• Średnie stęż. pyłu PM10 = 17,6ug. Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
20:10
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ06:07
Strzyża PKM06:08
Uniwersytet Gdański [GDA]06:10
Bażyńskiego [GDA]06:11
Tetmajera06:12
Derdowskiego06:13
Obrońców Westerplatte06:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:17
Opacka06:19
Subisława06:21
Pomorska - Osiedle06:22
Pomorska [GDA]06:24
Piastowska06:25
Czerwony Dwór06:27
Bora Komorowskiego06:28
Kołobrzeska06:30
Zaspa06:32
Startowa06:33
Jana Pawła II06:34
Żwirki i Wigury [GDA]06:35
Bajana06:36
Legionów06:38
Plac Komorowskiego06:40
Mickiewicza [GDA]06:42
Reja [GDA]06:43
Wyspiańskiego06:45
Opera Bałtycka06:48
Traugutta [GDA]06:49
Uniwersytet Medyczny06:50
Chodowieckiego06:51
Brama Oliwska06:52
Dworzec PKS06:54
Nowe Ogrody06:56
Węzeł Groddecka06:59
Pohulanka07:01
Odrzańska07:02
Chałubińskiego07:04
Sikorskiego [GDA]07:06
Cieszyńskiego07:08
Cebertowicza07:09
Wilanowska07:11
Przemyska07:13
Płocka07:14
Łostowice Świętokrzyska07:16
Kurs nr 1 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska07:20
Łostowice Świętokrzyska07:20
Płocka07:22
Przemyska07:24
Wilanowska07:25
Cebertowicza07:27
Cieszyńskiego07:28
Sikorskiego [GDA]07:30
Chałubińskiego07:32
Odrzańska07:34
Pohulanka07:35
Węzeł Groddecka07:37
Urząd Miejski07:39
Dworzec PKS07:41
Brama Oliwska07:43
Chodowieckiego07:44
Uniwersytet Medyczny07:45
Traugutta [GDA]07:47
Opera Bałtycka07:49
Wyspiańskiego07:52
Reja [GDA]07:53
Mickiewicza [GDA]07:55
Plac Komorowskiego07:57
Legionów07:59
Bajana08:01
Żwirki i Wigury [GDA]08:02
Jana Pawła II08:03
Startowa08:04
Zaspa08:05
Kołobrzeska08:06
Bora Komorowskiego08:08
Czerwony Dwór08:10
Piastowska08:11
Pomorska [GDA]08:13
Osiedle Wejhera08:14
Helska08:15
Jelitkowo08:16
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo08:46
Helska08:48
Osiedle Wejhera08:50
Pomorska [GDA]08:51
Piastowska08:52
Czerwony Dwór08:54
Bora Komorowskiego08:55
Kołobrzeska08:57
Zaspa08:59
Startowa09:00
Jana Pawła II09:01
Żwirki i Wigury [GDA]09:02
Bajana09:03
Legionów09:05
Plac Komorowskiego09:07
Mickiewicza [GDA]09:09
Reja [GDA]09:10
Wyspiańskiego09:12
Opera Bałtycka09:15
Traugutta [GDA]09:16
Uniwersytet Medyczny09:17
Chodowieckiego09:18
Brama Oliwska09:19
Dworzec PKS09:21
Nowe Ogrody09:23
Węzeł Groddecka09:26
Pohulanka09:28
Odrzańska09:29
Chałubińskiego09:31
Sikorskiego [GDA]09:33
Cieszyńskiego09:35
Cebertowicza09:36
Wilanowska09:38
Przemyska09:40
Płocka09:41
Łostowice Świętokrzyska09:43
Kurs nr 3 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska09:46
Łostowice Świętokrzyska09:46
Płocka09:48
Przemyska09:50
Wilanowska09:51
Cebertowicza09:53
Cieszyńskiego09:54
Sikorskiego [GDA]09:56
Chałubińskiego09:58
