• Średnie stęż. pyłu PM10= 26,3 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Z powodu maratonu część linii autobusowych kursuje po trasach objazdowych. Więcej na www.ztm.gda.pl
12:53
Kurs nr 0 do Chełm Witosa
Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)04:37
Zajezdnia04:38
Zamenhofa [GDA]04:39
Wojska Polskiego04:41
Galeria Bałtycka04:43
Klonowa [GDA]04:45
Jaśkowa Dolina04:46
Miszewskiego04:48
Politechnika04:49
Opera Bałtycka04:51
Traugutta [GDA]04:52
Uniwersytet Medyczny04:53
Chodowieckiego04:54
Brama Oliwska04:55
Dworzec Główny04:57
Brama Wyżynna05:00
Śródmieście SKM05:02
Pohulanka05:04
Odrzańska05:05
Chałubińskiego05:07
Sikorskiego [GDA]05:09
Chełm Witosa05:10
Kurs nr 1 do Brzeźno
Chełm Witosa05:15
Chełm Witosa05:15
Sikorskiego [GDA]05:16
Chałubińskiego05:18
Odrzańska05:20
Pohulanka05:21
Śródmieście SKM05:23
Brama Wyżynna05:25
Dworzec Główny05:27
Brama Oliwska05:30
Chodowieckiego05:31
Uniwersytet Medyczny05:32
Traugutta [GDA]05:34
Opera Bałtycka05:36
Wyspiańskiego05:39
Reja [GDA]05:40
Mickiewicza [GDA]05:42
Kościuszki05:44
Kolonia Uroda05:45
Grudziądzka05:46
al. Płażyńskiego05:48
Uczniowska [GDA]05:49
Gdańska05:51
Sternicza05:53
Brzeźno05:55
Kurs nr 2 do Chełm Witosa
Brzeźno06:12
Mazurska06:13
Wczasy06:14
Dworska06:16
al. Płażyńskiego06:17
Grudziądzka06:19
Kolonia Uroda06:20
Kościuszki06:22
Mickiewicza [GDA]06:23
Reja [GDA]06:24
Wyspiańskiego06:26
Opera Bałtycka06:29
Traugutta [GDA]06:30
Uniwersytet Medyczny06:31
Chodowieckiego06:32
Brama Oliwska06:33
Dworzec Główny06:35
Brama Wyżynna06:38
Śródmieście SKM06:40
Pohulanka06:42
Odrzańska06:43
Chałubińskiego06:45
Sikorskiego [GDA]06:47
Chełm Witosa06:48
Kurs nr 3 do Brzeźno
Chełm Witosa07:15
Chełm Witosa07:15
Sikorskiego [GDA]07:16
Chałubińskiego07:18
Odrzańska07:20
Pohulanka07:21
Śródmieście SKM07:23
Brama Wyżynna07:25
Dworzec Główny07:27
Brama Oliwska07:30
Chodowieckiego07:31
Uniwersytet Medyczny07:32
Traugutta [GDA]07:34
Opera Bałtycka07:36
Wyspiańskiego07:39
Reja [GDA]07:40
Mickiewicza [GDA]07:42
Kościuszki07:44
Kolonia Uroda07:45
Grudziądzka07:46
al. Płażyńskiego07:48
Uczniowska [GDA]07:49
Gdańska07:51
Sternicza07:53
Brzeźno07:55
Kurs nr 4 do Chełm Witosa
Brzeźno08:12
Mazurska08:13
Wczasy08:14
Dworska08:16
al. Płażyńskiego08:17
Grudziądzka08:19
Kolonia Uroda08:20
Kościuszki08:22
Mickiewicza [GDA]08:23
Reja [GDA]08:24
Wyspiańskiego08:26
Opera Bałtycka08:29
Traugutta [GDA]08:30
Uniwersytet Medyczny08:31
Chodowieckiego08:32
Brama Oliwska08:33
Dworzec Główny08:35
Brama Wyżynna08:38
Śródmieście SKM08:40
Pohulanka08:42
Odrzańska08:43
Chałubińskiego08:45
Sikorskiego [GDA]08:47
Chełm Witosa08:48
Kurs nr 5 do Brzeźno
Chełm Witosa09:15
Chełm Witosa09:15
Sikorskiego [GDA]09:16
Chałubińskiego09:18
Odrzańska09:20
