• Przypominamy, że od 1.04. obowiązują nowe ceny biletów. Szczegóły na: ztm.gda.pl  • Przypominamy, że od 1.04. obowiązują nowe ceny biletów. Szczegóły na ztm.gda.pl.  • Awaria tram linii 3 przed przyst Opera Bałtycka kier Chełm Witosa Lie 2i 3 w kierunku Chełmu Witosa kursują przez Jan z Kolna.  • Linia tram 5 z Nowgo Portu w kierunku Zaspy kursuje po zmienionej trasie od przystanku Mickiewicza przez Al. Legionów.  • 760 z dod. kursami). Rozkłady powszednie feryjne na liniach K,R,S,W,X,Z,104,171,181,191,193,196,288. Nie funkcjonują F,20,21,30,34,103,121,134,163,209  • liniach: S, 117, 122, 143, 144, 177, 181, 185, 187 rozkłady powszednie feryjne (na liniach 117 i 143 nie są wykonywane wybrane kursy w godz. szczytu).
12:04
Kurs nr 0 do Pustki Cisowskie
Grabówek SKM05:19
Morska - Estakada05:20
Węzeł Żołnierzy Wyklętych05:22
Zamenhofa [GDY]05:23
Leszczynki SKM05:24
Pucka05:25
Chylonia Dworzec PKP05:26
Chylonia Centrum05:27
Raduńska05:28
Jaskółcza05:29
Bławatna05:30
Wiklinowa05:31
Żurawia05:32
Pustki Cisowskie05:33
Kurs nr 1 do 3 Maja - Hala
Pustki Cisowskie05:41
Żurawia05:42
Wiklinowa05:43
Bławatna05:44
Jaskółcza05:45
Raduńska05:46
Chylonia Centrum05:47
Chylonia Dworzec PKP05:49
Pucka05:50
Leszczynki SKM05:51
Zamenhofa [GDY]05:52
Węzeł Żołnierzy Wyklętych05:53
Morska - Estakada05:55
Kalksztajnów05:56
Mireckiego05:57
Uniwersytet Morski05:59
Stocznia SKM - Morska06:00
Bpa Okoniewskiego06:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska06:02
3 Maja [GDY]06:03
Centrum Handlowe Batory06:04
Plac Kaszubski - Świętojańska06:05
Plac Kaszubski - Jana z Kolna06:06
3 Maja - Hala06:08
Kurs nr 2 do Pustki Cisowskie
3 Maja - Hala06:14
Plac Kaszubski06:15
Plac Kaszubski - Świętojańska06:16
Skwer Kościuszki - InfoBox06:17
3 Maja [GDY]06:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska06:20
Bpa Okoniewskiego06:21
Stocznia SKM - Morska06:22
Uniwersytet Morski06:23
Mireckiego06:24
Kalksztajnów06:25
Morska - Estakada06:26
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:28
Zamenhofa [GDY]06:29
Leszczynki SKM06:30
Pucka06:31
Chylonia Dworzec PKP06:32
Chylonia Centrum06:33
Raduńska06:34
Jaskółcza06:35
Bławatna06:36
Wiklinowa06:37
Żurawia06:38
Pustki Cisowskie06:39
Kurs nr 3 do 3 Maja - Hala
Pustki Cisowskie07:05
Żurawia07:06
Wiklinowa07:07
Bławatna07:08
Jaskółcza07:09
Raduńska07:10
Chylonia Centrum07:11
Chylonia Dworzec PKP07:13
Pucka07:14
Leszczynki SKM07:15
Zamenhofa [GDY]07:16
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:18
Morska - Estakada07:20
Kalksztajnów07:21
Mireckiego07:22
Uniwersytet Morski07:24
Stocznia SKM - Morska07:25
Bpa Okoniewskiego07:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:28
3 Maja [GDY]07:29
Centrum Handlowe Batory07:30
Plac Kaszubski - Świętojańska07:31
Plac Kaszubski - Jana z Kolna07:32
3 Maja - Hala07:34
Kurs nr 4 do Pustki Cisowskie
3 Maja - Hala07:43
Plac Kaszubski07:44
Plac Kaszubski - Świętojańska07:45
Skwer Kościuszki - InfoBox07:46
3 Maja [GDY]07:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:49
Bpa Okoniewskiego07:50
Stocznia SKM - Morska07:51
Uniwersytet Morski07:52
Mireckiego07:53
Kalksztajnów07:54
Morska - Estakada07:55
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:57
Zamenhofa [GDY]07:58
Leszczynki SKM07:59
Pucka08:00
Chylonia Dworzec PKP08:02
Chylonia Centrum08:04
Raduńska08:05
