• Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
04:08
Kurs nr 0 do Cisowa SKM
Grabówek SKM05:52
Morska - Estakada05:53
Węzeł Żołnierzy Wyklętych05:55
Zamenhofa [GDY]05:56
Leszczynki SKM05:57
Pucka05:58
Chylonia Dworzec PKP05:59
Kcyńska06:00
Piaskowa [GDY]06:01
Cisowa SKM06:02
Kurs nr 1 do Kacze Buki
Cisowa SKM06:16
Piaskowa [GDY]06:17
Kcyńska06:18
Chylonia Dworzec PKP06:20
Pucka06:21
Leszczynki SKM06:22
Zamenhofa [GDY]06:23
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:25
Morska - Estakada06:27
Kalksztajnów06:28
Mireckiego06:29
Uniwersytet Morski06:31
Stocznia SKM - Morska06:32
Bpa Okoniewskiego06:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności06:35
Warszawska06:36
Witomińska06:37
Węzeł Franciszki Cegielskiej06:39
Centrum Handlowe "Riviera"06:41
Gdynia Arena06:42
Stadion PKM06:43
Łużycka [GDY]06:44
Redłowo SKM06:46
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:47
Zwycięstwa - Wielkopolska06:49
Plac Górnośląski06:50
Łowicka [GDY]06:52
Olgierda06:53
Lidzka06:54
Racławicka06:55
Karwiny PKM06:57
Nałkowskiej06:58
Źródło Marii06:59
Myśliwska [GDY]07:00
Karwiny Tesco07:02
Anyżowa07:04
Dąbrowa Centrum07:05
Kameliowa07:06
Paprykowa07:07
Szafranowa07:08
Rdestowa - Leśny Zakątek07:08
Giełda Towarowa07:09
Rdestowa - Chwaszczyńska07:11
Kacze Buki07:12
Kurs nr 2 do Cisowa SKM
Kacze Buki07:17
Starochwaszczyńska07:18
Rdestowa - Chwaszczyńska07:19
Giełda Towarowa07:20
Szafranowa07:21
Paprykowa07:22
Kameliowa07:23
Dąbrowa Centrum07:24
Anyżowa07:25
Karwiny Tesco07:27
Myśliwska [GDY]07:30
Źródło Marii07:31
Karwiny PKM07:35
Racławicka07:37
Lidzka07:38
Olgierda07:39
Łowicka [GDY]07:40
Plac Górnośląski07:42
Zwycięstwa - Wielkopolska07:44
Redłowo SKM07:46
Łużycka [GDY]07:47
Gdynia Arena07:48
Centrum Handlowe "Riviera"07:49
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:51
Witomińska07:54
Warszawska07:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności07:57
Bpa Okoniewskiego07:59
Stocznia SKM - Morska08:00
Uniwersytet Morski08:01
Mireckiego08:02
Kalksztajnów08:03
Morska - Estakada08:04
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:06
Zamenhofa [GDY]08:07
Leszczynki SKM08:08
Pucka08:09
Chylonia Dworzec PKP08:11
Kcyńska08:12
Piaskowa [GDY]08:13
Cisowa SKM08:14
Kurs nr 3 do Kacze Buki
Cisowa SKM08:36
Piaskowa [GDY]08:37
Kcyńska08:38
Chylonia Dworzec PKP08:40
Pucka08:41
Leszczynki SKM08:42
Zamenhofa [GDY]08:43
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:45
Morska - Estakada08:47
Kalksztajnów08:48
Mireckiego08:50
Uniwersytet Morski08:52
Stocznia SKM - Morska08:53
Bpa Okoniewskiego08:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności08:56
Warszawska08:57
Witomińska08:58
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:00
Centrum Handlowe "Riviera"09:02
Gdynia Arena09:03
Stadion PKM09:04
Łużycka [GDY]09:05
Redłowo SKM09:07
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:08
Zwycięstwa - Wielkopolska09:10
Plac Górnośląski09:12
Łowicka [GDY]09:14
Olgierda09:15
Lidzka09:16
Racławicka09:17
Karwiny PKM09:19
Nałkowskiej09:20
Źródło Marii09:21
Myśliwska [GDY]09:23