Pohulanka09:21
Śródmieście SKM09:23
Brama Wyżynna09:25
Dworzec Główny09:27
Brama Oliwska09:30
Chodowieckiego09:31
Uniwersytet Medyczny09:32
Traugutta [GDA]09:34
Opera Bałtycka09:36
Wyspiańskiego09:39
Reja [GDA]09:40
Mickiewicza [GDA]09:42
Kościuszki09:44
Kolonia Uroda09:45
Grudziądzka09:46
al. Płażyńskiego09:48
Uczniowska [GDA]09:49
Gdańska09:51
Sternicza09:53
Brzeźno09:55
Kurs nr 6 do Chełm Witosa
Brzeźno10:12
Mazurska10:13
Wczasy10:14
Dworska10:16
al. Płażyńskiego10:17
Grudziądzka10:19
Kolonia Uroda10:20
Kościuszki10:22
Mickiewicza [GDA]10:23
Reja [GDA]10:24
Wyspiańskiego10:26
Opera Bałtycka10:29
Traugutta [GDA]10:30
Uniwersytet Medyczny10:31
Chodowieckiego10:32
Brama Oliwska10:33
Dworzec Główny10:35
Brama Wyżynna10:38
Śródmieście SKM10:40
Pohulanka10:42
Odrzańska10:43
Chałubińskiego10:45
Sikorskiego [GDA]10:47
Chełm Witosa10:48
Kurs nr 7 do Brzeźno
Chełm Witosa11:15
Chełm Witosa11:15
Sikorskiego [GDA]11:16
Chałubińskiego11:18
Odrzańska11:20
Pohulanka11:21
Śródmieście SKM11:23
Brama Wyżynna11:25
Dworzec Główny11:27
Brama Oliwska11:30
Chodowieckiego11:31
Uniwersytet Medyczny11:32
Traugutta [GDA]11:34
Opera Bałtycka11:36
Wyspiańskiego11:39
Reja [GDA]11:40
Mickiewicza [GDA]11:42
Kościuszki11:44
Kolonia Uroda11:45
Grudziądzka11:46
al. Płażyńskiego11:48
Uczniowska [GDA]11:49
Gdańska11:51
Sternicza11:53
Brzeźno11:55
Kurs nr 8 do Chełm Witosa
Brzeźno11:57
Mazurska11:58
Wczasy11:59
Dworska12:01
al. Płażyńskiego12:02
Grudziądzka12:04
Kolonia Uroda12:05
Kościuszki12:07
Mickiewicza [GDA]12:08
Reja [GDA]12:09
Wyspiańskiego12:11
Opera Bałtycka12:14
Traugutta [GDA]12:15
Uniwersytet Medyczny12:16
Chodowieckiego12:17
Brama Oliwska12:18
Dworzec Główny12:20
Brama Wyżynna12:23
Śródmieście SKM12:25
Pohulanka12:27
Odrzańska12:28
Chałubińskiego12:30
Sikorskiego [GDA]12:32
Chełm Witosa12:33
Kurs nr 9 do Brzeźno
Chełm Witosa12:55
Chełm Witosa12:55
Sikorskiego [GDA]12:56
Chałubińskiego12:58
Odrzańska13:00
Pohulanka13:01
Śródmieście SKM13:03
Brama Wyżynna13:05
Dworzec Główny13:07
Brama Oliwska13:10
Chodowieckiego13:11
Uniwersytet Medyczny13:12
Traugutta [GDA]13:14
Opera Bałtycka13:16
Wyspiańskiego13:19
Reja [GDA]13:20
Mickiewicza [GDA]13:22
Kościuszki13:24
Kolonia Uroda13:25
Grudziądzka13:26
al. Płażyńskiego13:28
Uczniowska [GDA]13:29
Gdańska13:31
Sternicza13:33
Brzeźno13:35
Kurs nr 10 do Chełm Witosa
Brzeźno13:37
Mazurska13:38
Wczasy13:39
Dworska13:41
al. Płażyńskiego13:42
Grudziądzka13:44
Kolonia Uroda13:45
Kościuszki13:47
Mickiewicza [GDA]13:48
Reja [GDA]13:49
Wyspiańskiego13:51
Opera Bałtycka13:54
Traugutta [GDA]13:55
Uniwersytet Medyczny13:56
Chodowieckiego13:57
Brama Oliwska13:58
Dworzec Główny14:00
Brama Wyżynna14:03
Śródmieście SKM14:05
Pohulanka14:07
Odrzańska14:08
