14:39
Kurs nr 0 do Karwiny Tesco
Kacze Buki09:48
Karwiny Tesco09:53
Kurs nr 1 do Dąbrowa Miętowa
Karwiny Tesco09:54
Anyżowa09:56
Dąbrowa Centrum09:57
Piołunowa09:58
Tymiankowa09:59
Dąbrowa Miętowa09:59
Kurs nr 2 do Ergo Arena
Dąbrowa Miętowa10:16
Tymiankowa10:16
Piołunowa10:17
Dąbrowa Centrum10:19
Anyżowa10:20
Karwiny Tesco10:21
Myśliwska [GDY]10:24
Źródło Marii10:25
Karwiny PKM10:27
Racławicka10:29
Lidzka10:30
Olgierda10:31
Łowicka [GDY]10:32
Plac Górnośląski10:34
Zwycięstwa - Wielkopolska10:35
Nawigatorów10:36
Orłowo SKM - Orłowska10:37
Orłowo SKM - "Klif"10:39
Kolibki10:40
Bernadowska10:42
Kamienny Potok SKM10:43
Wejherowska10:45
Malczewskiego10:46
Bohaterów Monte Cassino10:48
Sopot PKP - Niepodległości10:49
Władysława IV [SOP]10:52
Jana z Kolna [SOP]10:53
Łokietka10:54
Ergo Arena10:56
Ergo Arena10:57
Kurs nr 3 do Dąbrowa Miętowa
Ergo Arena11:17
Ergo Arena11:18
Łokietka11:20
Władysława IV11:22
3 Maja [SOP]11:24
Sopot PKP - Niepodległości11:25
Bohaterów Monte Cassino11:27
Goyki11:28
Malczewskiego11:29
Wejherowska11:30
Kamienny Potok SKM11:32
Bernadowska11:33
Kolibki11:35
Orłowo SKM - "Klif"11:36
Orłowo SKM - Orłowska11:37
Nawigatorów11:38
Zwycięstwa - Wielkopolska11:40
Plac Górnośląski11:42
Łowicka [GDY]11:44
Olgierda11:45
Lidzka11:46
Racławicka11:47
Karwiny PKM11:49
Nałkowskiej11:50
Źródło Marii11:51
Myśliwska [GDY]11:53
Karwiny Tesco11:55
Anyżowa11:57
Dąbrowa Centrum11:58
Piołunowa11:59
Tymiankowa12:00
Dąbrowa Miętowa12:01
Kurs nr 4 do Ergo Arena
Dąbrowa Miętowa12:15
Tymiankowa12:15
Piołunowa12:16
Dąbrowa Centrum12:18
Anyżowa12:19
Karwiny Tesco12:21
Myśliwska [GDY]12:24
Źródło Marii12:25
Karwiny PKM12:27
Racławicka12:29
Lidzka12:30
Olgierda12:31
Łowicka [GDY]12:32
Plac Górnośląski12:34
Zwycięstwa - Wielkopolska12:35
Nawigatorów12:36
Orłowo SKM - Orłowska12:37
Orłowo SKM - "Klif"12:39
Kolibki12:40
Bernadowska12:42
Kamienny Potok SKM12:43
Wejherowska12:45
Malczewskiego12:46
Bohaterów Monte Cassino12:48
Sopot PKP - Niepodległości12:49
Władysława IV [SOP]12:52
Jana z Kolna [SOP]12:53
Łokietka12:54
Ergo Arena12:56
Ergo Arena12:57
Kurs nr 5 do Dąbrowa Miętowa
Ergo Arena13:17
Ergo Arena13:18
Łokietka13:20
Władysława IV13:22
3 Maja [SOP]13:24
Sopot PKP - Niepodległości13:25
Bohaterów Monte Cassino13:27
Goyki13:28
Malczewskiego13:29
Wejherowska13:30
Kamienny Potok SKM13:32
Bernadowska13:33
Kolibki13:35
Orłowo SKM - "Klif"13:36
Orłowo SKM - Orłowska13:37
Nawigatorów13:38
Zwycięstwa - Wielkopolska13:40
Plac Górnośląski13:42
Łowicka [GDY]13:44
Olgierda13:45
Lidzka13:46
Racławicka13:47
Karwiny PKM13:49
Nałkowskiej13:50
Źródło Marii13:51
Myśliwska [GDY]13:53
Karwiny Tesco13:55
Anyżowa13:57
Dąbrowa Centrum13:58
Piołunowa13:59
Tymiankowa14:00
Dąbrowa Miętowa14:01
Kurs nr 6 do Ergo Arena
Dąbrowa Miętowa14:15
Tymiankowa14:15
Piołunowa14:16
Dąbrowa Centrum14:18
Anyżowa14:19
Karwiny Tesco14:21