Jaskółcza08:06
Bławatna08:07
Wiklinowa08:08
Żurawia08:09
Pustki Cisowskie08:10
Kurs nr 5 do 3 Maja - Hala
Pustki Cisowskie08:43
Żurawia08:44
Wiklinowa08:45
Bławatna08:46
Jaskółcza08:47
Raduńska08:48
Chylonia Centrum08:49
Chylonia Dworzec PKP08:51
Pucka08:52
Leszczynki SKM08:53
Zamenhofa [GDY]08:54
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:56
Morska - Estakada08:58
Kalksztajnów08:59
Mireckiego09:00
Uniwersytet Morski09:02
Stocznia SKM - Morska09:03
Bpa Okoniewskiego09:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:06
3 Maja [GDY]09:07
Centrum Handlowe Batory09:08
Plac Kaszubski - Świętojańska09:10
Plac Kaszubski - Jana z Kolna09:11
3 Maja - Hala09:13
Kurs nr 6 do Pustki Cisowskie
3 Maja - Hala09:23
Plac Kaszubski09:24
Plac Kaszubski - Świętojańska09:25
Skwer Kościuszki - InfoBox09:26
3 Maja [GDY]09:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:30
Bpa Okoniewskiego09:31
Stocznia SKM - Morska09:32
Uniwersytet Morski09:33
Mireckiego09:34
Kalksztajnów09:35
Morska - Estakada09:36
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:38
Zamenhofa [GDY]09:39
Leszczynki SKM09:40
Pucka09:41
Chylonia Dworzec PKP09:43
Chylonia Centrum09:45
Raduńska09:46
Jaskółcza09:47
Bławatna09:48
Wiklinowa09:49
Żurawia09:50
Pustki Cisowskie09:51
Kurs nr 7 do 3 Maja - Hala
Pustki Cisowskie10:13
Żurawia10:14
Wiklinowa10:15
Bławatna10:16
Jaskółcza10:17
Raduńska10:18
Chylonia Centrum10:19
Chylonia Dworzec PKP10:21
Pucka10:22
Leszczynki SKM10:23
Zamenhofa [GDY]10:24
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:26
Morska - Estakada10:28
Kalksztajnów10:29
Mireckiego10:30
Uniwersytet Morski10:32
Stocznia SKM - Morska10:33
Bpa Okoniewskiego10:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska10:36
3 Maja [GDY]10:37
Centrum Handlowe Batory10:38
Plac Kaszubski - Świętojańska10:40
Plac Kaszubski - Jana z Kolna10:41
3 Maja - Hala10:43
Kurs nr 8 do Pustki Cisowskie
3 Maja - Hala10:47
Plac Kaszubski10:48
Plac Kaszubski - Świętojańska10:49
Skwer Kościuszki - InfoBox10:50
3 Maja [GDY]10:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska10:54
Bpa Okoniewskiego10:56
Stocznia SKM - Morska10:57
Uniwersytet Morski10:58
Mireckiego10:59
Kalksztajnów11:00
Morska - Estakada11:01
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:03
Zamenhofa [GDY]11:04
Leszczynki SKM11:05
Pucka11:06
Chylonia Dworzec PKP11:08
Chylonia Centrum11:10
Raduńska11:11
Jaskółcza11:12
Bławatna11:13
Wiklinowa11:14
Żurawia11:15
Pustki Cisowskie11:16
Kurs nr 9 do 3 Maja - Hala
Pustki Cisowskie11:43
Żurawia11:44
Wiklinowa11:45
Bławatna11:46
Jaskółcza11:47
Raduńska11:48
Chylonia Centrum11:49
Chylonia Dworzec PKP11:51
Pucka11:52
Leszczynki SKM11:53
Zamenhofa [GDY]11:54
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:56
Morska - Estakada11:58
Kalksztajnów11:59
Mireckiego12:00
Uniwersytet Morski12:02
Stocznia SKM - Morska12:03
Bpa Okoniewskiego12:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska12:06
3 Maja [GDY]12:07
Centrum Handlowe Batory12:08
Plac Kaszubski - Świętojańska12:10
Plac Kaszubski - Jana z Kolna12:11
3 Maja - Hala12:13
Kurs nr 10 do Pustki Cisowskie
3 Maja - Hala12:17
Plac Kaszubski12:18
Plac Kaszubski - Świętojańska12:19
Skwer Kościuszki - InfoBox12:20
3 Maja [GDY]12:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska12:24
Bpa Okoniewskiego12:26
Stocznia SKM - Morska12:27
