03:41
Kurs nr 0 do Orłowo SKM - "Klif"
Kacze Buki06:40
Starochwaszczyńska06:41
Rdestowa - Chwaszczyńska06:42
Giełda Towarowa06:43
Szafranowa06:44
Paprykowa06:45
Kameliowa06:46
Dąbrowa Centrum06:47
Anyżowa06:48
Karwiny Tesco06:50
Myśliwska [GDY]06:53
Źródło Marii06:54
Karwiny PKM06:56
Racławicka06:58
Lidzka06:59
Olgierda07:00
Łowicka [GDY]07:01
Plac Górnośląski07:03
Zwycięstwa - Wielkopolska07:04
Nawigatorów07:05
Orłowo SKM - Orłowska07:06
Orłowo SKM - "Klif"07:08
Kurs nr 1 do Kacze Buki
Orłowo SKM - "Klif"07:14
Orłowo SKM - "Klif"07:15
Orłowo SKM - Orłowska07:16
Nawigatorów07:17
Zwycięstwa - Wielkopolska07:19
Plac Górnośląski07:21
Łowicka [GDY]07:23
Olgierda07:24
Lidzka07:25
Racławicka07:26
Karwiny PKM07:28
Nałkowskiej07:29
Źródło Marii07:30
Myśliwska [GDY]07:31
Karwiny Tesco07:33
Anyżowa07:35
Dąbrowa Centrum07:36
Kameliowa07:37
Paprykowa07:38
Szafranowa07:39
Rdestowa - Leśny Zakątek07:39
Giełda Towarowa07:40
Rdestowa - Chwaszczyńska07:42
Kacze Buki07:43
Kurs nr 2 do Orłowo SKM - "Klif"
Kacze Buki07:50
Starochwaszczyńska07:51
Rdestowa - Chwaszczyńska07:52
Giełda Towarowa07:53
Szafranowa07:54
Paprykowa07:55
Kameliowa07:56
Dąbrowa Centrum07:57
Anyżowa07:58
Karwiny Tesco08:00
Myśliwska [GDY]08:03
Źródło Marii08:04
Karwiny PKM08:06
Racławicka08:08
Lidzka08:09
Olgierda08:10
Łowicka [GDY]08:11
Plac Górnośląski08:13
Zwycięstwa - Wielkopolska08:14
Nawigatorów08:15
Orłowo SKM - Orłowska08:16
Orłowo SKM - "Klif"08:18
Kurs nr 3 do Kacze Buki
Orłowo SKM - "Klif"08:41
Orłowo SKM - "Klif"08:42
Orłowo SKM - Orłowska08:43
Nawigatorów08:44
Zwycięstwa - Wielkopolska08:46
Plac Górnośląski08:48
Łowicka [GDY]08:50
Olgierda08:51
Lidzka08:52
Racławicka08:53
Karwiny PKM08:55
Nałkowskiej08:56
Źródło Marii08:57
Myśliwska [GDY]08:59
Karwiny Tesco09:01
Anyżowa09:03
Dąbrowa Centrum09:04
Kameliowa09:05
Paprykowa09:06
Szafranowa09:07
Rdestowa - Leśny Zakątek09:07
Giełda Towarowa09:08
Rdestowa - Chwaszczyńska09:10
Kacze Buki09:11
Kurs nr 4 do Ergo Arena
Kacze Buki09:40
Starochwaszczyńska09:41
Rdestowa - Chwaszczyńska09:42
Giełda Towarowa09:43
Szafranowa09:44
Paprykowa09:45
Kameliowa09:46
Dąbrowa Centrum09:47
Anyżowa09:48
Karwiny Tesco09:50
Myśliwska [GDY]09:53
Źródło Marii09:54
Karwiny PKM09:56
Racławicka09:58
Lidzka09:59
Olgierda10:00
Łowicka [GDY]10:01
Plac Górnośląski10:03
Zwycięstwa - Wielkopolska10:04
Nawigatorów10:05
Orłowo SKM - Orłowska10:06
Orłowo SKM - "Klif"10:08
Kolibki10:09
Bernadowska10:11
Kamienny Potok SKM10:12
Wejherowska10:14
Malczewskiego10:15
Bohaterów Monte Cassino10:17
Sopot PKP - Niepodległości10:18
Władysława IV [SOP]10:21
Jana z Kolna [SOP]10:22
Łokietka10:23
Ergo Arena10:25
Ergo Arena10:26
Kurs nr 5 do Kacze Buki
Ergo Arena10:38
Ergo Arena10:39
Łokietka10:41
Władysława IV10:43
3 Maja [SOP]10:46
Sopot PKP - Niepodległości10:47
Bohaterów Monte Cassino10:49
Goyki10:50
Malczewskiego10:51
Wejherowska10:52
Kamienny Potok SKM10:54
Bernadowska10:55
Kolibki10:57
Orłowo SKM - "Klif"10:58
Orłowo SKM - Orłowska10:59
Nawigatorów11:00
Zwycięstwa - Wielkopolska11:02
Plac Górnośląski11:04
Łowicka [GDY]11:06
Olgierda11:07
Lidzka11:08
Racławicka11:09
Karwiny PKM11:11
Nałkowskiej11:12
Źródło Marii11:13
Myśliwska [GDY]11:15
Karwiny Tesco11:18
Anyżowa11:20
Dąbrowa Centrum11:21
Kameliowa11:22
Paprykowa11:23
Szafranowa11:24
Rdestowa - Leśny Zakątek11:24
Giełda Towarowa11:25
Rdestowa - Chwaszczyńska11:27
Kacze Buki11:28