Odrzańska10:00
Pohulanka10:01
Węzeł Groddecka10:03
Urząd Miejski10:05
Dworzec PKS10:07
Brama Oliwska10:09
Chodowieckiego10:10
Uniwersytet Medyczny10:11
Traugutta [GDA]10:13
Opera Bałtycka10:15
Wyspiańskiego10:18
Reja [GDA]10:19
Mickiewicza [GDA]10:21
Plac Komorowskiego10:23
Legionów10:25
Bajana10:27
Żwirki i Wigury [GDA]10:28
Jana Pawła II10:29
Startowa10:30
Zaspa10:31
Kołobrzeska10:32
Bora Komorowskiego10:34
Czerwony Dwór10:36
Piastowska10:37
Pomorska [GDA]10:39
Osiedle Wejhera10:40
Helska10:41
Jelitkowo10:42
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo11:06
Helska11:08
Osiedle Wejhera11:10
Pomorska [GDA]11:11
Piastowska11:12
Czerwony Dwór11:14
Bora Komorowskiego11:15
Kołobrzeska11:17
Zaspa11:19
Startowa11:20
Jana Pawła II11:21
Żwirki i Wigury [GDA]11:22
Bajana11:23
Legionów11:25
Plac Komorowskiego11:27
Mickiewicza [GDA]11:29
Reja [GDA]11:30
Wyspiańskiego11:32
Opera Bałtycka11:35
Traugutta [GDA]11:36
Uniwersytet Medyczny11:37
Chodowieckiego11:38
Brama Oliwska11:39
Dworzec PKS11:41
Nowe Ogrody11:43
Węzeł Groddecka11:46
Pohulanka11:48
Odrzańska11:49
Chałubińskiego11:51
Sikorskiego [GDA]11:53
Cieszyńskiego11:55
Cebertowicza11:56
Wilanowska11:58
Przemyska12:00
Płocka12:01
Łostowice Świętokrzyska12:03
Kurs nr 5 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska12:06
Łostowice Świętokrzyska12:06
Płocka12:08
Przemyska12:10
Wilanowska12:11
Cebertowicza12:13
Cieszyńskiego12:14
Sikorskiego [GDA]12:16
Chałubińskiego12:18
Odrzańska12:20
Pohulanka12:21
Węzeł Groddecka12:23
Urząd Miejski12:25
Dworzec PKS12:27
Brama Oliwska12:29
Chodowieckiego12:30
Uniwersytet Medyczny12:31
Traugutta [GDA]12:33
Opera Bałtycka12:35
Wyspiańskiego12:38
Reja [GDA]12:39
Mickiewicza [GDA]12:41
Plac Komorowskiego12:43
Legionów12:45
Bajana12:47
Żwirki i Wigury [GDA]12:48
Jana Pawła II12:49
Startowa12:50
Zaspa12:51
Kołobrzeska12:52
Bora Komorowskiego12:54
Czerwony Dwór12:56
Piastowska12:57
Pomorska [GDA]12:59
Osiedle Wejhera13:00
Helska13:01
Jelitkowo13:02
Kurs nr 6 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo13:26
Helska13:28
Osiedle Wejhera13:30
Pomorska [GDA]13:31
Piastowska13:32
Czerwony Dwór13:34
Bora Komorowskiego13:35
Kołobrzeska13:37
Zaspa13:39
Startowa13:40
Jana Pawła II13:41
Żwirki i Wigury [GDA]13:42
Bajana13:43
Legionów13:45
Plac Komorowskiego13:47
Mickiewicza [GDA]13:49
Reja [GDA]13:50
Wyspiańskiego13:52
Opera Bałtycka13:55
Traugutta [GDA]13:56
Uniwersytet Medyczny13:57
Chodowieckiego13:58
Brama Oliwska13:59
Dworzec PKS14:01
Nowe Ogrody14:03
Węzeł Groddecka14:06
Pohulanka14:08
Odrzańska14:09
Chałubińskiego14:11
Sikorskiego [GDA]14:13
Cieszyńskiego14:15
Cebertowicza14:16
Wilanowska14:18
Przemyska14:20
Płocka14:21
Łostowice Świętokrzyska14:23