Uniwersytet Morski12:28
Mireckiego12:29
Kalksztajnów12:30
Morska - Estakada12:31
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:33
Zamenhofa [GDY]12:34
Leszczynki SKM12:35
Pucka12:36
Chylonia Dworzec PKP12:38
Chylonia Centrum12:40
Raduńska12:41
Jaskółcza12:42
Bławatna12:43
Wiklinowa12:44
Żurawia12:45
Pustki Cisowskie12:46
Kurs nr 11 do 3 Maja - Hala
Pustki Cisowskie13:13
Żurawia13:14
Wiklinowa13:15
Bławatna13:16
Jaskółcza13:17
Raduńska13:18
Chylonia Centrum13:19
Chylonia Dworzec PKP13:21
Pucka13:22
Leszczynki SKM13:23
Zamenhofa [GDY]13:24
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:26
Morska - Estakada13:28
Kalksztajnów13:29
Mireckiego13:30
Uniwersytet Morski13:32
Stocznia SKM - Morska13:33
Bpa Okoniewskiego13:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska13:36
3 Maja [GDY]13:37
Centrum Handlowe Batory13:38
Plac Kaszubski - Świętojańska13:40
Plac Kaszubski - Jana z Kolna13:41
3 Maja - Hala13:43
Kurs nr 12 do Pustki Cisowskie
3 Maja - Hala13:47
Plac Kaszubski13:48
Plac Kaszubski - Świętojańska13:49
Skwer Kościuszki - InfoBox13:50
3 Maja [GDY]13:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska13:54
Bpa Okoniewskiego13:56
Stocznia SKM - Morska13:57
Uniwersytet Morski13:58
Mireckiego13:59
Kalksztajnów14:00
Morska - Estakada14:01
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:03
Zamenhofa [GDY]14:04
Leszczynki SKM14:05
Pucka14:06
Chylonia Dworzec PKP14:08
Chylonia Centrum14:09
Raduńska14:10
Jaskółcza14:11
Bławatna14:12
Wiklinowa14:13
Żurawia14:14
Pustki Cisowskie14:15
Kurs nr 13 do 3 Maja - Hala
Pustki Cisowskie14:53
Żurawia14:54
Wiklinowa14:55
Bławatna14:56
Jaskółcza14:57
Raduńska14:58
Chylonia Centrum14:59
Chylonia Dworzec PKP15:01
Pucka15:02
Leszczynki SKM15:03
Zamenhofa [GDY]15:04
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:06
Morska - Estakada15:08
Kalksztajnów15:09
Mireckiego15:10
Uniwersytet Morski15:12
Stocznia SKM - Morska15:13
Bpa Okoniewskiego15:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:16
3 Maja [GDY]15:17
Centrum Handlowe Batory15:18
Plac Kaszubski - Świętojańska15:20
Plac Kaszubski - Jana z Kolna15:21
3 Maja - Hala15:23
Kurs nr 14 do Pustki Cisowskie
3 Maja - Hala15:32
Plac Kaszubski15:33
Plac Kaszubski - Świętojańska15:34
Skwer Kościuszki - InfoBox15:35
3 Maja [GDY]15:37
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:39
Bpa Okoniewskiego15:41
Stocznia SKM - Morska15:42
Uniwersytet Morski15:43
Mireckiego15:44
Kalksztajnów15:45
Morska - Estakada15:46
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:48
Zamenhofa [GDY]15:49
Leszczynki SKM15:50
Pucka15:51
Chylonia Dworzec PKP15:53
Chylonia Centrum15:54
Raduńska15:55
Jaskółcza15:56
Bławatna15:57
Wiklinowa15:58
Żurawia15:59
Pustki Cisowskie16:00
Kurs nr 15 do 3 Maja - Hala
Pustki Cisowskie16:33
Żurawia16:34
Wiklinowa16:35
Bławatna16:36
Jaskółcza16:37
Raduńska16:38
Chylonia Centrum16:39
Chylonia Dworzec PKP16:41
Pucka16:42
Leszczynki SKM16:43
Zamenhofa [GDY]16:44
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:46
Morska - Estakada16:48
Kalksztajnów16:49
Mireckiego16:50
Uniwersytet Morski16:52
Stocznia SKM - Morska16:53
Bpa Okoniewskiego16:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska16:56
3 Maja [GDY]16:57
Centrum Handlowe Batory16:58
Plac Kaszubski - Świętojańska17:00
Plac Kaszubski - Jana z Kolna17:01
