źródło Marii10:05
Myśliwska [GDY]10:06
Karwiny Tesco10:08
Anyżowa10:10
Dąbrowa Centrum10:11
Kameliowa10:12
Paprykowa10:13
Szafranowa10:14
Rdestowa - Leśny Zakątek10:14
Giełda Towarowa10:15
Rdestowa - Chwaszczyńska10:17
Kacze Buki10:18
Kurs nr 1 do Cisowa SKM
Kacze Buki10:27
Starochwaszczyńska10:28
Rdestowa - Chwaszczyńska10:29
Giełda Towarowa10:30
Szafranowa10:31
Paprykowa10:32
Kameliowa10:33
Dąbrowa Centrum10:34
Anyżowa10:35
Karwiny Tesco10:37
Myśliwska [GDY]10:40
Źródło Marii10:41
Karwiny PKM10:43
Racławicka10:45
Lidzka10:46
Olgierda10:47
Łowicka [GDY]10:48
Plac Górnośląski10:50
Zwycięstwa - Wielkopolska10:52
Redłowo SKM10:55
Łużycka [GDY]10:56
Gdynia Arena10:57
Centrum Handlowe "Riviera"10:58
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:00
Witomińska11:03
Warszawska11:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności11:06
Bpa Okoniewskiego11:08
Stocznia SKM - Morska11:09
Uniwersytet Morski11:10
Mireckiego11:11
Kalksztajnów11:12
Morska - Estakada11:13
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:15
Zamenhofa [GDY]11:16
Leszczynki SKM11:17
Pucka11:18
Chylonia Dworzec PKP11:20
Kcyńska11:21
Piaskowa [GDY]11:22
Cisowa SKM11:23
Kurs nr 2 do Kacze Buki
Cisowa SKM11:50
Cisowa SKM11:50
Piaskowa [GDY]11:51
Kcyńska11:52
Chylonia Dworzec PKP11:54
Pucka11:55
Leszczynki SKM11:56
Zamenhofa [GDY]11:57
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:59
Morska - Estakada12:01
Kalksztajnów12:02
Mireckiego12:03
Uniwersytet Morski12:05
Stocznia SKM - Morska12:06
Bpa Okoniewskiego12:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności12:09
Warszawska12:10
Witomińska12:11
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:13
Centrum Handlowe "Riviera"12:15
Gdynia Arena12:16
Stadion PKM12:17
Łużycka [GDY]12:18
Redłowo SKM12:20
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:21
Zwycięstwa - Wielkopolska12:23
Plac Górnośląski12:25
Łowicka [GDY]12:27
Olgierda12:28
Lidzka12:29
Racławicka12:30
Karwiny PKM12:32
Nałkowskiej12:33
Źródło Marii12:34
Myśliwska [GDY]12:36
Karwiny Tesco12:38
Anyżowa12:40
Dąbrowa Centrum12:41
Kameliowa12:42
Paprykowa12:43
Szafranowa12:44
Rdestowa - Leśny Zakątek12:44
Giełda Towarowa12:45
Rdestowa - Chwaszczyńska12:47
Kacze Buki12:48
Kurs nr 3 do Cisowa SKM
Kacze Buki12:57
Starochwaszczyńska12:58
Rdestowa - Chwaszczyńska12:59
Giełda Towarowa13:00
Szafranowa13:01
Paprykowa13:02
Kameliowa13:03
Dąbrowa Centrum13:04
Anyżowa13:05
Karwiny Tesco13:07
Myśliwska [GDY]13:10
Źródło Marii13:11
Karwiny PKM13:13
Racławicka13:15
Lidzka13:16
Olgierda13:17
Łowicka [GDY]13:18
Plac Górnośląski13:20
Zwycięstwa - Wielkopolska13:22
Redłowo SKM13:25
Łużycka [GDY]13:26
Gdynia Arena13:27
Centrum Handlowe "Riviera"13:28
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:30
Witomińska13:33
Warszawska13:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności13:36
Bpa Okoniewskiego13:38
Stocznia SKM - Morska13:39
Uniwersytet Morski13:40
Mireckiego13:41
Kalksztajnów13:42
Morska - Estakada13:43
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:45
Zamenhofa [GDY]13:46
Leszczynki SKM13:47
Pucka13:48
Chylonia Dworzec PKP13:50
