• Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
03:57
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:47
Opacka06:49
Subisława06:51
Pomorska - Osiedle06:52
Pomorska [GDA]06:54
Piastowska06:55
Czerwony Dwór06:57
Bora Komorowskiego06:58
Kołobrzeska07:00
Zaspa07:02
Startowa07:03
Jana Pawła II07:04
Żwirki i Wigury [GDA]07:05
Bajana07:06
Legionów07:08
Plac Komorowskiego07:10
Mickiewicza [GDA]07:12
Reja [GDA]07:13
Wyspiańskiego07:15
Opera Bałtycka07:18
Traugutta [GDA]07:19
Uniwersytet Medyczny07:20
Chodowieckiego07:21
Brama Oliwska07:22
Dworzec PKS07:24
Nowe Ogrody07:26
Węzeł Groddecka07:29
Pohulanka07:31
Odrzańska07:32
Chałubińskiego07:34
Sikorskiego [GDA]07:36
Cieszyńskiego07:38
Cebertowicza07:39
Wilanowska07:41
Przemyska07:43
Płocka07:44
Łostowice Świętokrzyska07:46
Kurs nr 3 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska07:50
Łostowice Świętokrzyska07:50
Płocka07:52
Przemyska07:54
Wilanowska07:55
Cebertowicza07:57
Cieszyńskiego07:58
Sikorskiego [GDA]08:00
Chałubińskiego08:02
Odrzańska08:04
Pohulanka08:05
Węzeł Groddecka08:07
Urząd Miejski08:09
Dworzec PKS08:11
Brama Oliwska08:13
Chodowieckiego08:14
Uniwersytet Medyczny08:15
Traugutta [GDA]08:17
Opera Bałtycka08:19
Wyspiańskiego08:22
Reja [GDA]08:23
Mickiewicza [GDA]08:25
Plac Komorowskiego08:27
Legionów08:29
Bajana08:31
Żwirki i Wigury [GDA]08:32
Jana Pawła II08:33
Startowa08:34
Zaspa08:35
Kołobrzeska08:36
Bora Komorowskiego08:38
Czerwony Dwór08:40
Piastowska08:41
Pomorska [GDA]08:43
Osiedle Wejhera08:44
Helska08:45
Jelitkowo08:46