Chałubińskiego14:10
Sikorskiego [GDA]14:12
Chełm Witosa14:13
Kurs nr 11 do Brzeźno
Chełm Witosa14:35
Chełm Witosa14:35
Sikorskiego [GDA]14:36
Chałubińskiego14:38
Odrzańska14:40
Pohulanka14:41
Śródmieście SKM14:43
Brama Wyżynna14:45
Dworzec Główny14:47
Brama Oliwska14:50
Chodowieckiego14:51
Uniwersytet Medyczny14:52
Traugutta [GDA]14:54
Opera Bałtycka14:56
Wyspiańskiego14:59
Reja [GDA]15:00
Mickiewicza [GDA]15:02
Kościuszki15:04
Kolonia Uroda15:05
Grudziądzka15:06
al. Płażyńskiego15:08
Uczniowska [GDA]15:09
Gdańska15:11
Sternicza15:13
Brzeźno15:15
Kurs nr 12 do Chełm Witosa
Brzeźno15:17
Mazurska15:18
Wczasy15:19
Dworska15:21
al. Płażyńskiego15:22
Grudziądzka15:24
Kolonia Uroda15:25
Kościuszki15:27
Mickiewicza [GDA]15:28
Reja [GDA]15:29
Wyspiańskiego15:31
Opera Bałtycka15:34
Traugutta [GDA]15:35
Uniwersytet Medyczny15:36
Chodowieckiego15:37
Brama Oliwska15:38
Dworzec Główny15:40
Brama Wyżynna15:43
Śródmieście SKM15:45
Pohulanka15:47
Odrzańska15:48
Chałubińskiego15:50
Sikorskiego [GDA]15:52
Chełm Witosa15:53
Kurs nr 13 do Brzeźno
Chełm Witosa16:15
Chełm Witosa16:15
Sikorskiego [GDA]16:16
Chałubińskiego16:18
Odrzańska16:20
Pohulanka16:21
Śródmieście SKM16:23
Brama Wyżynna16:25
Dworzec Główny16:27
Brama Oliwska16:30
Chodowieckiego16:31
Uniwersytet Medyczny16:32
Traugutta [GDA]16:34
Opera Bałtycka16:36
Wyspiańskiego16:39
Reja [GDA]16:40
Mickiewicza [GDA]16:42
Kościuszki16:44
Kolonia Uroda16:45
Grudziądzka16:46
al. Płażyńskiego16:48
Uczniowska [GDA]16:49
Gdańska16:51
Sternicza16:53
Brzeźno16:55
Kurs nr 14 do Chełm Witosa
Brzeźno16:57
Mazurska16:58
Wczasy16:59
Dworska17:01
al. Płażyńskiego17:02
Grudziądzka17:04
Kolonia Uroda17:05
Kościuszki17:07
Mickiewicza [GDA]17:08
Reja [GDA]17:09
Wyspiańskiego17:11
Opera Bałtycka17:14
Traugutta [GDA]17:15
Uniwersytet Medyczny17:16
Chodowieckiego17:17
Brama Oliwska17:18
Dworzec Główny17:20
Brama Wyżynna17:23
Śródmieście SKM17:25
Pohulanka17:27
Odrzańska17:28
Chałubińskiego17:30
Sikorskiego [GDA]17:32
Chełm Witosa17:33
Kurs nr 15 do Brzeźno
Chełm Witosa17:55
Chełm Witosa17:55
Sikorskiego [GDA]17:56
Chałubińskiego17:58
Odrzańska18:00
Pohulanka18:01
Śródmieście SKM18:03
Brama Wyżynna18:05
Dworzec Główny18:07
Brama Oliwska18:10
Chodowieckiego18:11
Uniwersytet Medyczny18:12
Traugutta [GDA]18:14
Opera Bałtycka18:16
Wyspiańskiego18:19
Reja [GDA]18:20
Mickiewicza [GDA]18:22
Kościuszki18:24
Kolonia Uroda18:25
Grudziądzka18:26
al. Płażyńskiego18:28
Uczniowska [GDA]18:29
Gdańska18:31
Sternicza18:33
Brzeźno18:35
Kurs nr 16 do Chełm Witosa
Brzeźno18:37
Mazurska18:38
Wczasy18:39
Dworska18:41
al. Płażyńskiego18:42
Grudziądzka18:44
Kolonia Uroda18:45
Kościuszki18:47
Mickiewicza [GDA]18:48
Reja [GDA]18:49
Wyspiańskiego18:51
Opera Bałtycka18:54
Traugutta [GDA]18:55
