• IMGW inf. od godz 23:30 dnia17.09.19 do godz10:00 dnia 18.09.19 przewiduje się silny wiatr od 40 do 60km/h w porywach do100 km/h z północnego zachodu   • IMGW inf. od godz 23:20 dnia 17.06.19 do godz 06:00 dnia 18.06.19 przewiduje się wiatr połud-zach 7 do 8 w porywach 9 do 10 w skali B możliwe burze   • Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
02:53
Kurs nr 0 do Ergo Arena
Kacze Buki07:10
Starochwaszczyńska07:11
Rdestowa - Chwaszczyńska07:12
Giełda Towarowa07:13
Szafranowa07:14
Paprykowa07:15
Kameliowa07:16
Dąbrowa Centrum07:17
Anyżowa07:18
Karwiny Tesco07:20
Myśliwska [GDY]07:23
Źródło Marii07:24
Karwiny PKM07:28
Racławicka07:30
Lidzka07:31
Olgierda07:32
Łowicka [GDY]07:33
Plac Górnośląski07:35
Zwycięstwa - Wielkopolska07:36
Nawigatorów07:37
Orłowo SKM - Orłowska07:38
Orłowo SKM - "Klif"07:40
Kolibki07:41
Bernadowska07:43
Kamienny Potok SKM07:44
Wejherowska07:46
Malczewskiego07:47
Bohaterów Monte Cassino07:49
Sopot PKP - Niepodległości07:50
Władysława IV [SOP]07:53
Jana z Kolna [SOP]07:54
Łokietka07:55
Ergo Arena07:56
Ergo Arena07:57
Kurs nr 1 do Dąbrowa Miętowa
Ergo Arena08:08
Ergo Arena08:09
Łokietka08:11
Władysława IV08:13
3 Maja [SOP]08:15
Sopot PKP - Niepodległości08:16
Bohaterów Monte Cassino08:18
Goyki08:19
Malczewskiego08:20
Wejherowska08:21
Kamienny Potok SKM08:23
Bernadowska08:24
Kolibki08:26
Orłowo SKM - "Klif"08:27
Orłowo SKM - Orłowska08:28
Nawigatorów08:29
Zwycięstwa - Wielkopolska08:31
Plac Górnośląski08:33
Łowicka [GDY]08:35
Olgierda08:36
Lidzka08:37
Racławicka08:38
Karwiny PKM08:40
Nałkowskiej08:41
Źródło Marii08:42
Myśliwska [GDY]08:44
Karwiny Tesco08:46
Anyżowa08:48
Dąbrowa Centrum08:49
Piołunowa08:50
Tymiankowa08:51
Dąbrowa Miętowa08:52
Kurs nr 2 do Ergo Arena
Dąbrowa Miętowa09:14
Tymiankowa09:14
Piołunowa09:15
Dąbrowa Centrum09:17
Anyżowa09:18
Karwiny Tesco09:20
Myśliwska [GDY]09:23
Źródło Marii09:24
Karwiny PKM09:26
Racławicka09:28
Lidzka09:29
Olgierda09:30
Łowicka [GDY]09:31
Plac Górnośląski09:33
Zwycięstwa - Wielkopolska09:34
Nawigatorów09:35
Orłowo SKM - Orłowska09:36
Orłowo SKM - "Klif"09:38
Kolibki09:39
Bernadowska09:41
Kamienny Potok SKM09:42
Wejherowska09:44
Malczewskiego09:45
Bohaterów Monte Cassino09:47
Sopot PKP - Niepodległości09:48
Władysława IV [SOP]09:51
Jana z Kolna [SOP]09:52
Łokietka09:53
Ergo Arena09:55
Ergo Arena09:56
Kurs nr 3 do Kacze Buki
Ergo Arena10:08
Ergo Arena10:09
Łokietka10:11
Władysława IV10:13
3 Maja [SOP]10:16
Sopot PKP - Niepodległości10:17
Bohaterów Monte Cassino10:19
Goyki10:20
Malczewskiego10:21
Wejherowska10:22
Kamienny Potok SKM10:24
Bernadowska10:25
Kolibki10:27
Orłowo SKM - "Klif"10:28
