• Średnie stęż. pyłu PM10 = 17,6ug. Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
19:28
Kurs nr 3 do Chylonia Centrum
Cisowa Sibeliusa08:45
Chylonia Centrum08:50
Kurs nr 4 do Demptowo
Chylonia Centrum08:50
Raduńska08:51
Chabrowa08:53
Skarbka I08:54
Skarbka II08:55
Demptowo08:56
Kurs nr 5 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Demptowo09:22
Skarbka II09:23
Skarbka I09:24
Chabrowa09:25
Raduńska09:27
Chylonia Centrum09:29
Wiejska09:31
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:33
Morska - Estakada09:35
Kalksztajnów09:36
Mireckiego09:38
Uniwersytet Morski09:40
Stocznia SKM - Morska09:41
Bpa Okoniewskiego09:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:44
3 Maja [GDY]09:45
Armii Krajowej09:47
Kilińskiego [GDY]09:48
Urząd Miasta - Władysława IV09:49
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:51
Kurs nr 6 do Demptowo
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:19
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:22
Kilińskiego [GDY]10:24
Armii Krajowej10:26
3 Maja [GDY]10:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska10:30
Bpa Okoniewskiego10:32
Stocznia SKM - Morska10:33
Uniwersytet Morski10:34
Mireckiego10:36
Kalksztajnów10:37
Morska - Estakada10:38
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:40
Zamenhofa [GDY]10:41
Wiejska10:42
Chylonia Centrum10:45
Raduńska10:46
Chabrowa10:48
Skarbka I10:49
Skarbka II10:50
Demptowo10:51
Kurs nr 7 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Demptowo11:22
Skarbka II11:23
Skarbka I11:24
Chabrowa11:25
Raduńska11:27
Chylonia Centrum11:29
Wiejska11:31
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:33
Morska - Estakada11:35
Kalksztajnów11:36
Mireckiego11:38
Uniwersytet Morski11:40
Stocznia SKM - Morska11:41
Bpa Okoniewskiego11:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska11:44
3 Maja [GDY]11:46
Armii Krajowej11:48
Kilińskiego [GDY]11:49
Urząd Miasta - Władysława IV11:50
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:52
Kurs nr 8 do Demptowo
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:19
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:22
Kilińskiego [GDY]12:24
Armii Krajowej12:26
3 Maja [GDY]12:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska12:30
Bpa Okoniewskiego12:32
Stocznia SKM - Morska12:33
Uniwersytet Morski12:34
Mireckiego12:36
Kalksztajnów12:37
Morska - Estakada12:38
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:40
Zamenhofa [GDY]12:41
Wiejska12:42
Chylonia Centrum12:45
Raduńska12:46
Chabrowa12:48
Skarbka I12:49
Skarbka II12:50
Demptowo12:51
Kurs nr 9 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Demptowo13:22
Skarbka II13:23
Skarbka I13:24
Chabrowa13:25
Raduńska13:27
Chylonia Centrum13:29
Wiejska13:31
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:33
Morska - Estakada13:35
Kalksztajnów13:36
Mireckiego13:38
Uniwersytet Morski13:40
Stocznia SKM - Morska13:41
Bpa Okoniewskiego13:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska13:44
3 Maja [GDY]13:46
Armii Krajowej13:48
Kilińskiego [GDY]13:50
Urząd Miasta - Władysława IV13:51
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:53
Kurs nr 10 do Demptowo
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:18
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:21
Kilińskiego [GDY]14:23
Armii Krajowej14:25
3 Maja [GDY]14:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:29
Bpa Okoniewskiego14:31
Stocznia SKM - Morska14:32
Uniwersytet Morski14:33
Mireckiego14:35
Kalksztajnów14:36
Morska - Estakada14:37
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:39
Zamenhofa [GDY]14:40
Wiejska14:42
Chylonia Centrum14:45
Raduńska14:46