Uniwersytet Medyczny18:56
Chodowieckiego18:57
Brama Oliwska18:58
Dworzec Główny19:00
Brama Wyżynna19:03
Śródmieście SKM19:05
Pohulanka19:07
Odrzańska19:08
Chałubińskiego19:10
Sikorskiego [GDA]19:12
Chełm Witosa19:13
Kurs nr 17 do Brzeźno
Chełm Witosa19:35
Chełm Witosa19:35
Sikorskiego [GDA]19:36
Chałubińskiego19:38
Odrzańska19:40
Pohulanka19:41
Śródmieście SKM19:43
Brama Wyżynna19:45
Dworzec Główny19:47
Brama Oliwska19:50
Chodowieckiego19:51
Uniwersytet Medyczny19:52
Traugutta [GDA]19:54
Opera Bałtycka19:56
Wyspiańskiego19:59
Reja [GDA]20:00
Mickiewicza [GDA]20:02
Kościuszki20:04
Kolonia Uroda20:05
Grudziądzka20:06
al. Płażyńskiego20:08
Uczniowska [GDA]20:09
Gdańska20:11
Sternicza20:13
Brzeźno20:15
Kurs nr 18 do Chełm Witosa
Brzeźno20:17
Mazurska20:18
Wczasy20:19
Dworska20:21
al. Płażyńskiego20:22
Grudziądzka20:24
Kolonia Uroda20:25
Kościuszki20:27
Mickiewicza [GDA]20:28
Reja [GDA]20:29
Wyspiańskiego20:31
Opera Bałtycka20:34
Traugutta [GDA]20:35
Uniwersytet Medyczny20:36
Chodowieckiego20:37
Brama Oliwska20:38
Dworzec Główny20:40
Brama Wyżynna20:43
Śródmieście SKM20:45
Pohulanka20:47
Odrzańska20:48
Chałubińskiego20:50
Sikorskiego [GDA]20:52
Chełm Witosa20:53
Kurs nr 19 do Brzeźno
Chełm Witosa21:15
Chełm Witosa21:15
Sikorskiego [GDA]21:16
Chałubińskiego21:18
Odrzańska21:20
Pohulanka21:21
Śródmieście SKM21:23
Brama Wyżynna21:25
Dworzec Główny21:27
Brama Oliwska21:30
Chodowieckiego21:31
Uniwersytet Medyczny21:32
Traugutta [GDA]21:34
Opera Bałtycka21:36
Wyspiańskiego21:39
Reja [GDA]21:40
Mickiewicza [GDA]21:42
Kościuszki21:44
Kolonia Uroda21:45
Grudziądzka21:46
al. Płażyńskiego21:48
Uczniowska [GDA]21:49
Gdańska21:51
Sternicza21:53
Brzeźno21:55
Kurs nr 20 do Chełm Witosa
Brzeźno22:12
Mazurska22:13
Wczasy22:14
Dworska22:16
al. Płażyńskiego22:17
Grudziądzka22:19
Kolonia Uroda22:20
Kościuszki22:22
Mickiewicza [GDA]22:23
Reja [GDA]22:24
Wyspiańskiego22:26
Opera Bałtycka22:29
Traugutta [GDA]22:30
Uniwersytet Medyczny22:31
Chodowieckiego22:32
Brama Oliwska22:33
Dworzec Główny22:35
Brama Wyżynna22:38
Śródmieście SKM22:40
Pohulanka22:42
Odrzańska22:43
Chałubińskiego22:45
Sikorskiego [GDA]22:46
Chełm Witosa22:47
Kurs nr 21 do Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)
Chełm Witosa22:52
Chełm Witosa22:52
Sikorskiego [GDA]22:53
Chałubińskiego22:54
Odrzańska22:56
Pohulanka22:57
Śródmieście SKM22:59
Brama Wyżynna23:01
Dworzec Główny23:03
Brama Oliwska23:06
Chodowieckiego23:07
Uniwersytet Medyczny23:08
Traugutta [GDA]23:09
Opera Bałtycka23:11
Politechnika23:12
Miszewskiego23:14
Jaśkowa Dolina23:16
Klonowa [GDA]23:17
Galeria Bałtycka23:19
Wojska Polskiego23:21
Zamenhofa [GDA]23:22
Zajezdnia23:23
Strzyża PKM23:24
Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)23:26