Karwiny Tesco09:25
Anyżowa09:27
Dąbrowa Centrum09:28
Kameliowa09:29
Paprykowa09:30
Szafranowa09:31
Rdestowa - Leśny Zakątek09:31
Giełda Towarowa09:32
Rdestowa - Chwaszczyńska09:34
Kacze Buki09:35
Kurs nr 4 do Cisowa SKM
Kacze Buki09:48
Starochwaszczyńska09:49
Rdestowa - Chwaszczyńska09:50
Giełda Towarowa09:51
Szafranowa09:52
Paprykowa09:53
Kameliowa09:54
Dąbrowa Centrum09:55
Anyżowa09:56
Karwiny Tesco09:58
Myśliwska [GDY]10:01
Źródło Marii10:02
Karwiny PKM10:04
Racławicka10:06
Lidzka10:07
Olgierda10:08
Łowicka [GDY]10:09
Plac Górnośląski10:11
Zwycięstwa - Wielkopolska10:13
Redłowo SKM10:16
Łużycka [GDY]10:17
Gdynia Arena10:18
Centrum Handlowe "Riviera"10:19
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:21
Witomińska10:24
Warszawska10:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności10:27
Bpa Okoniewskiego10:29
Stocznia SKM - Morska10:30
Uniwersytet Morski10:31
Mireckiego10:33
Kalksztajnów10:34
Morska - Estakada10:35
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:37
Zamenhofa [GDY]10:39
Leszczynki SKM10:40
Pucka10:41
Chylonia Dworzec PKP10:43
Kcyńska10:44
Piaskowa [GDY]10:45
Cisowa SKM10:46
Kurs nr 5 do Kacze Buki
Cisowa SKM11:06
Piaskowa [GDY]11:07
Kcyńska11:08
Chylonia Dworzec PKP11:10
Pucka11:11
Leszczynki SKM11:12
Zamenhofa [GDY]11:13
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:15
Morska - Estakada11:17
Kalksztajnów11:18
Mireckiego11:20
Uniwersytet Morski11:22
Stocznia SKM - Morska11:23
Bpa Okoniewskiego11:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności11:26
Warszawska11:27
Witomińska11:28
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:30
Centrum Handlowe "Riviera"11:32
Gdynia Arena11:33
Stadion PKM11:34
Łużycka [GDY]11:35
Redłowo SKM11:37
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:38
Zwycięstwa - Wielkopolska11:40
Plac Górnośląski11:42
Łowicka [GDY]11:44
Olgierda11:45
Lidzka11:46
Racławicka11:47
Karwiny PKM11:49
Nałkowskiej11:50
Źródło Marii11:51
Myśliwska [GDY]11:53
Karwiny Tesco11:56
Anyżowa11:58
Dąbrowa Centrum11:59
Kameliowa12:00
Paprykowa12:01
Szafranowa12:02
Rdestowa - Leśny Zakątek12:02
Giełda Towarowa12:03
Rdestowa - Chwaszczyńska12:05
Kacze Buki12:06
Kurs nr 6 do Cisowa SKM
Kacze Buki12:18
Starochwaszczyńska12:19
Rdestowa - Chwaszczyńska12:20
Giełda Towarowa12:21
Szafranowa12:22
Paprykowa12:23
Kameliowa12:24
Dąbrowa Centrum12:25
Anyżowa12:26
Karwiny Tesco12:28
Myśliwska [GDY]12:31
Źródło Marii12:32
Karwiny PKM12:34
Racławicka12:36
Lidzka12:37
Olgierda12:38
Łowicka [GDY]12:39
Plac Górnośląski12:41
Zwycięstwa - Wielkopolska12:43
Redłowo SKM12:46
Łużycka [GDY]12:47
Gdynia Arena12:48
Centrum Handlowe "Riviera"12:49
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:51
Witomińska12:54
Warszawska12:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności12:57
Bpa Okoniewskiego12:59
Stocznia SKM - Morska13:00
Uniwersytet Morski13:01
Mireckiego13:03
Kalksztajnów13:04
Morska - Estakada13:05
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:07
Zamenhofa [GDY]13:09
Leszczynki SKM13:10
Pucka13:11
Chylonia Dworzec PKP13:13
Kcyńska13:14