Kcyńska13:51
Piaskowa [GDY]13:52
Cisowa SKM13:53
Kurs nr 4 do Kacze Buki
Cisowa SKM14:12
Cisowa SKM14:12
Piaskowa [GDY]14:13
Kcyńska14:14
Chylonia Dworzec PKP14:16
Pucka14:17
Leszczynki SKM14:18
Zamenhofa [GDY]14:19
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:21
Morska - Estakada14:23
Kalksztajnów14:24
Mireckiego14:25
Uniwersytet Morski14:27
Stocznia SKM - Morska14:28
Bpa Okoniewskiego14:29
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności14:31
Warszawska14:32
Witomińska14:33
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:35
Centrum Handlowe "Riviera"14:37
Gdynia Arena14:38
Stadion PKM14:39
Łużycka [GDY]14:40
Redłowo SKM14:42
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:43
Zwycięstwa - Wielkopolska14:45
Plac Górnośląski14:47
Łowicka [GDY]14:49
Olgierda14:50
Lidzka14:51
Racławicka14:52
Karwiny PKM14:54
Nałkowskiej14:55
Źródło Marii14:56
Myśliwska [GDY]14:58
Karwiny Tesco15:00
Anyżowa15:02
Dąbrowa Centrum15:03
Kameliowa15:04
Paprykowa15:05
Szafranowa15:06
Rdestowa - Leśny Zakątek15:06
Giełda Towarowa15:07
Rdestowa - Chwaszczyńska15:09
Kacze Buki15:10
Kurs nr 5 do Cisowa SKM
Kacze Buki15:23
Starochwaszczyńska15:24
Rdestowa - Chwaszczyńska15:25
Giełda Towarowa15:26
Szafranowa15:27
Paprykowa15:28
Kameliowa15:29
Dąbrowa Centrum15:30
Anyżowa15:31
Karwiny Tesco15:33
Myśliwska [GDY]15:36
Źródło Marii15:37
Karwiny PKM15:39
Racławicka15:41
Lidzka15:42
Olgierda15:43
Łowicka [GDY]15:44
Plac Górnośląski15:46
Zwycięstwa - Wielkopolska15:48
Redłowo SKM15:51
Łużycka [GDY]15:52
Gdynia Arena15:53
Centrum Handlowe "Riviera"15:54
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:56
Witomińska15:59
Warszawska16:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności16:02
Bpa Okoniewskiego16:04
Stocznia SKM - Morska16:05
Uniwersytet Morski16:06
Mireckiego16:07
Kalksztajnów16:08
Morska - Estakada16:09
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:11
Zamenhofa [GDY]16:12
Leszczynki SKM16:13
Pucka16:14
Chylonia Dworzec PKP16:16
Kcyńska16:17
Piaskowa [GDY]16:18
Cisowa SKM16:19
Kurs nr 6 do Kacze Buki
Cisowa SKM16:31
Cisowa SKM16:31
Piaskowa [GDY]16:32
Kcyńska16:33
Chylonia Dworzec PKP16:35
Pucka16:36
Leszczynki SKM16:37
Zamenhofa [GDY]16:38
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:40
Morska - Estakada16:42
Kalksztajnów16:43
Mireckiego16:44
Uniwersytet Morski16:46
Stocznia SKM - Morska16:47
Bpa Okoniewskiego16:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności16:50
Warszawska16:51
Witomińska16:52
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:54
Centrum Handlowe "Riviera"16:56
Gdynia Arena16:57
Stadion PKM16:58
Łużycka [GDY]16:59
Redłowo SKM17:01
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:02
Zwycięstwa - Wielkopolska17:04
Plac Górnośląski17:06
Łowicka [GDY]17:08
Olgierda17:09
Lidzka17:10
Racławicka17:11
Karwiny PKM17:13
Nałkowskiej17:14
Źródło Marii17:15
Myśliwska [GDY]17:17
Karwiny Tesco17:19
Anyżowa17:21
Dąbrowa Centrum17:22
Kameliowa17:23
Paprykowa17:24
Szafranowa17:25
Rdestowa - Leśny Zakątek17:25
Giełda Towarowa17:26
Rdestowa - Chwaszczyńska17:28
Kacze Buki17:29
Kurs nr 7 do Cisowa SKM
