• Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
03:59
Kurs nr 0 do Dąbrowa Centrum
Kacze Buki07:15
Dąbrowa Centrum07:21
Kurs nr 1 do Dąbrowa Miętowa
Dąbrowa Centrum07:22
Piołunowa07:23
Tymiankowa07:24
Dąbrowa Miętowa07:24
Kurs nr 2 do Ergo Arena
Dąbrowa Miętowa07:34
Tymiankowa07:34
Piołunowa07:35
Dąbrowa Centrum07:37
Anyżowa07:38
Karwiny Tesco07:40
Myśliwska [GDY]07:43
Źródło Marii07:44
Karwiny PKM07:48
Racławicka07:50
Lidzka07:51
Olgierda07:52
Łowicka [GDY]07:53
Plac Górnośląski07:55
Zwycięstwa - Wielkopolska07:56
Nawigatorów07:57
Orłowo SKM - Orłowska07:58
Orłowo SKM - "Klif"08:00
Kolibki08:01
Bernadowska08:03
Kamienny Potok SKM08:04
Wejherowska08:06
Malczewskiego08:07
Bohaterów Monte Cassino08:09
Sopot PKP - Niepodległości08:10
Władysława IV [SOP]08:13
Jana z Kolna [SOP]08:14
Łokietka08:15
Ergo Arena08:17
Ergo Arena08:18
Kurs nr 3 do Dąbrowa Miętowa
Ergo Arena08:38
Ergo Arena08:39
Łokietka08:41
Władysława IV08:43
3 Maja [SOP]08:45
Sopot PKP - Niepodległości08:46
Bohaterów Monte Cassino08:48
Goyki08:49
Malczewskiego08:50
Wejherowska08:51
Kamienny Potok SKM08:53
Bernadowska08:54
Kolibki08:56
Orłowo SKM - "Klif"08:57
Orłowo SKM - Orłowska08:58
Nawigatorów08:59
Zwycięstwa - Wielkopolska09:01
Plac Górnośląski09:03
Łowicka [GDY]09:05
Olgierda09:06
Lidzka09:07
Racławicka09:08
Karwiny PKM09:10
Nałkowskiej09:11
Źródło Marii09:12
Myśliwska [GDY]09:14
Karwiny Tesco09:16
Anyżowa09:18
Dąbrowa Centrum09:19
Piołunowa09:20
Tymiankowa09:21
Dąbrowa Miętowa09:22
Kurs nr 4 do Ergo Arena
Dąbrowa Miętowa10:14
Tymiankowa10:14
Piołunowa10:15
Dąbrowa Centrum10:17
Anyżowa10:18
Karwiny Tesco10:20
Myśliwska [GDY]10:23
Źródło Marii10:24
Karwiny PKM10:26
Racławicka10:28
Lidzka10:29
Olgierda10:30
Łowicka [GDY]10:31
Plac Górnośląski10:33
Zwycięstwa - Wielkopolska10:35
Nawigatorów10:36
Orłowo SKM - Orłowska10:37
Orłowo SKM - "Klif"10:39
Kolibki10:40
Bernadowska10:42
Kamienny Potok SKM10:43
Wejherowska10:45
Malczewskiego10:46
Bohaterów Monte Cassino10:48
Sopot PKP - Niepodległości10:49
Władysława IV [SOP]10:52
Jana z Kolna [SOP]10:53
Łokietka10:54
Ergo Arena10:56
Ergo Arena10:57
Kurs nr 5 do Dąbrowa Miętowa
Ergo Arena11:08
Ergo Arena11:09
Łokietka11:11
Władysława IV11:13
3 Maja [SOP]11:16
Sopot PKP - Niepodległości11:17
Bohaterów Monte Cassino11:19
Goyki11:20
Malczewskiego11:21
Wejherowska11:22
Kamienny Potok SKM11:24
Bernadowska11:25
Kolibki11:27
Orłowo SKM - "Klif"11:28
Orłowo SKM - Orłowska11:29
Nawigatorów11:30
Zwycięstwa - Wielkopolska11:32
Plac Górnośląski11:34
Łowicka [GDY]11:36
Olgierda11:37
Lidzka11:38
Racławicka11:39
Karwiny PKM11:41
Nałkowskiej11:42
Źródło Marii11:43
Myśliwska [GDY]11:45
Karwiny Tesco11:48
Anyżowa11:50
Dąbrowa Centrum11:51
Piołunowa11:52
Tymiankowa11:53
Dąbrowa Miętowa11:54
Kurs nr 6 do Ergo Arena
Dąbrowa Miętowa12:14
Tymiankowa12:14
Piołunowa12:15
Dąbrowa Centrum12:17
Anyżowa12:18
Karwiny Tesco12:20
Myśliwska [GDY]12:23
Źródło Marii12:24
Karwiny PKM12:26
Racławicka12:28
Lidzka12:29