Piaskowa [GDY]13:15
Cisowa SKM13:16
Kurs nr 7 do Kacze Buki
Cisowa SKM13:38
Piaskowa [GDY]13:39
Kcyńska13:40
Chylonia Dworzec PKP13:42
Pucka13:43
Leszczynki SKM13:44
Zamenhofa [GDY]13:45
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:47
Morska - Estakada13:49
Kalksztajnów13:50
Mireckiego13:52
Uniwersytet Morski13:54
Stocznia SKM - Morska13:55
Bpa Okoniewskiego13:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności13:58
Warszawska13:59
Witomińska14:00
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:02
Centrum Handlowe "Riviera"14:04
Gdynia Arena14:05
Stadion PKM14:06
Łużycka [GDY]14:07
Redłowo SKM14:09
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:10
Zwycięstwa - Wielkopolska14:12
Plac Górnośląski14:14
Łowicka [GDY]14:16
Olgierda14:17
Lidzka14:19
Racławicka14:20
Karwiny PKM14:22
Nałkowskiej14:23
Źródło Marii14:24
Myśliwska [GDY]14:26
Karwiny Tesco14:29
Anyżowa14:31
Dąbrowa Centrum14:32
Kameliowa14:33
Paprykowa14:34
Szafranowa14:35
Rdestowa - Leśny Zakątek14:35
Giełda Towarowa14:36
Rdestowa - Chwaszczyńska14:38
Kacze Buki14:39
Kurs nr 8 do Cisowa SKM
Kacze Buki15:02
Starochwaszczyńska15:03
Rdestowa - Chwaszczyńska15:04
Giełda Towarowa15:05
Szafranowa15:06
Paprykowa15:07
Kameliowa15:08
Dąbrowa Centrum15:09
Anyżowa15:10
Karwiny Tesco15:12
Myśliwska [GDY]15:15
Źródło Marii15:16
Karwiny PKM15:18
Racławicka15:20
Lidzka15:21
Olgierda15:22
Łowicka [GDY]15:23
Plac Górnośląski15:25
Zwycięstwa - Wielkopolska15:27
Redłowo SKM15:30
Łużycka [GDY]15:31
Gdynia Arena15:32
Centrum Handlowe "Riviera"15:33
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:35
Witomińska15:39
Warszawska15:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności15:42
Bpa Okoniewskiego15:44
Stocznia SKM - Morska15:45
Uniwersytet Morski15:47
Mireckiego15:49
Kalksztajnów15:50
Morska - Estakada15:52
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:54
Zamenhofa [GDY]15:56
Leszczynki SKM15:57
Pucka15:58
Chylonia Dworzec PKP16:00
Kcyńska16:01
Piaskowa [GDY]16:02
Cisowa SKM16:03
Kurs nr 9 do Kacze Buki
Cisowa SKM16:23
Piaskowa [GDY]16:24
Kcyńska16:25
Chylonia Dworzec PKP16:27
Pucka16:28
Leszczynki SKM16:29
Zamenhofa [GDY]16:30
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:32
Morska - Estakada16:34
Kalksztajnów16:35
Mireckiego16:37
Uniwersytet Morski16:39
Stocznia SKM - Morska16:40
Bpa Okoniewskiego16:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności16:43
Warszawska16:44
Witomińska16:45
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:47
Centrum Handlowe "Riviera"16:49
Gdynia Arena16:50
Stadion PKM16:51
Łużycka [GDY]16:52
Redłowo SKM16:54
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:55
Zwycięstwa - Wielkopolska16:57
Plac Górnośląski16:59
Łowicka [GDY]17:01
Olgierda17:02
Lidzka17:04
Racławicka17:05
Karwiny PKM17:08
Nałkowskiej17:09
Źródło Marii17:10
Myśliwska [GDY]17:12
Karwiny Tesco17:15
Anyżowa17:17
Dąbrowa Centrum17:19
Kameliowa17:20
Paprykowa17:21
Szafranowa17:22
Rdestowa - Leśny Zakątek17:22
Giełda Towarowa17:23
Rdestowa - Chwaszczyńska17:25
Kacze Buki17:26
Kurs nr 10 do Cisowa SKM