Chabrowa14:48
Skarbka I14:49
Skarbka II14:50
Demptowo14:51
Kurs nr 11 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Demptowo15:22
Skarbka II15:23
Skarbka I15:24
Chabrowa15:25
Raduńska15:27
Chylonia Centrum15:29
Wiejska15:31
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:33
Morska - Estakada15:35
Kalksztajnów15:36
Mireckiego15:38
Uniwersytet Morski15:40
Stocznia SKM - Morska15:41
Bpa Okoniewskiego15:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:44
3 Maja [GDY]15:46
Armii Krajowej15:48
Kilińskiego [GDY]15:50
Urząd Miasta - Władysława IV15:51
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:53
Kurs nr 12 do Demptowo
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:18
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:21
Kilińskiego [GDY]16:23
Armii Krajowej16:25
3 Maja [GDY]16:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska16:29
Bpa Okoniewskiego16:31
Stocznia SKM - Morska16:32
Uniwersytet Morski16:34
Mireckiego16:36
Kalksztajnów16:37
Morska - Estakada16:39
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:41
Zamenhofa [GDY]16:42
Wiejska16:44
Chylonia Centrum16:47
Raduńska16:48
Chabrowa16:50
Skarbka I16:51
Skarbka II16:52
Demptowo16:53
Kurs nr 13 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Demptowo17:22
Skarbka II17:23
Skarbka I17:24
Chabrowa17:25
Raduńska17:27
Chylonia Centrum17:29
Wiejska17:31
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:33
Morska - Estakada17:35
Kalksztajnów17:36
Mireckiego17:38
Uniwersytet Morski17:40
Stocznia SKM - Morska17:41
Bpa Okoniewskiego17:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska17:44
3 Maja [GDY]17:45
Armii Krajowej17:47
Kilińskiego [GDY]17:49
Urząd Miasta - Władysława IV17:50
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:52
Kurs nr 14 do Demptowo
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:18
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:21
Kilińskiego [GDY]18:23
Armii Krajowej18:25
3 Maja [GDY]18:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska18:29
Bpa Okoniewskiego18:31
Stocznia SKM - Morska18:32
Uniwersytet Morski18:33
Mireckiego18:34
Kalksztajnów18:35
Morska - Estakada18:36
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:38
Zamenhofa [GDY]18:39
Wiejska18:40
Chylonia Centrum18:43
Raduńska18:44
Chabrowa18:46
Skarbka I18:47
Skarbka II18:48
Demptowo18:49
Kurs nr 15 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Demptowo18:54
Skarbka II18:55
Skarbka I18:56
Chabrowa18:57
Raduńska18:59
Chylonia Centrum19:01
Wiejska19:03
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:04
Morska - Estakada19:06
Kalksztajnów19:07
Mireckiego19:08
Uniwersytet Morski19:10
Stocznia SKM - Morska19:11
Bpa Okoniewskiego19:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska19:14
3 Maja [GDY]19:15
Armii Krajowej19:17
Kilińskiego [GDY]19:18
Urząd Miasta - Władysława IV19:19
Węzeł Franciszki Cegielskiej19:21
Kurs nr 16 do Demptowo
Węzeł Franciszki Cegielskiej19:54
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:57
Kilińskiego [GDY]19:58
Armii Krajowej20:00
3 Maja [GDY]20:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska20:04
Bpa Okoniewskiego20:05
Stocznia SKM - Morska20:06
Uniwersytet Morski20:07
Mireckiego20:08
Kalksztajnów20:09
Morska - Estakada20:10
Węzeł Żołnierzy Wyklętych20:12
Zamenhofa [GDY]20:13
Wiejska20:14
Chylonia Centrum20:16
Raduńska20:17
Chabrowa20:19
Skarbka I20:20
Skarbka II20:21
Demptowo20:22
Kurs nr 17 jako 710 do Grabówek SKM
Demptowo20:26
Skarbka II20:27
Skarbka I20:28
Chabrowa20:29
Raduńska20:31
Chylonia Centrum20:33
Wiejska20:35
Węzeł Żołnierzy Wyklętych20:36
Morska - Estakada20:38
Grabówek SKM20:40
Grabówek SKM20:41