Myśliwska [GDY]14:24
Źródło Marii14:25
Karwiny PKM14:27
Racławicka14:29
Lidzka14:30
Olgierda14:31
Łowicka [GDY]14:32
Plac Górnośląski14:34
Zwycięstwa - Wielkopolska14:35
Nawigatorów14:36
Orłowo SKM - Orłowska14:37
Orłowo SKM - "Klif"14:39
Kolibki14:40
Bernadowska14:42
Kamienny Potok SKM14:43
Wejherowska14:45
Malczewskiego14:46
Bohaterów Monte Cassino14:48
Sopot PKP - Niepodległości14:49
Władysława IV [SOP]14:52
Jana z Kolna [SOP]14:53
Łokietka14:54
Ergo Arena14:56
Ergo Arena14:57
Kurs nr 7 do Dąbrowa Miętowa
Ergo Arena15:17
Ergo Arena15:18
Łokietka15:20
Władysława IV15:22
3 Maja [SOP]15:24
Sopot PKP - Niepodległości15:25
Bohaterów Monte Cassino15:27
Goyki15:28
Malczewskiego15:29
Wejherowska15:30
Kamienny Potok SKM15:32
Bernadowska15:33
Kolibki15:35
Orłowo SKM - "Klif"15:36
Orłowo SKM - Orłowska15:37
Nawigatorów15:38
Zwycięstwa - Wielkopolska15:40
Plac Górnośląski15:42
Łowicka [GDY]15:44
Olgierda15:45
Lidzka15:46
Racławicka15:47
Karwiny PKM15:49
Nałkowskiej15:50
Źródło Marii15:51
Myśliwska [GDY]15:53
Karwiny Tesco15:55
Anyżowa15:57
Dąbrowa Centrum15:58
Piołunowa15:59
Tymiankowa16:00
Dąbrowa Miętowa16:01
Kurs nr 8 do Ergo Arena
Dąbrowa Miętowa16:15
Tymiankowa16:15
Piołunowa16:16
Dąbrowa Centrum16:18
Anyżowa16:19
Karwiny Tesco16:21
Myśliwska [GDY]16:24
Źródło Marii16:25
Karwiny PKM16:27
Racławicka16:29
Lidzka16:30
Olgierda16:31
Łowicka [GDY]16:32
Plac Górnośląski16:34
Zwycięstwa - Wielkopolska16:35
Nawigatorów16:36
Orłowo SKM - Orłowska16:37
Orłowo SKM - "Klif"16:39
Kolibki16:40
Bernadowska16:42
Kamienny Potok SKM16:43
Wejherowska16:45
Malczewskiego16:46
Bohaterów Monte Cassino16:48
Sopot PKP - Niepodległości16:49
Władysława IV [SOP]16:52
Jana z Kolna [SOP]16:53
Łokietka16:54
Ergo Arena16:56
Ergo Arena16:57
Kurs nr 9 do Dąbrowa Miętowa
Ergo Arena17:17
Ergo Arena17:18
Łokietka17:20
Władysława IV17:22
3 Maja [SOP]17:24
Sopot PKP - Niepodległości17:25
Bohaterów Monte Cassino17:27
Goyki17:28
Malczewskiego17:29
Wejherowska17:30
Kamienny Potok SKM17:32
Bernadowska17:33
Kolibki17:35
Orłowo SKM - "Klif"17:36
Orłowo SKM - Orłowska17:37
Nawigatorów17:38
Zwycięstwa - Wielkopolska17:40
Plac Górnośląski17:42
Łowicka [GDY]17:44
Olgierda17:45
Lidzka17:46
Racławicka17:47
Karwiny PKM17:49
Nałkowskiej17:50
Źródło Marii17:51
Myśliwska [GDY]17:53
Karwiny Tesco17:55
Anyżowa17:57
Dąbrowa Centrum17:58
Piołunowa17:59
Tymiankowa18:00
Dąbrowa Miętowa18:01
Kurs nr 10 do Ergo Arena
Dąbrowa Miętowa18:16
Tymiankowa18:16
Piołunowa18:17
Dąbrowa Centrum18:19
Anyżowa18:20
Karwiny Tesco18:21
Myśliwska [GDY]18:24
Źródło Marii18:25
Karwiny PKM18:27
Racławicka18:29
Lidzka18:30
Olgierda18:31
Łowicka [GDY]18:32
Plac Górnośląski18:33
Zwycięstwa - Wielkopolska18:34
Nawigatorów18:35
Orłowo SKM - Orłowska18:36
Orłowo SKM - "Klif"18:37
Kolibki18:38
Bernadowska18:40
Kamienny Potok SKM18:41
Wejherowska18:43
