• Średnie stęż. pyłu PM10= 42,2 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Z powodu sytacji z udziałem pasażera w tramwaju linii 12 przy Operze Bałtyckiej, kierunek Oliwa, mozliwe opóźnienia na liniach 6, 9, 11 i 12.  • Z powodu sytuacji z udziałem pasażera w tram. linii 12 przy Operze Bałtyckiej, kierunek Oliwa, mozliwe opóźnienia na liniach 2, 3, 4, 6, 9, 11 i 12.
12:55
Kurs nr 0 do Pustki Cisowskie
Grabówek SKM05:54
Morska - Estakada05:55
Węzeł Żołnierzy Wyklętych05:57
Zamenhofa [GDY]05:58
Leszczynki SKM05:59
Pucka06:00
Chylonia Dworzec PKP06:02
Chylonia Centrum06:04
Raduńska06:05
Jaskółcza06:06
Bławatna06:07
Wiklinowa06:08
Żurawia06:09
Pustki Cisowskie06:10
Kurs nr 1 do 3 Maja - Hala
Pustki Cisowskie06:31
Żurawia06:32
Wiklinowa06:33
Bławatna06:34
Jaskółcza06:35
Raduńska06:36
Chylonia Centrum06:37
Chylonia Dworzec PKP06:39
Pucka06:40
Leszczynki SKM06:41
Zamenhofa [GDY]06:42
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:44
Morska - Estakada06:46
Kalksztajnów06:47
Mireckiego06:48
Uniwersytet Morski06:50
Stocznia SKM - Morska06:51
Bpa Okoniewskiego06:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska06:53
3 Maja [GDY]06:54
Centrum Handlowe Batory06:55
Plac Kaszubski - Świętojańska06:57
Plac Kaszubski - Jana z Kolna06:58
3 Maja - Hala07:00
Kurs nr 2 do Pustki Cisowskie
3 Maja - Hala07:13
Plac Kaszubski07:14
Plac Kaszubski - Świętojańska07:15
Skwer Kościuszki - InfoBox07:16
3 Maja [GDY]07:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:20
Bpa Okoniewskiego07:21
Stocznia SKM - Morska07:22
Uniwersytet Morski07:23
Mireckiego07:25
Kalksztajnów07:26
Morska - Estakada07:27
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:29
Zamenhofa [GDY]07:30
Leszczynki SKM07:31
Pucka07:32
Chylonia Dworzec PKP07:35
Chylonia Centrum07:37
Raduńska07:38
Jaskółcza07:39
Bławatna07:40
Wiklinowa07:41
Żurawia07:42
Pustki Cisowskie07:43
Kurs nr 3 do 3 Maja - Hala
Pustki Cisowskie07:52
Żurawia07:53
Wiklinowa07:54
Bławatna07:55
Jaskółcza07:56
Raduńska07:57
Chylonia Centrum07:58
Chylonia Dworzec PKP08:01
Pucka08:02
Leszczynki SKM08:03
Zamenhofa [GDY]08:04
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:06
Morska - Estakada08:08
Kalksztajnów08:09
Mireckiego08:11
Uniwersytet Morski08:13
Stocznia SKM - Morska08:14
Bpa Okoniewskiego08:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska08:17
3 Maja [GDY]08:18
Centrum Handlowe Batory08:19
Plac Kaszubski - Świętojańska08:21
Plac Kaszubski - Jana z Kolna08:22
3 Maja - Hala08:24
Kurs nr 4 do Pustki Cisowskie
3 Maja - Hala08:56
Plac Kaszubski08:57
Plac Kaszubski - Świętojańska08:58
Skwer Kościuszki - InfoBox08:59
3 Maja [GDY]09:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:03
Bpa Okoniewskiego09:04
Stocznia SKM - Morska09:05
Uniwersytet Morski09:06
Mireckiego09:07
Kalksztajnów09:08
Morska - Estakada09:09
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:11
Zamenhofa [GDY]09:12
Leszczynki SKM09:13
Pucka09:14
Chylonia Dworzec PKP09:17
Chylonia Centrum09:20
Raduńska09:21
Jaskółcza09:22
Bławatna09:23
Wiklinowa09:24
Żurawia09:25
Pustki Cisowskie09:26
Kurs nr 5 do 3 Maja - Hala
Pustki Cisowskie09:37
Żurawia09:38
