• Średnie stęż. pyłu PM10 = 4,9 ug. Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Usunięto awarię tram. przy przyst. Pohulanka, możliwe opóźnienia na liniach 2, 3, 4, 6, 7 i 11.
07:45
Kurs nr 0 do Demptowo
Grabówek SKM06:29
Morska - Estakada06:30
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:32
Zamenhofa [GDY]06:33
Wiejska06:34
Chylonia Centrum06:36
Raduńska06:37
Chabrowa06:39
Skarbka I06:40
Skarbka II06:41
Demptowo06:42
Kurs nr 1 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Demptowo06:52
Skarbka II06:53
Skarbka I06:54
Chabrowa06:55
Raduńska06:57
Chylonia Centrum06:59
Wiejska07:01
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:03
Morska - Estakada07:05
Kalksztajnów07:07
Mireckiego07:09
Uniwersytet Morski07:11
Stocznia SKM - Morska07:12
Bpa Okoniewskiego07:13
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:15
3 Maja [GDY]07:16
Armii Krajowej07:18
Kilińskiego [GDY]07:19
Urząd Miasta - Władysława IV07:20
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:22
Kurs nr 2 do Demptowo
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:42
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:45
Kilińskiego [GDY]07:47
Armii Krajowej07:49
3 Maja [GDY]07:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:53
Bpa Okoniewskiego07:54
Stocznia SKM - Morska07:55
Uniwersytet Morski07:56
Mireckiego07:58
Kalksztajnów07:59
Morska - Estakada08:00
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:02
Zamenhofa [GDY]08:03
Wiejska08:04
Chylonia Centrum08:06
Raduńska08:07
Chabrowa08:09
Skarbka I08:10
Skarbka II08:11
Demptowo08:12
Kurs nr 3 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Demptowo08:22
Skarbka II08:23
Skarbka I08:24
Chabrowa08:25
Raduńska08:27
Chylonia Centrum08:29
Wiejska08:31
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:33
Morska - Estakada08:35
Kalksztajnów08:36
Mireckiego08:38
Uniwersytet Morski08:40
Stocznia SKM - Morska08:41
Bpa Okoniewskiego08:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska08:44
3 Maja [GDY]08:45
Armii Krajowej08:47
Kilińskiego [GDY]08:48
Urząd Miasta - Władysława IV08:49
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:51
Kurs nr 4 do Demptowo
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:20
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:23
Kilińskiego [GDY]09:25
Armii Krajowej09:27
3 Maja [GDY]09:29
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:31
Bpa Okoniewskiego09:32
Stocznia SKM - Morska09:33
Uniwersytet Morski09:34
Mireckiego09:35
Kalksztajnów09:36
Morska - Estakada09:37
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:39
Zamenhofa [GDY]09:40
Wiejska09:41
Chylonia Centrum09:43
Raduńska09:44
Chabrowa09:46
Skarbka I09:47
Skarbka II09:48
Demptowo09:49
Kurs nr 5 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Demptowo10:22
Skarbka II10:23
Skarbka I10:24
Chabrowa10:25
Raduńska10:27
Chylonia Centrum10:29
Wiejska10:31
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:33
Morska - Estakada10:35
Kalksztajnów10:36
Mireckiego10:38
Uniwersytet Morski10:40
Stocznia SKM - Morska10:41
Bpa Okoniewskiego10:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska10:44
3 Maja [GDY]10:46
Armii Krajowej10:48
Kilińskiego [GDY]10:49
Urząd Miasta - Władysława IV10:50
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:52
Kurs nr 6 do Demptowo
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:19
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:22
Kilińskiego [GDY]11:24
Armii Krajowej11:26
3 Maja [GDY]11:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska11:30
Bpa Okoniewskiego11:32
Stocznia SKM - Morska11:33
Uniwersytet Morski11:34
Mireckiego11:36
Kalksztajnów11:37
Morska - Estakada11:38
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:40
Zamenhofa [GDY]11:41
Wiejska11:42