Kacze Buki17:44
Starochwaszczyńska17:45
Rdestowa - Chwaszczyńska17:46
Giełda Towarowa17:47
Szafranowa17:48
Paprykowa17:49
Kameliowa17:50
Dąbrowa Centrum17:51
Anyżowa17:52
Karwiny Tesco17:53
Myśliwska [GDY]17:56
Źródło Marii17:57
Karwiny PKM17:59
Racławicka18:01
Lidzka18:02
Olgierda18:03
Łowicka [GDY]18:04
Plac Górnośląski18:05
Zwycięstwa - Wielkopolska18:07
Redłowo SKM18:09
Łużycka [GDY]18:10
Gdynia Arena18:11
Centrum Handlowe "Riviera"18:12
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:14
Witomińska18:17
Warszawska18:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności18:19
Bpa Okoniewskiego18:21
Stocznia SKM - Morska18:22
Uniwersytet Morski18:23
Mireckiego18:24
Kalksztajnów18:25
Morska - Estakada18:26
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:28
Zamenhofa [GDY]18:29
Leszczynki SKM18:30
Pucka18:31
Chylonia Dworzec PKP18:33
Kcyńska18:34
Piaskowa [GDY]18:35
Cisowa SKM18:36
Kurs nr 8 do Kacze Buki
Cisowa SKM18:57
Cisowa SKM18:57
Piaskowa [GDY]18:58
Kcyńska18:59
Chylonia Dworzec PKP19:01
Pucka19:02
Leszczynki SKM19:03
Zamenhofa [GDY]19:04
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:06
Morska - Estakada19:08
Kalksztajnów19:09
Mireckiego19:10
Uniwersytet Morski19:12
Stocznia SKM - Morska19:13
Bpa Okoniewskiego19:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności19:16
Warszawska19:17
Witomińska19:18
Węzeł Franciszki Cegielskiej19:20
Centrum Handlowe "Riviera"19:22
Gdynia Arena19:23
Stadion PKM19:24
Łużycka [GDY]19:25
Redłowo SKM19:27
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:28
Zwycięstwa - Wielkopolska19:30
Plac Górnośląski19:31
Łowicka [GDY]19:33
Olgierda19:34
Lidzka19:35
Racławicka19:36
Karwiny PKM19:38
Nałkowskiej19:39
Źródło Marii19:40
Myśliwska [GDY]19:41
Karwiny Tesco19:43
Anyżowa19:45
Dąbrowa Centrum19:46
Kameliowa19:47
Paprykowa19:48
Szafranowa19:49
Rdestowa - Leśny Zakątek19:49
Giełda Towarowa19:50
Rdestowa - Chwaszczyńska19:52
Kacze Buki19:53
Kurs nr 9 do Cisowa SKM
Kacze Buki20:03
Starochwaszczyńska20:04
Rdestowa - Chwaszczyńska20:05
Giełda Towarowa20:06
Szafranowa20:07
Paprykowa20:08
Kameliowa20:09
Dąbrowa Centrum20:10
Anyżowa20:11
Karwiny Tesco20:12
Myśliwska [GDY]20:15
Źródło Marii20:16
Karwiny PKM20:18
Racławicka20:20
Lidzka20:21
Olgierda20:22
Łowicka [GDY]20:23
Plac Górnośląski20:24
Zwycięstwa - Wielkopolska20:26
Redłowo SKM20:28
Łużycka [GDY]20:29
Gdynia Arena20:30
Centrum Handlowe "Riviera"20:31
Węzeł Franciszki Cegielskiej20:33
Witomińska20:36
Warszawska20:37
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności20:38
Bpa Okoniewskiego20:40
Stocznia SKM - Morska20:41
Uniwersytet Morski20:42
Mireckiego20:43
Kalksztajnów20:44
Morska - Estakada20:45
Węzeł Żołnierzy Wyklętych20:47
Zamenhofa [GDY]20:48
Leszczynki SKM20:49
Pucka20:50
Chylonia Dworzec PKP20:51
Kcyńska20:52
Piaskowa [GDY]20:53
Cisowa SKM20:54
Kurs nr 10 jako 710 do Grabówek SKM
Cisowa SKM21:05
Cisowa SKM21:05
Piaskowa [GDY]21:06
Kcyńska21:07
Chylonia Dworzec PKP21:08
Pucka21:09
Leszczynki SKM21:10
Zamenhofa [GDY]21:11
Węzeł Żołnierzy Wyklętych21:13
Morska - Estakada21:15
Grabówek SKM21:17
Grabówek SKM21:18