Wiklinowa09:39
Bławatna09:40
Jaskółcza09:41
Raduńska09:42
Chylonia Centrum09:43
Chylonia Dworzec PKP09:46
Pucka09:47
Leszczynki SKM09:48
Zamenhofa [GDY]09:49
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:51
Morska - Estakada09:53
Kalksztajnów09:54
Mireckiego09:56
Uniwersytet Morski09:58
Stocznia SKM - Morska09:59
Bpa Okoniewskiego10:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska10:02
3 Maja [GDY]10:03
Centrum Handlowe Batory10:04
Plac Kaszubski - Świętojańska10:06
Plac Kaszubski - Jana z Kolna10:07
3 Maja - Hala10:09
Kurs nr 6 do Pustki Cisowskie
3 Maja - Hala10:25
Plac Kaszubski10:26
Plac Kaszubski - Świętojańska10:27
Skwer Kościuszki - InfoBox10:28
3 Maja [GDY]10:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska10:32
Bpa Okoniewskiego10:34
Stocznia SKM - Morska10:35
Uniwersytet Morski10:36
Mireckiego10:38
Kalksztajnów10:39
Morska - Estakada10:40
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:42
Zamenhofa [GDY]10:44
Leszczynki SKM10:45
Pucka10:46
Chylonia Dworzec PKP10:49
Chylonia Centrum10:52
Raduńska10:53
Jaskółcza10:54
Bławatna10:55
Wiklinowa10:56
Żurawia10:57
Pustki Cisowskie10:58
Kurs nr 7 do 3 Maja - Hala
Pustki Cisowskie11:22
Żurawia11:23
Wiklinowa11:24
Bławatna11:25
Jaskółcza11:26
Raduńska11:27
Chylonia Centrum11:28
Chylonia Dworzec PKP11:31
Pucka11:32
Leszczynki SKM11:33
Zamenhofa [GDY]11:34
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:36
Morska - Estakada11:38
Kalksztajnów11:39
Mireckiego11:41
Uniwersytet Morski11:43
Stocznia SKM - Morska11:44
Bpa Okoniewskiego11:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska11:47
3 Maja [GDY]11:49
Centrum Handlowe Batory11:50
Plac Kaszubski - Świętojańska11:52
Plac Kaszubski - Jana z Kolna11:53
3 Maja - Hala11:55
Kurs nr 8 do Pustki Cisowskie
3 Maja - Hala12:10
Plac Kaszubski12:11
Plac Kaszubski - Świętojańska12:12
Skwer Kościuszki - InfoBox12:13
3 Maja [GDY]12:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska12:17
Bpa Okoniewskiego12:19
Stocznia SKM - Morska12:20
Uniwersytet Morski12:21
Mireckiego12:23
Kalksztajnów12:24
Morska - Estakada12:25
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:27
Zamenhofa [GDY]12:29
Leszczynki SKM12:30
Pucka12:31
Chylonia Dworzec PKP12:34
Chylonia Centrum12:37
Raduńska12:38
Jaskółcza12:39
Bławatna12:40
Wiklinowa12:41
Żurawia12:42
Pustki Cisowskie12:43
Kurs nr 9 do 3 Maja - Hala
Pustki Cisowskie13:07
Żurawia13:08
Wiklinowa13:09
Bławatna13:10
Jaskółcza13:11
Raduńska13:12
Chylonia Centrum13:13
Chylonia Dworzec PKP13:16
Pucka13:17
Leszczynki SKM13:18
Zamenhofa [GDY]13:19
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:21
Morska - Estakada13:23
Kalksztajnów13:24
Mireckiego13:26
Uniwersytet Morski13:28
Stocznia SKM - Morska13:29
Bpa Okoniewskiego13:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska13:32
3 Maja [GDY]13:34
Centrum Handlowe Batory13:35
Plac Kaszubski - Świętojańska13:37
Plac Kaszubski - Jana z Kolna13:38
3 Maja - Hala13:40
Kurs nr 10 do Pustki Cisowskie
3 Maja - Hala13:54
Plac Kaszubski13:55
Plac Kaszubski - Świętojańska13:57
Skwer Kościuszki - InfoBox13:58
3 Maja [GDY]14:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:02