Chylonia Centrum11:45
Raduńska11:46
Chabrowa11:48
Skarbka I11:49
Skarbka II11:50
Demptowo11:51
Kurs nr 7 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Demptowo12:22
Skarbka II12:23
Skarbka I12:24
Chabrowa12:25
Raduńska12:27
Chylonia Centrum12:29
Wiejska12:31
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:33
Morska - Estakada12:35
Kalksztajnów12:36
Mireckiego12:38
Uniwersytet Morski12:40
Stocznia SKM - Morska12:41
Bpa Okoniewskiego12:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska12:44
3 Maja [GDY]12:46
Armii Krajowej12:48
Kilińskiego [GDY]12:49
Urząd Miasta - Władysława IV12:50
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:52
Kurs nr 8 do Demptowo
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:18
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:21
Kilińskiego [GDY]13:23
Armii Krajowej13:25
3 Maja [GDY]13:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska13:29
Bpa Okoniewskiego13:31
Stocznia SKM - Morska13:32
Uniwersytet Morski13:33
Mireckiego13:35
Kalksztajnów13:36
Morska - Estakada13:37
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:39
Zamenhofa [GDY]13:40
Wiejska13:42
Chylonia Centrum13:45
Raduńska13:46
Chabrowa13:48
Skarbka I13:49
Skarbka II13:50
Demptowo13:51
Kurs nr 9 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Demptowo14:22
Skarbka II14:23
Skarbka I14:24
Chabrowa14:25
Raduńska14:27
Chylonia Centrum14:29
Wiejska14:31
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:33
Morska - Estakada14:35
Kalksztajnów14:36
Mireckiego14:38
Uniwersytet Morski14:40
Stocznia SKM - Morska14:41
Bpa Okoniewskiego14:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:44
3 Maja [GDY]14:46
Armii Krajowej14:48
Kilińskiego [GDY]14:50
Urząd Miasta - Władysława IV14:51
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:53
Kurs nr 10 do Demptowo
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:18
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:21
Kilińskiego [GDY]15:23
Armii Krajowej15:25
3 Maja [GDY]15:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:29
Bpa Okoniewskiego15:31
Stocznia SKM - Morska15:32
Uniwersytet Morski15:34
Mireckiego15:36
Kalksztajnów15:37
Morska - Estakada15:39
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:41
Zamenhofa [GDY]15:42
Wiejska15:44
Chylonia Centrum15:47
Raduńska15:48
Chabrowa15:50
Skarbka I15:51
Skarbka II15:52
Demptowo15:53
Kurs nr 11 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Demptowo16:22
Skarbka II16:23
Skarbka I16:24
Chabrowa16:25
Raduńska16:27
Chylonia Centrum16:29
Wiejska16:31
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:33
Morska - Estakada16:35
Kalksztajnów16:36
Mireckiego16:38
Uniwersytet Morski16:40
Stocznia SKM - Morska16:41
Bpa Okoniewskiego16:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska16:44
3 Maja [GDY]16:46
Armii Krajowej16:48
Kilińskiego [GDY]16:50
Urząd Miasta - Władysława IV16:51
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:53
Kurs nr 12 do Demptowo
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:18
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:21
Kilińskiego [GDY]17:23
Armii Krajowej17:25
3 Maja [GDY]17:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska17:29
Bpa Okoniewskiego17:31
Stocznia SKM - Morska17:32
Uniwersytet Morski17:33
Mireckiego17:35
Kalksztajnów17:36
Morska - Estakada17:37
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:39
Zamenhofa [GDY]17:40
Wiejska17:42
Chylonia Centrum17:45
Raduńska17:46
Chabrowa17:48
Skarbka I17:49
Skarbka II17:50
Demptowo17:51
Kurs nr 13 jako 710 do Grabówek SKM
Demptowo18:08
Skarbka II18:09
Skarbka I18:10
Chabrowa18:11
Raduńska18:13
Chylonia Centrum18:15
Wiejska18:17
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:19
Morska - Estakada18:21
Grabówek SKM18:23
Grabówek SKM18:24