Orłowo SKM - Orłowska10:29
Nawigatorów10:30
Zwycięstwa - Wielkopolska10:32
Plac Górnośląski10:34
Łowicka [GDY]10:36
Olgierda10:37
Lidzka10:38
Racławicka10:39
Karwiny PKM10:41
Nałkowskiej10:42
Źródło Marii10:43
Myśliwska [GDY]10:45
Karwiny Tesco10:48
Anyżowa10:50
Dąbrowa Centrum10:51
Kameliowa10:52
Paprykowa10:53
Szafranowa10:54
Rdestowa - Leśny Zakątek10:54
Giełda Towarowa10:55
Rdestowa - Chwaszczyńska10:57
Kacze Buki10:58
Kurs nr 4 do Ergo Arena
Kacze Buki11:40
Starochwaszczyńska11:41
Rdestowa - Chwaszczyńska11:42
Giełda Towarowa11:43
Szafranowa11:44
Paprykowa11:45
Kameliowa11:46
Dąbrowa Centrum11:47
Anyżowa11:48
Karwiny Tesco11:50
Myśliwska [GDY]11:53
Źródło Marii11:54
Karwiny PKM11:56
Racławicka11:58
Lidzka11:59
Olgierda12:00
Łowicka [GDY]12:01
Plac Górnośląski12:03
Zwycięstwa - Wielkopolska12:05
Nawigatorów12:06
Orłowo SKM - Orłowska12:07
Orłowo SKM - "Klif"12:09
Kolibki12:10
Bernadowska12:12
Kamienny Potok SKM12:13
Wejherowska12:15
Malczewskiego12:16
Bohaterów Monte Cassino12:18
Sopot PKP - Niepodległości12:19
Władysława IV [SOP]12:22
Jana z Kolna [SOP]12:23
Łokietka12:24
Ergo Arena12:26
Ergo Arena12:27
Kurs nr 5 do Kacze Buki
Ergo Arena12:38
Ergo Arena12:39
Łokietka12:41
Władysława IV12:43
3 Maja [SOP]12:46
Sopot PKP - Niepodległości12:47
Bohaterów Monte Cassino12:49
Goyki12:50
Malczewskiego12:51
Wejherowska12:52
Kamienny Potok SKM12:54
Bernadowska12:55
Kolibki12:57
Orłowo SKM - "Klif"12:58
Orłowo SKM - Orłowska12:59
Nawigatorów13:00
Zwycięstwa - Wielkopolska13:02
Plac Górnośląski13:04
Łowicka [GDY]13:06
Olgierda13:07
Lidzka13:08
Racławicka13:09
Karwiny PKM13:11
Nałkowskiej13:12
Źródło Marii13:13
Myśliwska [GDY]13:15
Karwiny Tesco13:18
Anyżowa13:20
Dąbrowa Centrum13:21
Kameliowa13:22
Paprykowa13:23
Szafranowa13:24
Rdestowa - Leśny Zakątek13:24
Giełda Towarowa13:25
Rdestowa - Chwaszczyńska13:27
Kacze Buki13:28
Kurs nr 6 do Ergo Arena
Kacze Buki13:40
Starochwaszczyńska13:41
Rdestowa - Chwaszczyńska13:42
Giełda Towarowa13:43
Szafranowa13:44
Paprykowa13:45
Kameliowa13:46
Dąbrowa Centrum13:47
Anyżowa13:48
Karwiny Tesco13:50
Myśliwska [GDY]13:53
Źródło Marii13:54
Karwiny PKM13:56
Racławicka13:58
Lidzka13:59
Olgierda14:00
Łowicka [GDY]14:01
Plac Górnośląski14:03
Zwycięstwa - Wielkopolska14:05
Nawigatorów14:06
Orłowo SKM - Orłowska14:07
Orłowo SKM - "Klif"14:09
Kolibki14:10
Bernadowska14:12
Kamienny Potok SKM14:13
Wejherowska14:15
Malczewskiego14:16
Bohaterów Monte Cassino14:18
Sopot PKP - Niepodległości14:19
Władysława IV [SOP]14:22
Jana z Kolna [SOP]14:23
Łokietka14:24
Ergo Arena14:26
Ergo Arena14:27
Kurs nr 7 do Kacze Buki
Ergo Arena14:38
Ergo Arena14:39
Łokietka14:41
Władysława IV14:43