Bpa Okoniewskiego14:04
Stocznia SKM - Morska14:05
Uniwersytet Morski14:06
Mireckiego14:08
Kalksztajnów14:09
Morska - Estakada14:10
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:12
Zamenhofa [GDY]14:14
Leszczynki SKM14:15
Pucka14:16
Chylonia Dworzec PKP14:20
Chylonia Centrum14:23
Raduńska14:24
Jaskółcza14:25
Bławatna14:26
Wiklinowa14:27
Żurawia14:28
Pustki Cisowskie14:29
Kurs nr 11 do 3 Maja - Hala
Pustki Cisowskie14:52
Żurawia14:53
Wiklinowa14:54
Bławatna14:55
Jaskółcza14:56
Raduńska14:57
Chylonia Centrum14:58
Chylonia Dworzec PKP15:01
Pucka15:02
Leszczynki SKM15:03
Zamenhofa [GDY]15:04
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:06
Morska - Estakada15:08
Kalksztajnów15:09
Mireckiego15:11
Uniwersytet Morski15:13
Stocznia SKM - Morska15:14
Bpa Okoniewskiego15:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:17
3 Maja [GDY]15:19
Centrum Handlowe Batory15:20
Plac Kaszubski - Świętojańska15:22
Plac Kaszubski - Jana z Kolna15:23
3 Maja - Hala15:25
Kurs nr 12 do Pustki Cisowskie
3 Maja - Hala15:38
Plac Kaszubski15:39
Plac Kaszubski - Świętojańska15:41
Skwer Kościuszki - InfoBox15:43
3 Maja [GDY]15:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:47
Bpa Okoniewskiego15:49
Stocznia SKM - Morska15:50
Uniwersytet Morski15:52
Mireckiego15:54
Kalksztajnów15:55
Morska - Estakada15:57
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:59
Zamenhofa [GDY]16:01
Leszczynki SKM16:02
Pucka16:03
Chylonia Dworzec PKP16:06
Chylonia Centrum16:09
Raduńska16:10
Jaskółcza16:11
Bławatna16:12
Wiklinowa16:13
Żurawia16:14
Pustki Cisowskie16:15
Kurs nr 13 do 3 Maja - Hala
Pustki Cisowskie16:37
Żurawia16:38
Wiklinowa16:39
Bławatna16:40
Jaskółcza16:41
Raduńska16:42
Chylonia Centrum16:43
Chylonia Dworzec PKP16:46
Pucka16:47
Leszczynki SKM16:48
Zamenhofa [GDY]16:49
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:51
Morska - Estakada16:53
Kalksztajnów16:54
Mireckiego16:56
Uniwersytet Morski16:58
Stocznia SKM - Morska16:59
Bpa Okoniewskiego17:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska17:02
3 Maja [GDY]17:04
Centrum Handlowe Batory17:05
Plac Kaszubski - Świętojańska17:07
Plac Kaszubski - Jana z Kolna17:08
3 Maja - Hala17:10
Kurs nr 14 do Pustki Cisowskie
3 Maja - Hala17:24
Plac Kaszubski17:25
Plac Kaszubski - Świętojańska17:27
Skwer Kościuszki - InfoBox17:28
3 Maja [GDY]17:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska17:32
Bpa Okoniewskiego17:34
Stocznia SKM - Morska17:35
Uniwersytet Morski17:36
Mireckiego17:38
Kalksztajnów17:39
Morska - Estakada17:40
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:42
Zamenhofa [GDY]17:44
Leszczynki SKM17:45
Pucka17:46
Chylonia Dworzec PKP17:51
Chylonia Centrum17:54
Raduńska17:55
Jaskółcza17:56
Bławatna17:57
Wiklinowa17:58
Żurawia17:59
Pustki Cisowskie18:00
Kurs nr 15 jako 710 do Grabówek SKM
Pustki Cisowskie18:18
Żurawia18:19
Wiklinowa18:20
Bławatna18:21
Jaskółcza18:22
Raduńska18:23
Chylonia Centrum18:24
Chylonia Dworzec PKP18:27
Pucka18:28
Leszczynki SKM18:29
Zamenhofa [GDY]18:30
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:32
Morska - Estakada18:34
Grabówek SKM18:36
Grabówek SKM18:37