Olgierda12:30
Łowicka [GDY]12:31
Plac Górnośląski12:33
Zwycięstwa - Wielkopolska12:35
Nawigatorów12:36
Orłowo SKM - Orłowska12:37
Orłowo SKM - "Klif"12:39
Kolibki12:40
Bernadowska12:42
Kamienny Potok SKM12:43
Wejherowska12:45
Malczewskiego12:46
Bohaterów Monte Cassino12:48
Sopot PKP - Niepodległości12:49
Władysława IV [SOP]12:52
Jana z Kolna [SOP]12:53
Łokietka12:54
Ergo Arena12:56
Ergo Arena12:57
Kurs nr 7 do Dąbrowa Miętowa
Ergo Arena13:08
Ergo Arena13:09
Łokietka13:11
Władysława IV13:13
3 Maja [SOP]13:16
Sopot PKP - Niepodległości13:17
Bohaterów Monte Cassino13:19
Goyki13:20
Malczewskiego13:21
Wejherowska13:22
Kamienny Potok SKM13:24
Bernadowska13:25
Kolibki13:27
Orłowo SKM - "Klif"13:28
Orłowo SKM - Orłowska13:29
Nawigatorów13:30
Zwycięstwa - Wielkopolska13:32
Plac Górnośląski13:34
Łowicka [GDY]13:36
Olgierda13:37
Lidzka13:39
Racławicka13:40
Karwiny PKM13:42
Nałkowskiej13:43
Źródło Marii13:44
Myśliwska [GDY]13:46
Karwiny Tesco13:49
Anyżowa13:51
Dąbrowa Centrum13:52
Piołunowa13:53
Tymiankowa13:54
Dąbrowa Miętowa13:55
Kurs nr 8 do Ergo Arena
Dąbrowa Miętowa14:14
Tymiankowa14:14
Piołunowa14:15
Dąbrowa Centrum14:17
Anyżowa14:18
Karwiny Tesco14:20
Myśliwska [GDY]14:23
Źródło Marii14:24
Karwiny PKM14:26
Racławicka14:28
Lidzka14:29
Olgierda14:30
Łowicka [GDY]14:31
Plac Górnośląski14:33
Zwycięstwa - Wielkopolska14:35
Nawigatorów14:36
Orłowo SKM - Orłowska14:37
Orłowo SKM - "Klif"14:39
Kolibki14:40
Bernadowska14:42
Kamienny Potok SKM14:43
Wejherowska14:45
Malczewskiego14:46
Bohaterów Monte Cassino14:48
Sopot PKP - Niepodległości14:49
Władysława IV [SOP]14:52
Jana z Kolna [SOP]14:53
Łokietka14:54
Ergo Arena14:56
Ergo Arena14:57
Kurs nr 9 do Dąbrowa Miętowa
Ergo Arena15:07
Ergo Arena15:08
Łokietka15:10
Władysława IV15:12
3 Maja [SOP]15:15
Sopot PKP - Niepodległości15:16
Bohaterów Monte Cassino15:18
Goyki15:19
Malczewskiego15:20
Wejherowska15:21
Kamienny Potok SKM15:23
Bernadowska15:24
Kolibki15:26
Orłowo SKM - "Klif"15:27
Orłowo SKM - Orłowska15:28
Nawigatorów15:29
Zwycięstwa - Wielkopolska15:31
Plac Górnośląski15:33
Łowicka [GDY]15:35
Olgierda15:36
Lidzka15:38
Racławicka15:39
Karwiny PKM15:42
Nałkowskiej15:43
Źródło Marii15:44
Myśliwska [GDY]15:46
Karwiny Tesco15:49
Anyżowa15:51
Dąbrowa Centrum15:53
Piołunowa15:54
Tymiankowa15:55
Dąbrowa Miętowa15:56
Kurs nr 10 do Ergo Arena
Dąbrowa Miętowa16:44
Tymiankowa16:44
Piołunowa16:45
Dąbrowa Centrum16:47
Anyżowa16:48
Karwiny Tesco16:50
Myśliwska [GDY]16:53
Źródło Marii16:54
Karwiny PKM16:56
Racławicka16:58
Lidzka16:59
Olgierda17:00
Łowicka [GDY]17:01
Plac Górnośląski17:03
Zwycięstwa - Wielkopolska17:05
Nawigatorów17:06
Orłowo SKM - Orłowska17:07
Orłowo SKM - "Klif"17:09
Kolibki17:10
Bernadowska17:12
Kamienny Potok SKM17:13
Wejherowska17:15
Malczewskiego17:16
Bohaterów Monte Cassino17:18
Sopot PKP - Niepodległości17:19
Władysława IV [SOP]17:22
Jana z Kolna [SOP]17:23
Łokietka17:24
Ergo Arena17:26
Ergo Arena17:27
Kurs nr 11 do Kacze Buki
Ergo Arena17:36