Kacze Buki17:47
Starochwaszczyńska17:48
Rdestowa - Chwaszczyńska17:49
Giełda Towarowa17:50
Szafranowa17:51
Paprykowa17:52
Kameliowa17:53
Dąbrowa Centrum17:54
Anyżowa17:55
Karwiny Tesco17:56
Myśliwska [GDY]17:59
Źródło Marii18:00
Karwiny PKM18:02
Racławicka18:04
Lidzka18:05
Olgierda18:06
Łowicka [GDY]18:07
Plac Górnośląski18:08
Zwycięstwa - Wielkopolska18:10
Redłowo SKM18:12
Łużycka [GDY]18:13
Gdynia Arena18:14
Centrum Handlowe "Riviera"18:15
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:17
Witomińska18:20
Warszawska18:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności18:22
Bpa Okoniewskiego18:24
Stocznia SKM - Morska18:25
Uniwersytet Morski18:26
Mireckiego18:28
Kalksztajnów18:29
Morska - Estakada18:30
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:32
Zamenhofa [GDY]18:33
Leszczynki SKM18:34
Pucka18:35
Chylonia Dworzec PKP18:37
Kcyńska18:38
Piaskowa [GDY]18:39
Cisowa SKM18:40
Kurs nr 11 do Kacze Buki
Cisowa SKM18:57
Piaskowa [GDY]18:58
Kcyńska18:59
Chylonia Dworzec PKP19:01
Pucka19:02
Leszczynki SKM19:03
Zamenhofa [GDY]19:04
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:06
Morska - Estakada19:08
Kalksztajnów19:09
Mireckiego19:10
Uniwersytet Morski19:12
Stocznia SKM - Morska19:13
Bpa Okoniewskiego19:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności19:16
Warszawska19:17
Witomińska19:18
Węzeł Franciszki Cegielskiej19:20
Centrum Handlowe "Riviera"19:22
Gdynia Arena19:23
Stadion PKM19:24
Łużycka [GDY]19:25
Redłowo SKM19:27
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:28
Zwycięstwa - Wielkopolska19:30
Plac Górnośląski19:31
Łowicka [GDY]19:33
Olgierda19:34
Lidzka19:35
Racławicka19:36
Karwiny PKM19:38
Nałkowskiej19:39
Źródło Marii19:40
Myśliwska [GDY]19:41
Karwiny Tesco19:43
Anyżowa19:45
Dąbrowa Centrum19:46
Kameliowa19:47
Paprykowa19:48
Szafranowa19:49
Rdestowa - Leśny Zakątek19:49
Giełda Towarowa19:50
Rdestowa - Chwaszczyńska19:52
Kacze Buki19:53
Kurs nr 12 do Cisowa SKM
Kacze Buki20:03
Starochwaszczyńska20:04
Rdestowa - Chwaszczyńska20:05
Giełda Towarowa20:06
Szafranowa20:07
Paprykowa20:08
Kameliowa20:09
Dąbrowa Centrum20:10
Anyżowa20:11
Karwiny Tesco20:12
Myśliwska [GDY]20:15
Źródło Marii20:16
Karwiny PKM20:18
Racławicka20:20
Lidzka20:21
Olgierda20:22
Łowicka [GDY]20:23
Plac Górnośląski20:24
Zwycięstwa - Wielkopolska20:26
Redłowo SKM20:28
Łużycka [GDY]20:29
Gdynia Arena20:30
Centrum Handlowe "Riviera"20:31
Węzeł Franciszki Cegielskiej20:33
Witomińska20:36
Warszawska20:37
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności20:38
Bpa Okoniewskiego20:40
Stocznia SKM - Morska20:41
Uniwersytet Morski20:42
Mireckiego20:43
Kalksztajnów20:44
Morska - Estakada20:45
Węzeł Żołnierzy Wyklętych20:47
Zamenhofa [GDY]20:48
Leszczynki SKM20:49
Pucka20:50
Chylonia Dworzec PKP20:52
Kcyńska20:53
Piaskowa [GDY]20:54
Cisowa SKM20:55
Kurs nr 13 jako 710 do Grabówek SKM
Cisowa SKM21:05
Piaskowa [GDY]21:06
Kcyńska21:07
Chylonia Dworzec PKP21:08
Pucka21:09
Leszczynki SKM21:10
Zamenhofa [GDY]21:11
Węzeł Żołnierzy Wyklętych21:13
Morska - Estakada21:15
Grabówek SKM21:17
Grabówek SKM21:18