Malczewskiego18:44
Bohaterów Monte Cassino18:46
Sopot PKP - Niepodległości18:47
Władysława IV [SOP]18:50
Jana z Kolna [SOP]18:51
Łokietka18:52
Ergo Arena18:54
Ergo Arena18:55
Kurs nr 11 do Dąbrowa Miętowa
Ergo Arena19:21
Ergo Arena19:22
Łokietka19:24
Władysława IV19:26
3 Maja [SOP]19:28
Sopot PKP - Niepodległości19:29
Bohaterów Monte Cassino19:30
Goyki19:31
Malczewskiego19:32
Wejherowska19:33
Kamienny Potok SKM19:35
Bernadowska19:36
Kolibki19:38
Orłowo SKM - "Klif"19:39
Orłowo SKM - Orłowska19:40
Nawigatorów19:41
Zwycięstwa - Wielkopolska19:43
Plac Górnośląski19:44
Łowicka [GDY]19:46
Olgierda19:47
Lidzka19:48
Racławicka19:49
Karwiny PKM19:51
Nałkowskiej19:52
Źródło Marii19:53
Myśliwska [GDY]19:54
Karwiny Tesco19:56
Anyżowa19:58
Dąbrowa Centrum19:59
Piołunowa20:00
Tymiankowa20:01
Dąbrowa Miętowa20:02
Kurs nr 12 do Ergo Arena
Dąbrowa Miętowa20:19
Tymiankowa20:19
Piołunowa20:20
Dąbrowa Centrum20:22
Anyżowa20:23
Karwiny Tesco20:24
Myśliwska [GDY]20:27
Źródło Marii20:28
Karwiny PKM20:30
Racławicka20:32
Lidzka20:33
Olgierda20:34
Łowicka [GDY]20:35
Plac Górnośląski20:36
Zwycięstwa - Wielkopolska20:37
Nawigatorów20:38
Orłowo SKM - Orłowska20:39
Orłowo SKM - "Klif"20:40
Kolibki20:41
Bernadowska20:43
Kamienny Potok SKM20:44
Wejherowska20:46
Malczewskiego20:47
Bohaterów Monte Cassino20:49
Sopot PKP - Niepodległości20:50
Władysława IV [SOP]20:53
Jana z Kolna [SOP]20:54
Łokietka20:55
Ergo Arena20:56
Ergo Arena20:57
Kurs nr 13 do Dąbrowa Miętowa
Ergo Arena21:06
Ergo Arena21:07
Łokietka21:09
Władysława IV21:11
3 Maja [SOP]21:13
Sopot PKP - Niepodległości21:14
Bohaterów Monte Cassino21:15
Goyki21:16
Malczewskiego21:17
Wejherowska21:18
Kamienny Potok SKM21:20
Bernadowska21:21
Kolibki21:23
Orłowo SKM - "Klif"21:24
Orłowo SKM - Orłowska21:25
Nawigatorów21:26
Zwycięstwa - Wielkopolska21:28
Plac Górnośląski21:29
Łowicka [GDY]21:31
Olgierda21:32
Lidzka21:33
Racławicka21:34
Karwiny PKM21:36
Nałkowskiej21:37
Źródło Marii21:38
Myśliwska [GDY]21:39
Karwiny Tesco21:41
Anyżowa21:43
Dąbrowa Centrum21:44
Piołunowa21:45
Tymiankowa21:46
Dąbrowa Miętowa21:47
Kurs nr 14 jako 710 do Grabówek SKM
Dąbrowa Miętowa21:52
Tymiankowa21:52
Piołunowa21:53
Dąbrowa Centrum21:55
Anyżowa21:56
Karwiny Tesco21:57
Myśliwska [GDY]22:00
Źródło Marii22:01
Karwiny PKM22:03
Racławicka22:05
Lidzka22:06
Olgierda22:07
Łowicka [GDY]22:08
Plac Górnośląski22:09
Zwycięstwa - Wielkopolska22:11
Redłowo SKM - Park Technologiczny22:13
Centrum Nauki Experyment22:14
Harcerska22:15
Urząd Miasta - Świętojańska22:17
Traugutta [GDY]22:18
Żwirki i Wigury [GDY]22:19
Skwer Kościuszki - InfoBox22:20
Skwer Kościuszki - InfoBox22:22
3 Maja [GDY]22:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska22:25
Bpa Okoniewskiego22:26
Stocznia SKM - Morska22:27
Uniwersytet Morski22:28
Mireckiego22:29
Kalksztajnów22:30
Grabówek SKM22:32
Grabówek SKM22:33