Ergo Arena17:37
Łokietka17:39
Władysława IV17:41
3 Maja [SOP]17:44
Sopot PKP - Niepodległości17:45
Bohaterów Monte Cassino17:47
Goyki17:48
Malczewskiego17:49
Wejherowska17:50
Kamienny Potok SKM17:52
Bernadowska17:53
Kolibki17:55
Orłowo SKM - "Klif"17:56
Orłowo SKM - Orłowska17:57
Nawigatorów17:58
Zwycięstwa - Wielkopolska18:00
Plac Górnośląski18:02
Łowicka [GDY]18:04
Olgierda18:05
Lidzka18:06
Racławicka18:07
Karwiny PKM18:09
Nałkowskiej18:10
Źródło Marii18:11
Myśliwska [GDY]18:13
Karwiny Tesco18:15
Anyżowa18:17
Dąbrowa Centrum18:19
Kameliowa18:20
Paprykowa18:21
Szafranowa18:22
Rdestowa - Leśny Zakątek18:22
Giełda Towarowa18:23
Rdestowa - Chwaszczyńska18:25
Kacze Buki18:26
Kurs nr 12 do Ergo Arena
Kacze Buki18:41
Starochwaszczyńska18:42
Rdestowa - Chwaszczyńska18:43
Giełda Towarowa18:44
Szafranowa18:45
Paprykowa18:46
Kameliowa18:47
Dąbrowa Centrum18:48
Anyżowa18:49
Karwiny Tesco18:50
Myśliwska [GDY]18:53
Źródło Marii18:54
Karwiny PKM18:56
Racławicka18:58
Lidzka18:59
Olgierda19:00
Łowicka [GDY]19:01
Plac Górnośląski19:02
Zwycięstwa - Wielkopolska19:03
Nawigatorów19:04
Orłowo SKM - Orłowska19:05
Orłowo SKM - "Klif"19:06
Kolibki19:07
Bernadowska19:09
Kamienny Potok SKM19:10
Wejherowska19:12
Malczewskiego19:13
Bohaterów Monte Cassino19:15
Sopot PKP - Niepodległości19:16
Władysława IV [SOP]19:19
Jana z Kolna [SOP]19:20
Łokietka19:21
Ergo Arena19:23
Ergo Arena19:24
Kurs nr 13 do Kacze Buki
Ergo Arena19:51
Ergo Arena19:52
Łokietka19:54
Władysława IV19:56
3 Maja [SOP]19:58
Sopot PKP - Niepodległości19:59
Bohaterów Monte Cassino20:00
Goyki20:01
Malczewskiego20:02
Wejherowska20:03
Kamienny Potok SKM20:05
Bernadowska20:06
Kolibki20:08
Orłowo SKM - "Klif"20:09
Orłowo SKM - Orłowska20:10
Nawigatorów20:11
Zwycięstwa - Wielkopolska20:13
Plac Górnośląski20:14
Łowicka [GDY]20:16
Olgierda20:17
Lidzka20:18
Racławicka20:19
Karwiny PKM20:21
Nałkowskiej20:22
Źródło Marii20:23
Myśliwska [GDY]20:24
Karwiny Tesco20:26
Anyżowa20:28
Dąbrowa Centrum20:29
Kameliowa20:30
Paprykowa20:31
Szafranowa20:32
Rdestowa - Leśny Zakątek20:32
Giełda Towarowa20:33
Rdestowa - Chwaszczyńska20:35
Kacze Buki20:36
Kurs nr 14 jako 710 do Grabówek SKM
Kacze Buki21:03
Starochwaszczyńska21:04
Rdestowa - Chwaszczyńska21:05
Giełda Towarowa21:06
Szafranowa21:07
Paprykowa21:08
Kameliowa21:09
Dąbrowa Centrum21:10
Anyżowa21:11
Karwiny Tesco21:12
Myśliwska [GDY]21:15
Źródło Marii21:16
Karwiny PKM21:18
Racławicka21:20
Lidzka21:21
Olgierda21:22
Łowicka [GDY]21:23
Plac Górnośląski21:24
Zwycięstwa - Wielkopolska21:26
Redłowo SKM - Park Technologiczny21:28
Centrum Nauki Experyment21:29
Harcerska21:30
Urząd Miasta - Świętojańska21:32
Traugutta [GDY]21:33
Żwirki i Wigury [GDY]21:34
Skwer Kościuszki - InfoBox21:35
Skwer Kościuszki - InfoBox21:37
3 Maja [GDY]21:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska21:40
Bpa Okoniewskiego21:41
Stocznia SKM - Morska21:42
Uniwersytet Morski21:43
Mireckiego21:44
Kalksztajnów21:45
Grabówek SKM21:47
Grabówek SKM21:48