3 Maja - Hala17:03
Kurs nr 16 do Pustki Cisowskie
3 Maja - Hala17:12
Plac Kaszubski17:13
Plac Kaszubski - Świętojańska17:14
Skwer Kościuszki - InfoBox17:15
3 Maja [GDY]17:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska17:19
Bpa Okoniewskiego17:21
Stocznia SKM - Morska17:22
Uniwersytet Morski17:23
Mireckiego17:24
Kalksztajnów17:25
Morska - Estakada17:26
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:28
Zamenhofa [GDY]17:29
Leszczynki SKM17:30
Pucka17:31
Chylonia Dworzec PKP17:33
Chylonia Centrum17:34
Raduńska17:35
Jaskółcza17:36
Bławatna17:37
Wiklinowa17:38
Żurawia17:39
Pustki Cisowskie17:40
Kurs nr 17 do 3 Maja - Hala
Pustki Cisowskie18:13
Żurawia18:14
Wiklinowa18:15
Bławatna18:16
Jaskółcza18:17
Raduńska18:18
Chylonia Centrum18:19
Chylonia Dworzec PKP18:21
Pucka18:22
Leszczynki SKM18:23
Zamenhofa [GDY]18:24
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:26
Morska - Estakada18:28
Kalksztajnów18:29
Mireckiego18:30
Uniwersytet Morski18:32
Stocznia SKM - Morska18:33
Bpa Okoniewskiego18:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska18:36
3 Maja [GDY]18:37
Centrum Handlowe Batory18:38
Plac Kaszubski - Świętojańska18:40
Plac Kaszubski - Jana z Kolna18:41
3 Maja - Hala18:43
Kurs nr 18 do Pustki Cisowskie
3 Maja - Hala18:49
Plac Kaszubski18:50
Plac Kaszubski - Świętojańska18:51
Skwer Kościuszki - InfoBox18:52
3 Maja [GDY]18:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska18:56
Bpa Okoniewskiego18:57
Stocznia SKM - Morska18:58
Uniwersytet Morski18:59
Mireckiego19:00
Kalksztajnów19:01
Morska - Estakada19:02
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:04
Zamenhofa [GDY]19:05
Leszczynki SKM19:06
Pucka19:07
Chylonia Dworzec PKP19:09
Chylonia Centrum19:10
Raduńska19:11
Jaskółcza19:12
Bławatna19:13
Wiklinowa19:14
Żurawia19:15
Pustki Cisowskie19:16
Kurs nr 19 do 3 Maja - Hala
Pustki Cisowskie19:28
Żurawia19:29
Wiklinowa19:30
Bławatna19:31
Jaskółcza19:32
Raduńska19:33
Chylonia Centrum19:34
Chylonia Dworzec PKP19:36
Pucka19:37
Leszczynki SKM19:38
Zamenhofa [GDY]19:39
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:41
Morska - Estakada19:43
Kalksztajnów19:44
Mireckiego19:45
Uniwersytet Morski19:47
Stocznia SKM - Morska19:48
Bpa Okoniewskiego19:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska19:51
3 Maja [GDY]19:52
Centrum Handlowe Batory19:53
Plac Kaszubski - Świętojańska19:55
Plac Kaszubski - Jana z Kolna19:56
3 Maja - Hala19:58
Kurs nr 20 do Pustki Cisowskie
3 Maja - Hala20:08
Plac Kaszubski20:09
Plac Kaszubski - Świętojańska20:10
Skwer Kościuszki - InfoBox20:11
3 Maja [GDY]20:13
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska20:15
Bpa Okoniewskiego20:16
Stocznia SKM - Morska20:17
Uniwersytet Morski20:18
Mireckiego20:19
Kalksztajnów20:20
Morska - Estakada20:21
Węzeł Żołnierzy Wyklętych20:23
Zamenhofa [GDY]20:24
Leszczynki SKM20:25
Pucka20:26
Chylonia Dworzec PKP20:28
Chylonia Centrum20:29
Raduńska20:30
Jaskółcza20:31
Bławatna20:32
Wiklinowa20:33
Żurawia20:34
Pustki Cisowskie20:35
Kurs nr 21 jako 710 do Grabówek SKM
Pustki Cisowskie20:47
Żurawia20:48
Wiklinowa20:49
Bławatna20:50
Jaskółcza20:51
Raduńska20:52
Chylonia Centrum20:53
Chylonia Dworzec PKP20:55
Pucka20:56
Leszczynki SKM20:57
Zamenhofa [GDY]20:58
Węzeł Żołnierzy Wyklętych21:00
Morska - Estakada21:02
Grabówek SKM21:04
Grabówek SKM21:05