• Średnie stęż. pyłu PM10= 42,2 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
11:19
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:27
Opacka06:29
Subisława06:31
Pomorska - Osiedle06:32
Pomorska [GDA]06:34
Piastowska06:35
Czerwony Dwór06:37
Bora Komorowskiego06:38
Kołobrzeska06:40
Zaspa06:42
Startowa06:43
Jana Pawła II06:44
Żwirki i Wigury [GDA]06:45
Bajana06:46
Legionów06:48
Plac Komorowskiego06:50
Mickiewicza [GDA]06:52
Reja [GDA]06:53
Wyspiańskiego06:55
Opera Bałtycka06:58
Traugutta [GDA]06:59
Uniwersytet Medyczny07:00
Chodowieckiego07:01
Brama Oliwska07:02
Dworzec PKS07:04
Nowe Ogrody07:06
Węzeł Groddecka07:09
Pohulanka07:11
Odrzańska07:12
Chałubińskiego07:14
Sikorskiego [GDA]07:16
Cieszyńskiego07:18
Cebertowicza07:19
Wilanowska07:21
Przemyska07:23
Płocka07:24
Łostowice Świętokrzyska07:26
Kurs nr 3 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska07:30
Łostowice Świętokrzyska07:30
Płocka07:32
Przemyska07:34
Wilanowska07:35
Cebertowicza07:37
Cieszyńskiego07:38
Sikorskiego [GDA]07:40
Chałubińskiego07:42
Odrzańska07:44
Pohulanka07:45
Węzeł Groddecka07:47
Urząd Miejski07:49
Dworzec PKS07:51
Brama Oliwska07:53
Chodowieckiego07:54
Uniwersytet Medyczny07:55
Traugutta [GDA]07:57
Opera Bałtycka07:59
Wyspiańskiego08:02
Reja [GDA]08:03
Mickiewicza [GDA]08:05
Plac Komorowskiego08:07
Legionów08:09
Bajana08:11
Żwirki i Wigury [GDA]08:12
Jana Pawła II08:13
Startowa08:14
Zaspa08:15
Kołobrzeska08:16
Bora Komorowskiego08:18
Czerwony Dwór08:20
Piastowska08:21
Pomorska [GDA]08:23
Osiedle Wejhera08:24
Helska08:25
Jelitkowo08:26