3 Maja [SOP]14:46
Sopot PKP - Niepodległości14:47
Bohaterów Monte Cassino14:49
Goyki14:50
Malczewskiego14:51
Wejherowska14:52
Kamienny Potok SKM14:54
Bernadowska14:55
Kolibki14:57
Orłowo SKM - "Klif"14:58
Orłowo SKM - Orłowska14:59
Nawigatorów15:00
Zwycięstwa - Wielkopolska15:02
Plac Górnośląski15:04
Łowicka [GDY]15:06
Olgierda15:07
Lidzka15:09
Racławicka15:10
Karwiny PKM15:12
Nałkowskiej15:13
Źródło Marii15:14
Myśliwska [GDY]15:16
Karwiny Tesco15:19
Anyżowa15:21
Dąbrowa Centrum15:22
Kameliowa15:23
Paprykowa15:24
Szafranowa15:25
Rdestowa - Leśny Zakątek15:25
Giełda Towarowa15:26
Rdestowa - Chwaszczyńska15:28
Kacze Buki15:29
Kurs nr 8 do Ergo Arena
Kacze Buki16:10
Starochwaszczyńska16:11
Rdestowa - Chwaszczyńska16:12
Giełda Towarowa16:13
Szafranowa16:14
Paprykowa16:15
Kameliowa16:16
Dąbrowa Centrum16:17
Anyżowa16:18
Karwiny Tesco16:20
Myśliwska [GDY]16:23
Źródło Marii16:24
Karwiny PKM16:26
Racławicka16:28
Lidzka16:29
Olgierda16:30
Łowicka [GDY]16:31
Plac Górnośląski16:33
Zwycięstwa - Wielkopolska16:35
Nawigatorów16:36
Orłowo SKM - Orłowska16:37
Orłowo SKM - "Klif"16:39
Kolibki16:40
Bernadowska16:42
Kamienny Potok SKM16:43
Wejherowska16:45
Malczewskiego16:46
Bohaterów Monte Cassino16:48
Sopot PKP - Niepodległości16:49
Władysława IV [SOP]16:52
Jana z Kolna [SOP]16:53
Łokietka16:54
Ergo Arena16:56
Ergo Arena16:57
Kurs nr 9 do Dąbrowa Miętowa
Ergo Arena17:06
Ergo Arena17:07
Łokietka17:09
Władysława IV17:11
3 Maja [SOP]17:14
Sopot PKP - Niepodległości17:15
Bohaterów Monte Cassino17:17
Goyki17:18
Malczewskiego17:19
Wejherowska17:20
Kamienny Potok SKM17:22
Bernadowska17:23
Kolibki17:25
Orłowo SKM - "Klif"17:26
Orłowo SKM - Orłowska17:27
Nawigatorów17:28
Zwycięstwa - Wielkopolska17:30
Plac Górnośląski17:32
Łowicka [GDY]17:34
Olgierda17:35
Lidzka17:36
Racławicka17:37
Karwiny PKM17:39
Nałkowskiej17:40
Źródło Marii17:41
Myśliwska [GDY]17:43
Karwiny Tesco17:45
Anyżowa17:47
Dąbrowa Centrum17:49
Piołunowa17:50
Tymiankowa17:51
Dąbrowa Miętowa17:52
Kurs nr 10 do Ergo Arena
Dąbrowa Miętowa18:18
Tymiankowa18:18
Piołunowa18:19
Dąbrowa Centrum18:21
Anyżowa18:22
Karwiny Tesco18:23
Myśliwska [GDY]18:26
Źródło Marii18:27
Karwiny PKM18:29
Racławicka18:31
Lidzka18:32
Olgierda18:33
Łowicka [GDY]18:34
Plac Górnośląski18:35
Zwycięstwa - Wielkopolska18:36
Nawigatorów18:37
Orłowo SKM - Orłowska18:38
Orłowo SKM - "Klif"18:39
Kolibki18:40
Bernadowska18:42
Kamienny Potok SKM18:43
Wejherowska18:45
Malczewskiego18:46
Bohaterów Monte Cassino18:48
Sopot PKP - Niepodległości18:49
Władysława IV [SOP]18:52
Jana z Kolna [SOP]18:53
Łokietka18:54
Ergo Arena18:56
Ergo Arena18:57
Kurs nr 11 do Dąbrowa Miętowa
