02:32
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:07
Opacka06:09
Subisława06:11
Pomorska - Osiedle06:12
Pomorska [GDA]06:14
Piastowska06:15
Czerwony Dwór06:17
Bora Komorowskiego06:18
Kołobrzeska06:20
Zaspa06:22
Startowa06:23
Jana Pawła II06:24
Żwirki i Wigury [GDA]06:25
Bajana06:26
Legionów06:28
Plac Komorowskiego06:30
Mickiewicza [GDA]06:32
Reja [GDA]06:33
Wyspiańskiego06:35
Opera Bałtycka06:38
Traugutta [GDA]06:39
Uniwersytet Medyczny06:40
Chodowieckiego06:41
Brama Oliwska06:42
Dworzec PKS06:44
Nowe Ogrody06:46
Węzeł Groddecka06:49
Pohulanka06:51
Odrzańska06:52
Chałubińskiego06:54
Sikorskiego [GDA]06:56
Cieszyńskiego06:58
Cebertowicza06:59
Wilanowska07:01
Przemyska07:03
Płocka07:04
Łostowice Świętokrzyska07:06
Kurs nr 3 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska07:10
Łostowice Świętokrzyska07:10
Płocka07:12
Przemyska07:14
Wilanowska07:15
Cebertowicza07:17
Cieszyńskiego07:18
Sikorskiego [GDA]07:20
Chałubińskiego07:22
Odrzańska07:24
Pohulanka07:25
Węzeł Groddecka07:27
Urząd Miejski07:29
Dworzec PKS07:31
Brama Oliwska07:33
Chodowieckiego07:34
Uniwersytet Medyczny07:35
Traugutta [GDA]07:37
Opera Bałtycka07:39
Wyspiańskiego07:42
Reja [GDA]07:43
Mickiewicza [GDA]07:45
Plac Komorowskiego07:47
Legionów07:49
Bajana07:51
Żwirki i Wigury [GDA]07:52
Jana Pawła II07:53
Startowa07:54
Zaspa07:55
Kołobrzeska07:56
Bora Komorowskiego07:58
Czerwony Dwór08:00
Piastowska08:01
Pomorska [GDA]08:03
Osiedle Wejhera08:04
Helska08:05
Jelitkowo08:06