Ergo Arena19:20
Ergo Arena19:21
Łokietka19:23
Władysława IV19:25
3 Maja [SOP]19:28
Sopot PKP - Niepodległości19:29
Bohaterów Monte Cassino19:30
Goyki19:31
Malczewskiego19:32
Wejherowska19:33
Kamienny Potok SKM19:35
Bernadowska19:36
Kolibki19:38
Orłowo SKM - "Klif"19:39
Orłowo SKM - Orłowska19:40
Nawigatorów19:41
Zwycięstwa - Wielkopolska19:43
Plac Górnośląski19:44
Łowicka [GDY]19:46
Olgierda19:47
Lidzka19:48
Racławicka19:49
Karwiny PKM19:51
Nałkowskiej19:52
Źródło Marii19:53
Myśliwska [GDY]19:54
Karwiny Tesco19:56
Anyżowa19:58
Dąbrowa Centrum19:59
Piołunowa20:00
Tymiankowa20:01
Dąbrowa Miętowa20:02
Kurs nr 12 do Ergo Arena
Dąbrowa Miętowa20:19
Tymiankowa20:19
Piołunowa20:20
Dąbrowa Centrum20:22
Anyżowa20:23
Karwiny Tesco20:24
Myśliwska [GDY]20:27
Źródło Marii20:28
Karwiny PKM20:30
Racławicka20:32
Lidzka20:33
Olgierda20:34
Łowicka [GDY]20:35
Plac Górnośląski20:36
Zwycięstwa - Wielkopolska20:37
Nawigatorów20:38
Orłowo SKM - Orłowska20:39
Orłowo SKM - "Klif"20:40
Kolibki20:41
Bernadowska20:43
Kamienny Potok SKM20:44
Wejherowska20:46
Malczewskiego20:47
Bohaterów Monte Cassino20:49
Sopot PKP - Niepodległości20:50
Władysława IV [SOP]20:53
Jana z Kolna [SOP]20:54
Łokietka20:55
Ergo Arena20:56
Ergo Arena20:57
Kurs nr 13 do Dąbrowa Miętowa
Ergo Arena21:06
Ergo Arena21:07
Łokietka21:09
Władysława IV21:11
3 Maja [SOP]21:13
Sopot PKP - Niepodległości21:14
Bohaterów Monte Cassino21:15
Goyki21:16
Malczewskiego21:17
Wejherowska21:18
Kamienny Potok SKM21:20
Bernadowska21:21
Kolibki21:23
Orłowo SKM - "Klif"21:24
Orłowo SKM - Orłowska21:25
Nawigatorów21:26
Zwycięstwa - Wielkopolska21:28
Plac Górnośląski21:29
Łowicka [GDY]21:31
Olgierda21:32
Lidzka21:33
Racławicka21:34
Karwiny PKM21:36
Nałkowskiej21:37
Źródło Marii21:38
Myśliwska [GDY]21:39
Karwiny Tesco21:41
Anyżowa21:43
Dąbrowa Centrum21:44
Piołunowa21:45
Tymiankowa21:46
Dąbrowa Miętowa21:47
Kurs nr 14 jako 710 do Grabówek SKM
Dąbrowa Miętowa21:52
Tymiankowa21:52
Piołunowa21:53
Dąbrowa Centrum21:55
Anyżowa21:56
Karwiny Tesco21:57
Myśliwska [GDY]22:00
Źródło Marii22:01
Karwiny PKM22:03
Racławicka22:05
Lidzka22:06
Olgierda22:07
Łowicka [GDY]22:08
Plac Górnośląski22:09
Zwycięstwa - Wielkopolska22:11
Redłowo SKM - Park Technologiczny22:13
Centrum Nauki Experyment22:14
Harcerska22:15
Urząd Miasta - Świętojańska22:17
Traugutta [GDY]22:18
Żwirki i Wigury [GDY]22:19
Skwer Kościuszki - InfoBox22:20
Skwer Kościuszki - InfoBox22:22
3 Maja [GDY]22:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska22:25
Bpa Okoniewskiego22:26
Stocznia SKM - Morska22:27
Uniwersytet Morski22:28
Mireckiego22:29
Kalksztajnów22:30
Grabówek SKM22:32
Grabówek SKM22:33